Sala weselna - Kompleks Rekreacyjno-Sportowy id:17755

Szczecinek, zachodniopomorskie
(0)
Dodaj opinię
785-187...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
601-412...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Typ obiektu

 • ośrodek wypoczynkowy

Standard

 • klimatyzacja
 • parking
 • ogród/taras

Liczba gości

 • minimalna liczba osób: 80
 • maksymalna liczba osób: 160
 • liczba miejsc noclegowych: 100
 • liczba sal: 2

Atrakcje

 • Barman
 • Dekoracje światłem
 • Fotobudka
 • Napis LOVE
 • Słodki kącik
 • Wiejski stół
Sala weselna w Kompleksie Rekreacyjno-Sportowym "Dom nad Jeziorem" to idealna propozycja nie tylko dla osób z okolic Szczecinka czy Czaplinka ale również z całej Polski, pragnących w wyjątkowym miejscu zorganizować swoje wesele. Położenie ośrodka wśród lasów i jezior Pojezierza Drawskiego dodatkowo uatrakcyjnia uroczystość. Ale konkretnie – Oferujemy 2 klimatyzowane sale 80 i 160 osobowe, nocleg dla 85 gości (para młoda gratis), regionalną kuchnię, swojski stół, możliwość organizacji poprawin przy grillu i ogrzanym do 30 stopni basenie kąpielowym, profesjonalną obsługę i wiele usług dodatkowych. Wspaniałą atrakcją dla Młodych Par są realizowane przez nas piękne pokazy pirotechniki widowiskowej i laserów zsynchronizowne z muzyką. Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od terminu oraz wybranego przez Państwo menu ii dodatkowych atrakcji . Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów.

Kategoria:

Sale weselne Szczecinek

Opinie (0)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
menu
czystość
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Kompleks Rekreacyjno-Sportowy

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Kompleks Rekreacyjno-Sportowy
Adres:Szczecinekul. Silnowo 65
78-446woj. zachodniopomorskie
Zobacz na mapie
785-187...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
601-412...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 18-12-2015, liczba odwiedzin: 4156
Telefon
785-187...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
601-412...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie