Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 3

Starsky Music TEAM id:15723

Kontakt

5
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Starsky Music TEAM

Ostatnio widziany ponad miesiąc temu
501-133...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (3)
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Data dodania: 07-08-2015
Liczba odwiedzin: 2259

Oferta

Jesteśmy TEAM’em, który cechuje elegancki styl prowadzenia imprez. Sprzęt jest precyzyjnie dostosowany do układu sali lub warunków zewnętrznych w przypadku imprez plenerowych. Przygotowanie merytoryczne do każdej imprezy jest dla nas tak samo ważne jak aparatura na której pracujemy. Niezawodność, wyważony dowcip, umiejętność improwizowania, obycie sceniczne, dobrze dobrany repertuar i swoboda komunikacji, to nasze podstawowe atuty. Zawsze staramy się poznać naszych klientów na indywidualnych spotkaniach, by ustalić przebieg imprezy.


Cennik

Oferta nr 1
2800 / wesele

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Starsky Music TEAM id:15723
Ilość głosów: 3
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
ANIA
ANIA
(5)
Dodano: 04-09-2017
Data imprezy: 13-08-2017
Miejscowość: TURZNO KOŁO TORUNIA
I u nas był Wojtek Kasprowicz. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Pełne zaangażowanie i profesjonalne poprowadzenie wesela. Przed weselem spotkaliśmy się, aby omówić szczegóły i już wtedy nabraliśmy przekonania, że to właściwa osoba i nie zawiedliśmy się.
Dziękujemy Wojtku za współpracę a młodym parom polecamy ;-)
PAULINA
PAULINA
(5)
Dodano: 31-10-2016
Data imprezy: 22-10-2016
Miejscowość: BYDGOSZCZ
Na naszym weselu zagrał (Pan) Wojtek Kasprowicz. CO tu dużo mówić- wesele było NIESAMOWITE. Jeszcze nigdy nie wybawiłam się tak dobrze! To były najlepiej wydane pieniądze. Prowadzenie imprezy na najwyższym poziomie. WOjtek profesjonalnie podszedł do zadania- najpierw przedstawił swoją wizję wesela, wysłuchał naszych wyobrażeń, a następnie połączył wszystko w jedną całość. Goście byli zachwyceni! Jedynie, czego żałuję to fakt, że ten czas tak szybko się skończył. Panie Wojtku- wesele na 5+, dziękujemy!
Dorota i Marcin
Dorota i Marcin
(5)
Dodano: 18-04-2016
Data imprezy: 16-04-2016
U nas na weselu zagrał pan Wojtek Kasprowicz, całość poprowadzona od początku do końca profesjonalnie z wyczuciem i klasą. Najczęściej zadawanym pytaniem przez weselników było: "skąd wzięliście tego Gościa? Jest świetny". Więcej nie trzeba dodawać, gorąco polecamy.

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.