Zobacz zdjęcia (5)
DJ Dariush - gwarantuję zabawę do białego rana!, Kraków - zdjęcie 1
DJ Dariush - gwarantuję zabawę do białego rana!, Kraków - zdjęcie 2 DJ Dariush - gwarantuję zabawę do białego rana!, Kraków - zdjęcie 3 DJ Dariush - gwarantuję zabawę do białego rana!, Kraków - zdjęcie 4 DJ Dariush - gwarantuję zabawę do białego rana!, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

DJ Dariush - gwarantuję zabawę do białego rana! id:24537

Kraków, małopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • mówię po angielsku

Witam serdecznie!

Konfucjusz powiedział: „Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu”. Wziąwszy sobie tę radę do serca, ze swojej pasji uczyniłem sposób na życie - od ponad 20tu już lat zajmuję się obsługą imprez muzycznych, nagłośnieniem koncertów oraz oprawą muzyczną wesel, poprawin, imprez okolicznościowych i plenerowych. Muzyka to dla mnie sposób wyrażania siebie, swoich emocji, poprawiania innym nastroju i tworzenia chwil, które potem będziecie Państwo długo wspominać.

Obsługa muzyczna każdego wesela to pewien rodzaj wyzwania, aby dla Was, Młodej Pary, i dla Waszych gości ten dzień był niezapomniany i mile wspominany. Gram zawsze „na żywo”, nie tworząc list piosenek, obserwuję i wsłuchuję się w oczekiwania Państwa i Państwa gości. Moim celem jest pełny parkiet do samego końca imprezy. Posiadam bogaty i różnorodny repertuar, nie zamykam się na żaden styl muzyczny . Do każdego wesela przygotowuję się indywidualnie, zgodnie z Państwa sugestiami, życzeniami i propozycjami. Oferuję zabawę na wysokim poziomie kulturalnym.

W ofercie posiadam zabawy weselne, oczepiny i konkursy. Przeprowadzam je z wyczuciem, w lekkim tonie, kładąc nacisk na ogólnie przyjęte zasady dobrego smaku. Coraz częściej i chętniej wplatane do imprez weselnych są także zabawy karaoke, które prowadzę na co dzień w klubach muzycznych. Jest to doskonała i ciekawa forma konkursu, angażująca gości i powodująca mnóstwo śmiechu. Posiadam szeroką bibliotekę podkładów muzycznych.

Dysponuję profesjonalnym nagłośnieniem oraz oprawą świetlną, która wprowadzi niesamowity klimat na Waszej sali weselnej.

Zachęcam do kontaktu!
Pozdrawiam
DJ Dariush

liczba odwiedzin: 956

Popularne miasta w okolicy