Zobacz zdjęcia (5)
Dj Danny Ro Events ❤ Wesela bez disco polo ✨drums✨violin✨vocal✨sax, Warszawa - zdjęcie 1
Dj Danny Ro Events ❤ Wesela bez disco polo ✨drums✨violin✨vocal✨sax, Warszawa - zdjęcie 2 Dj Danny Ro Events ❤ Wesela bez disco polo ✨drums✨violin✨vocal✨sax, Warszawa - zdjęcie 3 Dj Danny Ro Events ❤ Wesela bez disco polo ✨drums✨violin✨vocal✨sax, Warszawa - zdjęcie 4 Dj Danny Ro Events ❤ Wesela bez disco polo ✨drums✨violin✨vocal✨sax, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Dj Danny Ro Events ❤ Wesela bez disco polo ✨drums✨violin✨vocal✨sax id:43068

Warszawa, mazowieckie
(16)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
600-359...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • akordeon
  • saksofon
  • skrzypce

👉 Realizacja imprez na najwyższym poziomie muzycznym i estetycznym. Artyści, ludzie sceny, instrumentaliści orkiestry oraz twórcy indywidualni, uczestnicy „talent-show”.

👉 Obsługa konferansjerska najlepszych ludzi w branży, perfekcyjna dykcja i kreatywność treści. Umiejętne łączenie stylów muzycznych wynikające z pasji.

👉 Estetyka stanowiska oraz nagłośnienie niekwestionowanej marki dźwięku BOSE. Oświetlenie LED, ciepłe barwy i kultura realizacji to coś co nas wyróżnia na tle konkurencji.

🔶🔷🔶

Ofertę kieruję do osób pragnących przeżyć noc przebojów, ceniących sobie wesela w formie imprez, bez infantylnych treści. Zajmuję się oprawą muzyczną ponad 15 lat. Kiedy ja mam termin już zajęty, zarekomenduję Ci ludzi z mojego zespołu, którzy realizują zlecenia na równie wysokim poziomie artystycznym. Oferujemy dowcip sytuacyjny, żonglerkę słowem i przyjazne gesty. Prowadzimy powitania i aranżujemy interakcje, a artyści instrumentaliści wzbogacają ofertę, dając gościom doskonałą rozrywkę. Jako absolwent dziennikarstwa i komunikacji medialnej, z ogromną pasją do muzyki i dbaniem o standardy obsługi klienta, wiem jak dobrać najlepszych członków zespołu wg klucza: kunszt & kultura & prezencja.

🔶🔷🔶

Wszyscy legitymujemy się kilkunastoletnim doświadczeniem w realizacjach muzycznych. W naszym portfolio są wesela, bankiety, imprezy firmowe i okolicznościowe. Gwarantujemy najwyższy poziom artystyczny i kurtuazję w komunikacji. Inwestując w ofertę Dj Danny Ro Events stawiasz na profesjonalizm i technologię sceniczną. Zapomnij o obawach i śpij spokojnie. Pracujemy na sprzętach takich brandów jak Pioneer, QSC, Shure, Denon, Bose. To niezawodność, krystaliczny dźwięk i reprodukcja plików muzycznych.

🔶🔷🔶

Imprezy realizujemy z artystami kultury i sztuki. Wodzirej-aktor gwarantuje wysoką kulturę słowa, dykcję, mistrzowski tembr i kreatywność prowadzenia. Wszystko po to, aby przyjęcie było ekskluzywne i poprowadzone z klasą, co wyniesie je na inny poziom. Warto pomyśleć o tych atutach komponując zestaw na swoje przyjęcie. To może być również ciekawym przeżyciem dla gości, ponieważ będą obcować z ludźmi sztuki, których podziwiają w teatrze i telewizji.

🔶🔷🔶

Instrumentali ci w moim zespole to absolwenci Akademii Muzycznych, koncertujący w kraju i za granicą oraz nagrywający własne utwory. To również uczestnicy programów "talent show", którzy mają za sobą występy na dużej scenie. Ponadto grając codziennie w orkiestrze gwarantują niezmiennie wysoki poziom artystyczny. Rozbudowanie zespołu to nie tylko urozmaicenie repertuaru, ale również tzw. efekt WOW podczas występu (np. dj+saksofon+wokal) i zachwyt wśród uczestników imprezy, co przełoży się na większe chęci do tańca.

🔶🔷🔶

Zachęcam do kontaktu – po uzgodnieniu wolnego terminu ustalimy szczegóły i formę prowadzenia przyjęcia, a po owocnych rozmowach zobaczymy się na parkiecie, czego oczywiście wszystkim Państwu życzę.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Ponieważ jesteśmy pasjonatami i zrzeszamy najlepszych artystów w branży wg klucza: kunszt & kultura & prezencja. Realizujemy imprezy na najwyższym poziomie muzycznym i estetycznym, a co najważniejsze - świetnie łączymy style muzyczne, co wynika z doświadczenia i miłości do muzyki. Dbamy o estetykę stanowiska i jakość komunikacji, aby dobrze zrozumieć potrzeby klienta i zrealizować usługę zgodnie z wytycznymi i najwyższymi standardami.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Znajomość repertuaru, perfekcyjne łączenie stylów muzycznych i umiejętne zgrywanie ich z utworami młodej pary. Dbałość o wysoki standard usługi i komunikacji, kultura osobista i realizacja każdej imprezy jakby była jedyna i niepowtarzalna. Nasi instrumentaliści to uczestnicy „talent show”, grają w orkiestrach i występują regularnie na dużych scenach. Mam na myśli oczywiście występ DJ+instrumentalista czy/lub wokalista. To również stałe podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia z dykcji, komunikacji i szeroko pojętego marketingu, jak i komponowanie własnych utworów i treningu z instrumentem. Również regularne usprawnianie technologii scenicznych i sprzętu elektronicznego.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

To już prawie 20 lat prowadzenia różnego rodzaju imprez - wesela, urodziny, bankiety, imprezy firmowe i klubowe. Muzyczna przygoda i miłość do muzyki zaczęła się już w dzieciństwie, zatem mogą Państwo być pewni, że jako pasjonat dokładam wszelkich starań, aby przyjęcie zawsze było udane, ekskluzywne i niepowtarzalne. Mój charakter, kultura osobista i doświadczenie pozwoliło wykreować markę o nieposzlakowanej opinii, a artystów dobieram wg klucza: kunszt & kultura & prezencja.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Świadczymy usługę DJ 10 godzin od momentu przyjazdu młodej pary. Jest oczywiście możliwość przedłużenia. Instrumentaliści występują do oczepin, czyli około północy grają ostatni set.

Jaki repertuar proponujemy?

DJ kreuje parkiet na bieżąco obserwując reakcję gości. Niektórzy chcą abyśmy grali tak jak chce młoda para, albo tak jak chcą goście. Jeśli towarzystwo jest bardziej rockowe to więcej rocka, jeśli bardziej dance to więcej muzyki disco. Umiejętność doboru repertuaru wynika nie tylko z autopsji. To również pasja, wyczucie stylu i znajomość utworów. Niestety spotkałem się już DJ-ami, którzy nie znali piosenek i nie potrafili nawet zagrać godzinnego seta utrzymując parkiet. Przyjęcie weselne jest specyficzną imprezą, ponieważ każdy ma inne upodobania muzyczne oraz mamy gości w różnym przedziale wiekowym. Trzeba mieć ogromną wiedzę muzyczną, potrafić miksować utwory i łączyć style. Choć wesele to nie impreza klubowa, na którą idziemy ze znajomymi nastawieni np. na muzykę house, to prowadziliśmy już wesela w stylu tech-house i też można (!) Zatem na to pytanie nie da się odpowiedzieć. Repertuar powstaje na żywo i jest moderowany przez ulubione przeboje młodej pary.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Tak, oferujemy obsługę konferansjerską najlepszych ludzi w branży, posiadających perfekcyjną dykcję, mistrzowski tembr i kreatywność treści.

Na jakich instrumentach gramy?

Saksofon, skrzypce, perkusja, akordeon. Oczywiście wokal też jest swego rodzaju instrumentem.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Konsola Pioneer 850, nagłośnienie Bose L1 Pro32 + Sub2, ruchome głowy Colorstage, mikrofony Shure.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Polskim, angielskim, hiszpańskim i ukraińskim. Zakres tłumaczenia oczywiście do ustalenia.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Saksofon, skrzypce, perkusja, akordeon, wokal, mobilny bar, fotograf, „Frank Sinatra Show” w wykonaniu Kuby Gąsowskiego.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Oczywiście. Zawsze otrzymają swój utwór najszybciej jak to możliwe. Są wyjątki: piosenka nie pasuje do aktualnego bloku/stylu muzycznego - wówczas będzie zagrana później. Jeśli piosenka nie nadaje się do tańca, np. są tam przekleństwa, albo to jakieś amatorskie wykonanie to jej nie zagramy, oraz jeśli młoda para wcześniej zastrzegła, że danego utworu lub stylu mamy nie grać. Jeśli chodzi o dedykacje to tylko za zgodą młodej parady, ponieważ to ich dzień i oni są gwiazdami wieczoru i tylko oni mogą dedykować. Niestosowne jest ogłaszanie dedykacji „od wujka Jana dla cioci Krysi” czy „koleżanki z pracy”. Wszystko zależy od sytuacji, charakteru przyjęcia i podejścia młodej pary do luźnych dedykacji.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

Zapraszam do wysłuchania setów muzycznych na profilu Soundcloud oraz YouTube, oceny techniki miksu i doboru repertuaru. Link jest na stronie internetowej (obecny serwis uniemożliwia wklejenie odnośnika). Za największe osiągnięcia uważam komentarze i opinie zadowolonych klientów. To bezcenna recenzja, wyróżnienie i docenienie starań.

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Nastazja to absolwentka Akademii Muzycznej i studentka Uniwersytetu Muzycznego F. Chopina, Weronika ukończyła akademię Muzyczną w Łodzi (gra od 7-go roku życia), Asia uczy gry na saksofonie, Marta śpiewa w Filharmonii Narodowej w Warszawie, Marek kończył szkołę muzyczną w Zamościu oraz Lublinie, Wojtek jest instruktorem aktorstwa. Wszyscy są pasjonatami, zatem szkoły to tylko baza.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Satysfakcja dla DJ-a to radość ludzi z zabawy, uścisk dłoni lub brawa na zakończenie imprezy. Fakt miksowania utworów też sprawia dużo frajdy.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Interesuję się marketingiem, sprzedażą, psychologią w biznesie i zarządzaniem zasobami ludzkimi. Polecam Cialdini'ego, Covey'a, Golemana. Warto odświeżać też lektury z kompetencji menedżerskich.

Ciekawostki na nasz temat.

Dj zawsze ma ze sobą muzykę i głośnik :) Na plaży, w hotelu, w domu i w każdym miejscu, gdzie tej muzyki brakuje.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie (16)

Dj Danny Ro Events ❤ Wesela bez disco polo ✨drums✨violin✨vocal✨sax id:43068
Średnia ocen: 4,99 / 5 z 16 opinii
4,99
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
N
Natalia i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-11-2022
Głowno
Data dodania: 15-11-2022

Dziękujemy za świetną zabawę 🙂 serdecznie polecamy Pana Daniela do prowadzenia imprez okolicznościowych. Obsługa na najwyższym poziomie 🙂

Dj Danny Ro
15-11-2022

Dziękuję za uznanie, bardzo mi miło 🙂

P
Paulina i Jan
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-09-2022
Tłuszcz
Data dodania: 18-09-2022

Jesteśmy z Mężem bardzo zadowoleni z usług zarówno Dj Daniela jak i Saksofonisty Marka 😊
Najlepsza impreza w Naszym Życiu i najlepiej zainwestowane pieniądze!
Byliśmy bardzo zadowoleni z jakości prowadzenia imprezy, dobrania muzyki pod każde wymagania muzyczne ( lata 70,80,90 ) i przede wszystkim wysoką kulturę osobistą. Daniel zadbał o każdy szczegół, mogliśmy w każdej chwili przekazać nasze sugestie a propo imprezy , super kontakt bez żadnych problemów!
Nasi goście byli zachwyceni 🥰 i pod wielkim wrażeniem umiejętności DJ'a i Saksofonisty.
Mega polecamy ten duet!!! Jeśli potencjalni klienci szukają profesjonalisty z dużą wiedzą, wrażliwością i fajnymi pomysłami to polecamy Dj Danny Ro.

Zadowoleni Państwo Młodzi
Paula i Janek

Dj Danny Ro
21-09-2022

😃 Dziękuję za pozytyw, a raczej za komplementy, również w imieniu Marka! 🥰 Było nam bardzo miło, a ta opinia potwierdza fakt, że realizacja imprez może być pasją ❤️

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-07-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Warszawa
Data dodania: 07-08-2022

Fantastyczny DJ, bardzo profesjonalnie zorganizowana i poprowadzona oprawa wesela. Wcześniejsze konsultacje pozwoliły ustalić dokładnie preferencje i było tak jak sobie wymarzyliśmy.
Goście bawili się świetnie , wiele osób bardzo chwaliło muzykę. Zabawy weselne poprowadzone z dużym zaangażowaniem i smakiem.

Zdecydowanie polecam, przede wszystkim jako para młoda wiedzieliśmy, że jesteśmy w dobrych rękach, co oszczędziło stresów.

Dj Danny Ro
08-08-2022

Dziękuję za opinię i docenienie moich starań :)

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-07-2022
Warszawa
Data dodania: 24-07-2022

Jeśli szukacie osoby, która zadba o oprawę muzyczną, zabawę, prowadzenie przyjęcia i animacje gości, a do tego zrobi to z klasą i humorem - musicie zaufać dj Dannemu :) my - oraz nasi goście - jesteśmy zachwyceni. Wspanialy dobór muzyczny, zabawy zgodnie z ustaleniami (a wg gości „idealny balans pomiędzy muzyką, a zabawą). Czysty profesjonalizm. Nagłośnienie ceremonii w plenerze zgodnie z planem. Chyba nie zliczę ilości opinii od gości „ale macie super dj”, „czy możemy mieć go u siebie na weselu?” POLECAMY!!

Dj Danny Ro
25-07-2022

Super! Bardzo się cieszę z Waszego zadowolenia oraz entuzjazmu gości i odpowiadam - tak, mogą Państwo mieć mnie u siebie na weselu 😉

D
Daria
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-05-2022
Warszawa
Data dodania: 16-05-2022

Współpraca z DJ Rannym była idealna. Pełen profesjonalizm od samego początku, komunikacja przebiegała bardzo płynnie. Ustaliliśmy z Danielem, że nie narzucamy utworów muzycznych i zdajemy się na doświadczenie oraz wiedzę jak utrzymać parkiet wypchany po brzegi tańczącymi gośćmi. To była najlepsza decyzja!!! Genialne utwory muzyczne i atmosfera, dziękujemy 🔥👌👌👌

Dj Danny Ro
21-05-2022

Dziękuję, również w imieniu wodzireja i saksofonisty. My też czuliśmy świetną atmosferę, a czas przeleciał momentalnie! 🙂

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-05-2022
Opypy
Data dodania: 04-05-2022

Polecam każdemu Pana Daniela na swoje wesele. Jestem osobą, która nie potrafi się dobrze czuć i bawić jako gospodarz, jeśli wszyscy moi goście nie są zadowoleni. To była najlepsza zabawa w moim życiu, a co mnie jeszcze bardziej cieszy, nie jest to jedynie moja opinia. Świetnie bawiło się zarówno młodsze jak i starsze pokolenia (w tym moja prawie 80 letnia babcia). Pan Daniel umiał wyczuć nastrój gości, a jednocześnie dopasować się do życzeń i gustu Pary Młodej, za co bardzo dziękujemy. Zabawy oczepinowe zostały przeprowadzone z klasą na czym nam bardzo zależało. Mieliśmy także jedną przecudowną niespodziankę. Jednym z piękniejszych punktów wesela był występ skrzypaczki Weroniki. Współpraca tych dwojga to piękne doświadczenie i emocje, których z pewnością nie zapomnimy. Serdecznie dziękujemy za najcudowniejsze wspomnienia!

Dj Danny Ro
04-05-2022

Również dziękuję za świetną zabawę i pozytywny odbiór występu Weroniki ☺️ Cieszymy się, że nasze starania zostały docenione przez tak wiele osób! Pozdrawiamy! 🙂

J
Jadwiga
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-07-2021
Stare Babice
Data dodania: 30-11-2021

Nasze wesele było najlepszym na jakim byłam, m.in. dzięki super atmosferze stworzonej przez Pana Daniela :) Wspaniały dobór muzyki, dopasowany do gości i atmosfery na parkiecie. Bardzo fajnie, sympatycznie, luźno, ale z klasą przeprowadzone przyjęcie. Dokładnie tak to sobie wymarzyliśmy. Umawialiśmy się na jedną, neutralną zabawę z gośćmi i dokładnie tak się to odbyło. Dostaliśmy mnóstwo głosów od gości, że impreza była bardzo udana, bardzo dobra muzyka. Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Danielowi i szczerze polecamy wszystkim przyszłym Parom Młodym!

Dj Danny Ro
01-12-2021

Dziękuję, bardzo mi miło. Cieszę się tym bardziej, że spełniam marzenia :) Pozostaje mi wierzyć, że ta opinia przekona niezdecydowanych.

S
Szymon i Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-09-2021
Warszawa
Data dodania: 25-09-2021

Zdecydowanie najlepszy wybór i to pod wieloma względami; przede wszystkim umiejętności doboru muzyki oraz współpracy podczas wesela. Pan Daniel, choć przed samym weselem mieliśmy okazję rozmawiać ledwie raz, w dodatku online (wiadomo - pandemia), wstrzelił się w nasze gusta lepiej, niż mogliśmy to sobie wyobrazić. Prócz tego nagłośnienie, światła, prezencja - w porównaniu do innych wesel, na których dotąd byliśmy - z najwyższej półki, ale co najistotniejsze - świetne, wyważone poczucie humoru oraz lekki, nienarzucający się zbytnio sposób prowadzenia Pana Daniela, na czym bardzo nam zależało. Zresztą do tej pory zbieramy od naszych gości najlepsze opinie, stąd też serdecznie Pana Daniela polecamy i raz jeszcze dziękujemy za wspaniałą zabawę.

Dj Danny Ro
26-09-2021

Dziękuję za miłe słowa i docenienie moich starań. Niewiele osób zwraca uwagę na detale, a te w dużej mierze świadczą o jakości obsługi i klasie prowadzenia imprezy. Wybraliście Państwo bardzo ładny hotel na przyjęcie weselne, ponadto miło wspominam interakcje oczepinowe i zainicjowany dialog z gośćmi, który wniósł wartość dodaną do przebiegu tego stałego punktu programu :)

Pokaż więcej opinii

Kontakt

Adres: Warszawa, , 02-972, woj. mazowieckie
600-359...
liczba odwiedzin: 3671
Zadzwoń
600-359...
Napisz

Popularne miasta w okolicy