Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
DJ na Twoje kosmiczne wesele, Zielona Góra - zdjęcie 1
DJ na Twoje kosmiczne wesele, Zielona Góra - zdjęcie 2 DJ na Twoje kosmiczne wesele, Zielona Góra - zdjęcie 3 DJ na Twoje kosmiczne wesele, Zielona Góra - zdjęcie 4 DJ na Twoje kosmiczne wesele, Zielona Góra - zdjęcie 5
1 / 5

DJ na Twoje kosmiczne wesele id:48289

Zielona Góra, lubuskie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Marzysz o kosmicznej i nadzwyczajnej atmosferze, która nie będzie tylko i wyłącznie zwykłym przyjęciem? W takim razie DJ na wesele Zielona góra Lubuskie to właśnie idealna osoba na Twoje wesele! Nazwa DJ Jest Kosmos nie została nadana przypadkowo, ponieważ z tajnych źródeł wiemy 🙂 , że na każdej imprezie, którą prowadzi jest po prostu KOSMOS! Bardzo ważnym dla Niego pojęciem jest, poprawny mix, czyli czyste łączenie muzycznych utworów, wykorzystujące 100% możliwości konsoli DJ`skiej utrzymując tym samym tzw „ogień na parkiecie” .

Polecam się jako DJ na:
-wesela
-poprawiny
-małe/ kameralne przyjęcia weselne
-wesela w stylu slow wedding
-rocznice
-urodziny
Oferuje oprawę wizualną i akustyczną (posiadam nagłośnienie i własne oświetlenie), oraz szeroki repertuar muzyczny:
-lata 60/70/80
-"szkolna dyskoteka- lata 90"
-hity polskie i zagraniczne
-muzyka klubowa
-najnowsze przeboje
Mój repertuar pozwala mi na zagranie całej imprezy bez disco polo, ale nie mam żadnego problemu z graniem disco polo 😉. Gwarantuje wysoką kulturę osobistą i poczucie humoru.
Zapraszam do kontaktu :).

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracuje od ponad 12 lat :). Zatem niewiele jest rzeczy które potrafią mnie jeszcze zaskoczyć ;).

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

W zależności od pakietu pracuje do godziny 1:00 lub do godziny 4:00. Najczęściej samo wesele zaczyna się około godziny 17:00/18:00.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

W podstawowej ofercie znajduje się nagłośnienie, oświetlenie i tak zwana konferansjerka, czyli przywitanie PM, zapowiedź najważniejszych punktów wesela no i oczywiście poprowadzenie oczepin. Oferta ta jest skierowana dla wesel o maksymalnej liczbie gości 40 osób :).

Jaki repertuar proponujemy?

Bardzo ważne jest dla mnie trafienie w gusta wszystkich. Choć wydaje się to niemożliwe, to sprawne miksy pomiędzy muzyką lat 60,70, 80, oraz współczesnymi kawałkami dają gwarancję sukcesu. Nie zabraknie czegoś dla dla gości w starszym wieku, ale i młodzi świetnie będą się bawić przy aktualnych radiówkach.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Niezależnie od pakietu, oferuje oprawę konferansjerską. W przypadku większych przyjęć dodatkowo pojawia się oprawa wodzirejska, czyli taniec integracyjny i wspólne zabawy.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Podczas imprezy oferuje bogate oświetlenie, zarówno nowoczesne jak i retro, przykładam do wrażeń wizualnych bardzo dużą wagę.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Każda PM może zaproponować do 10 utworów, które na 100 % się pojawią. W przypadku bardziej złożonej listy nie jestem wstanie zagwarantować, że każdy utwór się pojawi.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Tak, ale tylko po konsultacji z PM, chyba, że PM nie ma z tym problemu. Natomiast zdarzają się sytuacje, gdzie goście naciskają na swoje piosenki, które są np. "za ciężkie", lub wulgarne. Ze względu na charakter imprezy takich utworów nie puszczam. Ważny jest również balans. Co oznacza, że liczba dedykacji i piosenek nie może przytłoczyć całego wesela. Bardzo poważnie podchodzę do swojej pracy, dlatego ważny jest dla mnie poprawny miks, który polega na wprowadzeniu gości w taneczną atmosferę. Ciągłe zmiany styli i tempa (w przypadku dużej liczby dedykacji) utworów niestety negatywnie odbijają się na pozostałych gościach.

Opinie (1)

Dodaj opinię
DJ na Twoje kosmiczne wesele id:48289
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
I
Ilona
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-06-2021
Zielona Góra
Data dodania: 11-01-2022

Bardzo polecam! Na moim weselu wszyscy bawili się znakomicie! Do dzisiaj słyszę same pochwały na temat Mateusza i prowadzonej przez niego imprezy. Dj Jest Kosmos jest bardzo kulturalny, prowadzi zabawy ze smakiem i każdego gościa porwie do tańca! Bardzo dziękujemy za najlepszy dzień w naszym życiu.

Kontakt

NIP: 9730904061
Adres: Zielona Góra, woj. lubuskie
liczba odwiedzin: 581

Popularne miasta w okolicy