Zobacz zdjęcia (5)
DJ na wymarzone wesele, Wrocław - zdjęcie 1
DJ na wymarzone wesele, Wrocław - zdjęcie 2 DJ na wymarzone wesele, Wrocław - zdjęcie 3 DJ na wymarzone wesele, Wrocław - zdjęcie 4 DJ na wymarzone wesele, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

DJ na wymarzone wesele id:33732

Wrocław, dolnośląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • akordeon
  • saksofon
  • skrzypce

W kwestii oprawy djskiej możemy zaproponować kilka wariantów...

Zacznijmy od najprostszego - jest to Pakiet DJ, w którym oprócz grania muzyki z płyt, DJ (który jest muzykiem - instrumentalistą) wykonuje własne aranżacje instrumentalne w tle puszczanych utworów, dokłada tusze, akompaniamenty i robi to spontanicznie na żywo. W tym pakiecie oprawa instrumentalna wykonywana jest na keyboardach - zwyczajowo obok konsoli stoją 2-3 instrumenty.

W wersji DJ z Wodzirejką dodatkowo pojawia się wokal naszej Wodzirejki (która również jest muzykiem - instrumentalistką oraz wokalistką) jako akompaniament do puszczanej muzyki. Czasem zdarza się, jeśli biesiadnicy mają taką wolę, że DJ całkowicie przesiądzie się na klawisze i wykona z Wodzirejką utwór, bądź kilka jako zespół - zagrają i zaśpiewają na żywo bez podkładów z płyt. Wybór utworów jest dowolny i albo dokonują go biesiadnicy, albo jeśli nie ma jednoznacznych preferencji z ich strony, DJ samodzielnie dobiera go na podstawie obserwacji sali, utworów przy których goście bawią się najchętniej.

Ostatni, najbardziej rozbudowany wariant to Pakiet DJ z Wodzirejem oraz oprawą instrumentalną do obiadu weselnego. W tym przypadku dodatkowo dochodzą pianino oraz harfa (jest to podstawowy zestaw, ale nie jedyny - może to być również m.in. saksofon, skrzypce, wiolonczela, akordeon). Instrumenty te są wykorzystywane najpierw do oprawy instrumentalnej podczas uroczystego obiadu weselnego, a później, w trakcie wesela służą jako dodatkowe akompaniamenty i dają naprawdę bardzo ciekawe efekty


W skład każdego z pakietów wchodzą również:

- prowadzenie zabaw weselnych oraz oczepin

- profesjonalne nagłośnienie

- profesjonalne oświetlenie sceniczne

- efekty dymne (bez ciężkiego dymu)


Rodzaj muzyki dostosowujemy do preferencji Młodej Pary oraz ich gości, przy czym wystarczy nam wskazać, że życzycie sobie muzykę polską, zagraniczną, lata 80, 90, latynoską, pop, rock, disco polo, czy jakąkolwiek inną... jesteśmy przygotowani na wszelkie okoliczności, a posiadane zasoby płyt, wiedza muzyczna i doświadczenie powodują, że nie ma przed nami zadań niewykonalnych. Jesteśmy też bacznymi obserwatorami parkietu i na gorąco reagujemy na to co się na nim dzieje. ...ale także aktywnymi uczestnikami zabawy i w razie potrzeby wiemy co robić, aby odciągnąć gości od stołów.

W kwestii zabaw weselnych oraz oczepin również dostosowujemy się do preferencji Młodej Pary - wystarczy że wskażecie jaki charakter uroczystości chcecie uzyskać, nie musicie tworzyć listy zabaw, to nasze zadanie.

Dodatkowo do wybranego pakietu możemy zaproponować instrumentalną oprawę muzyczną do uroczystego obiadu weselnego.
Wyobraźcie sobie sytuację, gdy wśród gości weselnych są osoby, które wzajemnie się nie znają, a siedzą przy wspólnych stołach... Zapada cisza. W trakcie głuchej ciszy słychać stukanie sztućców, jak na szkolnej stołówce... Robi się krępująco i w efekcie goście w lekkim stresie zjadają posiłek i czekają co dalej... A teraz zupełnie inna wersja tej samej sytuacji… Goście wchodzą do sali, słyszą muzykę, patrzą na piękne kwiaty, wystrój i łapią klimat, nie jedzą pospiesznie, nie krępują się coś powiedzieć, nie słychać stukotu sztućców i w efekcie goście wprowadzeni są w dobry nastrój, są odprężeni i zadowoleni i tylko pomyśl, jaki cudowny klimat uzyskasz przy muzyce na żywo… A muzyka ta w zależności od wybranego pakietu może być wykonywana na pianinie i/lub harfie, które cudownie wypełniają przestrzeń niesamowitymi dźwiękami.

Koszt oprawy instrumentalnej do uroczystego obiadu weselnego to 500zł za instrument, ale te same instrumenty będą, w tej cenie, wykorzystywane również później, w trakcie wesela i wspólnej zabawy.

liczba odwiedzin: 726

Popularne miasta w okolicy