Zobacz zdjęcia (4)
Dj Jag / Wodzirej na wesele!, Wałcz - zdjęcie 1
Dj Jag / Wodzirej na wesele!, Wałcz - zdjęcie 2 Dj Jag / Wodzirej na wesele!, Wałcz - zdjęcie 3 Dj Jag / Wodzirej na wesele!, Wałcz - zdjęcie 4
1 / 4

Dj Jag / Wodzirej na wesele! id:13883

Wałcz, zachodniopomorskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Dj/Wodzirej na wesele! Zabawa gwarantowana!

Ślub i wesele to niewątpliwie jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu.Ja osobiście dokładam wszelkich starań, żeby zabawa pozostała w pamięci bawiących się gości.
Dzięki zdobytemu doświadczeniu potrafię w sposób kreatywny i bardzo dynamiczny poprowadzić każdą imprezę o charakterze taneczno-integracyjnym, a moją specjalnością są wesela, poprawiny, bankiety, imprezy firmowe, integracje, imprezy okolicznościowe, urodziny, jubileusze, festyny, imprezy dla dzieci, promocje, karaoke, relacje sportowe, studniówki i wiele, wiele innych.

Dodam tylko, że usługi jakie świadczę dla klientów to nic innego jak entuzjazm, przebojowość i charyzma połączona z arsenałem sprawdzonych pomysłów. Łatwo nawiązuję kontakt z uczestnikami zabawy co powoduje, że czuję się pewnie, stojąc przed każdą publicznością. Każda uroczystość jest moją wizytówką, dlatego też dokładam wszelkich starań, aby impreza przebiegła na najwyższym poziomie. Niczego nie obsadzam w sztywne ramy, działam spontanicznie pod wpływem chwili i błyskawicznie reaguje na potrzeby gości.

Oferta obejmuje:
- DJ/Konferansjer prowadzący imprezę według ustaleń,
- oprawę muzyczną,
- profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy,
- oprawę oświetleniową, światła dyskotekowe,
- wytwornicę dymu.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię i nazwisko: Paweł Jagusiak
Adres: Wałcz, ul. Czechyń 24/1, 78-600, woj. zachodniopomorskie
liczba odwiedzin: 1856

Popularne miasta w okolicy