Zobacz zdjęcia (1)
Dj Gatsby, Częstochowa - zdjęcie 1
1 / 1

Dj Gatsby id:45149

Częstochowa, śląskie
(2)
Dodaj opinię
692-844...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku
  • mówię po francusku

Instrumenty:

  • saksofon
  • skrzypce

Witam serdecznie!
Witam nazywam się Piotr Łyczba. Granie i prowadzenie imprez to moja pasja, którą rozwijam od 5 lat W tym czasie zagrałem wiele imprez, które na długo zapadły w pamięci naszych gości, lecz co najważniejsze, dały mi możliwość zdobycia czegoś, czego nie da się kupić, czyli ogromnego doświadczenia. Prowadziłem zarówno małe imprezy na 20 osób, jak i wielkie, eleganckie bale dla 300 gości.
Imprezy to mój konik
Prowadzenie imprez to mój konik, dlatego też ciągle staram się rozwijać, by zapewniać rozrywkę na coraz to wyższym poziomie i dbać o coraz wyższe zadowolenia gości. Mamy swój styl prowadzenia wesela czy też eventów, lecz jesteśmy w stanie dostosować się do Państwa oczekiwań, ponieważ to jest Państwa przyjęcie, a my pomagamy, aby było niezwykłe i zapadło na długo w pamięci Państwa gości.

JESTEŚMY PASJONATAMI
Jesteśmy pasjonatami, szalenie twórczymi, a określenie ‚,przeciętny’’ jest nam zupełnie obce.

ROBIMY WIĘCEJ
Staramy się tworzyć, wprowadzać innowacje i pokazać, jak technologia, połączona z talentem naszych ludzi, pozwala zmieniać wyobrażenie o weselach i eventach.

PODNOSIMY POPRZECZKĘ
Stawiamy ją coraz wyżej, w różnych dziedzinach i kierunkach, tak aby nawet nasi najbardziej wymagający klienci otrzymali taką imprezę, na jaką zasługują.

WYPEŁNIAMY PARKIETY
Naszą wizytówką są wypełnione po brzegi parkiety, doskonała zabawa, szeroki wybór najnowocześniejszego sprzętu oraz wychodzenie poza sztywne ramy i utarte schematy.

MUZYCY NA ŻYWO
Muzycy live są świetnym uzupełnieniem dj-a. Saksofon czy skrzypce świetnie sprawdzą się nie tylko na weselu, ale również na ślubie.

NIEPOWTARZALNI
Jedyna na świecie stanowisko, wymyślone i zaprojektowane specjalnie dla nas gwarantuje, że nigdzie indziej go nie zobaczysz, a naprawdę robi wrażenie.

Opinie (2)

Dodaj opinię
Dj Gatsby id:45149
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-10-2020
Częstochowa
Data dodania: 06-10-2020

Całym sercem polecamy współpracę z @Dj Gatsby. Od pierwszego kontaktu wiedzieliśmy, że dobrze wybraliśmy. Piotrek jest niesamowicie pozytywnym człowiekiem, którego po prostu nie da się nie lubić. A przy tym wszystkim jest świetnym profesjonalistą. Przed dniem wesela omówiliśmy szczegóły imprezy, ustaliliśmy zabawy, styl, dedykacje itd. Na każdym kroku spotykaliśmy się z ogromną otwartością na nasze pomysły, mogliśmy także liczyć na fachowe rady. Jeśli komuś zależy na niezapomnianej zabawie do białego rana, to Dj Gatsby jest jedynym słusznym wyborem. Nasze ochy i achy potwierdzili goście - od niemal każdego usłyszeliśmy pozytywną opinię na temat muzyki i sposoby prowadzenia wesela. Piotrek, jesteś wielki!
Dzięki Tobie mogliśmy w pełni wyrazić swoją radość na parkiecie. 🥳❣️ dziękujemy!

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-09-2020
Częstochowa
Data dodania: 26-09-2020

Pełen profesjonalizm! Współpraca z Piotrem to sama przyjemność, wesele poprowadzone na najwyższym poziomie! ❤️

Kontakt

Adres: Częstochowa, , 42-200, woj. śląskie
692-844...
liczba odwiedzin: 2100
Zadzwoń
692-844...
Napisz

Popularne miasta w okolicy