Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (21)
Zobacz zdjęcia (21)
The Singing Dj - Śpiewający Dj/Konferansjer, Warszawa - zdjęcie 1
The Singing Dj - Śpiewający Dj/Konferansjer, Warszawa - zdjęcie 1 The Singing Dj - Śpiewający Dj/Konferansjer, Warszawa - zdjęcie 2 The Singing Dj - Śpiewający Dj/Konferansjer, Warszawa - zdjęcie 3 The Singing Dj - Śpiewający Dj/Konferansjer, Warszawa - zdjęcie 4 The Singing Dj - Śpiewający Dj/Konferansjer, Warszawa - zdjęcie 5 The Singing Dj - Śpiewający Dj/Konferansjer, Warszawa - zdjęcie 6 The Singing Dj - Śpiewający Dj/Konferansjer, Warszawa - zdjęcie 7
The Singing Dj - Śpiewający Dj/Konferansjer, Warszawa - zdjęcie 8
1 / 21

The Singing Dj - Śpiewający Dj/Konferansjer id:45712

Warszawa, mazowieckie
(40)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
501-341...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Instrumenty:

  • saksofon

Co mnie wyróżnia
Muzyka i scena są moją pasją od zawsze. Występuję odkąd pamiętam. Jako jeden z nielicznych łączę puszczanie wyselekcjonowanej muzyki z profesjonalnym występem wokalnym na żywo, co bywa niemałym zaskoczeniem dla gości. Daje to możliwość kompromisu pomiędzy puszczeniem muzyki na imprezie, a zespołem na żywo. W swojej ofercie posiadam też opcje dodatkowe, które możecie dowolnie dobierać. Impreza z saksofonem na żywo lub dodatkową wokalistką, a może efekty specjalne takie jak iskry czy ciężki dym. Sami możecie wybrać jaki format imprezy jest dla Was najlepszy.

Stawiam na jakość.
Mam wieloletnie doświadczenie przy prowadzeniu imprez oraz śpiewaniu, zarówno na weselach, jak i na eventach firmowych. Brałem udział w wielu programach muzycznych m.in. Must Be The Music i Voice of Poland, a także wielu projektach teatralnych. To wszystko nauczyło mnie obycia z ludźmi i swobody podczas występów, a także elastyczności. Wiem, że każde wydarzenie jest inne, dlatego nie mam gotowego planu imprezy, ani gotowej set listy. Każdy event, to tworzenie nowego, wyjątkowego scenariusza specjalnie dla Was.

Indywidualne podejście
Uwielbiam sprawiać, że ludzie się świetnie bawią. Postaram się, aby Wasza impreza była wyjątkowa i skrojona specjalnie na Wasze potrzeby. Cenię sobie dobry humor na poziomie i nietuzinkowe zabawy. Indywidualne podejście do każdego klienta sprawia, że każda impreza jest niepowtarzalna. Szacunek do odbiorcy, to coś co cenię ponad wszystko. Nie chce Wam nic narzucać, bo wiem, że to Wy macie się dobrze bawić. Jeśli potrzebujecie porady lub wsparcia, zawsze możecie na mnie liczyć.

A prywatnie…
Prywatnie jestem pełnoetatowym mężem i tatą. Każdą wolną chwilę spędzam z moją rodziną. Naszą ogromną pasją są wspólne podróże, dlatego kiedy tylko możemy pakujemy walizki i zdobywamy świat kawałek po kawałku.

Będzie mi bardzo miło, jeśli zaprosicie mnie do swojego świata..

Mateusz Cieślak
The Singing Dj - Śpiewający Dj/Konferansjer

The Singing Dj - Śpiewający Dj/Konferansjer - film 1 The Singing Dj - Śpiewający Dj/Konferansjer - film 1
Pokaż kolejny film

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jeśli marzy Wam się oryginalna impreza, skrojona na miarę Waszych potrzeb, a dobra muzyka połączona z profesjonalnym prowadzeniem imprezy, to coś czego szukacie, to trafiliście idealnie.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Część utworów śpiewanych jest przeze mnie na żywo, co gwarantuje zaskoczenie wśród gości. Dodatkowo ofertę można poszerzyć o damski wokal lub saksofon.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Wyróżnia mnie duże doświadczenie – w branży weselnej działam od 7 lat. Na początku występowałem w 6 osobowym zespole typu cover band. Zawsze jako wokalista/konferansjer, a także jako osoba odpowiedzialna za organizację i kontakt z klientem. Zagraliśmy setki imprez w całej Polsce. Od jakiegoś czasu działam sam, pod własną marką The Singing DJ – Śpiewający DJ/Konferansjer.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

10h, jednak nie później niż do godz. 4:00 (istnieje możliwość przedłużenia czasu imprezy za dodatkową opłatą)

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

- 10h oprawy muzycznej, jednak nie później niż do godz. 4:00 (istnieje możliwość przedłużenia czasu imprezy)
- profesjonalny system nagłośnieniowy i oświetleniowy
- repertuar muzyczny dobrany wspólnie z klientem
- doświadczony konferansjer, zawodowy dj, wokalista w jednym
- estetyczne stanowisko dj’skie
- animacje i oczepiny z klasą
- dojazd do 60km w cenie (powyżej 1zł – 1km w obie strony + zapewnienie noclegu dla 2 osób)

Skład, w którym występujemy.

W podstawowej opcji występuję sam – jestem śpiewającym DJ’em i konferansjerem. Przewodnikiem Waszej imprezy. Jeśli preferujecie bogatszą i bardziej rozbudowaną ofertę, istnieje możliwość stworzenia większego składu (do 3 osób). Możecie wybrać pomiędzy dodatkową wokalistką i saksofonem.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Tak, zawsze występuję ja. Czasem może towarzyszyć mi druga osoba do pomocy.

Jaki repertuar proponujemy?

Repertuar muzyczny dobieram wspólnie z klientem. Istnieje możliwość zasugerowania gatunków muzycznych, przedstawienia swojej listy utworów.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Oczywiście, zachęcam do zabawy, informuję o kolejnych punktach imprezy i atrakcjach. Prowadzę animacje i zabawy oczepinowe. Wyróżnia mnie to, że nie chowam się za parawanami dj’skimi, jestem otwarty do gości. Wszelkie szczegóły wesela (zabawy, repertuar, atrakcje, itd.) ustalamy wspólnie. Nie ma żadnych działań „na własną rękę”. O wszystkim wiecie, w trakcie imprezy mamy ze sobą kontakt i przed każdym ważniejszym momentem imprezy „przegadujemy sobie temat” tak, byście byli pewni i nie stresowali się. W trakcie imprezy nie przebieram się w kiczowate stroje, nie robię żenujących zabaw weselnych, nie wyciągam gości na siłę od stolika. Jestem elegancko ubrany, prowadzę imprezę z energią i uśmiechem na ustach.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Nazywam się Mateusz Cieślak, jestem DJ’em, wokalistką i konferansjerem. Muzyka towarzyszy mi od najmłodszych lat. Grałem, śpiewałem i tańczyłem w kilkunastu musicalach na różnych scenach teatralnych w Polsce. Brałem też udział w programach typu talent-show. Z moim zespołem dotarłem do półfinału pierwszej edycji programu Must Be The Music oraz do etapu bitew w programie The Voice Of Poland. W międzyczasie ukończyłem studia licencjackie i magisterskie (Zarządzanie spec. Marketing Rozrywki) oraz podyplomowe (Organizacja wydarzeń i sponsoring). Na studiach poznałem miłość mojego życia, z którą założyłem wymarzoną rodzinę. Teraz moja żona jest ze mną zawsze kiedy jest to możliwe, czasem nawet udaje jej się zabrać naszego dwuletniego synka, który z zafascynowaniem przygląda się mi na scenie. Czuję ich ogromne wsparcie i to oni są motywatorem do mojego dalszego działania. Moją drugą, największą po muzyce pasją, są podróże. Każdy wolny czas i oszczędności przeznaczamy na zdobywanie nowych miejsc na mapie. Podróże za każdym razem mnie czegoś uczą, dostarczają inspiracji i poszerzają horyzonty. W wolnym czasie lubię też gotować dla rodziny, a od kilku miesięcy chodzę z żoną na jogę, gdzie trenuję ciało i ducha 🙂

Na jakich instrumentach gramy?

Skład może zostać powiększony o wokalistkę i/lub saksofonistę.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Profesjonalnym :) Dużo inwestuję, by muzyka brzmiała najlepiej jak to jest możliwe w danych warunkach akustycznych. Oświetlenie jest w technologii LED.

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

W repertuarze posiadam piosenki w języku polskim, angielskim hiszpańskim oraz włoskim.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Posługuję się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym, dlatego istnieje możliwość przetłumaczenia wesela (nie dotyczy przemów). Współpracuję również z tłumaczami innych języków, więc w razie potrzeby mogę pomóc poszukać odpowiedniej osoby.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

W każdym roku obsługuję po kilka imprez międzynarodowych. Do tej pory miałem okazję obsługiwać imprezy z gośćmi z Anglii, Szkocji, Walii, Australii, USA, Indii, Ukrainy, Niemiec, Belgii, Holandii, Francji, Hiszpanii, Danii, Szwecji oraz Rumunii.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

- oświetlenie architektoniczne małej sali weselnej 15 punktów świetlnych
- oświetlenie architektoniczne dużej sali weselnej 30 punktów świetlnych
- napis żarówkowy LOVE
- napis żarówkowy MR&MRS;
- ciężki dym na 1 taniec i/lub tort
- wulkany iskier na 1 taniec i/lub tort
- projektor inicjałów (gobo)
- bańki mydlane przed salą weselną na przyjazd Pary Młodej
- bańki mydlane przed kościołem na wyjście Pary Młodej

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Wszystkie nasze urządzenia są ze sobą połączone protokołem DMX i pracują ze sobą w sposób spójny i zaplanowany, tak by całość tworzyła ciekawy efekt. Nie przesadzam jednak z ilością świateł. Wychodzę z założenia, że wesele to nie dyskoteka :) Nie zapewniam więc laserów, moje oświetlenie sprowadza się do lamp retro, ruchomych głów oraz reflektorów koncertowych PAR.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Na mojej stronie znajdziecie 100 najczęściej odtwarzanych przeze mnie piosenek. Nie jest to jednak obowiązkowy repertuar, szczegóły muzyczne ustalamy sobie przed imprezą.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Tak, ale tylko w przypadku gdy posiadam daną piosenkę, dedykacja jest związana z jakimś ważnym wydarzeniem (np. urodziny, rocznica) oraz za zgodą Pary Młodej.

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Koszty związane z licencją ZAiKS oraz sama procedura nabycia takiej licencji są w cenie usługi.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

Grałem, śpiewałem i tańczyłem w kilkunastu musicalach na różnych scenach teatralnych w Polsce. Brałem też udział w programach typu talent-show. Z moim zespołem dotarłem do półfinału pierwszej edycji programu Must Be The Music oraz do etapu bitew w programie The Voice Of Poland. Posiadam wiedzę i wieloletnie doświadczenie jakie zdobyłem w szkole muzycznej, na festiwalach, w teatrach, w radiu czy w telewizji.

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Przede wszystkim szkoła muzyczna, ale również Autorska Szkoła Musicalowa Macieja Pawłowskiego. Jeśli chodzi o fach Dj'ski ukończyłem zaawansowany kurs II stopnia w certyfikowanej szkole dla Dj'ów WSDJ Studio w Warszawie.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Muzyka towarzyszy mi od najmłodszych lat. Konkursy, festiwale muzyczne, praca w teatrze, przygody z programami typu talent-show... Muzyka towarzyszy mi od zawsze ;) W klimacie wesel jestem od 7 lat.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Kontakt z ludźmi. Nie chodzi mi o wspólne pogaduchy (chociaż to też jest fajne :)), cudowne jest uczucie gdy moje działania sprawiają, że goście świetnie się bawią i wspominają imprezę przed długi czas.

Czyja twórczość nas inspiruje?

Konkurencja na rynku :) Dążę do tego by być jeszcze lepszym, czymś się wyróżniać. Oferować coś, co sprawi, że impreza ze mną będzie niezapomniana.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Ponieważ low-costowy sprzęt jest bardzo awaryjny. Zawsze stawiam na sprawdzone marki. Posiadam również ze sobą zapasowy zestaw, gdyby coś się wydarzyło, jestem w stanie kontynuować imprezę na dodatkowym sprzęcie.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Chętnie, ale bez jakiejś wielkiej przesady. Przede wszystkim nie przebieram się w kiczowate stroje. Mogę zrobić 2-3 integracyjne/animacyjne zabawy poza oczepinami. To spokojnie wystarcza. Czasem zdarza się troszkę więcej, a czasem nie ma ich wcale, ponieważ takie było życzenie Pary Młodej.

Najbardziej oryginalne oczepiny jakie poprowadziliśmy.

Chyba wtedy, kiedy na początku oczepin w zabawie tanecznej oberwałem przez przypadek obcasem jednej z Pań i całe oczepiny prowadziłem z przyłożoną chusteczką, tamując krew z nosa! ;)

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Nie, jestem bardzo otwarty na różne zajawki Par Młodych oraz gości, ale raczej po północy. :)
Disco Polo, raczej kilka najbardziej znanych piosenek w razie potrzeby.

Jaki są hity muzyczne tego sezonu?

Przed każdym sezonem sprawdzam na listach radiowych, które piosenki są aktualnie "na czasie" i te bardziej taneczne wykorzystuję na imprezach, które prowadzę.

TOP 10 utworów, których nie może zabraknąć na weselu.

I Wanna Dance With Somebody – WHITNEY HOUSTON
I Will Survive – GLORIA GAINOR
I’m So Excited – THE POINTER SISTERS
Let’s Get Loud – JENNIFER LOPEZ
YMCA - VILLAGE PEOPLE
Get Lucky – DAFT PUNK
Moves Like Jagger – MAROON 5
We Found Love – RIHANNA
Locked Out Of Heaven – BRUNO MARS
I... Wehikuł Czasu - DŻEM :)

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

W razie potrzeby kilka najbardziej znanych hitów - jestem jak najbardziej za! :) Ale nie więcej... nie jestem tym Dj'em, u którego pół imprezy albo więcej to będzie zabawa przy muzyce Disco Polo.

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Przede wszystkim obecność Młodej Pary na parkiecie. Jeśli chcecie, by goście bawili się świetnie na Waszej imprezie, sami musicie pojawiać się jak najczęściej na parkiecie. Mam również swoje sposoby na podkręcenie temperatury :) Mam w repertuarze kilka animacji oraz przygotowanych sporo piosenek, które rozkręcą każdą imprezę. Również moje podejście do gości jest bardzo ważne. Staram się być wyluzowany i otwarty do gości. Zagaduję ich, podpytuję jak się bawią, zachęcam do tańca, tańczę z nimi... :)

Gatunki muzyczne, w których najlepiej się odnajdujemy.

Taneczne lata '80 i '90 oraz nowości muzyczne. Chętnie sięgam również po coś dla tych "starszych" gości (Prywatki, Krawczyk, itd.).

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym zagraliśmy.

Remiza strażacka, ale tak pięknie udekorowana, że wspominam to miejsce do teraz!

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Zawsze chętnie wspominam wesela oryginalne, np. tematyczne. Personalizowanie imprezy pod Parę Młodą to coś, do czego zawsze zachęcam. Nie musi to być tylko tematyka wesela, ale np. spersonalizowane zabawy i animacje. Wtedy Wasze wesele zapamięta każdy.

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

Udane wesele jest w momencie, gdy Para Młoda jest zadowolona i uśmiechnięta przez całą noc. Goście to widzą i chętnie reagują na działania Pary Młodej. Dlatego tak bardzo zwracam uwagę na to co sobie założymy przed imprezą, a już w trakcie imprezy jestem w całości do Waszej dyspozycji. Jesteśmy w ciągłym kontakcie, przed każdą atrakcją "przegadujemy" sobie temat, żebyście wiedzieli co będzie się za chwilę działo. Robię wszystko, by goście się świetnie bawili i pamiętali o tej imprezie długo.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Dużo muzyki, wspólnego śpiewania, kilka fajnych animacji. Prowadzę imprezy na luzie ale z szacunkiem do wszystkich gości.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Żonę i dziecko :) no i laptopa z internetem, żeby mieć kontakt z Parami Młodymi ;)

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Jestem fanem seriali na Netflix. Uwielbiam również sagę o Harrym Potterze :) Książek niestety nie czytam, brakuje na to czasu :)

Nasze pasje.

Moją drugą, największą po muzyce pasją, są podróże. Każdy wolny czas i oszczędności przeznaczamy na zdobywanie nowych miejsc na mapie. Podróże za każdym razem mnie czegoś uczą, dostarczają inspiracji i poszerzają horyzonty. W wolnym czasie lubię też gotować dla rodziny.

Ciekawostki na nasz temat.

Od kilku miesięcy chodzę z żoną na jogę, gdzie trenuję ciało i ducha 🙂

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie ARTGENCY (40)

The Singing Dj - Śpiewający Dj/Konferansjer id:45712
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 40 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
E
Ewa Świątkiewicz
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-10-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Trębki Nowe
Data dodania: 23-10-2022

Mateusz od samego początku sprawnie pomógł nam ustalić nie tylko playlistę, ale też plan wesela, dzięki czemu byliśmy spokojni, że w tym wyjątkowym dniu wszystko pójdzie zgodnie z planem. Razem z żoną poprowadzili nasze wesele w sposób przekraczający nasze oczekiwania, z niesamowitą wręcz dawką energii. Prezencja pary DJów, ich stanowiska pracy oraz prowadzonych przez nich zabaw idealnie wpasowały się w nasze eleganckie przyjęcie. Serdecznie dziękujemy za oprawę i polecamy z czystym sumieniem 🙂
Ewa i Bartek

Mateusz
30-01-2023

Bardzo dziękuję za opinię! Kocham imprezy w Złotopolskiej Dolinie. Było elegancko, z klasą, a na parkiecie odbyła się super zabawa urozmaicona pięknymi dźwiękami saksofonu :) Mimo październikowej aury, udało Wam się zorganizować świetne przyjęcie z super atmosferą wśród gości. Miło wspominamy! <3

O
Ola i Max
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-06-2022
Łuków
Data dodania: 09-10-2022

Mateusz to niesamowity profesjonalista z pasją! Zdecydowaliśmy się na współpracę nie będąc wcześniej na żadnej imprezie, na której grał Mateusz, ale efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Jeśli nie lubicie tandetnego wodzirejstwa, Mateusz to idealny wybór. Impreza była prowadzona na luzie, ale z niesamowitą klasą, w naszym przypadku była prowadzona po polsku i angielsku, ale pomimo ogromu obowiązków tej nocy, Mateusz zrobił to rewelacyjnie. Każdy z gości czuł się zaopiekowany i ważny. Największym komplementem jest fakt, że musieliśmy przedłużać godziny pracy Mateusza, ponieważ goście nie schodzili z parkietu do 7 rano!
Mateusz świetnie obserwuje parkiet i preferencje gości. Cieszymy się że pomimo wielu gości którzy deklarowali, iż bawią się tyko do disco polo, udało się tego uniknąć, mając cały czas pełny parkiet na sali.
Ponad tym wszystkim Mateusz to po prostu super ciepła, świetna osoba, przy której czuliśmy się totalnie swobodnie.
Żałujemy tylko jednego.. powinnismy poprosić o występ na środku sali przynajmniej z jednym utworem, bo wokal Mateusza jest tak dobry, że goście nie dowierzali że to On właśnie śpiewa ;)
Dziękujemy, uczyniłeś nasze wesele bardzo wyjątkowym! Polecamy wszystkim współpracę z tym Panem!☺️

Mateusz
30-01-2023

Mimo, że minęło już trochę czasu od Waszego wesela pamiętam je bardzo dobrze! :) Pierwsze wesele Pol-Ang po pandemii, nie ukrywam, był lekki stresik, ale wszystko udało się tak jak powinno! Beyonce w wersji koncertowej do zimnych ogni, aż miałem ciary! No i ta cudowna dziewczynka, która rozniosła parkiet do "Never Gonna Give You Up"! Ależ wspomnienia! Bardzo się cieszę, że spełniłem Wasze oczekiwania! Dziękuję za szczegółową opinię! :)

J
Joanna Stradel
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-09-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Warszawa
Data dodania: 05-10-2022

Wybraliśmy Mateusza na nasze wesele. Na przyjęciu był razem z żoną. Co za pozytywni, fenomenalni ludzie! Pozytywna energia biła od nich przez całe przyjęcie. Świetnie dobrana muzyka zarówno pod młodych jak i starszych gości. Profesjonalny wokal. Pełne klasy i uśmiechu poprowadzone oczepiny. Kontakt przed przyjęciem jak i na przyjęciu bez zarzutu. Gorąco polecamy Mateusza na wasze przyjęcia! Nie ma lepszego wyboru :)
Asia&Karol 16.09.2022

Mateusz
30-01-2023

Dziękuję za wspólnie spędzony czas w fantastycznym miejscu! Nie przeszkodziła nam nawet poważna awaria samochodu na kilka godzin przez Waszą imprezą, wszystko się udało! :) Hotel Borowina urzekł nas swoim swoim stylem i mega sympatycznymi ludźmi, którzy go tworzą! Mieliście przepiękne, kolorowe dekoracje, które zwróciły naszą uwagę. Wesele było spore, ale parkiet jakoś to wytrzymał! :) Dziękujemy za wspólną zabawę, fajnie, że na koniec mogliśmy chwile pobawić się razem z Wami na parkiecie. No i Wasi Rodzice, cudowni, pozytywni i uśmiechnięci ludzie z klasą :) Mieliście przepiękne wesele, wspominamy Was ciepło! Wszystkiego dobrego <3

A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Otrębusy
Data dodania: 14-09-2022

Żałujemy, że nie można wystawić więcej gwiazdek :)
Przeżyliśmy wspaniały wieczór z nowoczesną muzyką, z którego jesteśmy bardzo zadowoleni. Mateusz idealnie wpisał się w nasze wyobrażenie nowoczesnego przyjęcia weselnego. Wszystkie elementy były zgodne z ustaleniami, a goście bawili się wspaniale. Proces przygotowania do wesela bardzo sprawny, wszystkie nasze pytania wyjaśniliśmy od razu na wideokonferencjach, widać duże doświadczenie i profesjonalizm Mateusza. Bardzo polecamy!

Mateusz
30-01-2023

Dziękuję! To była wielka przyjemność! Kameralna impreza w fajnym miejscu! Kocham imprezy na luzie, bez nadęcia, ale to już zasługa Wasza i Waszych gości! I cieszę się, że uratowałem wesele przed spaleniem Waszego stołu przez niesforną świecę w trakcie przemówień xD Dziękuję za opinię :)

Angelika
Angelika
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-08-2022
Wybrane firmy: 4 firmy
Nasza historia: opublikowana
13
Ślubne Q&A: 13 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Rzekuń
Data dodania: 06-09-2022

Najlepszy DJ na świecie! Pełen profesjonalizm, super energia. Zarówno my jak i goście, bawiliśmy się świetnie. Dziękujemy ❤️

Mateusz
30-01-2023

Dziękuję! Cieszę się, że nasze drogi się spotkały, mimo dzielących nas kilometrów! Dziękuję za każdy kontakt przed weselem, cieszę się, że mogłem pomóc i doradzić w pewnych kwestiach. Poza tym szanuję wszystkich fanów Wiedźmina, więc miło było zaśpiewać dla Ciebie "Grosza daj Wiedźminowi":) Buziaki!

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-08-2022
Wybrane firmy: 3 firmy
Nasza historia: opublikowana
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Łochów
Data dodania: 19-08-2022

Z całego serducha polecamy Mateusza - jeśli szukacie czegoś więcej niż klasycznej playlisty weselnej, oświetlenia rodem z klubu i oklepanych animacji, to tutaj proszę kierować zapytania i ręce gotowe do podpisania umowy!
Mati to nie jakiś tam sobie Dj - to osoba, będąca dla Was i z Wami tego dnia, maksymalnie od początku do końca. To ktoś, do kogo możecie zgłosić się ze wszystkim i zawsze, a on będzie gotowy Wam pomóc i doradzić. To ktoś, kto trzyma rękę na pulsie, a jednocześnie jest tak wyluzowany i pełen energii, że nie sposób się przy nim stresować - a nie odczuwacie tego jedynie Wy, ale też Wasi goście, o których nikt nie zadba lepiej niż on. Zaraża uśmiechem, słucha Waszych potrzeb i sugestii, a przede wszystkim podąża za gośćmi i na bieżąco dostosowuje muzykę i zabawy pod atmosferę - nie musicie się wiec martwić o to, że na Waszej głowie będzie wieczna kontrola parkietu i muzyki lecącej w tle. To specjalista, poradzi sobie sam ;) A Wy macie spokojną głowę, zabawionych i szczęśliwych gości oraz pełny parkiet :D

Mateusz
30-01-2023

Dziękuję Monia za tak wyczerpującą opinię! Jest mi mega miło i to był wielki zaszczyt, że mogłem spędzić z wami tę cudowną noc. Ale w sumie tak musiało być, bo skierował nas do siebie kosmos ;) to niesamowite, że najpierw odezwaliście się do mnie po ofertę, a kilka dni później spotkałem Cię w sali zabaw na zajęciach dla dzieci :D Cieszę się, że nie żałujecie swojej decyzji, miło wspominacie ten wieczór. Motocykliści dali czadu, Wasi goście dali czadu, Wy daliście czadu! Pokój wspomnień zamiast oklepanej fotobudki, no i nasza wspólnie zaśpiewana piosenka! Dużo pięknych wspomnień! <3

K
Kasia i Krzysiek
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-08-2022
Janów Podlaski
Data dodania: 15-08-2022

Mati bardzo dziękujemy za wspólna zabawę! Zarówno my jak i goście bawiliśmy się przednio :)
Każdemu kto szuka DJ, który poprowadzi imprezę nienachalnie z uwzględnieniem tego jak impreza żyje oraz jak ją sobie wyobraża para młoda polecamy Mateusza z czystym sumieniem. Pełna profeska, cenne sugestie nie tylko dotyczące samej zabawy ale ogólnie wesela, świetny kontakt oraz totalnie kompleksowe podejście do usługi to tylko kilka jego zalet :) świetna zabawa do białego rana gwarantowana - polecamy w 100%. Dzięki raz jeszcze! Pozdrowienia z Janowa Podlaskiego :)

Mateusz
30-01-2023

Dziękuję za wspólną zabawę w ciekawym miejscu, jakim jest Zamek Janów Podlaski :) Piękne dekoracje, magiczny parkiet, było nawet na moje oko eventowo, w dobrym tego słowa znaczeniu :) Wasze zaangażowanie, oryginalne prezenty dla gości na oczepiny, bingo weselne. Inaczej niż zawsze, czyli tak jak lubię! :) No i pogo Panów na koniec wesela wygrało! :) Buziaki!

N
Nela
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-07-2022
Kazimierz Dolny
Data dodania: 08-08-2022

Pełen profesjonalizm, super energia i głos prowadzącego, świetne rozwiązania dotyczące poszczególnych etapów zabawy weselnej, dzięki którym goście świetnie się bawili.
Mateusz tworzy wspaniałą atmosferę i jest niezwykle czujny na to, co się dzieje na sali. Polecamy z całego serca!!

Mateusz
30-01-2023

To ja dziękuję Wam za zaproszenie! Dzięki Wam odkryłem wspaniałe miejsce jakim jest Lipowa Dolina a w stworzeniu świetnej atmosfery pomogliście Wy, jesteście przeuroczą Parą! Wasz ślub humanistyczny poprowadzony przez Waszego przyjaciela zapadł mi baaardzo w pamięci! Deszcz trochę pokrzyżował nam plany na zabawę pod chmurką, ale cieszę się, że ostatecznie udało nam się przezwyciężyć przeciwności pogodowe ;) Wszystkiego dobrego! <3

Pokaż więcej opinii

Kontakt ARTGENCY

Nazwa firmy: ARTGENCY
Imię i nazwisko: Mateusz Cieślak
Adres: Warszawa, , 00-000, woj. mazowieckie
501-341...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 8231
Zadzwoń
501-341...
Napisz

Popularne miasta w okolicy