Dj oraz Wodzirej na wesele Bartosz Nowaczek id:19621

Oferta
Dodaj do plannera

Dzień dobry.

Zajmuje się obsługą imprez okolicznościowych w tym wesel od przeszło kilku lat.

Nie jestem zwykłym Dj. Jestem również wodzirejem który wraz ze swoim magicznym kapeluszem podczas przyjęcia organizuje konkursy, tańce oraz różnorakie zabawy z nagrodami. Jest to bardzo ważne przy przyjęciach weselnych gdyż zwykły Dj który stoi całe przyjęcie za konsolą nie zabawi tak gości jak dobry wodzirej.

Oferuje państwu zaplecze techniczne a także współpracę z doświadczonymi / zawodowymi DJ'ami, prezenterami i wodzirejami.
Kilku letnie doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu imprez i co najważniejsze indywidualne podejście do Klienta sprawiają, że każda impreza jest wyjątkowa oraz niepowtarzalna.

Szeroki wachlarz możliwości pozwala dostosować się technologicznie, sprzętowo i cenowo do Państwa oczekiwań. Zarówno muzyka jak i scenariusz przyjęcia każdorazowo uzgadniany jest z młodą parą, a także dopasowywany do gustów gości bawiących się na przyjęciu. Ważne dla mnie jest by nie powielać dokładnie znanych już scenariuszy. Staram się zaskakiwać gości nowymi i nieznanymi formami, które mają na celu zachęcić jak największą ilość osób do wspólnej i dobrej zabawy.

Podczas wszelkich imprez nie piję alkoholu co daje gwarancję starannego prowadzenia imprezy od początku do końca.
Prowadzę imprezy po całej Polsce, przez lata poprowadziłem setki imprez co daje mi umiejętność dopasowania się do każdego towarzystwa na przyjęciu weselnym.

Cennik

Orientacyjna cena: 1500 PLN / wesele

1500 PLN wesele + 500 PLN poprawiny

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

506-343...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Volumen Agency
Imię:Bartosz
Nazwisko:Nowaczek
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Lubin
Kod:59-300
Data dodania: 24-02-2016
Liczba odwiedzin: 2185

Nowe ogłoszenia