DJ Kocioł id:31828

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Nowy Sącz, małopolskie
Data dodania: 31-10-2017
Liczba odwiedzin: 137

Oferta

Swoją przygodę rozpocząłem od organizacji szeregu eventów typu imprezy studenckie w tym Juwenalia oraz imprezy kulturalne. Następnie swoje umiejętności rozwijałem przez kolejne 3 lata pracując jako oświetleniowiec i pomocnik dj'a podczas wielu wydarzeń takich jak: wesela, studniówki i imprezy firmowe. Po tych trzech bardzo owocnych latach przyszedł czas gdy zdecydowałem że moje umiejętności są już na tyle wystarczające by zając się organizacją wyżej wymienionych eventów i przyjęć samemu we w własnym zakresie.

Działalność indywidualną zaczynałem od prowadzenia imprez sylwestrowych, 18-tek, poprawin oraz imprez klubowych.
Miałem okazję zagrać w takich klubach jak OLD Scholl, Moto Caffe, Pizzeria Torino, LaRocca gdzie obecnie gram do dziś.
Do dnia dzisiejszego również organizuje eventy studenckie oraz Juwenalia, dzięki temu ciągle rozwijajam swoje umiejętności i swoją pasję jaką jest prowadzenie i organizacja imprez wszelakiego pokroju.

Biorąc pod uwagę swoją kreatywność, rzetelność oraz pomysłowość w połączeniu z moim kilkuletnim doświadczeniem pracy u boku jednego z najlepszych Dji i wodzireji w Małopolsce, oraz doświadczenie w prowadzeniu i organizowaniu imprez mogę Państwu zagwarantować że Państwa, przyjęcie, impreza, event będzie zorganizowany w 100% profesjonalnie.

Oferuję Państwu oprawę muzyczną przyjęcia, imprezy, oprócz nagłośnienia oferuję również oprawę wizualną przyjęcia:
- oświetlenie,
- sztuczny dym,
- doświetlanie sali.

Profesjonalizm w obsłudze Państwa imprezy zawierzamy doświadczeniu i najwyższej jakości sprzętowi, który jest używany przy realizacji.

W celu szczegółowych informacji wystarczy zadzwonić umówić się na spotkanie... reszta należy już do mnie.

Szczegóły:

 • prowadzenie zabaw

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.