DJ Dariush - gwarantuję zabawę do białego rana! id:24537

Oferta
Dodaj do plannera

Witam serdecznie!

Konfucjusz powiedział: „Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu”. Wziąwszy sobie tę radę do serca, ze swojej pasji uczyniłem sposób na życie - od ponad 20tu już lat zajmuję się obsługą imprez muzycznych, nagłośnieniem koncertów oraz oprawą muzyczną wesel, poprawin, imprez okolicznościowych i plenerowych. Muzyka to dla mnie sposób wyrażania siebie, swoich emocji, poprawiania innym nastroju i tworzenia chwil, które potem będziecie Państwo długo wspominać.

Obsługa muzyczna każdego wesela to pewien rodzaj wyzwania, aby dla Was, Młodej Pary, i dla Waszych gości ten dzień był niezapomniany i mile wspominany. Gram zawsze „na żywo”, nie tworząc list piosenek, obserwuję i wsłuchuję się w oczekiwania Państwa i Państwa gości. Moim celem jest pełny parkiet do samego końca imprezy. Posiadam bogaty i różnorodny repertuar, nie zamykam się na żaden styl muzyczny . Do każdego wesela przygotowuję się indywidualnie, zgodnie z Państwa sugestiami, życzeniami i propozycjami. Oferuję zabawę na wysokim poziomie kulturalnym.

W ofercie posiadam zabawy weselne, oczepiny i konkursy. Przeprowadzam je z wyczuciem, w lekkim tonie, kładąc nacisk na ogólnie przyjęte zasady dobrego smaku. Coraz częściej i chętniej wplatane do imprez weselnych są także zabawy karaoke, które prowadzę na co dzień w klubach muzycznych. Jest to doskonała i ciekawa forma konkursu, angażująca gości i powodująca mnóstwo śmiechu. Posiadam szeroką bibliotekę podkładów muzycznych.

Dysponuję profesjonalnym nagłośnieniem oraz oprawą świetlną, która wprowadzi niesamowity klimat na Waszej sali weselnej.

Zachęcam do kontaktu!
Pozdrawiam
DJ Dariush

Dodatkowe informacje

Szczegóły:

  • mówię po angielsku

Cennik

Orientacyjna cena: 2000 PLN / wesele

Podana cena jest orientacyjna i obejmuje:

-oprawę muzyczną Wesela do godziny 5 rano
-profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie
-prowadzenie zabaw weselnych, oczepin, podziękowania dla Rodziców
-dojazd do 50km od Krakowa
-projekcje multimedialne na życzenie

Ostateczna cena jest ustalana indywidualnie.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

784-443...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

DJ Dariush - gwarantuję zabawę do białego rana!
Imię:Dariusz
Nazwisko:Urbaczek
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków
Data dodania: 11-01-2017
Liczba odwiedzin: 99

Godziny pracy

Pn:09:00 - 22:00
Wt:09:00 - 22:00
Śr:09:00 - 22:00
Cz:09:00 - 22:00
Pt:09:00 - 22:00
Sb:09:00 - 22:00
Nd:09:00 - 22:00

Polecamy

Nowe ogłoszenia