The Singing Dj | DJ na wesele Warszawa, mazowieckie - cover
Zobacz zdjęcia (20)

The Singing Dj

Warszawa, mazowieckie
(53)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
501-341...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • saksofon

O nas

Co mnie wyróżnia
Muzyka i scena są moją pasją od zawsze. Występuję odkąd pamiętam. Jako jeden z nielicznych łączę puszczanie wyselekcjonowanej muzyki z profesjonalnym występem wokalnym na żywo, co bywa niemałym zaskoczeniem dla gości. Daje to możliwość kompromisu pomiędzy puszczeniem muzyki na imprezie, a zespołem na żywo. W swojej ofercie posiadam też opcje dodatkowe, które możecie dowolnie dobierać. Impreza z saksofonem na żywo, a może efekty specjalne takie jak iskry czy ciężki dym? Sami możecie wybrać jaki format imprezy jest dla Was najlepszy.

Stawiam na jakość.
Mam wieloletnie doświadczenie przy prowadzeniu imprez oraz śpiewaniu, zarówno na weselach, jak i na eventach firmowych. Brałem udział w wielu programach muzycznych m.in. Must Be The Music i Voice of Poland, a także wielu projektach teatralnych. To wszystko nauczyło mnie obycia z ludźmi i swobody podczas występów, a także elastyczności. Wiem, że każde wydarzenie jest inne, dlatego nie mam gotowego planu imprezy, ani gotowej set listy. Każdy event, to tworzenie nowego, wyjątkowego scenariusza specjalnie dla Was.

Indywidualne podejście
Uwielbiam sprawiać, że ludzie się świetnie bawią. Postaram się, aby Wasza impreza była wyjątkowa i skrojona specjalnie na Wasze potrzeby. Cenię sobie dobry humor na poziomie i nietuzinkowe zabawy. Indywidualne podejście do każdego klienta sprawia, że każda impreza jest niepowtarzalna. Szacunek do odbiorcy, to coś co cenię ponad wszystko. Nie chce Wam nic narzucać, bo wiem, że to Wy macie się dobrze bawić. Jeśli potrzebujecie porady lub wsparcia, zawsze możecie na mnie liczyć.

A prywatnie…
Prywatnie jestem pełnoetatowym mężem i tatą. Każdą wolną chwilę spędzam z moją rodziną. Naszą ogromną pasją są wspólne podróże, dlatego kiedy tylko możemy pakujemy walizki i zdobywamy świat kawałek po kawałku.

Będzie mi bardzo miło, jeśli zaprosicie mnie do swojego świata..

Mateusz Cieślak
The Singing Dj - Śpiewający Dj/Konferansjer

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jeśli marzy Wam się oryginalna impreza, skrojona na miarę Waszych potrzeb, a dobra muzyka połączona z profesjonalnym prowadzeniem imprezy, to coś czego szukacie, to trafiliście idealnie.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Część utworów śpiewanych jest przeze mnie na żywo, co gwarantuje zaskoczenie wśród gości. Dodatkowo ofertę można poszerzyć o damski wokal lub saksofon.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Wyróżnia mnie duże doświadczenie – w branży weselnej działam od 7 lat. Na początku występowałem w 6 osobowym zespole typu cover band. Zawsze jako wokalista/konferansjer, a także jako osoba odpowiedzialna za organizację i kontakt z klientem. Zagraliśmy setki imprez w całej Polsce. Od jakiegoś czasu działam sam, pod własną marką The Singing DJ – Śpiewający DJ/Konferansjer.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

10h, jednak nie później niż do godz. 4:00 (istnieje możliwość przedłużenia czasu imprezy za dodatkową opłatą)

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

- 10h oprawy muzycznej, jednak nie później niż do godz. 4:00 (istnieje możliwość przedłużenia czasu imprezy)
- profesjonalny system nagłośnieniowy i oświetleniowy
- repertuar muzyczny dobrany wspólnie z klientem
- doświadczony konferansjer, zawodowy dj, wokalista w jednym
- estetyczne stanowisko dj’skie
- animacje i oczepiny z klasą
- dojazd do 60km w cenie (powyżej 1zł – 1km w obie strony + zapewnienie noclegu dla 2 osób)

Skład, w którym występujemy.

W podstawowej opcji występuję sam – jestem śpiewającym DJ’em i konferansjerem. Przewodnikiem Waszej imprezy. Jeśli preferujecie bogatszą i bardziej rozbudowaną ofertę, istnieje możliwość stworzenia większego składu (do 3 osób). Możecie wybrać pomiędzy dodatkową wokalistką i saksofonem.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Tak, zawsze występuję ja. Czasem może towarzyszyć mi druga osoba do pomocy.

Jaki repertuar proponujemy?

Repertuar muzyczny dobieram wspólnie z klientem. Istnieje możliwość zasugerowania gatunków muzycznych, przedstawienia swojej listy utworów.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Oczywiście, zachęcam do zabawy, informuję o kolejnych punktach imprezy i atrakcjach. Prowadzę animacje i zabawy oczepinowe. Wyróżnia mnie to, że nie chowam się za parawanami dj’skimi, jestem otwarty do gości. Wszelkie szczegóły wesela (zabawy, repertuar, atrakcje, itd.) ustalamy wspólnie. Nie ma żadnych działań „na własną rękę”. O wszystkim wiecie, w trakcie imprezy mamy ze sobą kontakt i przed każdym ważniejszym momentem imprezy „przegadujemy sobie temat” tak, byście byli pewni i nie stresowali się. W trakcie imprezy nie przebieram się w kiczowate stroje, nie robię żenujących zabaw weselnych, nie wyciągam gości na siłę od stolika. Jestem elegancko ubrany, prowadzę imprezę z energią i uśmiechem na ustach.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Nazywam się Mateusz Cieślak, jestem DJ’em, wokalistką i konferansjerem. Muzyka towarzyszy mi od najmłodszych lat. Grałem, śpiewałem i tańczyłem w kilkunastu musicalach na różnych scenach teatralnych w Polsce. Brałem też udział w programach typu talent-show. Z moim zespołem dotarłem do półfinału pierwszej edycji programu Must Be The Music oraz do etapu bitew w programie The Voice Of Poland. W międzyczasie ukończyłem studia licencjackie i magisterskie (Zarządzanie spec. Marketing Rozrywki) oraz podyplomowe (Organizacja wydarzeń i sponsoring). Na studiach poznałem miłość mojego życia, z którą założyłem wymarzoną rodzinę. Teraz moja żona jest ze mną zawsze kiedy jest to możliwe, czasem nawet udaje jej się zabrać naszego dwuletniego synka, który z zafascynowaniem przygląda się mi na scenie. Czuję ich ogromne wsparcie i to oni są motywatorem do mojego dalszego działania. Moją drugą, największą po muzyce pasją, są podróże. Każdy wolny czas i oszczędności przeznaczamy na zdobywanie nowych miejsc na mapie. Podróże za każdym razem mnie czegoś uczą, dostarczają inspiracji i poszerzają horyzonty. W wolnym czasie lubię też gotować dla rodziny, a od kilku miesięcy chodzę z żoną na jogę, gdzie trenuję ciało i ducha 🙂

Na jakich instrumentach gramy?

Skład może zostać powiększony o wokalistkę i/lub saksofonistę.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Profesjonalnym :) Dużo inwestuję, by muzyka brzmiała najlepiej jak to jest możliwe w danych warunkach akustycznych. Stawiam na oświetlenie efektowe o barwie ciepłej żółtej (halogeny).

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

W repertuarze posiadam piosenki w języku polskim, angielskim hiszpańskim oraz włoskim.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Posługuję się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym, dlatego istnieje możliwość przetłumaczenia wesela (nie dotyczy przemów). Współpracuję również z tłumaczami innych języków, więc w razie potrzeby mogę pomóc poszukać odpowiedniej osoby.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

W każdym roku obsługuję po kilka imprez międzynarodowych. Do tej pory miałem okazję obsługiwać imprezy z gośćmi z Anglii, Szkocji, Walii, Australii, USA, Indii, Ukrainy, Niemiec, Belgii, Holandii, Francji, Hiszpanii, Danii, Szwecji oraz Rumunii.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Wszystkie nasze urządzenia są ze sobą połączone protokołem DMX i pracują ze sobą w sposób spójny i zaplanowany, tak by całość tworzyła ciekawy efekt. Nie przesadzam jednak z ilością świateł. Wychodzę z założenia, że wesele to nie dyskoteka :)

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Na mojej stronie znajdziecie 100 najczęściej odtwarzanych przeze mnie piosenek. Nie jest to jednak obowiązkowy repertuar, szczegóły muzyczne ustalamy sobie przed imprezą.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Tak, ale tylko w przypadku gdy posiadam daną piosenkę, dedykacja jest związana z jakimś ważnym wydarzeniem (np. urodziny, rocznica) oraz za zgodą Pary Młodej.

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Koszty związane z licencją ZAiKS pokrywa zamawiający, lecz sama procedura nabycia takiej licencji jest w cenie usługi, robię to za Was.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

Grałem, śpiewałem i tańczyłem w kilkunastu musicalach na różnych scenach teatralnych w Polsce. Brałem też udział w programach typu talent-show. Z moim zespołem dotarłem do półfinału pierwszej edycji programu Must Be The Music oraz do etapu bitew w programie The Voice Of Poland. Posiadam wiedzę i wieloletnie doświadczenie jakie zdobyłem w szkole muzycznej, na festiwalach, w teatrach, w radiu czy w telewizji.

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Przede wszystkim szkoła muzyczna, ale również Autorska Szkoła Musicalowa Macieja Pawłowskiego. Jeśli chodzi o fach Dj'ski ukończyłem zaawansowany kurs II stopnia w certyfikowanej szkole dla Dj'ów WSDJ Studio w Warszawie.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Muzyka towarzyszy mi od najmłodszych lat. Konkursy, festiwale muzyczne, praca w teatrze, przygody z programami typu talent-show... Muzyka towarzyszy mi od zawsze ;) W klimacie wesel jestem od 7 lat.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Kontakt z ludźmi. Nie chodzi mi o wspólne pogaduchy (chociaż to też jest fajne :)), cudowne jest uczucie gdy moje działania sprawiają, że goście świetnie się bawią i wspominają imprezę przed długi czas.

Czyja twórczość nas inspiruje?

Konkurencja na rynku :) Dążę do tego by być jeszcze lepszym, czymś się wyróżniać. Oferować coś, co sprawi, że impreza ze mną będzie niezapomniana.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Ponieważ low-costowy sprzęt jest bardzo awaryjny. Zawsze stawiam na sprawdzone marki. Posiadam również ze sobą zapasowy zestaw, gdyby coś się wydarzyło, jestem w stanie kontynuować imprezę na dodatkowym sprzęcie.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Chętnie, ale bez jakiejś wielkiej przesady. Przede wszystkim nie przebieram się w kiczowate stroje. Mogę zrobić 2-3 integracyjne/animacyjne zabawy poza oczepinami. To spokojnie wystarcza. Czasem zdarza się troszkę więcej, a czasem nie ma ich wcale, ponieważ takie było życzenie Pary Młodej.

Najbardziej oryginalne oczepiny jakie poprowadziliśmy.

Chyba wtedy, kiedy na początku oczepin w zabawie tanecznej oberwałem przez przypadek obcasem jednej z Pań i całe oczepiny prowadziłem z przyłożoną chusteczką, tamując krew z nosa! ;)

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Nie, jestem bardzo otwarty na różne zajawki Par Młodych oraz gości, ale raczej po północy. :)

Jaki są hity muzyczne tego sezonu?

Przed każdym sezonem sprawdzam na listach radiowych, które piosenki są aktualnie "na czasie" i te bardziej taneczne wykorzystuję na imprezach, które prowadzę.

TOP 10 utworów, których nie może zabraknąć na weselu.

I Wanna Dance With Somebody – WHITNEY HOUSTON
I Will Survive – GLORIA GAINOR
I’m So Excited – THE POINTER SISTERS
Let’s Get Loud – JENNIFER LOPEZ
YMCA - VILLAGE PEOPLE
Get Lucky – DAFT PUNK
Moves Like Jagger – MAROON 5
We Found Love – RIHANNA
Locked Out Of Heaven – BRUNO MARS
I... Wehikuł Czasu - DŻEM :)

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

W razie potrzeby kilka najbardziej znanych hitów - jestem jak najbardziej za! :) Ale nie więcej... nie jestem tym Dj'em, u którego pół imprezy albo więcej to będzie zabawa przy muzyce Disco Polo.

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Przede wszystkim obecność Młodej Pary na parkiecie. Jeśli chcecie, by goście bawili się świetnie na Waszej imprezie, sami musicie pojawiać się jak najczęściej na parkiecie. Mam również swoje sposoby na podkręcenie temperatury :) Mam w repertuarze kilka animacji oraz przygotowanych sporo piosenek, które rozkręcą każdą imprezę. Również moje podejście do gości jest bardzo ważne. Staram się być wyluzowany i otwarty do gości. Zagaduję ich, podpytuję jak się bawią, zachęcam do tańca, tańczę z nimi... :)

Gatunki muzyczne, w których najlepiej się odnajdujemy.

Taneczne lata '80 i '90 oraz nowości muzyczne. Chętnie sięgam również po coś dla tych "starszych" gości (Prywatki, Krawczyk, itd.).

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym zagraliśmy.

Remiza strażacka, ale tak pięknie udekorowana, że wspominam to miejsce do teraz!

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Zawsze chętnie wspominam wesela oryginalne, np. tematyczne. Personalizowanie imprezy pod Parę Młodą to coś, do czego zawsze zachęcam. Nie musi to być tylko tematyka wesela, ale np. spersonalizowane zabawy i animacje. Wtedy Wasze wesele zapamięta każdy.

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

Udane wesele jest w momencie, gdy Para Młoda jest zadowolona i uśmiechnięta przez całą noc. Goście to widzą i chętnie reagują na działania Pary Młodej. Dlatego tak bardzo zwracam uwagę na to co sobie założymy przed imprezą, a już w trakcie imprezy jestem w całości do Waszej dyspozycji. Jesteśmy w ciągłym kontakcie, przed każdą atrakcją "przegadujemy" sobie temat, żebyście wiedzieli co będzie się za chwilę działo. Robię wszystko, by goście się świetnie bawili i pamiętali o tej imprezie długo.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Dużo muzyki, wspólnego śpiewania, kilka fajnych animacji. Prowadzę imprezy na luzie ale z szacunkiem do wszystkich gości.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Żonę i dziecko :) no i laptopa z internetem, żeby mieć kontakt z Parami Młodymi ;)

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Jestem fanem seriali na Netflix. Uwielbiam również sagę o Harrym Potterze :) Książek niestety nie czytam, brakuje na to czasu :)

Nasze pasje.

Moją drugą, największą po muzyce pasją, są podróże. Każdy wolny czas i oszczędności przeznaczamy na zdobywanie nowych miejsc na mapie. Podróże za każdym razem mnie czegoś uczą, dostarczają inspiracji i poszerzają horyzonty. W wolnym czasie lubię też gotować dla rodziny.

Ciekawostki na nasz temat.

Od kilku miesięcy chodzę z żoną na jogę, gdzie trenuję ciało i ducha 🙂

The Singing Dj
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 53 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
D
Dorota & Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-09-2023
Otwock Wielki
Data dodania: 07-12-2023

Jeśli jeszcze nurtują Cię wątpliwości dotyczące wyboru oprawy muzycznej, powiem jedno - nadszedł koniec poszukiwań! Razem z mężem z całego serca polecamy "THE SING DJ"!
P.S.
Mateusz,
Jeżeli zapytasz, co byśmy zmienili w naszym weselu, odpowiadam: nic!
Dziękujemy za niezapomniane przeżycia i świetną zabawę. Dołożyłeś niemałą cegiełkę aby było to idealne, pełne radości wydarzenie. Zaczynając od ceremonii po niekończącą się zabawę na parkiecie, każdy moment był magiczny. Nasz wybór "THE SING DJ" okazał się strzałem w dziesiątkę – doskonale zrealizowałeś nasze oczekiwania. Muzyka była dopasowana do atmosfery, a utwory śpiewane na żywo podbiły serca nasze i gości. Dzięki Tobie nie musieliśmy martwić się o przebieg uroczystości. Twój profesjonalizm i elastyczność sprawiły, że mogliśmy w pełni cieszyć się tym wyjątkowym dniem.
Jeszcze raz serdeczne podziękowania za stworzenie niezapomnianej oprawy muzycznej naszego ślubu!

Mateusz
08-12-2023

Hej!
wielkie dzięki za opinię :) Cieszę się, że wpisałem się w charakter Waszej imprezy i że jesteście zadowoleni! :) Super, że Twoja muzyczna niespodzianka się udała, takie akcenty tworzą niezapomniane i wyjątkowe chwile na takich wydarzeniach.
Wszystkiego dobrego dla Was <3

A
Artur
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-09-2023
Maków Mazowiecki
Data dodania: 30-10-2023

Jeżeli mielibyśmy opisać współpracę z Mateuszem to musielibyśmy napisać całą bajkę 😊

Mateusza poznaliśmy na weselu znajomych na którym był DJem. Od razu wiedzieliśmy że musi zgrać również na naszej imprezie.

Od samego początku współpracę cechował profesjonalizm i chęć, aby ten ważny dla nas dzień był wyjątkowy. Muzyka to tylko połowa sukcesu, bo cała oprawa oraz umiejętność prowadzenia tego typu imprez (wesela) to druga połowa tego sukcesu.

Dodam tylko, że jeżeli ktoś szuka oczepin rodem z lat 90 to osoba Mateusza nie jest dla niego, ponieważ zabawy są na poziomie i angażują w sposób kulturalny i elegancki gości.

Moglibyśmy jeszcze długo słodzić, ale skomentujemy to jednym zdaniem usłyszanym od naszych gości na temat muzyki: „Na Waszym weselu nie było ani jednej słabej piosenki!”.

Mateusz
30-10-2023

Ojeeej! Ale mi miło!! Bardzo się ucieszyłem na nasze ponowne spotkanie :) Szczerze, to długo czekałem na Waszą imprezę i cieszę się, że pomimo kontuzji udało Ci się Artur podziałać na parkiecie :) Już na zawsze w mej pamięci pozostanie Twój True Survivor, ale jak to mówią do 3 razy sztuka, więc może jeszcze kiedyś będzie okazja do wspólnego zobaczenia! Oby! Wszystkiego dobrego Dominika & Artur! <3

M
Magda&Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-07-2023
Kutno
Data dodania: 28-08-2023

Mateusz jest wyjątkowy! Podczas pierwszego spotkania wiedzieliśmy, że jest to osoba której szukamy na nasz wyjątkowy dzień. Mateusz od samego początku dawał wskazówki i wspierał nas podczas organizacji. Świetnie zrozumiał nasze potrzeby i mega się spisał w trakcie wesela. Wszyscy świetnie się bawili, goście byli zachwyceni, parkiet był praktycznie cały czas pełny! A co najważniejsze, my jako Para Młoda bawiliśmy się wybitnie! Bardzo dziękujemy i z czystym sercem chcemy polecić Mateusza każdemu, komu zależy na profesjonalizmie i świetnej zabawie!

Mateusz
26-09-2023

Hej, hej Robaczki!
Dzięki za opinię, ale mieliście fajną imprezkę! :) Wzruszająca ceremonia w plenerze z pieskiem niosącym obrączki, super miejscówka na wesele, fantastyczni przyjaciele robiący Wam piękną taneczną niespodziankę, znajomy fotograf spotkany po latach, burza i ogromny deszcz w trakcie zabawy, czego na tej Waszej imprezie nie było! :) Same pozytywne wspomnienia! :) Bardzo miło było poznać Was, Waszych znajomych i pieska :) Do tego fajna, imprezowa playlista muzyczna :) Dzięki jeszcze raz za zaufanie, bardzo się cieszę, że jesteście zadowoleni. Wszystkiego dobrego <3

S
Sonia
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-08-2023
Józefów
Data dodania: 22-08-2023

Mateusz to najlepszy wybór. Niedość, że zapewnił dobrą oprawę muzyczną wesela, to je świetnie poprowadził, zachęcił gości do wskoczenia na parkiet i rozsiał na sali dobrą energię. Dzięki niemu nie martwiliśmy się o nic, dużo gości go chwaliło, a my przez całe wesele byliśmy w świetnym humorze. Takiego pozytywnego świra szukaliśmy. ;) No i super śpiewa, co jest dodatkową atrakcją dla gości. A, no i niestraszne mu poprowadzenie wesela bezalkoholowego!

Mateusz
26-09-2023

Dzięki Sonia za miłe słowa! :) To był bardzo mile spędzony wieczór! Bezalkoholowy drink bar inspirowany Waszymi kotami wygrał :) Kocham takie oryginalne pomysły! Dzięki również za to, że mogliśmy poznać Waszą przyjaciółkę Asię wedding plannerkę, bo złapaliśmy fajne wspólne flow i współpraca była czystą przyjemnością! Dzięki Wam utwierdziłem się w przekonaniu, że wesela bez alko też mogą być super! Trzymajcie się!

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-08-2023
Dobroń
Data dodania: 21-08-2023

Fantastyczny wybór! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Mateusz jest profesjonalny, elastyczny, pozytywnie nastawiony i świetnie dobiera muzykę. Usłyszeliśmy mnóstwo pochwał od gości i kilku już wzięło namiar. Z czystym sercem polecamy na przyjęcia weselne oraz inne imprezy.

Mateusz
26-09-2023

Mega się cieszę, że jesteście zadowoleni! <3 Pod Łodzią bywam nieczęsto, ale poprowadzenie dla Was imprezy było wielką przyjemnością! Wzruszająca ceremonia humanistyczna przed a potem zwieńczenie tego dnia na super imprezce z disco polo na czarnej liście! To lubię ;) Jeśli kilka osób wzięło namiar, trzymam mocno kciuki za nasze kolejne spotkania! Buziaki <3

K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2023
Borowina
Data dodania: 16-08-2023

Mateusz to był najlepszy wybór! Jesteśmy baaardzo zadowoleni, goście również! Mateusz to po prostu fajny człowiek (Ola również!) ;) Didi madloba - (to od Gio :D).

Mateusz
26-09-2023

Kasia, co tu dużo mówić, miałem obawy o wesele bez wcześniejszej ceremonii zaślubin a tu goście przybyli z mocno imprezowym nastawieniem! Moje pierwsze polsko-gruzińskie wesele i zdecydowanie najlepsza impreza międzynarodowa tego sezonu! Wasi goście z Gruzji byli tak mili, uśmiechnięci, życzliwi... Do tego świetne miejsce, Wy przekochani, cudowny świadek Davit, dużo fantastycznej, imprezowej muzy! <3 Coś cudownego, życzę sobie jak najwięcej tak fajnych i pozytywnych imprez! Trzymajcie się! :) Sasiamovnoa (mam nadzieję, że dobrze - to dla Gio :D)

J
Julia
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-07-2023
Warszawa
Data dodania: 01-08-2023

O Mateuszu można powiedzieć jedno: NAJLEPSZY DJ EVER, tak więc jeśli zastanawiacie się nad wyborem to trafiliście tutaj dobrze. Poprowadzone przez wesele było idealnie zrealizowane. Żadnych niespodzianek, pełna opieką, fantastyczne dogadanie się, a co najważniejsze idealna muzyka i zabawa. Muzyka była dobrana perfekcyjnie pod nasze oraz gościu gusta. Również Matusz pięknie śpiewa co fantastycznie podbudowuje klimat całej imprezy. Co ważne sam proces podpisania umowy oraz kontaktu przed weselem był bez najmniejszego zarzutu. Treść umowy klarowna, skonstruowana w profesjonalny sposób. Mateusz jest osobą otwartą na nasze sugestie, które wcielał natychmiastowo w życie. Także jeśli szukacie idealnego Dj śmiało możemy wraz z mężem polecić The Singing Dj. Dodatkowo każdy z gości powiedział że nie był jeszcze na tak dobrze prowadzonym weselu.

Mateusz
26-09-2023

Jest mi mega miło! Szczególnie doceniam pozytywy gości na temat prowadzenia imprezy, bardzo się do tego przykładam, bo uważam, że jest to arcyważne, by goście czuli się dobrze, swobodnie i bezpiecznie na moich imprezach. Super, że zostało to zauważone. A co do samej imprezy. Goście sami inicjujący wężyk w drugiej piosence wesela zwiastowali świetną imprezkę i tak było! Pierwszy raz na Waszym weselu musiałem się skonfrontować z muzyką k-pop i jest to mega pozytywne doświadczenie, fajnie, że Wasi goście tak super na to zareagowali. No i mega plus za świetny pomysł oczepin w formie "wróżb", kradnę na przyszłość! Wszystkiego dobrego i mam nadzieję, że do zobaczenia :)

J
Julka
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-07-2023
Białystok
Data dodania: 26-07-2023

Najlepszy DJ jakiego znam! Klasa i profesjonalizm, świetny dobór muzyki, wpisujący się w przegadane wcześniej oczekiwana. Mateusz od razu podbił nasze serce poprzez konkretne i sympatyczne rozmowy przed weselem, dzięki czemu wszystko było dobrze zorganizowane, tak jak sobie wymarzyliśmy. Czuliśmy, że jest to pewny punkt imprezy, którym nie musimy się stresować. Oprócz tego super śpiewa i jest niesamowicie pozytywny. Goście byli zachwyceni i wychwalali co krok, a parkiet był zapełniony aż do białego rana.

Mateusz
26-09-2023

Ale było super! To był cudowny powrót do Majątku Howieny! Świetny klimat, wspaniali goście (z niektórymi już była okazja się zobaczyć prawie rok wcześniej i z niektórymi będzie okazja spotkać się rok później! Kocham takie akcje! :)) Mocno, intensywnie i głośni goście na parkiecie, czyli to co lubię najbardziej! :) Od parkietowych szaleństw miałem problem z ruszającym się stołem dj'skim, więc to chyba najlepsza recenzja siły Waszych gości! Ja miałem przez całą noc tylko "ochy" i "achy", cieszę się, że odbiór z drugiej strony jest podobny! Buziaki dla Was i do zobaczenia! <3

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: ARTGENCY
Imię i nazwisko: Mateusz Cieślak
Adres: Warszawa, 00-000, woj. mazowieckie
501-341...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 11553
Zadzwoń
501-341...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Warszawa

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy