Starsky Music TEAM id:15723

Oferta
Dodaj do plannera

Jesteśmy TEAM’em, który cechuje elegancki styl prowadzenia imprez. Sprzęt jest precyzyjnie dostosowany do układu sali lub warunków zewnętrznych w przypadku imprez plenerowych. Przygotowanie merytoryczne do każdej imprezy jest dla nas tak samo ważne jak aparatura na której pracujemy. Niezawodność, wyważony dowcip, umiejętność improwizowania, obycie sceniczne, dobrze dobrany repertuar i swoboda komunikacji, to nasze podstawowe atuty. Zawsze staramy się poznać naszych klientów na indywidualnych spotkaniach, by ustalić przebieg imprezy.


Cennik

Orientacyjna cena: 2800 PLN / wesele

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Starsky Music TEAM id:15723
Ilość głosów: 2 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: PAULINA Dodano: 31-10-2016
Data imprezy: 22-10-2016 Miejscowość: BYDGOSZCZ
(5)
Na naszym weselu zagrał (Pan) Wojtek Kasprowicz. CO tu dużo mówić- wesele było NIESAMOWITE. Jeszcze nigdy nie wybawiłam się tak dobrze! To były najlepiej wydane pieniądze. Prowadzenie imprezy na najwyższym poziomie. WOjtek profesjonalnie podszedł do zadania- najpierw przedstawił swoją wizję wesela, wysłuchał naszych wyobrażeń, a następnie połączył wszystko w jedną całość. Goście byli zachwyceni! Jedynie, czego żałuję to fakt, że ten czas tak szybko się skończył. Panie Wojtku- wesele na 5+, dziękujemy!
Autor: Dorota i Marcin Dodano: 18-04-2016
Data imprezy: 16-04-2016
(5)
U nas na weselu zagrał pan Wojtek Kasprowicz, całość poprowadzona od początku do końca profesjonalnie z wyczuciem i klasą. Najczęściej zadawanym pytaniem przez weselników było: "skąd wzięliście tego Gościa? Jest świetny". Więcej nie trzeba dodawać, gorąco polecamy.

Skontaktuj się

501-133...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Nowe ogłoszenia