Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (21)
Zobacz zdjęcia (21)
The Singing Dj - Śpiewający Dj/Konferansjer, Warszawa - zdjęcie 1
The Singing Dj - Śpiewający Dj/Konferansjer, Warszawa - zdjęcie 1 The Singing Dj - Śpiewający Dj/Konferansjer, Warszawa - zdjęcie 2 The Singing Dj - Śpiewający Dj/Konferansjer, Warszawa - zdjęcie 3 The Singing Dj - Śpiewający Dj/Konferansjer, Warszawa - zdjęcie 4 The Singing Dj - Śpiewający Dj/Konferansjer, Warszawa - zdjęcie 5 The Singing Dj - Śpiewający Dj/Konferansjer, Warszawa - zdjęcie 6 The Singing Dj - Śpiewający Dj/Konferansjer, Warszawa - zdjęcie 7
The Singing Dj - Śpiewający Dj/Konferansjer, Warszawa - zdjęcie 8
1 / 21

The Singing Dj - Śpiewający Dj/Konferansjer id:45712

Warszawa, mazowieckie
(25)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
501-341...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Instrumenty:

  • saksofon

Co mnie wyróżnia
Muzyka i scena są moją pasją od zawsze. Występuję odkąd pamiętam. Jako jeden z nielicznych łączę puszczanie wyselekcjonowanej muzyki z profesjonalnym występem wokalnym na żywo, co bywa niemałym zaskoczeniem dla gości. Daje to możliwość kompromisu pomiędzy puszczeniem muzyki na imprezie, a zespołem na żywo. W swojej ofercie posiadam też opcje dodatkowe, które możecie dowolnie dobierać. Impreza z saksofonem na żywo lub dodatkową wokalistką, a może efekty specjalne takie jak iskry czy ciężki dym. Sami możecie wybrać jaki format imprezy jest dla Was najlepszy.

Stawiam na jakość.
Mam wieloletnie doświadczenie przy prowadzeniu imprez oraz śpiewaniu, zarówno na weselach, jak i na eventach firmowych. Brałem udział w wielu programach muzycznych m.in. Must Be The Music i Voice of Poland, a także wielu projektach teatralnych. To wszystko nauczyło mnie obycia z ludźmi i swobody podczas występów, a także elastyczności. Wiem, że każde wydarzenie jest inne, dlatego nie mam gotowego planu imprezy, ani gotowej set listy. Każdy event, to tworzenie nowego, wyjątkowego scenariusza specjalnie dla Was.

Indywidualne podejście
Uwielbiam sprawiać, że ludzie się świetnie bawią. Postaram się, aby Wasza impreza była wyjątkowa i skrojona specjalnie na Wasze potrzeby. Cenię sobie dobry humor na poziomie i nietuzinkowe zabawy. Indywidualne podejście do każdego klienta sprawia, że każda impreza jest niepowtarzalna. Szacunek do odbiorcy, to coś co cenię ponad wszystko. Nie chce Wam nic narzucać, bo wiem, że to Wy macie się dobrze bawić. Jeśli potrzebujecie porady lub wsparcia, zawsze możecie na mnie liczyć.

A prywatnie…
Prywatnie jestem pełnoetatowym mężem i tatą. Każdą wolną chwilę spędzam z moją rodziną. Naszą ogromną pasją są wspólne podróże, dlatego kiedy tylko możemy pakujemy walizki i zdobywamy świat kawałek po kawałku.

Będzie mi bardzo miło, jeśli zaprosicie mnie do swojego świata..

Mateusz Cieślak
The Singing Dj - Śpiewający Dj/Konferansjer

The Singing Dj - Śpiewający Dj/Konferansjer - film 1 The Singing Dj - Śpiewający Dj/Konferansjer - film 1
Pokaż kolejny film

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jeśli marzy Wam się oryginalna impreza, skrojona na miarę Waszych potrzeb, a dobra muzyka połączona z profesjonalnym prowadzeniem imprezy, to coś czego szukacie, to trafiliście idealnie.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Część utworów śpiewanych jest przeze mnie na żywo, co gwarantuje zaskoczenie wśród gości. Dodatkowo ofertę można poszerzyć o damski wokal lub saksofon.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Wyróżnia mnie duże doświadczenie – w branży weselnej działam od 7 lat. Na początku występowałem w 6 osobowym zespole typu cover band. Zawsze jako wokalista/konferansjer, a także jako osoba odpowiedzialna za organizację i kontakt z klientem. Zagraliśmy setki imprez w całej Polsce. Od jakiegoś czasu działam sam, pod własną marką The Singing DJ – Śpiewający DJ/Konferansjer.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

10h, jednak nie później niż do godz. 4:00 (istnieje możliwość przedłużenia czasu imprezy za dodatkową opłatą)

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

- 10h oprawy muzycznej, jednak nie później niż do godz. 4:00 (istnieje możliwość przedłużenia czasu imprezy)
- profesjonalny system nagłośnieniowy i oświetleniowy
- repertuar muzyczny dobrany wspólnie z klientem
- doświadczony konferansjer, zawodowy dj, wokalista w jednym
- estetyczne stanowisko dj’skie
- animacje i oczepiny z klasą
- dojazd do 60km w cenie (powyżej 1zł – 1km w obie strony + zapewnienie noclegu dla 2 osób)

Skład, w którym występujemy.

W podstawowej opcji występuję sam – jestem śpiewającym DJ’em i konferansjerem. Przewodnikiem Waszej imprezy. Jeśli preferujecie bogatszą i bardziej rozbudowaną ofertę, istnieje możliwość stworzenia większego składu (do 3 osób). Możecie wybrać pomiędzy dodatkową wokalistką i saksofonem.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Tak, zawsze występuję ja. Czasem może towarzyszyć mi druga osoba do pomocy.

Jaki repertuar proponujemy?

Repertuar muzyczny dobieram wspólnie z klientem. Istnieje możliwość zasugerowania gatunków muzycznych, przedstawienia swojej listy utworów.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Oczywiście, zachęcam do zabawy, informuję o kolejnych punktach imprezy i atrakcjach. Prowadzę animacje i zabawy oczepinowe. Wyróżnia mnie to, że nie chowam się za parawanami dj’skimi, jestem otwarty do gości. Wszelkie szczegóły wesela (zabawy, repertuar, atrakcje, itd.) ustalamy wspólnie. Nie ma żadnych działań „na własną rękę”. O wszystkim wiecie, w trakcie imprezy mamy ze sobą kontakt i przed każdym ważniejszym momentem imprezy „przegadujemy sobie temat” tak, byście byli pewni i nie stresowali się. W trakcie imprezy nie przebieram się w kiczowate stroje, nie robię żenujących zabaw weselnych, nie wyciągam gości na siłę od stolika. Jestem elegancko ubrany, prowadzę imprezę z energią i uśmiechem na ustach.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Nazywam się Mateusz Cieślak, jestem DJ’em, wokalistką i konferansjerem. Muzyka towarzyszy mi od najmłodszych lat. Grałem, śpiewałem i tańczyłem w kilkunastu musicalach na różnych scenach teatralnych w Polsce. Brałem też udział w programach typu talent-show. Z moim zespołem dotarłem do półfinału pierwszej edycji programu Must Be The Music oraz do etapu bitew w programie The Voice Of Poland. W międzyczasie ukończyłem studia licencjackie i magisterskie (Zarządzanie spec. Marketing Rozrywki) oraz podyplomowe (Organizacja wydarzeń i sponsoring). Na studiach poznałem miłość mojego życia, z którą założyłem wymarzoną rodzinę. Teraz moja żona jest ze mną zawsze kiedy jest to możliwe, czasem nawet udaje jej się zabrać naszego dwuletniego synka, który z zafascynowaniem przygląda się mi na scenie. Czuję ich ogromne wsparcie i to oni są motywatorem do mojego dalszego działania. Moją drugą, największą po muzyce pasją, są podróże. Każdy wolny czas i oszczędności przeznaczamy na zdobywanie nowych miejsc na mapie. Podróże za każdym razem mnie czegoś uczą, dostarczają inspiracji i poszerzają horyzonty. W wolnym czasie lubię też gotować dla rodziny, a od kilku miesięcy chodzę z żoną na jogę, gdzie trenuję ciało i ducha 🙂

Na jakich instrumentach gramy?

Skład może zostać powiększony o wokalistkę i/lub saksofonistę.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Profesjonalnym :) Dużo inwestuję, by muzyka brzmiała najlepiej jak to jest możliwe w danych warunkach akustycznych. Oświetlenie jest w technologii LED.

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

W repertuarze posiadam piosenki w języku polskim, angielskim hiszpańskim oraz włoskim.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Posługuję się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym, dlatego istnieje możliwość przetłumaczenia wesela (nie dotyczy przemów). Współpracuję również z tłumaczami innych języków, więc w razie potrzeby mogę pomóc poszukać odpowiedniej osoby.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

W każdym roku obsługuję po kilka imprez międzynarodowych. Do tej pory miałem okazję obsługiwać imprezy z gośćmi z Anglii, Szkocji, Walii, Australii, USA, Indii, Ukrainy, Niemiec, Belgii, Holandii, Francji, Hiszpanii, Danii, Szwecji oraz Rumunii.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

- oświetlenie architektoniczne małej sali weselnej 15 punktów świetlnych
- oświetlenie architektoniczne dużej sali weselnej 30 punktów świetlnych
- napis żarówkowy LOVE
- napis żarówkowy MR&MRS;
- ciężki dym na 1 taniec i/lub tort
- wulkany iskier na 1 taniec i/lub tort
- projektor inicjałów (gobo)
- bańki mydlane przed salą weselną na przyjazd Pary Młodej
- bańki mydlane przed kościołem na wyjście Pary Młodej

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Wszystkie nasze urządzenia są ze sobą połączone protokołem DMX i pracują ze sobą w sposób spójny i zaplanowany, tak by całość tworzyła ciekawy efekt. Nie przesadzam jednak z ilością świateł. Wychodzę z założenia, że wesele to nie dyskoteka :) Nie zapewniam więc laserów, moje oświetlenie sprowadza się do lamp retro, ruchomych głów oraz reflektorów koncertowych PAR.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Na mojej stronie znajdziecie 100 najczęściej odtwarzanych przeze mnie piosenek. Nie jest to jednak obowiązkowy repertuar, szczegóły muzyczne ustalamy sobie przed imprezą.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Tak, ale tylko w przypadku gdy posiadam daną piosenkę, dedykacja jest związana z jakimś ważnym wydarzeniem (np. urodziny, rocznica) oraz za zgodą Pary Młodej.

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Koszty związane z licencją ZAiKS oraz sama procedura nabycia takiej licencji są w cenie usługi.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

Grałem, śpiewałem i tańczyłem w kilkunastu musicalach na różnych scenach teatralnych w Polsce. Brałem też udział w programach typu talent-show. Z moim zespołem dotarłem do półfinału pierwszej edycji programu Must Be The Music oraz do etapu bitew w programie The Voice Of Poland. Posiadam wiedzę i wieloletnie doświadczenie jakie zdobyłem w szkole muzycznej, na festiwalach, w teatrach, w radiu czy w telewizji.

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Przede wszystkim szkoła muzyczna, ale również Autorska Szkoła Musicalowa Macieja Pawłowskiego. Jeśli chodzi o fach Dj'ski ukończyłem zaawansowany kurs II stopnia w certyfikowanej szkole dla Dj'ów WSDJ Studio w Warszawie.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Muzyka towarzyszy mi od najmłodszych lat. Konkursy, festiwale muzyczne, praca w teatrze, przygody z programami typu talent-show... Muzyka towarzyszy mi od zawsze ;) W klimacie wesel jestem od 7 lat.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Kontakt z ludźmi. Nie chodzi mi o wspólne pogaduchy (chociaż to też jest fajne :)), cudowne jest uczucie gdy moje działania sprawiają, że goście świetnie się bawią i wspominają imprezę przed długi czas.

Czyja twórczość nas inspiruje?

Konkurencja na rynku :) Dążę do tego by być jeszcze lepszym, czymś się wyróżniać. Oferować coś, co sprawi, że impreza ze mną będzie niezapomniana.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Ponieważ low-costowy sprzęt jest bardzo awaryjny. Zawsze stawiam na sprawdzone marki. Posiadam również ze sobą zapasowy zestaw, gdyby coś się wydarzyło, jestem w stanie kontynuować imprezę na dodatkowym sprzęcie.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Chętnie, ale bez jakiejś wielkiej przesady. Przede wszystkim nie przebieram się w kiczowate stroje. Mogę zrobić 2-3 integracyjne/animacyjne zabawy poza oczepinami. To spokojnie wystarcza. Czasem zdarza się troszkę więcej, a czasem nie ma ich wcale, ponieważ takie było życzenie Pary Młodej.

Najbardziej oryginalne oczepiny jakie poprowadziliśmy.

Chyba wtedy, kiedy na początku oczepin w zabawie tanecznej oberwałem przez przypadek obcasem jednej z Pań i całe oczepiny prowadziłem z przyłożoną chusteczką, tamując krew z nosa! ;)

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Nie, jestem bardzo otwarty na różne zajawki Par Młodych oraz gości, ale raczej po północy. :)
Disco Polo, raczej kilka najbardziej znanych piosenek w razie potrzeby.

Jaki są hity muzyczne tego sezonu?

Przed każdym sezonem sprawdzam na listach radiowych, które piosenki są aktualnie "na czasie" i te bardziej taneczne wykorzystuję na imprezach, które prowadzę.

TOP 10 utworów, których nie może zabraknąć na weselu.

I Wanna Dance With Somebody – WHITNEY HOUSTON
I Will Survive – GLORIA GAINOR
I’m So Excited – THE POINTER SISTERS
Let’s Get Loud – JENNIFER LOPEZ
YMCA - VILLAGE PEOPLE
Get Lucky – DAFT PUNK
Moves Like Jagger – MAROON 5
We Found Love – RIHANNA
Locked Out Of Heaven – BRUNO MARS
I... Wehikuł Czasu - DŻEM :)

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

W razie potrzeby kilka najbardziej znanych hitów - jestem jak najbardziej za! :) Ale nie więcej... nie jestem tym Dj'em, u którego pół imprezy albo więcej to będzie zabawa przy muzyce Disco Polo.

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Przede wszystkim obecność Młodej Pary na parkiecie. Jeśli chcecie, by goście bawili się świetnie na Waszej imprezie, sami musicie pojawiać się jak najczęściej na parkiecie. Mam również swoje sposoby na podkręcenie temperatury :) Mam w repertuarze kilka animacji oraz przygotowanych sporo piosenek, które rozkręcą każdą imprezę. Również moje podejście do gości jest bardzo ważne. Staram się być wyluzowany i otwarty do gości. Zagaduję ich, podpytuję jak się bawią, zachęcam do tańca, tańczę z nimi... :)

Gatunki muzyczne, w których najlepiej się odnajdujemy.

Taneczne lata '80 i '90 oraz nowości muzyczne. Chętnie sięgam również po coś dla tych "starszych" gości (Prywatki, Krawczyk, itd.).

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym zagraliśmy.

Remiza strażacka, ale tak pięknie udekorowana, że wspominam to miejsce do teraz!

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Zawsze chętnie wspominam wesela oryginalne, np. tematyczne. Personalizowanie imprezy pod Parę Młodą to coś, do czego zawsze zachęcam. Nie musi to być tylko tematyka wesela, ale np. spersonalizowane zabawy i animacje. Wtedy Wasze wesele zapamięta każdy.

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

Udane wesele jest w momencie, gdy Para Młoda jest zadowolona i uśmiechnięta przez całą noc. Goście to widzą i chętnie reagują na działania Pary Młodej. Dlatego tak bardzo zwracam uwagę na to co sobie założymy przed imprezą, a już w trakcie imprezy jestem w całości do Waszej dyspozycji. Jesteśmy w ciągłym kontakcie, przed każdą atrakcją "przegadujemy" sobie temat, żebyście wiedzieli co będzie się za chwilę działo. Robię wszystko, by goście się świetnie bawili i pamiętali o tej imprezie długo.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Dużo muzyki, wspólnego śpiewania, kilka fajnych animacji. Prowadzę imprezy na luzie ale z szacunkiem do wszystkich gości.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Żonę i dziecko :) no i laptopa z internetem, żeby mieć kontakt z Parami Młodymi ;)

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Jestem fanem seriali na Netflix. Uwielbiam również sagę o Harrym Potterze :) Książek niestety nie czytam, brakuje na to czasu :)

Nasze pasje.

Moją drugą, największą po muzyce pasją, są podróże. Każdy wolny czas i oszczędności przeznaczamy na zdobywanie nowych miejsc na mapie. Podróże za każdym razem mnie czegoś uczą, dostarczają inspiracji i poszerzają horyzonty. W wolnym czasie lubię też gotować dla rodziny.

Ciekawostki na nasz temat.

Od kilku miesięcy chodzę z żoną na jogę, gdzie trenuję ciało i ducha 🙂

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie ARTGENCY (25)

Dodaj opinię
The Singing Dj - Śpiewający Dj/Konferansjer id:45712
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 25 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
H
Hang
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 23-04-2022
Warszawa
Data dodania: 20-05-2022

Mateusz, bardzo Ci dziękujemy za współpracę i kawał dobrej roboty! Międzynarodowe przyjęcia weselne to nielada wyzwanie, a Ty poradziałeś sobie mistrzowsko. Wszyscy goście świetnie się bawili i chwalili oprawę muzyczną :) Spisałeś się na medal i z pewnością będziemy polecać! Jeszcze raz dziękujemy!

G
Grzegorz
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-04-2022
Jabłonna
Data dodania: 02-05-2022

Krótko i zwięźle, Mateusz "urodził się z mikrofonem i chyba na scenie" :) pełen profesjonalizm, 100% zaangażowania i niesamowity wokal, ta mieszanka sprawiła że nasza impreza weselna była niesamowita i długo pozostanie w pamięci naszej i gości. Wielkie, przeogromne DZIĘKUJEMY MATEUSZU 🤩🥰❤️❤️ jesteś Mega.
Małgosia i Grzegorz 😊😃

Mateusz
04-05-2022

To ja Wam bardzo dziękuję, że mogłem być częścią Waszego pięknego dnia!
Już zawsze będziecie mi się kojarzyć z piosenką "Cause you're free,
To do what you want to do" :)
Najlepszego Kochani! :)

P
Paula
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-11-2021
Warszawa
Data dodania: 08-01-2022

Gorąco i z pełną odpowiedzialnością polecamy Mateusza! Od naszego wesela minęło już trochę czasu, a my i nasi goście nadal wspominamy, jak on nam to wszystko wspaniale zorganizował i poprowadził. Pełen profesjonalizm, idealnie wyczuł klimat i tak dopasował repertuar, że wszyscy świetnie się bawili. Mateusz jest przesympatyczny, kulturalny i bardzo utalentowany, utwory wykonane na żywo były „wisienką na torcie” 😊. Bardzo doceniamy też wsparcie, które zapewnił nam od pierwszego kontaktu do końca imprezy. Mateusz był doskonale przygotowany i nad wszystkim czuwał, a my mogliśmy się wyluzować i cudownie bawić 😊

Jednym słowem jesteśmy zachwyceni i raz jeszcze dziękujemy z całego serca za to, że dzięki Tobie ta noc była jeszcze bardziej wyjątkowa!

Mateusz
16-01-2022

Dziękuję Kochani! Imprezka z pięknym widokiem na Warszawę w Hotelu Lord, to było coś! No i oczywiście ceremonia przed weselem poprowadzona przez Tatę! Ciekaw jestem, czy kiedyś coś takiego mi się powtórzy :) Oryginalne przyjęcia to jest to, co lubię najbardziej. Pamiętam też, że pierwsza nasza rozmowa odbyła się w momencie, kiedy byłem z rodziną na wakacjach w Rumunii, a Sergiu zostawił w tamtych rejonach kawałek swojego serca. No to musiał być znak! :) Cieszę się, że mogliśmy się poznać i w końcu spotkać na Waszej imprezie. Wszystkiego dobrego! :)

O
Ola i Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-12-2021
Warszawa
Data dodania: 21-12-2021

Mateusz - coś Ty zrobil z naszym weselem❤❤❤ Dzieki Tobie byla to impreza roku 🎊🎄🥳, najbardziej romantyczny slub jaki moze wymarzyć sobie kazda para👰‍♀️👨‍💼, szalone wesele na ktorym wszyscy wspaniale sie bawili💃🕺, najbardziej klimatyczna i nastojowa wigilia🎄🎅 i szmpanska rocznica w jednym🥂🍷 !!! Mateusz to nie tylko profesjonalizm w 100% ale tez niesamowity glos i talent, wspanialy konferansjer ,ktory idelanie wczuwał sie w sytuacje i potrzeby nasze i gosci oraz
cudowny czlowiek, ktory nas świetnie przygotowal do calej uroczystosci. Jesteśmy bardzo wdzięczni za Twoje wsparcie, za to ze sprawileś ze nasze wesele bylo tak idealne. Bawiliśmy sie rewelacyjnie, nasi goście również!!!
Dziekujemy Ci za wszystko! Jesteś najlepszy!!!!😍👏👏👏👏🥇🏆🏅
gorąco polecamy- na pewno nikt sie nie zawiedzie!!!!

pozdrawiamy
nigdy nie zapomnimy❤❤❤
Ola, Paweł i Mateuszek
i nasi goscie🥰

Mateusz
22-12-2021

Dziękuję za tyle ciepłych słów! ❤ pierwszy raz byłem na weselu w świątecznym stylu! 🎄🎅 Przepiękna dekoracja, Mikołaj i prezenty dla dzieciaków, cudowna atmosfera i wspaniali goście. No i Wy w tym wszystkim, mega pozytywna rodzinka 🤩 Będę Was bardzo miło wspominał! ❤❤❤ Buziaki i Wesołych Świąt! 🎅⛄️🤗

A
Andrzej
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-10-2021
Miłosław
Data dodania: 16-10-2021

Hej,
Jest taki moment w wyborze, gdy czujecie, że będzie dobrze. Że, nie może się nie udać....
Nam towarzyszyło to uczucie do samego dnia imprezy! Dzięki wsparciu przed, zaraz przed i w trakcie!
Mateusz świetnie wczuł się w klimat, który chcielismy osiągnąć. Wszystkie zaplanowane wydarzenia (i te improwiozowane) wyszły GENIALNIE - a wydaje się, że byliśmy wymagający z niektórymi punktami :). Bawili się na parkiecie zarówno Ci starsi jak i młodsi.
Ma nieodpartą charyzmę, łączy pokolenia, muzykę dostosowuje patrząc na wszystkie warunki.
Świetnie śpiewa! (mam wykształcenie muzyczne, wiem co mówię).
Podsumowując: Z CAŁEGO SERCA POLECAMY! :D :D :D
Karolina i Andrzej

Mateusz
18-10-2021

Dziękuję! ❤ cieszę się, że mogłem być częścią Waszego dnia 🤩 12h imprezy to mocny wynik, było dużo tańca i wspólnego śpiewania... 😁 No i zawsze już Wasze wesele będzie mi się kojarzyło z "Prawa, lewa, prawa, prawa, Lewa, prawa, lewa, lewa", czyli nauką swingowego układu Shim Sham. Nie było to łatwe zadanie, nie jestem profesjonalnym tancerzem, ale daliśmy radę! 😎✌ Życzę Wam częstych wypadów w góry z gitarką i znajomymi 🏔🎸 Wasze wspólne, wyciszające śpiewy na koniec imprezy były magiczne! 👌 i oczywiście Love, Love, Love ❤️❤️❤️

M
Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-09-2021
Skrzeszew
Data dodania: 19-09-2021

Pełny profesjonalizm! Nie mogliśmy lepiej trafić. Komunikacja między nami a DJ'em zorganizowana świetnie. Wszystko poszło zgodnie z ustalonym wcześniej planem. Piosenki idealnie dobierane na bieżąco do bawiących się gości. Ogromna różnorodność muzyczna, dzięki której każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Piosenki wykonywane na żywo przez Pana Mateusza na bardzo wysokim poziomie. Jesteśmy zachwyceni tym, jak Pan Mateusz poprowadził nasze wesele. Z całego serca polecamy. Patrycja i Mateusz

Mateusz
29-09-2021

Dziękuję!😍 Ja bawiłem się super, cieszę się, że Wy i Wasi goście również 🤩 Fajnie, że mogłem odgrzebać kilka kawałków latino więcej niż zwykle!😃 Wszystkiego dobrego Wam życzę! 💙

E
Ewa i Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-08-2021
Konstantynów Łódzki
Data dodania: 17-09-2021

Pełen profesjonalizm: począwszy od pierwszego kontaktu, następnie wspólnych ustaleń, aż po samą imprezę. Wszystkie sugestie dotyczące przebiegu wesela padające z naszej strony zostały wzięte pod uwagę i w pełni wykonane. Bawiliśmy się wspaniale, a dzięki świetnie dobranej muzyce przez Mateusza nie schodziliśmy z parkietu. Świetny wokal który doskonale uatrakcyjnił nasze wesele. Bardzo dobra komunikacja z DJ-em podczas imprezy: znaliśmy dokładnie przebieg wesela i nic nas nie zaskoczyło. Wszyscy goście bardzo chwalili poziom konferansjerki, wokal, dobór muzyki, zaangażowanie i atmosferę, którą stworzył Mateusz. Jesteśmy więcej niż usatysfakcjonowani!

Jeszcze raz dziękujemy! :)
Ewa i Piotr

Mateusz
29-09-2021

Dziękuję za zaproszenie i wspólną zabawę!🤩 Będę miło wspominał repertuar, o który prosiliście, a który mega współgrał z tym, co po prostu lubię słuchać w wolnych chwilach 🎧 no i oczywiście oryginalne dekoracje origami Ewy ✌️ jeszcze raz dziękuję za miłą współpracę! Wszystkiego dobrego! 😍

A
Alicja
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-09-2021
Piaseczno
Data dodania: 15-09-2021

Mateusz spełnił nasze oczekiwania w 100%. Extra zabawa! Nie trafiliśmy z gustem muzycznym naszych gości ale na szczęście Mateusz kontrolował cały czas sytuację i dostosował muzykę do wymagań naszych gości (oczywiście po wcześniejszej konsultacji z nami). Jesteśmy mega zaskoczeni jego talentem wokalnym:)zabawy które wybraliśmy z ankiety były super! Znalazło się coś nie tylko dla młodych ale też dla starszych gości co bardzo chwalili. Nic dodać, nic ująć. Drugi raz podjelibyśmy taka sama decyzję.
Mateusz, dziękujemy!

Mateusz
16-09-2021

Dziękuję za miłe słowa :) Było super! Już od dawna chciałem zagrać w Spichlerzu Villi Park Julianna i udało się :) Goście super zareagowali na trochę inne niż zwykle zabawy oczepinowe, to był strzał w 10! Dziękuję za mile spędzony czas i wspólną zabawę. Cieszę się, że jesteście zadowoleni z mojej pracy :)
Wszystkiego dobrego! :)

Pokaż więcej opinii

Kontakt ARTGENCY

Nazwa firmy: ARTGENCY
Imię i nazwisko: Mateusz Cieślak
Adres: Warszawa, , 00-000, woj. mazowieckie
501-341...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 6141
Zadzwoń
501-341...
Napisz

Popularne miasta w okolicy