Światło + Dźwięk | DJ na wesele id:33641

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Światło + Dźwięk | DJ na wesele

Maciej Ostatnio widziany wczoraj
881-641...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (1)
Wrocław, dolnośląskieZobacz na mapie
Data dodania: 01-02-2018
Liczba odwiedzin: 248

Oferta Dj na wesele Wrocław

Witaj młoda Paro! Zajmuje się prowadzeniem wesel jako DJ/Konferansjer mixuję muzykę na odtwarzaczach marki Pioneer oraz integruje waszych gości. Uwielbiam jak wszyscy się świetnie bawią. Pracuję na wysokiej jakości sprzęcie nagłośnieniowym i oświetleniowym marki JBL, Showtec. Moje stanowisko również jest zadbane, brak zwisających kabli dzięki czemu nie szpecą one waszych zdjęć! Jeżeli szukasz profesjonalnej obsługi to koniecznie napisz do mnie wiadomość!

Szczegóły:

 • prowadzenie zabaw

Instrumenty

 • Saksofon

Opinie o Światło + Dźwięk | DJ na wesele Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Światło + Dźwięk | DJ na wesele id:33641
Ilość głosów: 1
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Michał
Michał
(5)
Dodano: 16-07-2018
Data imprezy: 14-07-2018
Miejscowość: Szczepanów
Bardzo profesjonalne podejście do prowadzenia imprezy. Bez problemu dogadałem się na temat muzyki jaką oczekuje na imprezie, co dla DJ'a nie było najmniejszym problemem, okazał się bardzo wszechstronny. Wielkim plusem była otwartość na propozycje gości dotyczące muzyki które spełniał bez problemu. Sama nazwa Światło+Dźwięk nie wzięła się bez powodu, DJ bardzo dobrze wyposażony. Mimo, że impreza była prowadzona na dworze światła były bardzo dobrze ustawione dając klimat i chęci do zabawy. Dj cały czas utrzymywał kontakt z gośćmi przez co rzadko zdarzało się by parkiet był pusty :D Ogólnie rzecz ujmując, polecę go każdemu.

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.