Dj na wesele id:12560

Oferta
Dodaj do plannera

Nazywam sie Bartosz Stefaniak a znany jestem w srodowisku jako Dj Bizon. Zajmuje się profesjonalną oprawą imprez tanecznych jako dj.Wesele, urodziny, impreza firmowa,studniówka.
Moge się pochwalić 18 letnim zawodowym doświadczeniem w prowadzeniu imprez tanecznych,od typowych dyskotek (10 lat w klubach Alibi->Tawerna Bosmana i Metro jako Dj rezydent),imprez lat 80-tych w klubie Alibi,poprzez imprezy polonijne w Uk (5 lat dj rezydent Slav Party i Supernova),bali studniówkowych ,imprez firmowych ,bali sylwestrowych i oczywiscie wesel wraz z poprawinami.
Moj muzyczny repertuar to prawdziwy wehikuł czasu,od lat 60-tych po aktualne przeboje z Polska Muzyką na Czele. Najwieksze i najpopularniejsze przeboje ,bez ktorych nie może się odbyć żadna Polska Impreza. W chwili obecnej (od 4 lat) rezyduje na stale w obleganym lokalu Santa Fee.
Zapraszam do współpracy wszystkich,którzy poszukują profesionalnej oprawy muzycznej oraz wodzirejskiej na Swoje Wesele Marzeń i inne imprezy okolicznościowe.Moje doświadczenie,oraz obycie ze sceną i estradą,która znam jak własną kieszeń jest gwarantem niezapomnianej imprezy. Mowie biegle po angielsku.

DJ DLA CIEBIE

Cennik

Orientacyjna cena: 1600 PLN / wesele

negocjacyjny,zadawalający

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Dj na wesele
Województwo:lubuskie
Miejscowość:Gorzów Wielkopolski
Kod:66-400
Data dodania: 10-06-2014
Liczba odwiedzin: 1377

Nowe ogłoszenia