Zobacz zdjęcia (5)
Dj Piter - Wesele / Weeding / Konferansjer / Wodzirej, Cieszyn - zdjęcie 1
Dj Piter - Wesele / Weeding / Konferansjer / Wodzirej, Cieszyn - zdjęcie 2 Dj Piter - Wesele / Weeding / Konferansjer / Wodzirej, Cieszyn - zdjęcie 3 Dj Piter - Wesele / Weeding / Konferansjer / Wodzirej, Cieszyn - zdjęcie 4 Dj Piter - Wesele / Weeding / Konferansjer / Wodzirej, Cieszyn - zdjęcie 5
1 / 5

Dj Piter - Wesele / Weeding / Konferansjer / Wodzirej id:50581

Cieszyn, śląskie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Jakie są według mnie PRZYJĘCIA WESELNE?

*prowadzone dynamicznie, energetycznie, a przede wszystkim nieszablonowo. Wesele ma być wypełnione największymi hitami wszechczasów z uwzględnieniem życzeń Pary Młodej, w najlepszej jakości i z legalnego źródła.

*Podczas przyjęcia weselnego każdy z naszych jest dla mnie tak samo ważny, dlatego sprawiam, aby każdy znalazł coś dla siebie. U mnie wiele niespodzianek dla tych młodszych i tych starszych, oraz przede wszystkim wspaniała zabawa aktywizująca wszystkich Waszych gości.

*Wesele to wydarzenie niezwykłe, oraz magiczne, które musi być dopracowane w każdym calu i skrojone na miarę Pary Młodej. Powinno być prowadzone w dobrym smaku i z klasą - to nie slogany reklamowe... Tak wygląda przyjęcie weselne prowadzone właśnie przez moją osobę.

*Drodzy narzeczeni. Dzień ślubu i samo przyjęcie weselne to jeden z najważniejszych momentów w życiu, który chcę utrwalić w Waszej pamięci. Moim priorytetem jest to, aby Wasze wesele było właśnie takie jakie sobie wymarzyliście. Kochani, stawiam na profesjonalizm, dlatego słowo "nie da się" dla mnie nie istnieje i nie uznaję kompromisu pomiędzy wysoką jakością, a nijakością.

Daj szansę Twojemu wyjątkowemu dniu,
by stał się najpiękniejszym
w całym Twoim życiu.
Dj Piter

liczba odwiedzin: 496

Popularne miasta w okolicy