Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 7

Starsky Music TEAM id:15723

Kontakt

5
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Starsky Music TEAM

Ostatnio widziany 13-06-2018
501-133...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (7)
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Data dodania: 07-08-2015
Liczba odwiedzin: 2704

Oferta

Jesteśmy TEAM’em, który cechuje elegancki styl prowadzenia imprez. Sprzęt jest precyzyjnie dostosowany do układu sali lub warunków zewnętrznych w przypadku imprez plenerowych. Przygotowanie merytoryczne do każdej imprezy jest dla nas tak samo ważne jak aparatura na której pracujemy. Niezawodność, wyważony dowcip, umiejętność improwizowania, obycie sceniczne, dobrze dobrany repertuar i swoboda komunikacji, to nasze podstawowe atuty. Zawsze staramy się poznać naszych klientów na indywidualnych spotkaniach, by ustalić przebieg imprezy.


Cennik

Oferta nr 1
2800 / wesele

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Starsky Music TEAM id:15723
Ilość głosów: 7
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Bartłomiej
Bartłomiej
(5)
Dodano: 12-06-2018
Data imprezy: 02-06-2018
Miejscowość: Brześć kujawski
Nie można inaczej ocenić DJ Michała jak na 5. Juz po samym spotkaniu byliśmy bardzo zadowoleni podejściem do klienta i profesjonalizmem, na weselu przerósł nasze oczekiwania! Wielki szacunek polecamy i gwarantujemy udana noc i niezapomniane wrażenia z uśmiechem do łez z Michałem za sterami.
Adam i Małgorzata
Adam i Małgorzata
(5)
Dodano: 11-06-2018
Data imprezy: 08-06-2018
Miejscowość: Brzoza
DJ Michał Starzewski dla nas mega poprowadzona impreza, dużo świetnej zabawy do łez Pełna profeska nic dodać nic ująć
Aleksandra
Aleksandra
(5)
Dodano: 03-06-2018
Data imprezy: 19-05-2018
Miejscowość: Bydgoszcz
Na naszym weselu był pan Wojtek Kasprowicz. Jesteśmy bardzo zadowoleni. DJ Wojtek naprawdę zna dobrze swój fach. Mieliśmy ok. 80 gości, w tym dzieci i nastolatków. Miało być więcej, ale 8 osób dosłownie przed samym weselem poinformowało, że nie przyjadą. Byliśmy dość mocno zaniepokojeni, że będzie pusto i kiepsko, bo sala była duża (Czardasz w Czarnowie k. Bydgoszczy, polecam), ale panu Wojtkowi udało się świetnie rozkręcić imprezę. Wszyscy goście zatańczyli przynajmniej kilka razy, nawet Ci najbardziej oporni. Ogólnie było wesoło, tanecznie, ale z klasą i kulturalnie. Chcieliśmy dobrej zabawy na poziomie, bez zadęcia, ale też bez przaśnych, niesmacznych zabaw i to się udało. DJ Wojtek przede wszystkim potrafi dostosować tempo imprezy, rodzaj muzyki i zabaw do gości, co jest bardzo ważne. Polecamy z całego serca :)
Paulina
Paulina
(5)
Dodano: 10-04-2018
Data imprezy: 07-04-2018
Miejscowość: Piła Młyn
Nasze wesele poprowadził Jacek i powiem szczerze było cudownie ! :D Jacek wlewał w naszych gości niesamowitą energię i chęć do zabawy. Nawet osoby, które w głowy się pukały kiedy mówiliśmy, że na weselu będzie DJ wychodziły zadowolone i nie szczędziły słów podziwu dla Jacka :)) Z czystym sumieniem polecam Starsky Music TEAM :) Pełen profesjonalizm !

Jeszcze raz dziękujemy Ci Jacku :)
ANIA
ANIA
(5)
Dodano: 04-09-2017
Data imprezy: 13-08-2017
Miejscowość: TURZNO KOŁO TORUNIA
I u nas był Wojtek Kasprowicz. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Pełne zaangażowanie i profesjonalne poprowadzenie wesela. Przed weselem spotkaliśmy się, aby omówić szczegóły i już wtedy nabraliśmy przekonania, że to właściwa osoba i nie zawiedliśmy się.
Dziękujemy Wojtku za współpracę a młodym parom polecamy ;-)
PAULINA
PAULINA
(5)
Dodano: 31-10-2016
Data imprezy: 22-10-2016
Miejscowość: BYDGOSZCZ
Na naszym weselu zagrał (Pan) Wojtek Kasprowicz. CO tu dużo mówić- wesele było NIESAMOWITE. Jeszcze nigdy nie wybawiłam się tak dobrze! To były najlepiej wydane pieniądze. Prowadzenie imprezy na najwyższym poziomie. WOjtek profesjonalnie podszedł do zadania- najpierw przedstawił swoją wizję wesela, wysłuchał naszych wyobrażeń, a następnie połączył wszystko w jedną całość. Goście byli zachwyceni! Jedynie, czego żałuję to fakt, że ten czas tak szybko się skończył. Panie Wojtku- wesele na 5+, dziękujemy!
Dorota i Marcin
Dorota i Marcin
(5)
Dodano: 18-04-2016
Data imprezy: 16-04-2016
U nas na weselu zagrał pan Wojtek Kasprowicz, całość poprowadzona od początku do końca profesjonalnie z wyczuciem i klasą. Najczęściej zadawanym pytaniem przez weselników było: "skąd wzięliście tego Gościa? Jest świetny". Więcej nie trzeba dodawać, gorąco polecamy.

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.