Dj Piotrex

2500 zł
Olsztyn, warmińsko-mazurskie
501-028...
500-224...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

O nas

Przeszukujecie Internet w poszukiwaniu odpowiedniej osoby, która rozkręci waszą imprezę sylwestrową? A może potrzebujecie energicznego wodzireja, który zagra na weselu i zafunduje zgromadzonym gościom wspaniałą zabawę? Dobrze trafiliście, gdyż nasz DJ na wesele bez problemu poradzi sobie z każdym wyzwaniem.

DJ zapewni indywidualne podejście do każdej zabawy, które mogą być organizowane z różnych okazji. Obsługujemy wesela, poprawiny, studniówki, imprezy firmowe oraz wiele innych. Do zadowolenia naszych gości wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia technologiczne, aby zapewnić jak najlepszą jakość zabawy. Na niepowtarzalny klimat i dobrą zabawę składa się nie tylko sam zespół, ale również wcześniejsze odpowiednie przygotowanie oświetlenia oraz nagłośnienia, jakie są konfigurowane adekwatnie do sali.

Repertuar oraz scenariusz imprezy jest uzgadniany indywidualnie z klientem, co pozwala na dopasowanie klimatu zabawy do odpowiedniego charakteru. W przypadku wesela, zawsze staramy się wkomponować utwory, które mają specjalną wartość dla Młodej Pary. W ofercie weselnej zawiera się powitanie zgromadzonych gości oraz Młodej Pary, prowadzenie różnych zabaw, obowiązkowe oczepiny, zapowiadanie przerw posiłkowych oraz wznoszenie toastów.

Ze względu na miejsce zamieszkania, oferujemy swoje usługi głównie na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Mowa więc o takich lokalizacjach jak Olsztyn, Iława, Elbląg, Szczytno czy Działdowo. Nasze poprawiny Olsztyn widział już nie jeden raz i zapewne zobaczy jeszcze wielokrotnie, gdyż bardzo przypadły mu do gustu. Zapraszamy do kontaktu oraz szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Poniżej krótkie podsumowanie.

Oferujemy:
•Sprzęt nagłaśniający renomowanych firm
•Rampę wraz z oświetleniem
•Prowadzenie oczepin
•Różnorodny repertuar – od hitów z lat 60 po współczesne przeboje
•Muzykę i scenariusz zabawy uzgodniony z klientem
•Gwarancja wspaniałej zabawy dla wszystkich zgromadzonych gości

Nazwa firmy: Piotrex
Imię: Piotr 
Adres: Olsztyn, 10-080, woj. warmińsko-mazurskie
501-028...
500-224...
liczba odwiedzin: 3271
Zadzwoń
501-028...
500-224...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Olsztyn

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy