Dj PeSh / Agencja Artystyczna Shakers id:31358

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Poznań, wielkopolskie
Data dodania: 09-10-2017
Liczba odwiedzin: 247

Oferta Dj na wesele Poznań

Dj PeSh - show muzyki i światła. Ostatnie wolne terminy - 2,9,16 czerwca - 21,28 lipca - 4,11,25 sierpnia - 8,22,29 września - 2018 roku. Gram również w piątki.
Dj PeSh to wokalista, muzyk, konferansjer, wodzirej, showman, który zapewni Wam doskonałą zabawę, profesjonalnie miksując muzykę i światło na Waszej imprezie. Przez 12 lat pracował na scenie w Teatrze Muzycznym, gdzie szlifował swój warsztat wokalno-aktorski, niezbędny do otwartej komunikacji z bawiącymi się ludźmi.
Jako lider w zespole muzycznym Shakers od wielu lat doskonali również warsztat wodzireja i konferansjera, prowadząc różnego typu imprezy okolicznościowe.
Dysponuję najnowszym sprzętem nagłaśniającym i oświetleniowym.
Moje usługi obejmują nie tylko wesela, ale również wszelkie imprezy okolicznościowe:bankiety, eventy, studniówki, bale, przyjęcia rodzinne, i inne.
Oferta specjalna – djPeSH + wokalistka.
Zamienię każdą uroczystość w niepowtarzalną i klimatyczną zabawę taneczną, wcześniej uzgadniając repertuar z organizatorem.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie o Dj PeSh / Agencja Artystyczna Shakers Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Dj PeSh / Agencja Artystyczna Shakers
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Poznań
Kod:60-681

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.