Dj/Wodzirej - wesela inne niż wszystkie- ciężki dym, napis LOVE MIŁOŚĆ id:34758

Zielona Góra, lubuskie
(7)
Dodaj opinię
696-111...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferta:

 • prowadzenie zabaw

Dj_M - dj&wodzirej; Michał Janczaruk - niektórzy określają: człowiek orkiestra. Stawiam na dobrą zabawę z poczuciem humoru oraz najlepsze muzyczne hity.

Potrafię porwać gości do tańca oraz rozweselić towarzystwo.

Podczas wesela nie może zabraknąć animacji/ zabaw i konkurów poprzez bezpośredni kontakt z uczestnikami.

Prowadzę m.in. autorskie zabawy.

Repertuar muzyczny sięga od lat 60 po najlepsze współczesny hity.

Posiadam własne nagłośnienie oraz oświetlenie w technologii led.

Dodatkowo w ofercie posiadam:

- ciężki dym

- możliwość dekoracji światłem

- napis LOVE i MIŁOŚĆ

- fontanna zimnych ogni (pirotechnika wewnętrzna)

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (7)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Dj/Wodzirej - wesela inne niż wszystkie- ciężki dym, napis LOVE MIŁOŚĆ id:34758
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Mirek i Jola
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-04-2019
Sulechów
Data dodania: 06-05-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Michał to człowiek orkiestra, idealnie dobiera muzyke, dla każdego coś dobrego było grane na naszym weselu. Zabawy fajnie poprowadzone, goście byli zadowoleni. My również. Pełen profesjonalizm z Jego strony. Polecamy w 100% i gwarantujemy świetną zabawę z DJ_M.
K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-05-2019
Obra
Data dodania: 05-05-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Serdecznie polecamy! ❤ Michał doskonale poprowadził nasze wesele. Elastyczny na nasze propozycje i sugestie :) goście zachwyceni, również obcokrajowcy :) Doskonały Wybór, większość zaproszonych bawiła się do ostatniego kawałka. To było NAJLEPSZE wesele, na którym byliśmy 👰❤🤵
P
Paulina i Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-06-2018
Kłobuczyn
Data dodania: 21-02-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Dj i wodzirej w jednej osobie lub jedna osoba w dwoch postaciach. Spotkalismy sie przed weselem ustalilismy co i jak i dalismy wolna reke i niezawiodl nas. Zabaw bylo tyle ze nawet ci co nie tancza tancowali i brali udzial w zabawach. Kracji pelne kufry. Zabawa rewelacyjna. Goraco polecamy i do zobaczebia na kolejnych imprezach
J
Justyna i Radek
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-10-2018
Zielona Góra
Data dodania: 06-11-2018
Michał to Dj i Wodzirej w jednej osobie. Zdecydowanie nasz najlepszy wybór. Pełen pozytywnej energii i pomysłów. Przez całe wesele parkiet był zapełniony zarówno przez tych młodszych jak i starszych gości. Muzyka dobrana idealnie, co jakiś czas pojawiały się zabawy, wspólne tańce i inne atrakcje. Po weselu słyszeliśmy od gości tylko jedno 'Wasz Dj zrobił niesamowitą robotę!'
Polecamy w 110 %
K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-09-2018
Skwierzyna
Data dodania: 29-09-2018
Pierwszy raz bawiłam się na weselu z DJ.
DJ_M wymiata chowają się wszystkie orkiestry świata.
Michał stworzył świetną atmosferę , niesamowite zabawy z różnymi gadżetami , dużo humoru , pozytywnej energii , niesamowity organizator.
Polecam w 100% Michała cieszymy się ze go poznaliśmy przeżycia niesamowite na weselu dzięki takiej organizacji , muzyka niepowtarzalna a przede wszystkim zadowolenie gosci nie do opisania . Dziękujemy za wszytko mam nadzieje ze jeszcze się spotkamy
K
Krystian
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-06-2018
Gorzów Wielkopolski
Data dodania: 26-08-2018
W 100% polecamy Michala na wesele. Wszyscy goscie byli mega zadoloweni z jego pracy, dzieki czemu mowili że nasze wesele jest najlepszym na jakim byli. Muzyka idealne wpasowala sie zarowno w nasze jak i gosci klimaty. Parkiet byl caly czas pelen ludzi. A dzieki oryginalnym zabawa w trakcie wesela bylo duzo pozytywnego humoru i nie bylo chwili na nude. Cieszymy sie, że postanowilismy powierzyc Michalowi swoja oprawe wesela. Wybor Michala bedzie jednym z najlepszych wyborów jaki moze podjac przyszla mloda para.
M
Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-05-2018
Zgorzelec
Data dodania: 17-06-2018
Współpraca z Michałem to czysta przyjemność. Jeżeli chodzi o oprawę muzyczną to pełen profesjonalizm i maksimum zaangażowania. Muzyka została dobrana idealnie w nasze gusta. Dziękujemy za nieszablonowe, autorskie zabawy, które sprawiły nam oraz naszym gościom wiele, wiele radości. Gorąco polecamy zaufać Michałowi, naprawdę warto! Po ubiegłorocznym maratonie wesel stwierdzamy, że Michał to najlepszy DJ. Oczywiście gdybyśmy po raz kolejny mieli organizować wesele wybór byłby oczywisty :).
Michał

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Twoje-Wesele Dj&Wodzirej; Michał Janczaruk
Imię i nazwisko:Michał Janczaruk
Adres:Zielona Góra
woj. lubuskie
696-111...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 24-03-2018, liczba odwiedzin: 1383
Telefon
696-111...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie