Oferta

Dj na wesele wodzirej id:1894

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Data dodania: 26-10-2009
Liczba odwiedzin: 2919

Oferta

Witam Państwa i zapraszam na moją stronę.
Moim priorytetem jako Dj Wodzirej i osobistą wizytówką jest, by każde wesele czy też inna impreza okolicznościowa, została przeprowadzona zawsze na najwyższym poziomie.
Takie specjalne uroczystości, nie zdarzają się przecież często, zazwyczaj trochę kosztują, a przebieg ich z oczywistych względów jest dla Was wyjątkowo ważny.
Jako doświadczony Dj Wodzirej, konferansjer w jednej osobie, chciałbym Was uspokoić i zagwarantować; totalne, beztroskie, zwariowane szaleństwo, wszystkich uczestników zabaw do białego rana... :)
Moim głównym zadaniem jest profesjonalne przeprowadzenie i przygotowanie techniczne (nagłośnienie, oświetlenie,) każdej imprezy, łącznie z wodzirejstwem, organizacją zabaw, konkursów, imprez tematycznych, zabaw dla dzieci, a przede wszystkim przekazanie gościom maksymalnej dawki energii.
W praktyce nigdy nie jest tak, że można zagrać wszytko i będzie super, że ułoży się playlistę, puści się muzykę i goście będą się bawić. W rzeczywistości to trudne zadanie, by znaleźć kompromis przy często bardzo zróżnicowanej grupie wiekowej i różnych gustach muzycznych, jednak „Wasz Didżej” w końcowym efekcie zawsze pozostawia wszystkich uczestników zabawy z szerokim uśmiechem, zrelaksowanych i mających ochotę na więcej…
Kwestia ceny zawsze pozostaje do uzgodnienia w zależności od terminu i czasu trwania

Dane kontaktowe

Dj na wesele wodzirej
Województwo:kujawsko-pomorskie
Miejscowość:Bydgoszcz
Kod:85-129

Nowe ogłoszenia