Zobacz zdjęcia (25)
Klucz do Ślubu - Wedding Planner Oliwia Czapracka, Bydgoszcz - zdjęcie 1
Klucz do Ślubu - Wedding Planner Oliwia Czapracka, Bydgoszcz - zdjęcie 2 Klucz do Ślubu - Wedding Planner Oliwia Czapracka, Bydgoszcz - zdjęcie 3 Klucz do Ślubu - Wedding Planner Oliwia Czapracka, Bydgoszcz - zdjęcie 4 Klucz do Ślubu - Wedding Planner Oliwia Czapracka, Bydgoszcz - zdjęcie 5
Klucz do Ślubu - Wedding Planner Oliwia Czapracka, Bydgoszcz - zdjęcie 6
1 / 25

Klucz do Ślubu - Wedding Planner Oliwia Czapracka id:55179

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
724-841...

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Cześć, mam na imię Oliwia!
Wspólnie możemy przygotować się do Twojego najpiękniejszego dnia w życiu! 9 letnie doświadczenie w branży ślubnej pozwala mi na organizację pięknych ślubów i wesel.
Wybierz właściwą ofertę dla siebie, dopasowaną do Twoich potrzeb!

- KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA ŚLUBU
Zaplanuję i zorganizuję Wasz ślub i wesele od A do Z! Dokonam dokładnej selekcji dostępnych możliwości. Zaproponuję Wam motyw i styl wesela, zajmę się dekoracjami czy też Waszą stylizacją. Przedstawię Wam podwykonawców, przejrzę dokładnie umowy, wyszukując ślubnych kruczków. Ponegocjuję, skontaktuję się i ustalę wszystkie szczegóły, a podczas uroczystości skoordynuję ich pracę.
Organizację uroczystości rozpoczynam od momentu otrzymania od Was akceptacji przygotowanego przeze mnie harmonogramu zadań.
W ramach kompleksowej organizacji jestem odpowiedzialna za każdy detal. Jestem z Wami od początku przygotowań, aż do późnych godzin wesela. Ale to nie koniec, jestem z Wami do czasu zrealizowania pracy przez wszystkich podwykonawców. Dopilnuję terminów oddania materiałów zdjęciowych czy filmu.

- CZĘŚCIOWA ORGANIZACJA ŚLUBU
Jeśli rozpoczęliście już organizację ślubu i wesela, jednakże potrzebujecie jedynie pomocy w wybranych elementach – ta usługa jest właśnie dla Was. To Wy decydujecie, do którego etapu przygotowań mam dołączyć. Być może poszukujecie DJ, dekoracji lub fotografa. W ramach tej usługi jestem również z Wami w dniu uroczystości.
Jestem otwarta na Wasze potrzeby!

KOORDYNACJA DNIA ŚLUBU
Niezależnie od tego czy zdecydowaliście się na samodzielną organizację ślubu i wesela, mogę dopiąć wszystko na ostatni guzik. Moja rola będzie polegała na czuwaniu nad prawidłowym przebiegiem harmonogramu uroczystości, który wcześniej dla Was stworzę. Dopilnuję i sprawdzę najmniejsze detale, aby było tak jak sobie wymarzyliście. Będę koordynowała podwykonawców, reagowała w sytuacjach kryzysowych i zajmowała się Waszymi Gośćmi. Wszystko po to, abyście w tak ważnym dniu mogli się skupić tylko na sobie.

Klucz do Ślubu - Wedding Planner Oliwia Czapracka - film 1 Klucz do Ślubu - Wedding Planner Oliwia Czapracka - film 1
Pokaż kolejny film

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

To tylko kilka kroków!
1. POZNAJMY SIĘ
Pierwszym krokiem jest wzajemne poznanie się. Na niezobowiązującym bezpłatnym spotkaniu opowiem Wam o mojej pracy. Natomiast Wy opowiecie mi o swoich oczekiwaniach i marzeniach. Spotkanie może odbyć się stacjonarnie lub online.
2. OFERTA
Na podstawie notatek stworzonych na pierwszym spotkaniu, przygotuję dla Was indywidualną ofertę obejmującą zakres wykonywanych dla Was moich usług oraz szacunkowy kosztorys.
3.PODPISANIE UMOWY
Kolejny krok to podpisanie umowy. Od tego momentu jestem odpowiedzialna za całokształt ślubu i wesela. To również czas wpłaty zadatku za moją pracę
4. DZIAŁAMY
W pierwszej kolejności opracuję harmonogram przygotowań. Kolejno przelewamy plany na czyny! Od tego momentu rozpoczynam organizację Waszego ślubu i wesela – w stałej konsultacji z Wami. Fotograf, miejsce weselne, noclegi, dekoracje, papeteria i wiele innych pozostaje na mojej głowie! Wszystko po to, abyście mieli czas dla siebie.
5. KOORDYNACJA DNIA ŚLUBU
Tego dnia jestem z Wami od samych przygotowań, aż do późnych godzin wesela. Sprawdzam, kontroluję oraz dopinam wszystko na ostatni guzik. Wy natomiast w tym czasie możecie skupić się jedynie na sobie i swoich gościach.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Współpraca z Klucz do Ślubu to nie tylko przygotowania, stawiam przede wszystkim na pozytywne relacje, aby współpraca przebiegała komfortowo, miło i przyjemnie. Ma to być najpiękniejsza wspólna przygoda, aż do dnia ślubu!

Kto powinien skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Oferta wedding plannera jest dla każdej Pary, która potrzebuje wsparcia w organizacji ślubu czy wesela. Masz dużo obowiązków na głowie, ciągły brak czasu bądź mieszkasz zbyt daleko, aby swobodnie móc zająć się organizacją ślubu? To oferta idealna dla Ciebie.

Ile potrzeba czasu, by móc zorganizować z naszą pomocą ślub i wesele?

Zwykle Pary zgłaszają się do Nas około 1-2 lata przed dniem ślubu, jednak możemy rozpocząć współpracę nawet 2 miesiące przed ślubem!

Czy jest minimalny budżet ślubny, jaki para młoda musi posiadać, by móc skorzystać z naszych usług?

Nie określam minimalnego budżetu, dlaczego?
Do każdej Pary podchodzę indywidualnie, cena moich usług jest zależna od Waszych potrzeb.

W jaki sposób para młoda może zaoszczędzić, korzystając z naszej pomocy?

Korzystniejsze oferty podwykonawców, bez prowizji. Dbam o Wasz budżet, aby nic nie wymknęło się spod kontroli!

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Możliwość poznawania nowych osób, piękne przygody, wzruszenia, brak nudy i ciągły rozwój!

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Ukończyłam wspaniały kurs Wedding Plannera u niezwykłej Członkini Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.
Dodatkowo swoją wiedzę opieram na zdobytym doświadczeniu.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Moja obecność na weselach rozpoczęła się w 2014 roku - to czas kiedy zaczęłam zajmować się oprawą muzyczną ślubów, kolejno na weselach.

W jaki sposób przebiega współpraca, jeśli para młoda w okresie przygotowań do ślubu przebywa za granicą?

Jeśli Para Młoda przebywa za granicą moja rola polega na spotykaniu się z podwykonawcami, załatwianiu wszystkich spraw. Kolejno my spotykamy się online, jesteśmy także w stałym kontakcie mailowym czy telefonicznym. Będąc na miejscu jestem Waszą "prawą ręką".

Czy pomagamy również w organizacji wydarzeń związanych ze ślubem (wieczór panieński i kawalerski, podróż poślubna)?

W ramach kompleksowej organizacji pomagam w organizacji wieczoru panieńskiego, kawalerskiego.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Częstotliwość kontaktu jest zależna od ilości spraw, które muszę załatwić. Dodatkowo przed weselem dbam o to, aby co najmniej 1-2 razy w miesiącu na spokojnie porozmawiać o Waszym dniu ślubu. Dodatkowo sprawdzoną opcją jest kontakt mailowy (brak ograniczenia czasowego) lub messneger (stały kontakt), odpisuję tak szybko jak jest to możliwe.

Czy mogą skorzystać z naszej pomocy osoby, które mają już zarezerwowaną salę weselną i wybranych niektórych usługodawców?

Pewnie, że tak! Mogę dołączyć w trakcie organizacji (w ramach mojej oferty to częściowa organizacja ślubu i wesela)

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Zawsze możemy zrobić korektę oferty i dostosować ją do Waszych potrzeb :)

Opinie Klucz do Ślubu (1)

Klucz do Ślubu - Wedding Planner Oliwia Czapracka id:55179
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
Z
Zuzanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2022
Suchary
Data dodania: 18-05-2023

Oliwia, Wedding Planner - Mój prywatny Anioł stróż, dzięki któremu w dniu ślubu nie musiałam się o nic martwić. Ogromna pomoc i niezawodne wsparcie. Profesjonalne podejście, ogromne zaangażowanie, głowa pełna pomysłów. Bardzo sympatyczna i energiczna osoba. Dla Oliwii załatwienie czegokolwiek nie stanowiło najmniejszego problemu. Wszystko dopięte na ostatni guzik, a o niektórych szczegółach nawet bym nie pomyślała.
Ponadto, dziewczyna, która posiada wiele innych talentów. Jednym z nich jest uświetnienie śpiewem naszej ceremonii Zaślubin w dn. 6 sierpnia 2022 r. Oprawa muzyczna jaką stworzyła podczas naszego ślubu zrobiła ogromne wrażenie, przyniosła wiele emocji, wzruszając nie tylko mnie do łez. Dzięki temu nasz ślub stał się niepowtarzalny i jeszcze bardziej wyjątkowy.

Jeszcze raz dziękujemy i polecamy każdemu, kto chciałby tak cudownie przeżyć swój własny ślub i wesele 🤍🕊

Oliwia
18-05-2023

Bardzo dziękuje za tak piękne słowa! ❤️Było pięknie!

Kontakt Klucz do Ślubu

Nazwa firmy: Klucz do Ślubu
Imię i nazwisko: Oliwia Czapracka Czapracka
Adres: Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie
724-841...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 103
Zadzwoń
724-841...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie