Zobacz zdjęcia (40)
Lekko Gra | DJ na Wesele w stylu Boho, Rustykalny Slow Wedding, Wrocław - zdjęcie 1
Lekko Gra | DJ na Wesele w stylu Boho, Rustykalny Slow Wedding, Wrocław - zdjęcie 1 Lekko Gra | DJ na Wesele w stylu Boho, Rustykalny Slow Wedding, Wrocław - zdjęcie 2 Lekko Gra | DJ na Wesele w stylu Boho, Rustykalny Slow Wedding, Wrocław - zdjęcie 3 Lekko Gra | DJ na Wesele w stylu Boho, Rustykalny Slow Wedding, Wrocław - zdjęcie 4 Lekko Gra | DJ na Wesele w stylu Boho, Rustykalny Slow Wedding, Wrocław - zdjęcie 5 Lekko Gra | DJ na Wesele w stylu Boho, Rustykalny Slow Wedding, Wrocław - zdjęcie 6 Lekko Gra | DJ na Wesele w stylu Boho, Rustykalny Slow Wedding, Wrocław - zdjęcie 7
Lekko Gra | DJ na Wesele w stylu Boho, Rustykalny Slow Wedding, Wrocław - zdjęcie 8
1 / 40

Lekko Gra | DJ na Wesele w stylu Boho, Rustykalny Slow Wedding id:33641

Wrocław, dolnośląskie
(31)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
881-641...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • saksofon
  • skrzypce

Cześć!
Mam na imię Maciej i prowadzę wesela z klasą bez tandetnych zabaw o podtekście seksualnym czy też lichej muzyce!
DJ z otwartą głową na wasze pomysły!
Prowadzę wesela z klasą więc nie znajdziesz u mnie akcentów biesiady, śpiewania przy stołach. Nie ubieram kolorowych przebrań, peruk i siłą nie ciągnę gości na deski parkietu.
Pracuje w garniturze i robię to wszystko z dobrym smakiem i luzem.
Nie jestem miłośnikiem disco polo i chętnie omijam ten gatunek, a przykładową muzykę, którą preferuje znajdziecie na moim spotify

🌿 Konferansjer 🌿
Wesela prowadzę również w roli konferansjera integrując waszych gości. Przekazuje informacje o przebiegu wesela, nie zapominając o tym, że muzyka jest najważniejsza, dlatego też nie będziecie słyszeć długich i nudnych przemówień.

🌿 Alternatywne Wesela | Slow Wedding 🌿
Wesela prawdopodobnie inne od tych, które widzieliście. Z dużym luzem i stylem. Czasami z pizzą zamiast tortem. Bez przyśpiewek i toastów co 10min, które upijają gości. Stawiam na dobrą muzykę i swobodę gości, unikając żenujących zabaw. Często w stodole, folwarku, nad jeziorem czy ogrodzie botanicznym w którym zagram również w tym roku. To Wy zdecydujecie, jak ma wyglądać wasze wesele. Stwórzmy coś innego, wyjątkowego :-)

🌿 Współpraca z instrumentalistą 🌿
W mojej ofercie znajdzie saksofonistę, który na żywo dogrywa podczas mixowania bloków muzycznych. Świetne połączenie żywego instrumentu i elektronicznych dźwięków.

🌿 Wesela Międzynarodowe 🌿
Czerpię dużą satysfakcję, gdy integruje ludzi o różnych kulturach. Spotykam gości z całego świata i mam sposoby by wyciągnąć ich na parkiet korzystając z pomocy dodatkowego konferansjera.

🌿 Moje Stanowisko 🌿
Nie zobaczysz u mnie tony kabli, które wiszą z oświetlenia czy konsoli i psują cały urok stanowiska mojej pracy. Staram się dbać o każdy szczegół swojego miejsca i najmniejsze detale. Pracuje na wysokiej jakości sprzęcie nagłośnieniowym i oświetleniowym co daje odpowiednią jakość na waszym przyjęciu. Zdjęcia znajdziesz w galerii.

🌿 Rekomendacje 🌿
Nie jestem weteranem weselnym i nie zagrałem 1000 wesel.
Zagrałem tyle czując, że jest to mój konik!
Mam wiele zadowolonych Par Młodych oraz ich gości – poniżej znajdziesz opinie!

Szukasz DJ’a na alternatywne wesele?
Spotkajmy się na kawie i porozmawiajmy o waszych weselnych planach :-)
Do zobaczenia
Maciej Tom
Lekko Gra

Lekko Gra | DJ na Wesele w stylu Boho, Rustykalny Slow Wedding - film 1 Lekko Gra | DJ na Wesele w stylu Boho, Rustykalny Slow Wedding - film 1

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Wesela, które prowadzę prawdopodobnie są inne od tych które widzieliście. Z dużym luzem i stylem. Czasami z pizzą zamiast tortem. Bez przyśpiewek. Stawiam na dobrą muzykę i swobodę gości, unikając żenujących zabaw. Nie jestem miłośnikiem disco polo i chętnie omijam ten gatunek

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Pierwsze wesele grałem w wieku 23 lat. Nie jestem weteranem weselnym i nie zagrałem 1000 przyjęć. Zagrałem tyle czując, że jest to mój konik!
Mam wiele zadowolonych Par Młodych oraz ich gości – poniżej znajdziesz opinie!

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Usługa obejmuje 11 godzin od momentu wejścia Pary Młodej na salę. Oczywiście na sali jestem 4 godziny wcześniej tak by przygotować swój kącik zanim się pojawicie.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Na waszym weselu jestem DJ’em i Konferansjerem. Wiozę ze sobą całą technikę: nagłośnienie, oświetlenie parkietu, sprzęt DJ’ski, stół, kablowisko, mikrofony bezprzewodowe oraz wiele innych narzędzi potrzebnych do realizacji wesela.

Skład, w którym występujemy.

Oferty, które dla Was przygotowuje dotyczą składu jednoosobowego - DJ/Konferansjer.
Czasami dodatkowo podróżuje ze mną osoba techniczna, ale spokojnie będę Was o tym informował.
Występuje również z dodatkowym Konferansjerem podczas wesel międzynarodowych. Mam również w swojej ofercie instrumentalistów np. saksofon na żywo.

Jaki repertuar proponujemy?

Nie jestem miłośnikiem disco polo i chętnie omijam ten gatunek, a przykładową muzykę, którą preferuje znajdziecie na moim Spotify.
Również wysłucham Waszych propozycji muzycznych i chętnie przyjmę listę utworów.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Wesela prowadzę również w roli konferansjera integrując waszych gości. Przekazuje informacje o przebiegu wesela, nie zapominając o tym, że muzyka jest najważniejsza, dlatego też nie będziecie słyszeć długich i nudnych przemówień.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Jeżeli nie wysłałem Ci informacji w ofercie zapytaj o nią dodatkowo :-)

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Myślę, że powiedziałem już w kilku zdaniach wcześniej co mnie wyróżnia od innych. Dodatkowo współpracuje z konferansjerami, którzy pomagają mi przy realizacji wesel międzynarodowych. Współpracuję z saksofonistą, który na żywo dogrywa podczas mixowania bloków muzycznych. Świetne połączenie żywego instrumentu i elektronicznych dźwięków.

Na jakich instrumentach gramy?

Najczęściej wybierany jest saksofonista, jednak znam wielu instrumentalistów tj: skrzypki trąbka i chętnie kogoś zaproponuje.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracuje tylko na cenionych na całym świecie markach tj. pioneer, jbl, involight, showtec. Ważna jest dla mnie jakość światła i dźwięku, dlatego sięgam po produkty marek którzy są liderami na świecie.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Czerpię dużą satysfakcję, gdy integruje ludzi o różnych kulturach. Spotykam gości z całego świata i mam sposoby by wyciągnąć ich na parkiet korzystając z pomocy dodatkowego konferansjera lub konferansjerki, która posługuje się językiem angielskim.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Tak. W mojej ofercie jest również sprzęt oświetleniowy, którym steruję za pomocą dodatkowych sterowników. Dlatego moje światła pracują w pełnym ładzie i składzie podczas imprezy, a nie latają wiązki światła po całej sali.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Tak. Jednak pamiętajcie, że wybieracie mnie po to bym zajął się muzyką na waszym weselu ;-) Przyjmuję listę utworów i ten temat też poruszam na spotkaniach :-)

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

ZAiKS opłaca organizator. Ja mogę ewentualnie wam pomóc w dokonaniu opłat.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

▪ Certyfikat „Mistrz Opinii 2019-2022” na portalu weselezklasa 🌟
▪ Certyfikat „Firma z Klasą 2022” na portalu weselezklasa 🌟
▪ Certyfikat „Firma z Klasą 2021” na portalu weselezklasa 🌟
▪ Certyfikat „Firma z Klasą 2020” na portalu weselezklasa 🌟
▪ Certyfikat „Firma z Klasą 2019” na portalu weselezklasa 🌟

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Nie mam wykształcenia muzycznego. Skończyłem kierunek realizator dźwięku. Mixuje muzykę na frazy i takty zachowując odpowiednią harmonię i tonację podczas mixu.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Przygoda z muzyką dawno… . Pierwsze wesele grałem w wieku 23 lat. Nie jestem weteranem weselnym i nie zagrałem 1000 przyjęć. Zagrałem tyle czując, że jest to mój konik!
Mam wiele zadowolonych Młodych Par oraz ich gości – poniżej znajdziesz opinie!

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Uwielbiam grać w bardzo rożnych/dziwnych miejscówkach alternatywne wesela :-)

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Wydaje mi się że nie. Jest muzyka której staram się unikać i to już pewnie wiecie jak dotarliście do tego momentu :-)

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Lekko Gra (31)

Dodaj opinię
Lekko Gra | DJ na Wesele w stylu Boho, Rustykalny Slow Wedding id:33641
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 31 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Marika
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 11-06-2022
Wrocław
Data dodania: 21-06-2022

Wspaniały dj i konferansjer! Całe wesele poprowadzone z mega klasą i smakiem. Dużo dooobrej muzy, bez zmuszania do czegoś, czy wyciągania na parkiet, do tego wszystkiego dochodzą jeszcze piękne światła. Wszyscy goście zachwyceni :) polecam każdej parze, którą interesuje typowe slow wedding :)

Maciej
21-06-2022

Dziękuje :-)

M
Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-10-2021
Zielona Góra
Data dodania: 21-11-2021

Szukaliśmy DJ na wesele w klimacie slow wedding, kogoś kto pomoże nam stworzyć fajny, niesztampowy klimat. Maciek spełnił nasze oczekiwania w 100%.
Maciek jest zorganizowany i konkretny, dzięki czemu mieliśmy poczucie, że wszystkie aspekty związane z muzyką, harmonogramem i prowadzeniem wesela będą dopięte na ostatni guzik.
Muzyka, oprawa wizualna, sposób prowadzenia imprezy jak i zabawy przygotowane przez Maćka pomogły nam stworzyć fajny, niepowtarzalnym klimat.
Spotkaliśmy się z miłym odzewem większości gości, że na tak fajnym, luźnym weselu jeszcze nie byli.
Niech to posłuży za najlepszą rekomendację.

Maciej
21-06-2022

Dziękuje :-)

Ł
Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2021
Wrocław
Data dodania: 16-11-2021

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy DJem Maćkiem, profesjonalnie poprowadził całą imprezę, zadbał o każdy aspekt uroczystośći, dzięki czemu nie musieliśmy się martwić o kwestie organizacyjne w trakcie wesela. Spełnił wszystkie nasze oczekiwanie i wcześniejsze ustalenia w kwestii muzyki, wyciągając na parkiet gości w każdym wieku. Oprawą wizualną jak i wcześniej wspomnianą muzyką świetnie wpasował się w klimat naszej imprezy. Polecamy każdemu współpracę z Maciejem.

Maciej
21-06-2022

Dziękuje :-)

K
Kajetan
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-09-2021
Dobków
Data dodania: 11-11-2021

W przypadku naszego ślubu szukaliśmy DJ'a dosłownie last minute i Maciek okazał się być naszym zbawieniem. Konkretny, profesjonalny - idealnie poprowadził naszą imprezę od A do Z, szczególnie grając szybsze i żywsze bloki na sam koniec ślubu. Nie było Disco Polo co okazało się być ogromnym plusem!

Gorąco polecamy, każdemu kto szuka nie tylko super DJ'a, ale również super Człowieka.

Maciej
21-06-2022

Dziękuje :-)

M
Malwina
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-09-2021
Wrocław
Data dodania: 04-11-2021

Maciek to naprawdę porządna firma - starannie przygotowany, poprowadził imprezę wspaniale - goście nie schodzili z parkietu, nawet domagali się więcej - a przy tym nie musiał nikogo do tańca namawiać, co pokazuje klasę jego prowadzenia :) Sumiennie przygotowuje się przed weselem, potrafi doradzić. Miałam spore wymagania i konkretnie sprecyzowane - spełnił je wszystkie. Polecam :)

Maciej
21-06-2022

Dziękuje :-)

D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2021
Wrocław
Data dodania: 12-10-2021

Światło + Dźwięk to najlepszy wybór na jaki mogliśmy postawić 😊 Muzyka w dobrym guście, dzięki czemu nasi goście praktycznie nie schodzili z parkietu. Świetny kontakt z Maciejem od samego początku. Zabawy z klasą ale i humorem. Polecamy gorąco!

Maciej
21-06-2022

Dziękuje :-)

D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2021
Wrocław
Data dodania: 07-09-2021

DJ Maciej Tom wykazał godne podziwu umiejętności prowadzenia Naszego wesela. Śmiało możemy stwierdzić, że jest jednym z lepszych Djów z niesamowitą umiejętnością obserwacji gości i dostosowywania puszczanej muzyki. Maciek zrobił kawał dobrej roboty! Przez cały czas komunikacja z Maćkiem była bardzo prosta i przejrzysta. Podczas wesela wykazywał bardzo profesjonalną postawę. Z całego serca polecamy jego usługi!

Maciej
10-09-2021

dziękuje :-)

M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-06-2021
Kraków
Data dodania: 25-08-2021

Nasze wesele dzięki Maćkowi było jeszcze bardziej wyjątkowe. Dobór muzyki, brak disco polo i umiejętność dopasowania tego co aktualnie jest grane do nastroju gości to tylko niektóre z wielu zalet. Maciej doradził nam i pomógł w organizacji rzeczy, których nie byliśmy pewni. Pełen profesjonalizm, estetyczne stanowisko i ubiór, a także brak żenujących zabaw weselnych, a jedynie takie, które pasowały nam jak i Maćkowi.
Bardzo polecamy! :)

Maciej
03-09-2021

Dziękuje :-)

Pokaż więcej opinii

Kontakt Lekko Gra

Nazwa firmy: Lekko Gra
Imię: Maciej 
Adres: Wrocław, woj. dolnośląskie
881-641...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 7669
Zadzwoń
881-641...
Napisz

Popularne miasta w okolicy