Zobacz zdjęcia (16)
Starsky Music TEAM, Bydgoszcz - zdjęcie 1
Starsky Music TEAM, Bydgoszcz - zdjęcie 2 Starsky Music TEAM, Bydgoszcz - zdjęcie 3 Starsky Music TEAM, Bydgoszcz - zdjęcie 4 Starsky Music TEAM, Bydgoszcz - zdjęcie 5
Starsky Music TEAM, Bydgoszcz - zdjęcie 6
1 / 16

Starsky Music TEAM id:15723

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
(26)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
604-229...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Jesteśmy TEAM’em, który cechuje elegancki styl prowadzenia imprez. Sprzęt jest precyzyjnie dostosowany do układu sali lub warunków zewnętrznych w przypadku imprez plenerowych. Przygotowanie merytoryczne do każdej imprezy jest dla nas tak samo ważne, jak aparatura na której pracujemy. Niezawodność, wyważony dowcip, umiejętność improwizowania, obycie sceniczne, dobrze dobrany repertuar i swoboda komunikacji, to nasze podstawowe atuty. Zawsze staramy się poznać naszych klientów na indywidualnych spotkaniach, by ustalić przebieg imprezy.

STARSKY MUSIC TEAM to niezależne podmioty gospodarcze pracujące na własny rachunek (Fiesta Music, Starsky Music, Starzecki Music, Michalski Singing and Music ). Spójność w działaniu, doświadczenie, a przede wszystkim wzajemne zrozumienie siebie sprawiło, że połączyliśmy siły. Każdy z nas ma swój pomysł na prowadzenie imprez i robi to w swoim stylu. Jednak, gdy pracujemy razem, jesteśmy w 100% spójni. Dysponujemy porównywalnymi systemami nagłośnienia i świateł, współpracujemy z najlepszymi agencjami artystycznymi, restauracjami, hotelami. Zawsze wystawiamy faktury lub paragon za wykonaną usługę. A tak prywatnie, jesteśmy przyjaciółmi, którzy dzielą się doświadczeniami. Liczymy, że nasz skład niebawem się poszerzy. To kwestia dostosowania sprzętu, transportu i przystosowanie w zakresie działań organizacyjnych.

Zapraszamy do współpracy !!!

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie (26)

Dodaj opinię
Starsky Music TEAM id:15723
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 26 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
K
Karolona
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 11-06-2022
Bydgoszcz
Data dodania: 03-08-2022

Ogromne podziękowanie dla Pana Wojciecha za poprowadzenie wesela na najwyższym poziomie.
Pełen profesjonalizm, zaangażowaniem oraz rewelacyjna energia. Nie mogliśmy lepiej sobie tego dnia wymarzyć, goście nadal wspominają super zabawę.
Polecamy Pana Wojciecha z całego serca. ♡♡
Karolina i Tobiasza

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-06-2022
Bydgoszcz
Data dodania: 30-06-2022

Nasze wesele prowadził Wojtek (Fiesta Music) i duża część gości mówiła, że było to jedno z lepszych wesel na jakich byli. Zarówno młode, jak i starsze osoby były zachwycone tym jak Wojtek poradził sobie z naszym weselem, a nie było to łatwe zadanie - wesele było polsko-greckie. Wojtek zintegrował obie strony i sprawił, że wszyscy czuli i bawili się wyśmienicie. ;) Do tego Wojtek to WULKAN energii!
Wzorcowa współpraca, świetnie dobrana muzyka, zabawne (ale nie żenujące!) konkursy. Naprawdę z całego serca polecamy!

Wojtku, jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy!
Ania i Lampros

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-06-2022
Wiktorowo
Data dodania: 27-06-2022

2 lata temu mieliśmy okazję bawić się na weselu, które prowadził Jacek. Przyznaję się bez bicia, że jestem zwolenniczką zespołów i początkowo takiej oprawy muzycznej szukaliśmy także na naszą uroczystość. Ale to, w jaki sposób DJ Jacek organizował zabawę, zupełnie zmieniło moje podejście! Nie pamiętam, kiedy tak dobrze (i do rana) bawiliśmy się na weselu :) Niestety okazało się, że Jacek ma już zajęty nasz termin. Polecił natomiast Michała Starzeckiego ze swojej ekipy STARSKY MUSIC TEAM. Nie żałujemy! Po pierwsze obaj Panowie prowadzą wesele z klasą, ich żarty bawią, a nie żenują. Michał jest bardzo otwarty i sympatyczny, a kontakt z nim zdecydowanie był bez zarzutu. Z racji dużej odległości rozmawialiśmy tylko telefonicznie i online, co zupełnie nie stanowiło problemu w organizacji uroczystości. Od początku do końca czuliśmy się zaopiekowani, wiedzieliśmy na 100%, że akurat o ten aspekt wesela nie musimy się martwić :) I rzeczywiście tak było - parkiet pełen w zasadzie do samego końca, goście i my bardzo zadowoleni i wytańczeni za wszystkie czasy! Polecam, polecam i jeszcze raz polecam :D

Michał, jeszcze raz ogromne dzięki za nasze wesele 11.06.2022 r.
Monika i Piotr

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-06-2022
Bydgoszcz
Data dodania: 23-06-2022

Dziękujemy Jacku, przyczyniłeś się do tego, że nasze wesele było idealne. Jacek, jesteś genialny, pełen charyzmy, z poczuciem humoru. Wesele zostało tak poprowadzone, że na parkiecie działa się magią, każde pokolenie znalazło coś dla siebie. Wraz z mężem nie wyobrażamy sobie wesela bez Ciebie. Jesteś właściwym człowiekiem, na właściwym miejscu. Widać, że kochasz swoją pracę, że jesteś czuły na muzykę
Bardzo dobry DJ = Bardzo dobra muzyka.
Jak wesele to tylko z Starszy music team.
Dziękujemy
Magda & Adam

M
Marta&Patryk
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-06-2022
Brzoza
Data dodania: 21-06-2022

Nasze wesele poprowadził Jacek ! <3
Miałam okazję już wcześniej poznać Jacka i wiedziałam, że robi mega robotę więc bez chwili namysłu wraz z narzeczonym zarezerwowaliśmy go na nasze wesele. Parkiet był zapełniony po brzegi nawet podczas przerw, a wszystko to przy idealnie dobranym repertuarze bez przewagi wszechobecnego discopolo. Swoją dobrą energią i idealnie dobranymi żartami obdarował wszystkich gości ;). Podczas zabawy można było zauważyć super kontakt z obslugą sali i innymi podwykonawcami.Dzięki takiej ekipie nie musieliśmy się martwić niczym. Z czystym sumieniem polecamy Starsky Music TEAM :) Pełen profesjonalizm ! Jeszcze raz dziękujemy Jacku :)

M
Martyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-05-2022
Suchary
Data dodania: 28-05-2022

Klasa, elegancja, świetne poczucie humoru- to tylko kilka z cech Michała Starzeckiego. Zagwarantował niezapomniane chwile na parkiecie przy idealnie dobranym repertuarze. Zarówno my, jak i goście bawiliśmy się do samego końca. Nasze zadowolenie zwiastowała już 1 rozmowa z Michałem, podczas której poczuliśmy wspólne flow. Widać było jak dobrze współpracuje z obsługą sali, jak i z innymi podwykonawcami, co zauważyli nawet goście. Dodatkowo zostaliśmy mile zaskoczeni idealnym oświetleniem, na którym nam bardzo zależało. Chciałabym przytoczyć wszystkie komplementy, jakie usłyszeliśmy w dniu wesela od naszych bliskich na temat Michała, jednak zostawię pewien niedosyt, abyście mogli przekonać się o tym sami!

M
Magda i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-09-2021
Sąsieczno
Data dodania: 21-02-2022

Wyboru DJ-a baliśmy się najbardziej. Przyjaciółka poleciła nam Michała Starzeckiego – była na dwóch weselach gdzie grał i zapewniała, że z nim mamy gwarancję udanej zabawy. Miała rację - nie mogliśmy wybrać lepiej! Od razu złapaliśmy świetny kontakt, a Michał zaproponował nam dokładnie to, czego oczekiwaliśmy. Pełen profesjonalizm, trafiony żart, wspaniała zabawa do rana i to wszystko z klasą! Goście byli zachwyceni (nie tylko Ci młodzi), a co najważniejsze czuliśmy, że DJ bawi się na naszym weselu tak samo dobrze jak my! Michał, jesteśmy Ci niesamowicie wdzięczni - dzięki Tobie nasze wesele było wyjątkowe!

M
Marta i Tomek
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-11-2021
Bydgoszcz
Data dodania: 16-11-2021

Dj Jacek Starsky jest mistrzem w swoim fachu. Nieskromnie mogę powiedzieć, że mieliśmy na weselu najlepszego dj jakiego słyszałam. Goście jak i my zachwyceni. Współpraca przebiega znakomicie. Polecam wszystkim z całego serca, nie wahajcie się ani minuty!

Pokaż więcej opinii

Kontakt

Imię i nazwisko: Jacek Starsky
Adres: Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie
604-229...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 6664
Zadzwoń
604-229...
Napisz

Popularne miasta w okolicy