Zobacz zdjęcia (8)
DJ Piotr Gromek (DJ Gofer), Łochów - zdjęcie 1
DJ Piotr Gromek (DJ Gofer), Łochów - zdjęcie 2 DJ Piotr Gromek (DJ Gofer), Łochów - zdjęcie 3 DJ Piotr Gromek (DJ Gofer), Łochów - zdjęcie 4 DJ Piotr Gromek (DJ Gofer), Łochów - zdjęcie 5
DJ Piotr Gromek (DJ Gofer), Łochów - zdjęcie 6
1 / 8

DJ Piotr Gromek (DJ Gofer) id:45884

od 3000 do 4500 zł / wesele
Łochów, mazowieckie
(4)
Dodaj opinię
881-076...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Instrumenty:

  • akordeon
  • saksofon

Setki eventów, od prywatnych spotkań po wielkie imprezy klubowe, niezapomniane przyjęcia weselne oraz imprezy firmowe pozwoliły mi wypracować własny styl didżeja i interakcji z publicznością. Już od ponad 15 lat prowadzę różnego rodzaju imprezy firmowe oraz wszelkiego rodzaju inne imprezy okolicznościowe. Przez ten czas wyspecjalizowałem się w obsłudze bardzo wymagających klientów, gdzie nie tylko ważne jest zaangażowanie, kultura osobista, styl bycia ale przede wszystkim wrażliwość na potrzeby gości.
O ile charakter imprezy nie wymaga ścisłego trzymania się danego gatunku, potrafię dostosować się do każdych oczekiwań muzycznych. Potwierdza to zadowolenie uczestników, które utrudnia czasem zakończenie imprezy (-:
Z Młodymi Parami spędzam wiele weekendów w roku, z czego większość wesel prowadzę sam.

Oferta

Oferta

od 3000 do 4500zł/ wesele

Wersja podstawowa to DJ/konferansjer/wodzirej z profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem (1. osoba, czyli ja :) - 3000 zł.)
Druga, to wersja podstawowa + wodzirej (2.osoby - 4500 zł.).
Do obydwu wersji mogę zaprosić akordeonistę lub saksofonistę (cena za usługę zależy od zakresu i czasu jego pracy).
Poza tym, w konkurencyjnej i niskiej cenie dostępna jest opcja dekoracji światłem sali weselnej (200 zł.) oraz opcja ciężkiego dymu podczas pierwszego tańca Pary Młodej (600 zł.)

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Mam wieloletnie doświadczenie oraz szerokie i świeże spojrzenie na branżę weselną. Dodatkowo jestem profesjonalnym dj-em, z wieloletnim klubowym i eventowym doświadczeniem, dzięki czemu dobór i sposób prezentowania muzyki jest dopasowany do sytuacji na parkiecie a także oczekiwań Pary Młodej.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Na sprzęcie najlepszych marek, takich jak: QSC, Pol Audio, Shure, Pioneer, ADJ.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Oczywiście! Jestem otwarty na muzyczne propozycje gości, będące często dedykacjami dla poszczególnych uczestników wesela na czele z Parą Młodą. W miarę możliwości spełniam każde życzenie lub ewentualnie pomogę dobrać odpowiedni utwór do danej chwili.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Nie zamykam się na żaden gatunek muzyczny. Disco Polo w żadnym wypadku mnie też nie ogranicza. W tym temacie zawsze zdaję się na decyzję Pary Młodej, która może prosić o nie granie takiej muzyki lub też jej ograniczenie.

Opinie (4)

DJ Piotr Gromek (DJ Gofer) id:45884
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
K
Kuba
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2022
Przywory Duże
Data dodania: 08-09-2022

Jeżeli szukacie osoby która ma fajnie poprowadzić Waszą imprezę weselną to DJ Gofer będzie odpowiednią osobą na to stanowisko. Człowiek który jest kopalnią pomysłów popartą doświadczeniami z poprzednich imprez. Doradzi, podpowie naprowadzi na odpowiednie tory by goście na Waszym weselu świetnie się bawili a Wy razem z nimi. My ten dzień mamy już za sobą i cieszymy się że nasze Wesele prowadził ten oto człowiek. Wszystkie prośby o jakąkolwiek piosenkę spełnione i to w trybie natychmiastowym. Jesteśmy naprawdę wdzięczni za wspaniałą zabawę !!!
Dziękujemy !!!

I
IWONA
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-06-2022
Otrębusy
Data dodania: 17-07-2022

Profesjonalnie w każdym aspekcie. Pan Piotr słucha i słyszy jakie są potrzeby klienta, dlatego w jego pracy czuje się pasję i zaangażowanie. Dziękujemy, to prawdziwy MAJSTERSZTYK Panie Piotrze.

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-07-2021
Warszawa
Data dodania: 10-10-2021

Gorąco polecamy Piotra. Od pierwszej rozmowy wiedzieliśmy ze to jest odpowiedni człowiek do poprowadzenia naszego wesela. Świetny kontakt przed, jak i w trakcie wesela. Muzyka oraz zabawy podobały sie nawet najbardziej wybrednym gościom.
Pozdrawiamy :)

M
Malgorzata
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-10-2020
Zaborówek
Data dodania: 11-10-2020

Pan Piotr jest niezwykle zaangażowany w swoją pracę i autentycznie widać, że sprawia mu ona frajdę. Służył radą na etapie planowania wesela i bardzo profesjonalnie podszedł do tematu. Doskonale potrafił wyczuć, przy czym goście chętnie tańczą i dostosować również tempo muzyki do momentu imprezy. Niezwykle miło było nam, młodej parze, patrzeć jak licznie goście bawią sie na parkiecie! Gorąco polecamy.

Kontakt

Imię i nazwisko: Piotr Gromek
Adres: Łochów, , 07-130, woj. mazowieckie
881-076...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1954
Zadzwoń
881-076...
Napisz

Popularne miasta w okolicy