Zobacz zdjęcia (37)
Lekko Gra | DJ na Wesele w stylu Boho, Rustykalny Slow Wedding, Wrocław - zdjęcie 1
Lekko Gra | DJ na Wesele w stylu Boho, Rustykalny Slow Wedding, Wrocław - zdjęcie 1 Lekko Gra | DJ na Wesele w stylu Boho, Rustykalny Slow Wedding, Wrocław - zdjęcie 2 Lekko Gra | DJ na Wesele w stylu Boho, Rustykalny Slow Wedding, Wrocław - zdjęcie 3 Lekko Gra | DJ na Wesele w stylu Boho, Rustykalny Slow Wedding, Wrocław - zdjęcie 4 Lekko Gra | DJ na Wesele w stylu Boho, Rustykalny Slow Wedding, Wrocław - zdjęcie 5 Lekko Gra | DJ na Wesele w stylu Boho, Rustykalny Slow Wedding, Wrocław - zdjęcie 6 Lekko Gra | DJ na Wesele w stylu Boho, Rustykalny Slow Wedding, Wrocław - zdjęcie 7
Lekko Gra | DJ na Wesele w stylu Boho, Rustykalny Slow Wedding, Wrocław - zdjęcie 8
1 / 37

Lekko Gra | DJ na Wesele w stylu Boho, Rustykalny Slow Wedding id:33641

Wrocław, dolnośląskie
(43)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
881-641...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • saksofon
  • skrzypce

Cześć!
Mam na imię Maciej i prowadzę wesela z klasą bez tandetnych zabaw o podtekście seksualnym czy też lichej muzyce!
DJ z otwartą głową na wasze pomysły!
Prowadzę wesela z klasą więc nie znajdziesz u mnie akcentów biesiady, śpiewania przy stołach. Nie ubieram kolorowych przebrań, peruk i siłą nie ciągnę gości na deski parkietu.
Pracuje w garniturze i robię to wszystko z dobrym smakiem i luzem.
Nie jestem miłośnikiem disco polo i chętnie omijam ten gatunek, a przykładową muzykę, którą preferuje znajdziecie na moim spotify

🌿 Konferansjer 🌿
Wesela prowadzę również w roli konferansjera integrując waszych gości. Przekazuje informacje o przebiegu wesela, nie zapominając o tym, że muzyka jest najważniejsza, dlatego też nie będziecie słyszeć długich i nudnych przemówień.

🌿 Alternatywne Wesela | Slow Wedding 🌿
Wesela prawdopodobnie inne od tych, które widzieliście. Z dużym luzem i stylem. Czasami z pizzą zamiast tortem. Bez przyśpiewek i toastów co 10min, które upijają gości. Stawiam na dobrą muzykę i swobodę gości, unikając żenujących zabaw. Często w stodole, folwarku, nad jeziorem czy ogrodzie botanicznym w którym zagram również w tym roku. To Wy zdecydujecie, jak ma wyglądać wasze wesele. Stwórzmy coś innego, wyjątkowego :-)

🌿 Współpraca z instrumentalistą 🌿
W mojej ofercie znajdzie saksofonistę, który na żywo dogrywa podczas mixowania bloków muzycznych. Świetne połączenie żywego instrumentu i elektronicznych dźwięków.

🌿 Wesela Międzynarodowe 🌿
Czerpię dużą satysfakcję, gdy integruje ludzi o różnych kulturach. Spotykam gości z całego świata i mam sposoby by wyciągnąć ich na parkiet korzystając z pomocy dodatkowego konferansjera.

🌿 Moje Stanowisko 🌿
Nie zobaczysz u mnie tony kabli, które wiszą z oświetlenia czy konsoli i psują cały urok stanowiska mojej pracy. Staram się dbać o każdy szczegół swojego miejsca i najmniejsze detale. Pracuje na wysokiej jakości sprzęcie nagłośnieniowym i oświetleniowym co daje odpowiednią jakość na waszym przyjęciu. Zdjęcia znajdziesz w galerii.

🌿 Rekomendacje 🌿
Nie jestem weteranem weselnym i nie zagrałem 1000 wesel.
Zagrałem tyle czując, że jest to mój konik!
Mam wiele zadowolonych Par Młodych oraz ich gości – poniżej znajdziesz opinie!

Szukasz DJ’a na alternatywne wesele?
Spotkajmy się na kawie i porozmawiajmy o waszych weselnych planach :-)
Do zobaczenia
Maciej Tom
Lekko Gra

Lekko Gra | DJ na Wesele w stylu Boho, Rustykalny Slow Wedding - film 1 Lekko Gra | DJ na Wesele w stylu Boho, Rustykalny Slow Wedding - film 1

Promocje

23.09.2023 (sobota)
promocja

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Wesela, które prowadzę prawdopodobnie są inne od tych które widzieliście. Z dużym luzem i stylem. Czasami z pizzą zamiast tortem. Bez przyśpiewek. Stawiam na dobrą muzykę i swobodę gości, unikając żenujących zabaw. Nie jestem miłośnikiem disco polo i chętnie omijam ten gatunek

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Pierwsze wesele grałem w wieku 23 lat. Nie jestem weteranem weselnym i nie zagrałem 1000 przyjęć. Zagrałem tyle czując, że jest to mój konik!
Mam wiele zadowolonych Par Młodych oraz ich gości – poniżej znajdziesz opinie!

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Usługa obejmuje 11 godzin od momentu wejścia Pary Młodej na salę. Oczywiście na sali jestem 4 godziny wcześniej tak by przygotować swój kącik zanim się pojawicie.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Na waszym weselu jestem DJ’em i Konferansjerem. Wiozę ze sobą całą technikę: nagłośnienie, oświetlenie parkietu, sprzęt DJ’ski, stół, kablowisko, mikrofony bezprzewodowe oraz wiele innych narzędzi potrzebnych do realizacji wesela.

Skład, w którym występujemy.

Oferty, które dla Was przygotowuje dotyczą składu jednoosobowego - DJ/Konferansjer.
Czasami dodatkowo podróżuje ze mną osoba techniczna, ale spokojnie będę Was o tym informował.
Występuje również z dodatkowym Konferansjerem podczas wesel międzynarodowych. Mam również w swojej ofercie instrumentalistów np. saksofon na żywo.

Jaki repertuar proponujemy?

Nie jestem miłośnikiem disco polo i chętnie omijam ten gatunek, a przykładową muzykę, którą preferuje znajdziecie na moim Spotify.
Również wysłucham Waszych propozycji muzycznych i chętnie przyjmę listę utworów.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Wesela prowadzę również w roli konferansjera integrując waszych gości. Przekazuje informacje o przebiegu wesela, nie zapominając o tym, że muzyka jest najważniejsza, dlatego też nie będziecie słyszeć długich i nudnych przemówień.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Jeżeli nie wysłałem Ci informacji w ofercie zapytaj o nią dodatkowo :-)

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Myślę, że powiedziałem już w kilku zdaniach wcześniej co mnie wyróżnia od innych. Dodatkowo współpracuje z konferansjerami, którzy pomagają mi przy realizacji wesel międzynarodowych. Współpracuję z saksofonistą, który na żywo dogrywa podczas mixowania bloków muzycznych. Świetne połączenie żywego instrumentu i elektronicznych dźwięków.

Na jakich instrumentach gramy?

Najczęściej wybierany jest saksofonista, jednak znam wielu instrumentalistów tj: skrzypki trąbka i chętnie kogoś zaproponuje.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracuje tylko na cenionych na całym świecie markach tj. pioneer, jbl, involight, showtec. Ważna jest dla mnie jakość światła i dźwięku, dlatego sięgam po produkty marek którzy są liderami na świecie.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Czerpię dużą satysfakcję, gdy integruje ludzi o różnych kulturach. Spotykam gości z całego świata i mam sposoby by wyciągnąć ich na parkiet korzystając z pomocy dodatkowego konferansjera lub konferansjerki, która posługuje się językiem angielskim.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Tak. W mojej ofercie jest również sprzęt oświetleniowy, którym steruję za pomocą dodatkowych sterowników. Dlatego moje światła pracują w pełnym ładzie i składzie podczas imprezy, a nie latają wiązki światła po całej sali.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Tak. Jednak pamiętajcie, że wybieracie mnie po to bym zajął się muzyką na waszym weselu ;-) Przyjmuję listę utworów i ten temat też poruszam na spotkaniach :-)

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

ZAiKS opłaca organizator. Ja mogę ewentualnie wam pomóc w dokonaniu opłat.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

▪ Certyfikat „Mistrz Opinii 2019-2022” na portalu weselezklasa 🌟
▪ Certyfikat „Firma z Klasą 2022” na portalu weselezklasa 🌟
▪ Certyfikat „Firma z Klasą 2021” na portalu weselezklasa 🌟
▪ Certyfikat „Firma z Klasą 2020” na portalu weselezklasa 🌟
▪ Certyfikat „Firma z Klasą 2019” na portalu weselezklasa 🌟

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Nie mam wykształcenia muzycznego. Skończyłem kierunek realizator dźwięku. Mixuje muzykę na frazy i takty zachowując odpowiednią harmonię i tonację podczas mixu.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Przygoda z muzyką dawno… . Pierwsze wesele grałem w wieku 23 lat. Nie jestem weteranem weselnym i nie zagrałem 1000 przyjęć. Zagrałem tyle czując, że jest to mój konik!
Mam wiele zadowolonych Młodych Par oraz ich gości – poniżej znajdziesz opinie!

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Uwielbiam grać w bardzo rożnych/dziwnych miejscówkach alternatywne wesela :-)

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Wydaje mi się że nie. Jest muzyka której staram się unikać i to już pewnie wiecie jak dotarliście do tego momentu :-)

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Lekko Gra (43)

Lekko Gra | DJ na Wesele w stylu Boho, Rustykalny Slow Wedding id:33641
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 43 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
K
Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2022
Złoty Stok
Data dodania: 30-12-2022

Pełny profesjonalizm, polecam dla przyszłych młodych par: świetny kontakt z klientem, dobrze doradza, dobrze odradza, otawarty na pomysły. W czesie imprezy doskonale czyta sale i dobiera repertuar. Dyskretnie daje znać gdy impreza zaczyna odbiegać od scenariusza i pozwala młodej parze zdecydować co dalej. No i śwetnie wyglądają te lampy, szczególnie na naszej nieco retro sali.

Maciej
02-01-2023

Bardzo dziękuje Wam za opinie! 💛

W
Wiktor
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-11-2022
Kąty Wrocławskie
Data dodania: 06-12-2022

Maciej jest świetnym DJem i wspaniałym człowiekiem. Sprawił, że nasze wesele było dokładnie takie jak sobie wymarzyliśmy. W trakcie imprezy upewniał się, że wszystko jest w porządku i razem z nami przeżywał cały wieczór. Jest bardzo profesjonalny, co czuć już od pierwszego spotkania. Słucha i nie narzuca swojego zdania. Plan imprezy także opracowaliśmy razem i nie wyobrażamy sobie innej osoby na jego miejsce.

Maciej
08-12-2022

Bardzo Wam dziękuje za tyle miłych słów ❤🙏

K
Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2022
Kraków
Data dodania: 23-09-2022

Świetny DJ od strony technicznej, super repertuar, oświetlenie 10/10, bardzo dobra organizacja. Potrzebowaliśmy również nagłośnienia do ceremonii w plenerze i to również zostało zorganizowane na najwyższym poziomie. Bardzo polecam, ale na luźne wesela w stylu slow gdzie goście tańczą kiedy chcą. To nie jest DJ na typowe biesiady. Nie będzie namawiania na parkiet i wymuszego luzu. Oczepiny również były bardzo fajnie przygotowane, gościom się bardzo podobało. Polecamy

W
Wiktoria
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-09-2022
Brzesko
Data dodania: 23-09-2022

Rewelacja! Wszystko zgodnie z ustaleniami, muzyka totalnie w naszym klimacie, goście się ekstra bawili!

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-06-2022
Szprotawa
Data dodania: 18-09-2022

Lekko Gra to muzyka, które przeszła najśmielsze nasze oczekiwania. Macieju dziękujemy za klimat, profesjonalizmy, nastrój, wsparcie, przygotowanie z niemieckojęzycznych utworów, które były dla ciebie nowością, ale i tak z twoja pomocą podbiły parkiet i zdobyły serca naszych gości. Jesteś super otwartym DJ, któremu przede wszystkim zależy na dobrej zabawie gości i dostosowujesz się do każdej sytuacji. Dziękujemy, ze stworzyłeś na naszym weselu cudowny nastrój i sprostałeś wymogom gości zarówno z Polski jak i z Niemiec. Co więcej poleciłeś nam Saksofonistę Piotrka, który przygrywał do wielu utworów i dzielnie stawiał czoła i przebijał moc Twojego muzycznego sprzętu, jak również zadbał o nastrój w ogrodzie podczas ceremonii zaślubin. Wasz duet, chociaż było to branie kota w worku okazał się strzałem w 10 i idealną alternatywą dla normalnego zespołu. Polecam całemu światu z całego serca.

O
Olga
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-09-2022
Pruszków
Data dodania: 13-09-2022

Maciek jest najlepszym wyborem, jeśli organizujecie wesele w stylu slow. Bez przepychu, przydługich przemów, głupich żartów. Człowiek klasa. Wielu naszych gości zwracała też uwagę na to, że muzycznie było to najlepsze wesele, na jakim byli. Wizualnie stanowisko pracy Maćka jest stylowe i eleganckie. Dobrze dobrane oświetlenie. Sam kontakt i dogrywanie szczegółów bardzo sprawnie. Maciek pamiętał o wszystkim, o czym my zapomnieliśmy. Nie wyobrażamy sobie mieć innego DJa. ☺️

M
Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2022
Warszawa
Data dodania: 06-09-2022

Dzięki Maćkowi nasze wesele było wspaniałe. Jeśli chodzi o oprawę naprawdę lepiej trafić nie mogliśmy. Kontakt fantastyczny, wszystko ustalane szczegółowo na długo przed weselem a potem płynnie modyfikowane na bieżąco w zależności od sytuacji na parkiecie. Wesele z Dj to najlepsza opcja jaka może być - a już w ogóle kiedy jest nim Maciej. Maćka cechuje pełen profesjonalizm, serdeczne podejście do gości i przede wszystkim swoista intuicyjna i wyczucie chwili dzięki czemu wie jak prowadzić imprezę w najlepszy możliwy sposób. Maciek prowadzi wesele z klasą i stylem. Goście czują się przy nim swobodnie a my jako para młoda od początku do końca mieliśmy poczucie że oprawa tego najważniejszego dla nas dnia jest w dobrych rękach. Jeszcze raz bardzo dziękujemy! Mateusz i Alicja

R
Roksana
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2022
Borucza
Data dodania: 16-08-2022

Od samego początku kontakt był bez żadnych problemów mimo odległości.

Natomiast najważniejsze, czyli wesele. Maciek pamiętał o każdym punkcie z naszej listy. Trzymał nad wszystkim piecze, mimo że sami już z nadmiaru emocji nie pamiętaliśmy o wielu rzeczach. Zarówno my jak i goście bawiliśmy się wspaniale. Śmiało mogę powiedzieć, że dzięki oprawie muzycznej i oświetleniu to było najlepsze wesele na którym byłam i nie tylko dlatego, że było to moje wesele ;)

Nie mieliśmy żadnych problemów we współpracy, oraz mogliśmy polegac na jego doświadczeniu i po prostu mu zaufać.

Jeżeli ktoś planuje wesele z klasą, bez tandety to serdecznie polecam Maćka bo bawiliśmy się wybitnie

Maciej
18-08-2022

Kurczę dzięki był przepiękny Slow Wedding! o to chodzi! :-)

Pokaż więcej opinii

Kontakt Lekko Gra

Nazwa firmy: Lekko Gra
Imię: Maciej 
Adres: Wrocław, woj. dolnośląskie
881-641...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 10515
Zadzwoń
881-641...
Napisz

Popularne miasta w okolicy