Zobacz zdjęcia (5)
DJ Wokalista Łukasz Markus Pietras, Poznań - zdjęcie 1
DJ Wokalista Łukasz Markus Pietras, Poznań - zdjęcie 2 DJ Wokalista Łukasz Markus Pietras, Poznań - zdjęcie 3 DJ Wokalista Łukasz Markus Pietras, Poznań - zdjęcie 4 DJ Wokalista Łukasz Markus Pietras, Poznań - zdjęcie 5
1 / 5

DJ Wokalista Łukasz " Markus" Pietras id:6898

Poznań, wielkopolskie
(60)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

 • prowadzenie zabaw
 • mówię po angielsku
 • mówię po niemiecku
 • mówię po francusku

Instrumenty:

 • akordeon
 • saksofon
 • skrzypce

Nazywam się Łukasz Markus Pietras. Jestem Dj-em wokalistą, z dwudziestoletnim doświadczeniem. Jako Dj zajmuję się oprawą muzyczną wesel, eventów i innych wszelakich możliwych imprez, koncertów w Polsce i za granicą. W mojej ofercie otrzymują Państwo możliwość wynajęcia mnie samego lub w asyście wokalistki czy saksofonisty, konferansjera gitarzysty którzy ubarwią Państwa uroczystość weselną. Nasza wieloletnia rzetelna, pełna zadowolenia dla nas praca, zaowocowała współpracą z TELEWIZJĄ POLSAT w programie telewizyjnym Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej. Zaszczytem dla nas jest również fakt że nasza .Jako zespół Dj-ski Druga Strefa współpracujmy również od lat z różnymi firmami w Polsce i za granicą. Moje doświadczenie jest bardzo cenne, ponieważ jako muzyk grający na instrumentach klawiszowych, zagrałem ponad 1500 wesel a przy okazji innych imprez masowych, czy nawet kameralnych, które dały mi bardzo przydatne kompetencje do tego co teraz wraz z przyjaciółmi tworzę . Konfiguracja przy wyborze opcji dla każdego jest indywidualna, każdy może ją kreować dowolnie według potrzeb . Poniżej przykładowe konfiguracje:

Dj wokalista Łukasz Markus Pietras
Dj + wokalistka + saksofonista + ???? Możliwość konfiguracji ogólnie jest dowolna. W tej opcji jest dostępna oprawa w kościele w promocji !!!! Zapytaj o ofertę.

.

Atutem zespołu Dj + wokalistka + saksofonista są świetne i profesjonalne wokale, oraz gra na instrumencie na żywo w czasie trwania imprezy. Saksofonista również bardzo dobrze sprawdza się podczas grania przed lokalem, w oczekiwaniu na państwa młodych, w czasie ceremonii ślubnej, przed domem, w kościele itp.

W pakiecie również proponujemy Państwu FILM + FOTO... zapytaj o ofertę 😊

Najważniejsze informacje dla naszych Klientów w kilku zwięzłych punktach:

Najistotniejszą dla nas rzeczą jest Państwa satysfakcja. Dokładamy wszelkich starań, aby zaspokoić nawet najbardziej wygórowane wymagania. Trafiając do nas, poczują się Państwo wyjątkowo, ponieważ specjalnie dla Państwa skonfigurujemy profil repertuarowy oraz ustalimy indywidualny przebieg imprezy.
Wesele

Profil repertuarowy:

Bardzo ważnym elementem każdej imprezy jest profesjonalnie dobrany profil repertuarowy, który zawsze tworzymy w oparciu o preferencje naszych Klientów. Dzięki takim działaniom możemy być pewni, że uroczystość będzie udana i każdy gość znajdzie coś dla siebie w naszym repertuarze.

Utwory, które gram w czasie imprezy wybierane są intuicyjnie bezpośrednio przed każdym blokiem muzycznym, w wyniku analizy poprzedniego. W tej kwestii nigdy nie posługuję się schematami, dlatego też każda uroczystość ma inny wymiar i swój niepowtarzalny klimat.

Przerwy pomiędzy blokami muzycznymi trwają nie więcej, niż 10 minut z wyłączeniem niespodzianek kulinarnych i innych specjalnych elementów uroczystości - np. ustalonych przez Państwa z obsługą lokalu.
Respektuję przerwy na posiłki, czekam aż wszyscy posilą się i spokojnie odpoczną po jedzeniu.

Ilość utworów granych w blokach zależy również od tego jaka atmosfera panuje na parkiecie. Zwyczajowo jest to od 5 do 10 piosenek (ok 45 minut). Ustalamy również indywidualnie)

W moim bardzo obszernym repertuarze, znajdziecie Państwo muzykę z lat 20, 50,70, 80 ,90 ubiegłego wieku - z gatunków: pop, pop-rock, dance, biesiada, disco polo(tylko wybrane i bardzo znane hity), standardy polskiej muzyki rozrywkowej, rock&roll;, muzykę popularną, a także najnowsze piosenki. Chętnie odtwarzam muzykę gości czy też sugerowaną przez naszych zleceniodawców.

Przebieg oraz charakter uroczystości weselnej:

To, jak będzie wyglądała Państwa uroczystość zależy tylko i wyłącznie od Państwa. W mojej ofercie posiadam bardzo bogaty pakiet zabaw weselnych oraz innych możliwych atrakcji, które przyczynią się do uatrakcyjnienia imprezy naszego klienta.

W porozumieniu z Państwem konfigurujemy, minuta po minucie, cały przebieg uroczystości (podziękowania, toasty, zabawy, konkursy, oczepiny). Jestem elastyczny i przystaję na Państwa niestandardowe propozycje, ponieważ lubię wyzwania a każde nowe doświadczenie wykorzystuję w dalszych działaniach.


Posiadam własny transport, markowy sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy. Działam na terenie całej Polski oraz w krajach Unii Europejskiej.

Warunkiem podjęcia współpracy ze mną jest podpisanie umowy.

Rozmawiam po Niemiecku i Angielsku
Zapraszam do współpracy

Z wyrazami szacunku,
Łukasz Markus Pietras

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Trafiając do nas mają Państwo pewność że wybrali Państwo właściwy zespół.Podejmując współpracę z firmą, z ludźmi którzy na codzień zajmują się tylko oprawą imprez różnej maści.Każde z nas zagrało w swoim życiu ponad tysiąc wesel, eventów, koncertów itp.Nasza firma jest wynikiem pasji ,jak w nas od dziecka drzemie. :)

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Wyróżnia nas profesjonalizm, co potwierdzają opinie naszych klientów. Naszą szczególną specjalnością jest prowadzenie międzynarodowych oraz zagranicznych uroczystości weselnych. Władamy biegle językiem angielskim i niemieckim. Opcjonalnie, za dodatkową opłatą, oferujemy wykonanie usługi w każdym innym języku.
Żadna odległość nie stanowi dla nas większego problemu, gdyż posiadamy profesjonalny transport.
Posiadamy również własne usługi filmowe, dzięki temu możecie Państwo podpisać dwie umowy w jednym miejscu :)
Jesteśmy bardzo elastyczni.W trakcie realizacji realizujemy szczegółowo wszystkie ustalenia które wcześniej wraz z Parą młodą przygotowujemy.Odbywa się to zazwyczaj ok miesiąc przed weselem.

Wyróżnia nas również wysoki poziom zachowania w trakcie realizacji, NIE PIJEMY ALKOHOLU co zapewniamy również w umowie.Płacimy Zaiks jeśli sytuacja tego wymaga.Posiadamy każdy sprzęt bez którego nie moglibyśmy zrealizować wszystkich tych przedsięwzięć min ,oświetlenie ,transport ,dodatkowe nagłośnienie (czasami kiedy wesele jest na dwóch salach ,wypada nagłośnić również tę drugą)

Posiadamy bardzo wysokie kompetencje dotyczące branży weselnej.Graliśmy wiele lat wesela w całej Polsce.Dzięki temu jesteśmy w stanie określić mentalnie każdą grupę społeczną gości bawiących się na weselu dziki czemu dobieranie utworów do tańca na live nie stanowi większego problemu.Skutkiem ubocznym tego działania jest zadowolenie bawiących się gości ponieważ każdy w tym repertuarze może cos dla siebie znaleźć. Znamy również obyczajowość i tradycje weselne każdego z regionów , przez co klient nie czyje dysonansu lokalna- kulturowego jaki nas dzieli. Wesela się na prawdę różnią a my nie jesteśmy temu obojętni.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracujemy od 1999 roku.Nie każdy członek zespołu posiada identyczny staż ale te daty są do siebie bardzo zbliżone.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Cena jaką podajemy klientowi dotyczy przeważnie godzin od 16.00 do 4.00 rana.Inny, niestandardowy wymiar godzin należy wspólnie ustalić.Ustalenie godzin ewentualnych poprawin można określić w trakcie odbywającego się wesela.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Nasza podstawowa oferta chyba nie istnieje :) Tak naprawdę każde zlecenie jest traktowane przez nas bardzo indywidualnie.Staramy się dla każdego robić tyle ile możemy.Jeśli czegoś nie da rady się zrealizować, otwarcie o tym informujemy.Pary które do nas trafiają są bardzo świadome, często oczekują że spełnimy ich oczekiwania, nawet te odbiegające od normy :) Te lubimy najbardziej i je spełniamy.

Jeśli już faktycznie zebrać jakieś podstawowe punkty odniesienia to na pewno otrzymają Państwo od nas :

- Oprawę muzyczną wesela
- Nagłośnienie zespołu
- Oświetlenie zespołu
- Transport zespołu
- Oprawa konferansjerska również w językach Niemiecki Angielski (w cenie)
- Wspólne ustalenie indywidualnego przebiegu całej imprezy " step by step"
- Wysokie poczucie bezpieczeństwa zleceniodawcy podczas całej współpracy.

Skład, w którym występujemy.

Skład jest zawsze adekwatny do oferty którą prezentujemy na łamach portalu Wesele z Klasą lub na naszej stronie internetowej.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Skład zespołu jest od lat niezmienny.Zajmujemy się tylko oprawą muzyczną oraz jak wcześniej wspomniałem filmem ślubnym.

Jaki repertuar proponujemy?

W naszym bardzo obszernym repertuarze, znajdziecie Państwo muzykę z lat 20, 50,70, 80 ,90 ubiegłego wieku - z gatunków: pop, pop-rock, dance, biesiada, disco polo(tylko wybrane i bardzo znane hity), standardy polskiej muzyki rozrywkowej, rock&roll;, muzykę popularną, a także najnowsze piosenki.

To jak będzie finalnie wyglądał Państwa repertuar zależy od tego jaki Profil repertuarowy zostanie przez nas wspólnie ustalony wcześniej na spotkaniu.Ważna jest jeszcze ostateczna analiza gości weselnych przez zespół Druga Strefa Cover Band w trakcie realizacji.To daje możliwość idealnego dobierania utworów w każdym bloku muzycznym.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Nasza usługa proponuje obsługę konferansjerską .Również w języku Angielskim i Niemieckim w cenie oraz wieloma innymi za dodatkową opłatą .Współpracujemy z zaufanymi osobami, które mają pojęcie o pracy na weselu.Rozumieją i dokładnie znają specyfikę pracy na tym polu.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

W naszym składzie wokalistką jest Marika Janowska- Półfinalistka w popularnym teleturnieju muzycznym Must Be The Music - Tylko Muzyka, który emitowany jest na antenie telewizji Polsat. Marika wzięła udział w siódmej edycji programu. Jej wykonanie piosenki "Nie ma, nie ma Ciebie" (Kayah i Bregovic) zachwyciło szefa jury MBTM Adama Sztabę. Juror występ podsumował jednym zdaniem "Wszystko było absolutnie wspaniałe!"

Marika jest laureatką wielu konkursów wokalnych, śpiewała rówież w kilku zespołach coverowych z szerokim repertuarem od muzyki rozrywkowej, pop, disco po jazz i poezję śpiewaną. Z Drugą Strefą Cover Band związana od sześciu lat.

Na jakich instrumentach gramy?

Instrumenty klawiszowe, gitary,saksofon,cztery wokale w tym damski.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy na sprzęcie marki:allen & heath,QSC,Neumann,Shure,Gipson,Nord,Roland,k&m,Mipro,LD,Neutrick,hercules ,case pack,paco case,selmer

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

Polski ,Angielski,Niemiecki,Rosyjski,Hiszpański,Włoski

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Prowadzimy po Angielsku, Niemiecku w cenie oraz każdym innym języku zgodnie z zapotrzebowaniem.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Każdego roku obsługujemy przynajmniej około dwudziestu wesel międzynarodowych.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Zajmujemy się również filmowaniem ślubów oraz uroczystości weselnych . Zapewniamy również oprawę muzyczną w kościele lub w miejscu gdzie odbywa się wesele.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Zespół posiada własne oświetlenie ,na potrzeby zespołu.W najbliższym czasie planujemy uruchomić dodatkowe usługi polegające na dekoracji światłem.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Posiadamy bardzo obszerny repertuar stały ok 400 utworów na podstawie którego , w porozumieniu z naszym zleceniodawcą ustalamy odpowiednio dopracowany profil repertuarowy z którego póżniej w trakcie realizacji, na podstawie analizy wybieramy nasz finalny zestaw utworów.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Każdy gość może do nas przyjść ,nie gryziemy :) zamówić sobie utwór.Podczas uroczystości weselnej nie pobieramy za to dodatkowych opłat.Jeśli nie posiadamy jakiegoś tytułu w naszym repertuarze ,staramy się zaproponować jakąś analogiczną alternatywę. :)

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Zaiks jest kwestią umowną pomiędzy zleceniodawcą ,zleceniobiorcą lub właścicielem lokalu w którym organizowane jest przyjęcie weselne.Te trzy podmioty maja obowiązek się dogadać i ustalić kto powinien ponieść koszty.Jeśli zachodzi potrzeba nie uchylamy się od odpowiedzialności.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

Osiągnięć przez te wszystkie lata nazbierało się wiele.Marika była Półfinalistką Musi be the music, oprócz tego zdobyła wiele nagród na różnych festiwalach i nie tylko. Łukasz czyli ja :) ,kilkukrotnie wyróżniony na Międzynarodowych Warsztatach Jazzowych ,które odbywają się już prawie 50 lat i są bardzo prestiżowe.Do tego występy z różnymi znanymi artystami w chórkach .Nasz Teofil jest autorem wielu wspaniałych utworów które produkuje dla siebie i nie tylko ,nagrał kilka płyt które spotkały się z wspaniałym odzewem w Polsce i za granicą .Mikołaj Wienke, również pomimo młodego wieku ma już za sobą wiele koncertów nie tylko przy okazji studiów na Akademi w Bydgoszczy.W wolnych chwilach grywa również jako muzyk sesyjny.Można go spotkać na wielu scenach polskich i zagranicznych.Ale to nasza praca i ciężko określić czy są to nasze osiągnięcia czy skutki uboczne naszych wcześniejszych decyzji i postaw jakie od dziecka posiadamy :) Z natury jesteśmy skroni :)

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Wykształcenie członków zespołu oscyluje pomiędzy podstawowym muzycznym a akademią np Jazzu i muzyki rozrywkowej.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Każde z nas rozpoczęło swoją drogę muzyczną już od wczesnych lat młodzieńczych.To w nas było od samego poczęcia, inaczej nie można tego wytłumaczyć.Słuch muzyczny się dziedziczy nie można go nabyć inną drogą.Dodam że większość z nas pochodzi z muzycznych rodzin lub przynajmniej ktoś w rodzinie na czymś grał.
W naszych domach było zawsze jakieś minimalne instrumentarium na którym w formie zabawy można było się kształcić.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

W naszej pracy bardzo istotna jest bardzo dobra atmosfera.Nie lubimy robić niczego na ostatnią chwilę, jeśli istnieje oczywiście możliwość wcześniejszego zaplanowania lub ustalenia jakiegoś harmonogramu działania.Lubimy mieć wszystko dopięte na ostatni guzik, wtedy nam się spokojnie pracuje.

Lubimy również gdy nasz zleceniodawca pozostawia nam możliwość działania na własną rękę.Daje to większe możliwości wchodzenia w inter-akcję z gośćmi, oraz pewne widełki w trakcie realizacji przy podejmowaniu szybkich decyzji.

Czyja twórczość nas inspiruje?

Jako ludzie nie ograniczamy się do jednego czy kilku artystów.Uważamy że jeśli nas coś bardzo inspiruje w danym momencie ,bierzemy to co jest dla nas istotne i ważne.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Zaplecze techniczne jest jedną z najważniejszych kwestii w naszej pracy.Pewnie nie bez powodu takie pytanie pojawiło się na łamach wesele z klasą.
Bardzo ważny jest dla nas środek transportu.Auto którym się poruszamy jest stosunkowo nowe , regularnie serwisowane tak abyśmy mieli pewność że dojedziemy bez kolizyjnie na miejsce.Sprzęt na którym pracujemy jest markowy.Nie pracujemy nigdy na niepewnych urządzeniach, alternatywnych, bo to zawsze rzutuje na ostateczny wizerunek czy odbiór finalny. Ostatnimi czasy zainwestowaliśmy w nowoczesną technologie jeśli idzie o nagłośnienie.Nasz komfort pracy znacznie się zwiększył ,mamy nadzieje że odbiorcy również to czują i o to tu chodzi :)

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Nasze podejście do zabaw jest bardzo neutralne. Dzięki naszemu podejściu i własnemu indywidualnemu ''know how" zapewniamy naszym zleceniodawcom prawo wyboru i dopasowania takich zabaw.Tak samo ich ilości.
Osobiście uważam ,jako człowiek który zagrał w swoim życiu ok 1500 wesel że to indywidualna kwestia.Bywają takie wesela na których takie zabawy się nie odbywają.Zależy to w głównej mierze od poziomu dystansu zleceniodawcy oraz gości.Ważny jest również charakter imprezy do którego takie zabawy nie pasują w żaden sposób.

Jeśli już decydują się państwo na zorganizowanie zabaw integracyjnych to polecam je zorganizować przy okazji oczepin.W trakcie wesela nie zawsze jest okno w którym można coś takiego zaplanować.Zależy to od ilości atrakcji jakie towarzyszą Państwu podczas uroczystości weselnej a te zabierają sporo czasu.Duże znaczenie ma również godzina rozpoczęcia.Inaczej podchodzimy do tematu kiedy uroczystość weselna rozpoczyna się o 16.00 na sali a inaczej jak o 19.tej ,20 tej Dzisiejsi goście jednak cenią sobie na pierwszym miejscu tańce. Jeśli czuja jakis niedosyt po weselu , to znaczy że było ich za mało. Wspomnę jeszcze o takich lokalizacjach jak np Okolice Kalisza czy np wschód polski.Tam wszystko rządzi się swoimi obyczajowymi prawami i nic i nikt tego nie przeforsuje i trzeba robić co trzeba :)

W odniesieniu do większości naszych klientów , mogę powiedzieć że cenią sobie minimalizm.Bardzo lubią zabawy integracyjne przy okazji utworów jakie gramy.Moga dzieci temu czynnie brać udział w śpiewaniu czy wykonywaniu rozmaitych figur czy wspólnych tańców.

Należy również pamietać że każdą zabawę musimy dopasować do poziomu dystansu a nawet mentalnego Państwa gości. Jest w tym pewna psychologia działania którą należy się posługiwać.

Najbardziej oryginalne oczepiny jakie poprowadziliśmy.

Tak naprawdę nie mam w pamięci jakiś specjalnych oczepin ,które wyróżniłyby się mocno z tłumu, ale w latach 2000 było ich wiele.W stosunku do tych czasów można by stwierdzić że różniły się czasami od dzisiejszych.Ludzie mieli większe poczucie dystansu :)

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Tak naprawdę jesteśmy w stanie zagrać wszystko w ramach naszych kompetencji.Nie mamy problemu z Disco Polo, jeśli trzeba to gramy i nie ma gadania .Natomiast jeśli mielibyśmy zagrać trash metal z groulem na wokalu to chyba nie posiadając tych umiejętności oraz dodatkowego instrumentarium nie bylibyśmy w stanie.Na tym to polega

Jaki są hity muzyczne tego sezonu?

W każdym sezonie pojawia się jakis hit :) W jednym z nich nieustannie graliśmy Eda Sheerana na pierwszy utwór.Nie dlatego że nam się podobał, dlatego że większość Par miała takie życzenie.Nie wspomnę już o Zenku i jego hitach ,Sławomir itp.Zawsze jest ktoś ,kogo trzeba bardziej wyeksponować w repertuarze podczas grania :)

TOP 10 utworów, których nie może zabraknąć na weselu.

Nie wymienię tych utworów w sensie numerków, dlatego że jak wcześniej pisałam ustalenie repertuaru polega zawsze na indywidualnych ustaleniach w oparciu o preferencje naszych zleceniodawców i ich gości .Nie każdemu można zagrać Miłość w Zakopanem czy bałkanicę czy Zenka .

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Trzeba również grać ,jeśli jest ku temu sposobność :)

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Nie ma złotego środka i nigdy nie było :) Ludzie są różni i różnie reagują na bodźce .Bardzo ważny jest odpowiedni dobór repertuaru.Powinno się zachęcić przede wszystkim utworami które od pierwszych dźwięków wprawiają nogę w ruch i wtedy goście sami PODEJMUJĄ DZIAŁANIE.Nie ukrywam również że bardzo dużo zależy od konferansjera czy wodzireja ,który czuwa nad wszystkimi i swoim urokiem osobistym oraz dużym wyczuciem i zaangażowaniem w danej sytuacji potrafi odpowiednio reagować ,podświadomie wpływać na gości :)

Gatunki muzyczne, w których najlepiej się odnajdujemy.

Bardzo lubimy utwory w których można pokazać jakiekolwiek walory.Które w swojej budowie maja więcej niż zwrotka i refren.Harmonicznie różne niezależnie od gatunku.Odbiorcy dostrzegają wtedy różnice pomiędzy typowym "grajkiem " muzykiem dla którego pieniądze które zarabia są wyłącznie skutkiem ubocznym a nie celem samym w sobie.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym zagraliśmy.

Kiedyś graliśmy na weselu które odbywało się w domu Pana Młodego a dokładniej w pokoju.W jednym były tańce a w drugim siedziało dziesięciu gości .Była prawdziwa stodoła z prześwitem pomiędzy deskami.Wyspa w Dolinie charlotty .

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Była sytuacja gdzie Państwo młodzi przed godziną 24 wyrzucili obrączki i wszystko między nimi się skończyło.Było również smutne wesele gdzie zmarł Tata Pani młodej w wyniku zawału serca :-(

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie (60)

DJ Wokalista Łukasz " Markus" Pietras id:6898
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 60 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Marysia
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2022
Zaniemyśl
Data dodania: 28-09-2022

Z całego serca polecamy zespół Druga Strefa. My oraz wszyscy goście byliśmy bardzo zadowoleni, repertuar dobierany był perfekcyjnie tak aby każdy z gości się doskonale bawił. Prowadzenie całego wesela naprawdę na najwyższym poziomie. Taniec z gwiazdami PETARDA :)) W

Łukasz Pietras
28-09-2022

Dziękuję serdecznie kochani, było przecudnie. Jesteście wspaniali ❤️

V
Vanessa i Patryk
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-06-2022
Jastrowie
Data dodania: 14-09-2022

Drugą Strefę poznałam parę lat temu jako gość na czyimś weselu. Jak usłyszałam ten saksofon to Już wtedy marzyłam aby mieć ich na swoim. I udało się! To jak gra ten zespół jest niesamowite! Jak na dobrym koncercie. Goście byli totalnie zachwyceni. Same komplementy, zabawa taka że sama po swojej rodzinie się nie spodziewałam. Super komunikacja, otwarci na wszelkie pomysły, zero problemów z dedykacjami, ze zmianami. Zabaw nie narzucają tylko można ustalić kto co lubi, do niczego nie zmuszają nikogo jak jacyś "wodzireje", wszystko z klasą! Żałujemy że jesteśmy już po 😄 Dziękujemy pięknie za ten cudowny czas i polecam każdemu!

Łukasz Pietras
20-09-2022

Dziękujemy wam z całego serca. Praca z kreatywnymi ludźmi zawsze jest ciekawa i przyjemna. Życzymy wszystkiego dobrego na dalszej drodze życia ❤️

K
Krzysztof
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Połajewo
Data dodania: 05-09-2022

Petarda! Pełen parkiet od zaczęcia imprezy do samego końca, myślę, że gdyby zespół grał do 10 rano to nadal by byli chętni do tańczenia. Cały zespół 10/10. Solówki saksofonisty i gitarzysty na najwyższym poziomie. Wokal całego zespołu świetny. Kontakt z Łukaszem bardzo dobry, na każde pytanie odpowiadał wyczerpująco. Repertuar do dogadania, nie będą grali czegoś czego nie chcecie, "bo tak zawsze gramy". Pełen profesjonalizm, zespół jest dla Pary Młodej, a nie na odwrót. Mam nadzieję, że będę jeszcze na imprezie, na której Druga Strefa będzie grała. Polecamy w 100%!

Łukasz Pietras
06-09-2022

Dziękujemy serdecznie ❤️🙏

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2022
Wybrane firmy: 4 firmy
Nasza historia: opublikowana
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Wąsowo
Data dodania: 31-08-2022

Brak słów, żeby opisać jak bardzo jesteśmy wdzięczni za oprawę muzyczną naszego wesela. Byliście cudowni! Świetna komunikatywność, odpowiadanie na wszystkie maile i telefony. Rozmowa przed weselem wyczerpująca pozwalająca wszystko zaplanować od A do Z. Łukasz to wspaniały ciepły człowiek, pełen pasji i profesjonalizmu. Na weselu czuliśmy się, jakby był naszym znajomym :) Repertuar idealnie zgrany z naszym (i naszych gości) gustem muzycznym. Jeżeli oczekujecie repertuaru bez disco-polo oraz muzyki biesiadnej to strzał w dziesiątkę! Zespół posiada ogromny repertuar wraz z najnowszymi hitami. A wykonanie? Najlepsze z najlepszych. Wokal oraz wszyscy muzycy to po prostu profesjonaliści. Zabawy oraz prowadzenie imprezy na najwyższym poziomie. Nasi goście byli zachwyceni zespołem (wśród nich byli także muzycy)! Ileż my dostaliśmy pochwał i zapytań właśnie o zespół. Gdy poprosiłam Łukasza czy mogą zorganizować lampy "w stylu retro" pasujące do wystroju sali - nie było tematu, po prostu pojawiły się w dniu wesela na naszej sali. Gorąco Was pozdrawiamy i niech te dobre opinie idą w świat! Wszystkiego dobrego dla Was!

Łukasz Pietras
31-08-2022

Brak to teraz mnie, słów 🙈 😊 Dziękuję, serdecznie, nie wiem co powiedzieć. Zawsze staramy się najmocniej jak to możliwe, to normalne i etyczne. Tak mi się przynajmniej zawsze wydawało i wydaje dalej. Wszystkiego dobrego 😘

M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-08-2022
Graby
Data dodania: 30-08-2022

Fantastyczny zespół! Wesele prowadzą z klasą i zawsze mają pełny parkiet! Na naszej imprezie było dużo muzyków i wszyscy byli pod wrażeniem, co może być najlepszą recenzją :) Polecamy z całego serca!

Łukasz Pietras
30-08-2022

Dziękujemy, było cudownie...❤️❤️❤️

A
Aneta
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-08-2022
Łagów
Data dodania: 15-08-2022

Jesteśmy bardzo zadowoleni z oprawy muzycznej na naszym dwujęzycznym weselu (pol-niem) przez zespół. Naprawdę brakuje mi słów, żeby wyrazić zadowolenie! Pełny profesjonalizm, życzliwość, kommunikatywnosc, otwartość, super realizacja i gotowość do spełnienia naszych specjalnych życzeń. Również przygotowanie ulubionych utworów i zabaw nie było problemem. Wszystko można było ustalić i omówić. Nie było żadnego problemu i jesteśmy w pełni zadowoleni z usługi. Zabawa była przewspaniała a wokal po prostu niebywały i te super emocje! Goscie byli zadowoleni a my przeszczesliwi. Dziękujemy z całego serca i polecamy zespol, kazdej parze, która szuka zespołu na wesele. Gdybysmy mieli znów wybierać zespol na uroczystość, wybralibyśmy bez wachania Druga Strefa Cover Band! To najlepszy wybór i gwarancja dobrej zabawy i zadowolonych gości. Dla mnie numer jeden.

Łukasz Pietras
16-08-2022

Bardzo dziękuję w imieniu zespołu ❤️ Dziękuję za zaufanie i powierzenie nam tak ważnego dnia, jednego z najważniejszych w życiu DZIĘKUJEMY 🙏🙏🙏 ❤️❤️❤️

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-06-2022
Inowrocław
Data dodania: 03-07-2022

Jeżeli zależy Wam na profesjonalnym podejściu a przy tym dużej serdeczności i ciepła w czasie oczekiwania - z czystym sercem polecam Łukasza i cała ekipę Drugiej Strefy Cover Band! To Oni sprawili, że Nasz dzień był wyjątkowy i wypełniony wspaniała muzyka.. i ten saksofon 🥰 jeszcze raz dziękujemy !

Łukasz Pietras
03-07-2022

Dziękujemy, zawsze staramy się najmocniej jak się da 😊❤️

O
Ola
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-06-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Konin
Data dodania: 27-06-2022

Na lepszy zespół nie mogliśmy trafić. Pełen profesjonalizm, pełny parkiet, goście zachwyceni, my również. Bardzo dziękujemy

Łukasz Pietras
28-06-2022

Dziękujemy serdecznie 🥳❤️

Pokaż więcej opinii

Kontakt

NIP: 7641589585
Adres: Poznań, , 61-387, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 15533

Popularne miasta w okolicy