IDEO DESIGN suknie ślubne i wizytowe PLUS SIZE ONLY id:30297

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 23-08-2017
Liczba odwiedzin: 922

Oferta Salon sukien ślubnych Warszawa

Salon sukien ślubnych i wieczorowych iDEO DESIGN działa przy Atelier Krawiectwa Artystycznego. Jesteśmy jedynym w Polsce wysoko wyspecjalizowanym w projektowaniu i szyciu sukien dla dużych rozmiarów i nietypowych sylwetek miejscem. Posiadamy również suknie z zagranicznych kolekcji, wykonane dla nas na zamówienie. Atelier działa wraz z Pracownią Stylizacji Julity Wudarczyk.

Posiadamy ponad 80 modeli sukien tylko na duże rozmiary, które są dostępne do przymierzenia i występują w rozmiarach 48-60 ( nie ma górnej granicy rozmiarów które można u nas zamówić).
Suknie we wszystkich stylach, na wszystkie typy sylwetek w ofercie: szyte na zamówienie, do kupienia z wieszaka, oraz do wypożyczenia. Kolekcja bez gorsetowych sukien ślubnych i wieczorowych.

W CELU UMÓWIENIA SIĘ NA SPOTKANIE PROSIMY DZWONIĆ NIE PISAĆ.ZAPRASZAMY SERDECZNIE! Tylko u nas poczujesz się wyjątkowa i poszukiwanie wymarzonej sukni okaże się wielką przyjemnością. OBIECUJEMY :-)

Usługi:

 • szycie na miarę
 • usługi krawieckie
 • wypożyczalnia

Opinie o IDEO DESIGN suknie ślubne i wizytowe PLUS SIZE ONLY Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.