Zobacz zdjęcia (5)
Vinyl Events Marcin Wąsowski, Warszawa - zdjęcie 1
Vinyl Events Marcin Wąsowski, Warszawa - zdjęcie 2 Vinyl Events Marcin Wąsowski, Warszawa - zdjęcie 3 Vinyl Events Marcin Wąsowski, Warszawa - zdjęcie 4 Vinyl Events Marcin Wąsowski, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Vinyl Events Marcin Wąsowski id:43107

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • saksofon
  • skrzypce

Wesele to jedna z najwspanialszych chwil w życiu każdego człowieka, dlatego liczy się dla mnie Wasza dobra zabawa.
Jeśli więc szukacie profesjonalnego dja z wieloletnim stażem to trafiliście pod dobry adres :)

Moja przygoda z muzyką zaczęła się kilkanaście lat temu. Zaczynałem jako dj w najpopularniejszych klubach w całej Polsce. To doświadczenie pozwala mi dobierać utwory w taki sposób, aby przejścia między nimi były harmonijne i przyjemne dla ucha. Nie jestem zwykłym „puszczaczem” muzyki play-stop z przypadku.

Moją play-listę tworzą największe przeboje muzyki polskiej jak i zagranicznej, od lat 60,70,80.90 po czasy współczesne plus Wasze propozycje.


Konferansjer, z którym prowadzę imprezy zawsze stara się integrować ze sobą gości, poprzez różnorodne animacje (zabawy), oczywiście z kulturą, wyczuciem i smakiem…

Współpracuję również z profesjonalnymi instrumentalistami. Polecam szczególnie saksofonistów, którzy dogrywają się prawie do każdego rodzaju muzyki, tworząc wyjątkowy nastrój i mogą być dodatkową atrakcją na Waszym weselu.

Do każdego eventu podchodzę indywidualnie słuchając dokładnie Waszych oczekiwań i marzeń, o których mówicie podczas spotkania. W dalszym etapie współpracy dopracowujemy wspólnie szczegóły takie jak harmonogram imprezy, animacje czy życzenia specjalne, które finalnie dają nam pełen scenariusz imprezy.

Zapraszam do kontaktu!

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 1639

Popularne miasta w okolicy