DJ Kristoof id:17479

Kontakt

Napisz wiadomość
Skoczów, śląskie
Data dodania: 02-12-2015
Liczba odwiedzin: 346

Oferta

Dj Kristoof - profesjonalna oprawa muzyczna imprez firmowych, okolicznościowych, wesel czy bankietów. Atrakcyjne ceny, bogate doświadczenie, dojazd na terenie całego kraju.

Ślub i wesele to wielkie oraz radosne wydarzenie dla pary zakochanych. Każdy pragnie by było piękne, niezwykłe i niepowtarzalne. Niezbędnym elementem ceremonii jest zaś odpowiednia oprawa muzyczna, a ja potrafię zadbać o to na najwyższym, profesjonalnym poziomie.

Do każdego wesela podchodzę indywidualnie i profesjonalnie. Mój muzyczny repertuar to płytoteka z największymi i lubianymi utworami na przestrzeni ostatnich 50 lat. To znane wszystkim przeboje, hity z lat młodości każdego pokolenia.

Mogę dostosować się do najróżniejszych gustów i stylów muzycznych od współczesnej przez weselno-biesiadną po muzykę starszego pokolenia. Na życzenie disco-polo. Nie gram szablonowo. Repertuar wesela układany jest wraz z nowożeńcami i dostosowany do atmosfery panującej na parkiecie.

Podczas spotkania z przyszłą parą młodą ustalamy szczegóły wesela; przywitanie, pierwszy taniec, repertuar muzyczny, dedykacje, ilość zabaw itp. oraz zawieramy pisemną umowę będącą Waszą gwarancją na wykonanie oprawy muzycznej.

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

DJ Kristoof
Województwo:śląskie
Miejscowość:Skoczów
Kod:43-430

Nowe ogłoszenia