Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (13)
Zdjęcia
od 2500 do 6500 zł / 10 godzin

DJ Danny Ro – Eventy Wesela Bankiety id:43068

od 2500 do 6500 zł / 10 godzin
Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
600-359...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Instrumenty:

  • Skrzypce

Wesele bez disco polo i niesmacznych zabaw? Tak, to jest możliwe! Zaufaj artyście, który jest pasjonatem muzyki i realizuje imprezy od kilkunastu lat. Poznaj mój team!

Kilkanaście lat za konsolą, bale karnawałowe, jubileusze, imprezy studenckie, klubowe, przyjęcia weselne, eventy firmowe. Nienaganna prezencja zawsze stosownie do sytuacji i profilu imprezy, elokwencja i spontaniczność, a przede wszystkim topowe, sprawdzone przeboje. Jako DJ/konferansjer prowadzę powitania, aranżuję interakcje taneczne, toasty i konkursy oczepinowe, a współpracujący artyści wzbogacają ofertę, dając gościom doskonałą rozrywkę.

Wesela prowadzę w formie imprez i ofertę kieruję do osób pragnących przeżyć noc przebojów, ceniących sobie elegancką zabawę i lubiących muzykę. Selekcja i dobór repertuaru to czysta autopsja i pasja jaką jest muzyka. Aranżacja konkretnych utworów zawsze jest dopasowana do okoliczności i profilu imprezy. Gram w stylu lat 70/80/90/2000 + wybrane hity z obecnych list przebojów, gdzie w przypadku wesel lub imprez okolicznościowych to najlepsza recepta. Chcesz usłyszeć swoje hity? Największą umiejętnością jest połączenie ulubionych przebojów klienta z oczekiwaniami gości. Rock, pop, disco, jazz – serwuję też piosenki francuskie, włoskie i polskie. Nie prowadzę imprez w stylu disco polo.

Zapraszam na stronę internetową do zakładki MUZYKA po przykładowe prezentacje muzyczne na Twoją imprezę oraz do zakładki TEAM, aby poznać profile wszystkich artystów, którzy zadbają o świetną zabawę!

UWAGA – chcesz imprezę w stylu house? Wejdź na mój profil SoundCloud i sprawdź jak miksuję! https://soundcloud.com/user-565559415

Oferta

Oferta weselna
od 2500 do 6500 / 10 godzin

Wesele prowadzę w duecie. W zależności od preferencji jest to asystent/asystentka lub artysta - wodzirej, wokalistka.

Opinie (0)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS

Kontakt

Nazwa firmy:DJ Danny Ro – Eventy Wesela Bankiety
Imię:Daniel 
Adres:Warszawa
woj. mazowieckie
600-359...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 16-07-2019, liczba odwiedzin: 141
Telefon
600-359...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie