Lekko Gra

Wrocław, dolnośląskie
(58)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
881-641...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • saksofon
  • skrzypce

O nas

Mam na imię Maciej i prowadzę wesela z klasą bez tandetnych zabaw o podtekście seksualnym czy też lichej muzyce!
DJ z otwartą głową na wasze pomysły!
Prowadzę wesela z klasą więc nie znajdziesz u mnie akcentów biesiady, śpiewania przy stołach. Nie ubieram kolorowych przebrań, peruk i siłą nie ciągnę gości na deski parkietu.
Pracuje w garniturze i robię to wszystko z dobrym smakiem i luzem.
Nie jestem miłośnikiem disco polo i chętnie omijam ten gatunek, a przykładową muzykę, którą preferuje znajdziecie na moim spotify

🌿 Konferansjer 🌿
Wesela prowadzę również w roli konferansjera integrując waszych gości. Przekazuje informacje o przebiegu wesela, nie zapominając o tym, że muzyka jest najważniejsza, dlatego też nie będziecie słyszeć długich i nudnych przemówień.

🌿 Alternatywne Wesela | Slow Wedding 🌿
Wesela prawdopodobnie inne od tych, które widzieliście. Z dużym luzem i stylem. Czasami z pizzą zamiast tortem. Bez przyśpiewek i toastów co 10min, które upijają gości. Stawiam na dobrą muzykę i swobodę gości, unikając żenujących zabaw. Często w stodole, folwarku, nad jeziorem czy ogrodzie botanicznym w którym zagram również w tym roku. To Wy zdecydujecie, jak ma wyglądać wasze wesele. Stwórzmy coś innego, wyjątkowego :-)

🌿 Współpraca z instrumentalistą 🌿
W mojej ofercie znajdzie saksofonistę, który na żywo dogrywa podczas mixowania bloków muzycznych. Świetne połączenie żywego instrumentu i elektronicznych dźwięków.

🌿 Wesela Międzynarodowe 🌿
Czerpię dużą satysfakcję, gdy integruje ludzi o różnych kulturach. Spotykam gości z całego świata i mam sposoby by wyciągnąć ich na parkiet korzystając z pomocy dodatkowego konferansjera.

🌿 Moje Stanowisko 🌿
Nie zobaczysz u mnie tony kabli, które wiszą z oświetlenia czy konsoli i psują cały urok stanowiska mojej pracy. Staram się dbać o każdy szczegół swojego miejsca i najmniejsze detale. Pracuje na wysokiej jakości sprzęcie nagłośnieniowym i oświetleniowym co daje odpowiednią jakość na waszym przyjęciu. Zdjęcia znajdziesz w galerii.

🌿 Rekomendacje 🌿
Nie jestem weteranem weselnym i nie zagrałem 1000 wesel.
Zagrałem tyle czując, że jest to mój konik!
Mam wiele zadowolonych Par Młodych oraz ich gości – poniżej znajdziesz opinie!

Szukasz DJ’a na alternatywne wesele?
Spotkajmy się na kawie i porozmawiajmy o waszych weselnych planach :-)
Do zobaczenia
Maciej Tom
Lekko Gra

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Wesela, które prowadzę prawdopodobnie są inne od tych które widzieliście. Z dużym luzem i stylem. Czasami z pizzą zamiast tortem. Bez przyśpiewek. Stawiam na dobrą muzykę i swobodę gości, unikając żenujących zabaw. Nie jestem miłośnikiem disco polo i chętnie omijam ten gatunek

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Pierwsze wesele grałem w wieku 23 lat. Nie jestem weteranem weselnym i nie zagrałem 1000 przyjęć. Zagrałem tyle czując, że jest to mój konik!
Mam wiele zadowolonych Par Młodych oraz ich gości – poniżej znajdziesz opinie!

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Usługa obejmuje 11 godzin od momentu wejścia Pary Młodej na salę. Oczywiście na sali jestem 4 godziny wcześniej tak by przygotować swój kącik zanim się pojawicie.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Na waszym weselu jestem DJ’em i Konferansjerem. Wiozę ze sobą całą technikę: nagłośnienie, oświetlenie parkietu, sprzęt DJ’ski, stół, kablowisko, mikrofony bezprzewodowe oraz wiele innych narzędzi potrzebnych do realizacji wesela.

Skład, w którym występujemy.

Oferty, które dla Was przygotowuje dotyczą składu jednoosobowego - DJ/Konferansjer.
Czasami dodatkowo podróżuje ze mną osoba techniczna, ale spokojnie będę Was o tym informował.
Występuje również z dodatkowym Konferansjerem podczas wesel międzynarodowych. Mam również w swojej ofercie instrumentalistów np. saksofon na żywo.

Jaki repertuar proponujemy?

Nie jestem miłośnikiem disco polo i chętnie omijam ten gatunek, a przykładową muzykę, którą preferuje znajdziecie na moim Spotify.
Również wysłucham Waszych propozycji muzycznych i chętnie przyjmę listę utworów.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Wesela prowadzę również w roli konferansjera integrując waszych gości. Przekazuje informacje o przebiegu wesela, nie zapominając o tym, że muzyka jest najważniejsza, dlatego też nie będziecie słyszeć długich i nudnych przemówień.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Jeżeli nie wysłałem Ci informacji w ofercie zapytaj o nią dodatkowo :-)

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Myślę, że powiedziałem już w kilku zdaniach wcześniej co mnie wyróżnia od innych. Dodatkowo współpracuje z konferansjerami, którzy pomagają mi przy realizacji wesel międzynarodowych. Współpracuję z saksofonistą, który na żywo dogrywa podczas mixowania bloków muzycznych. Świetne połączenie żywego instrumentu i elektronicznych dźwięków.

Na jakich instrumentach gramy?

Najczęściej wybierany jest saksofonista, jednak znam wielu instrumentalistów tj: skrzypki trąbka i chętnie kogoś zaproponuje.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracuje tylko na cenionych na całym świecie markach tj. pioneer, jbl, involight, showtec. Ważna jest dla mnie jakość światła i dźwięku, dlatego sięgam po produkty marek którzy są liderami na świecie.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Czerpię dużą satysfakcję, gdy integruje ludzi o różnych kulturach. Spotykam gości z całego świata i mam sposoby by wyciągnąć ich na parkiet korzystając z pomocy dodatkowego konferansjera lub konferansjerki, która posługuje się językiem angielskim.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Tak. W mojej ofercie jest również sprzęt oświetleniowy, którym steruję za pomocą dodatkowych sterowników. Dlatego moje światła pracują w pełnym ładzie i składzie podczas imprezy, a nie latają wiązki światła po całej sali.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Tak. Jednak pamiętajcie, że wybieracie mnie po to bym zajął się muzyką na waszym weselu ;-) Przyjmuję listę utworów i ten temat też poruszam na spotkaniach :-)

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

ZAiKS opłaca organizator. Ja mogę ewentualnie wam pomóc w dokonaniu opłat.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

▪ Certyfikat „Mistrz Opinii 2019-2022” na portalu weselezklasa 🌟
▪ Certyfikat „Firma z Klasą 2022” na portalu weselezklasa 🌟
▪ Certyfikat „Firma z Klasą 2021” na portalu weselezklasa 🌟
▪ Certyfikat „Firma z Klasą 2020” na portalu weselezklasa 🌟
▪ Certyfikat „Firma z Klasą 2019” na portalu weselezklasa 🌟

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Nie mam wykształcenia muzycznego. Skończyłem kierunek realizator dźwięku. Mixuje muzykę na frazy i takty zachowując odpowiednią harmonię i tonację podczas mixu.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Przygoda z muzyką dawno… . Pierwsze wesele grałem w wieku 23 lat. Nie jestem weteranem weselnym i nie zagrałem 1000 przyjęć. Zagrałem tyle czując, że jest to mój konik!
Mam wiele zadowolonych Młodych Par oraz ich gości – poniżej znajdziesz opinie!

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Uwielbiam grać w bardzo rożnych/dziwnych miejscówkach alternatywne wesela :-)

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Wydaje mi się że nie. Jest muzyka której staram się unikać i to już pewnie wiecie jak dotarliście do tego momentu :-)

Lekko Gra
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 58 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Marek
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 06-07-2024
Łódź
Data dodania: 08-07-2024

Zero zastrzeżeń ✌🏼 same pozytywy 👍🏼

W
Wojciech
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 22-06-2024
Przyborowo
Data dodania: 27-06-2024

5/5, wspólnie z (już) żoną polecamy Macieja na Wasze przyszłe wesela. Bardzo dobry kontakt przed uroczystością. Podczas wesela również bez zarzutu, doskonale dobiera muzykę pod bawiących się gości. To również dzięki Maciejowi nasze wymarzone wesele udało się zrealizować w 110%

D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-06-2024
Sulistrowiczki
Data dodania: 08-06-2024

Podczas wesela bawiliśmy się naprawdę cudownie, całkowicie przerosło to nasze oczekiwania 😊 Wszystko odbyło się tak jak chcieliśmy, z dopilnowaniem by wszyscy czuli się dobrze. Cały czas dostajemy bardzo pozytywny feedback od gości i każdy z nich podkreśla to, jak świetną robotę wykonałeś 😁 Wszystko było prowadzone z klasą i w bardzo fajnym klimacie, pełna profeska 👌
Dziękujemy ❤️💚

P
Paula
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-03-2024
Dąbrówka Kościelna
Data dodania: 14-03-2024

Oprawa muzyczna wesela na najwyższym poziomie. Pomimo małej liczby gości na weselu, Maciej wzorowo rozkręcił przyjęcie. Bloki muzyczne zostały dostosowane do gości bawiących się na parkiecie. Dostałam mnóstwo pozytywnych opinii od znajomych na temat Dj! Maciej przeprowadził z nami dokładny wywiad i z dużą dokładnością dostosował się do naszych preferencji muzycznych dzięki temu udało się wmiksować nasze ulubione utwory w poszczególne bloki muzyczne. Jeśli miałabym wybierać ponownie to wybór na pewno padłby na Macieja. Polecamy z całego serca! <3

M
Maciej
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-08-2023
Dobczyce
Data dodania: 13-12-2023

Bardzo polecamy Macieja. Profesjonalizm, pasja do muzyki oraz umiejętność dostosowania się do potrzeb i gustów gości sprawiły, że nasze wesele było niezapomniane. Nie tylko świetnie zorganizował muzykę, ale także zadbał o każdy szczegół, by cała impreza była płynna i pełna energii. Jego umiejętność czytania atmosfery sali sprawiła, że parkiet był zawsze pełen gości, a wszyscy bawili się doskonale. Jego umiejętności w prowadzeniu wydarzenia również zasługują na duże uznanie. Współpraca z nim była łatwa i przyjemna, zawsze gotów do wysłuchania naszych sugestii i pomysłów. Dzięki niemu cała ceremonia przebiegła bez żadnych zakłóceń. Jeśli szukasz profesjonalnego i kreatywnego DJa, który sprawi, że Twoje wesele będzie wyjątkowe, to zdecydowanie polecamy Macieja :)

I
Iza
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-09-2023
Zabrze
Data dodania: 19-11-2023

Bardzo polecamy usługi Macieja, wszystko na najwyższym poziomie i dopracowane w 100%. Muzycznie i konferansjersko wszystko idealnie. Dziękujemy i polecamy wszystkim chcącym wesela bez disco polo.

A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-08-2023
Rusiborek
Data dodania: 15-11-2023

Ślub i wesele z oprawą muzyczną Macieja było super <3 Wszyscy goście bardzo dobrze się bawili i chwalili dobór repertuaru. Polecamy DJ z całego serca!

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-07-2023
Wrocław
Data dodania: 12-11-2023

Zależało nam na kameralnym weselu, bez disco polo. Maciej nie tylko stworzył niesamowitą, przyjazną atmosferę, ale również umiejętnie wplótł nasze ukochane utwory (które zdawałoby się, nie pasowały, a jednak!). Bardzo polecamy i dziękujemy 🧡

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Lekko Gra
Imię: Maciej 
Adres: Wrocław, woj. dolnośląskie
881-641...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 12859
Zadzwoń
881-641...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Wrocław

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy