Światło + Dźwięk | DJ na Wesele id:33641

Wrocław, dolnośląskie
(7)
Dodaj opinię
881-641...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferta:

 • prowadzenie zabaw

Instrumenty:

 • Saksofon

Cześć, pewnie szukasz kogoś kto zajmie się muzyką na waszym weselu. Jako DJ prowadzę wesela nie tylko w tej funkcji bo też jestem Konferansjerem i integruję waszych gości. Już ponad 10 lat za konsoletą.

Dzisiaj DJ na Wesele to nie tylko dobra muzyka ale również godna uwagi oprawa oświetleniowa, która będzie cieszyć wasze oko jak i również Fotografa/Kamerzystę.
Prowadzę wesela z klasą bez tandetnych zabaw o podtekście seksualnym czy też lichej muzyce. Nie zobaczysz u mnie tony kabli, które wiszą z oświetlenia czy konsoli i psują cały urok stanowiska mojej pracy. Staram się dbać o każdy szczegół swojego miejsca. Pracuje na wysokiej jakości sprzęcie nagłośnieniowym i oświetleniowym marki Pioneer, JBL, Showtec, Involight.

Jestem zrzeszonym DJ’em posiadając licencję DJ’ską.

Po więcej informacji zapraszam was do kontaktu w formie wiadomości lub na moją stronę internetową. :-)

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (7)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Światło + Dźwięk | DJ na Wesele id:33641
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
I
Iga
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 08-06-2019
Wrocław
Data dodania: 14-06-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Polecam z całego serca! Zarówno my jak i nasi goście bawili się doskonale. Muzyka była dobrana bardzo dobrze, zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Oczepiny poprowadzone z humorem ale nie urażające gości- Maciek poradził sobie nawet z niespodziewanymi tradycjami rodziny od strony męża ;) . Stanowisko DJa było bardzo estetyczne, światła dodawały uroku całemu przyjęciu. Od samego początku aż do końca kontakt z Maćkiem był doskonały. Pełen profesjonalizm zarówno przy planowaniu jak i prowadzeniu imprezy. Jesteśmy zachwyceni!
M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-12-2018
Oława
Data dodania: 10-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Serdecznie polecam usługi z zakresu oprawy muzycznej, dźwięku i światła świadczone przez DJ-a Macieja "Światło i Dźwięk". Pan Maciej jest nie tylko świetnie przygotowany technicznie do obsługi małych, średnich i wielkich przyjęć tanecznych (posiada profesjonalny sprzęt muzyczny i taki, dający niesamowite efekty świetlne), ale także jest profesjonalistą pod względem wiedzy muzycznej, którą posiada, "wyczucia sali", nastojów i potrzeb muzycznych organizatorów i gości. Nadto, jest osobą niezawodną i rzetelną. Do swojego zadania Pan DJ podchodzi profesjonalnie i na serio. Oprócz tego, osoba ta jest komunikatywna, rzeczowa i prezentuje wysoką kulturę osobistą.
Od początku współpracy z Panem Maciejem doznaje się poczucia ulgi. Staje się pewne, że sprawa tak istotna, jak muzyka i dobra zabawa na przyjęciu, jest w najlepszych rękach.
Szczerze polecam Państwu usługi DJ Macieja!
K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-12-2018
Ząbkowice Śląskie
Data dodania: 17-12-2018
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Pełen profesjonalizm. Muzyka była świetna, goście bawili się wyśmienicie. Nie było problemów w związku z naszymi sugestiami, co do muzyki. To co wyróżnia dj-a to również bardzo wysoka kultura osobista. Polecam:)
Maciej
21-12-2018
Dziękuje Karolina za miłe słowa :-) fajnie się u was grało :-)
K
Kasia I Mariusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-12-2018
Wrocław
Data dodania: 13-12-2018
Polecam gorąco! Bawiliśmy się świetnie, muzyka bardzo dobrze dobrana DJ widać, że się tym świetnie bawi! W przystępnej cenie!
Maciej
13-12-2018
Dziękować kochani :-)
E
Ela i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-09-2018
Wrocław
Data dodania: 31-10-2018
Maciek to profesjonalista. Jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni. Świetnie poprowadził naszą imprezę od początku do końca. Wszyscy goście świetnie się bawili !
Maciej
01-11-2018
Dziękuje Ela za miłe słowa :-)
G
Gosia i Jarek
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-10-2018
Wrocław
Data dodania: 22-10-2018
Serdecznie polecamy Maćka, jest bardzo zaangażowany, dokładny i skupiony na swojej pracy. Uważny i sympatyczny w kontakcie z nami. Posiada profesjonalne stanowisko, z dobrym sprzętem i estetyczną oprawą. Muzyka na weselu była dopasowana do gości, którzy byli bardzo zadowoleni. Dodatkowo potrafił sprostać naszym wszystkim pomysłom, za co serdecznie mu dziękujemy :)
M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-07-2018
Szczepanów
Data dodania: 16-07-2018
Bardzo profesjonalne podejście do prowadzenia imprezy. Bez problemu dogadałem się na temat muzyki jaką oczekuje na imprezie, co dla DJ'a nie było najmniejszym problemem, okazał się bardzo wszechstronny. Wielkim plusem była otwartość na propozycje gości dotyczące muzyki które spełniał bez problemu. Sama nazwa Światło+Dźwięk nie wzięła się bez powodu, DJ bardzo dobrze wyposażony. Mimo, że impreza była prowadzona na dworze światła były bardzo dobrze ustawione dając klimat i chęci do zabawy. Dj cały czas utrzymywał kontakt z gośćmi przez co rzadko zdarzało się by parkiet był pusty :D Ogólnie rzecz ujmując, polecę go każdemu.
Maciej

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Światło + Dźwięk | DJ na Wesele
Imię:Maciej 
Adres:Wrocław
woj. dolnośląskie
881-641...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 01-02-2018, liczba odwiedzin: 1349
Telefon
881-641...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie