Zobacz zdjęcia (5)
Dj Qba / Jakub Żurawski - Dj na twoje wymarzone wesele, Lębork - zdjęcie 1
Dj Qba / Jakub Żurawski - Dj na twoje wymarzone wesele, Lębork - zdjęcie 2 Dj Qba / Jakub Żurawski - Dj na twoje wymarzone wesele, Lębork - zdjęcie 3 Dj Qba / Jakub Żurawski - Dj na twoje wymarzone wesele, Lębork - zdjęcie 4 Dj Qba / Jakub Żurawski - Dj na twoje wymarzone wesele, Lębork - zdjęcie 5
1 / 5

Dj Qba / Jakub Żurawski - Dj na twoje wymarzone wesele id:51012

Lębork, pomorskie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś!

Nasza oferta dobierana jest indywidualnie pod klienta, co oznacza, że każda impreza jest wyjątkowa i oryginalna.
Dobór muzyki jest bardzo ważny, dlatego posługujemy się niekończącą się listą muzycznego repertuaru, a nasz sprzęt dostarcza najwyższą jakość każdego dźwięku.

Goście nie należą do wyrywnych? Coś na to zaradzimy! Wykorzystujemy różnego typu zabawy i akcesoria, które zachęcą nawet najbardziej przywiązanego do krzesła gościa na parkiet.
Uwielbiamy kiedy wszyscy razem się bawią i parkiet rozgrzany jest do czerwoności. Każdy uśmiech sprawia nam ogromną przyjemność.
Bierzemy pełną odpowiedzialność za to co dzieje się na parkiecie.

Pierwszy taniec Pary Młodej to wyjątkowa chwila każdego wesela. Taniec w Chmurach, może tylko umilić ten moment. Gęsty dym unosi się nad podłogą, a wraz z naszym oświetleniem daje fotografowi możliwość do uwiecznienia oryginalnych ujęć. Jest to jeden ze sposobów na niepowtarzalny charakter wieczoru.

Dekoracja cyfrowa cieszy się dużym zainteresowaniem. Oddaje niebywały klimat podczas przyjęć weselnych i nie tylko. Napisy led oraz neonowe mogą być doskonałym uzupełnieniem każdego wydarzenia i stanowić piękne tło do zdjęć rodzinnych i z przyjaciółmi.

Coraz częściej wracamy wspomnieniami do przeszłości, przypominamy sobie jak się poznaliśmy, jacy byliśmy mali… Miłym akcentem może być film, prezentacja, którą wyświetlimy podczas uroczystości. Zalecamy jednak przygotować zapas chusteczek, gdyż goście potrafią wylać wiele łez wzruszeń.


Na tle rynku naszej branży wyróżnia nas profesjonalizm i zaangażowanie.
Wasz ważny dzień staje się ważny również dla nas, dlatego staramy się zapewnić wszystkim pełen komfort podczas uroczystości.
Każdy swój wyjazd relacjonujemy na naszych mediach społecznościowych. Dzięki temu możecie sami zobaczyć jak dobrze się bawimy.
Dzięki Wam spełniają się nasze marzenia, a my możemy być cząstką waszych.
Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje i nowe wyzwania. Skontaktuj się z nami, a na pewno zrobimy wszystko co w naszej mocy.
Możecie nas znaleźć na facebooku oraz na Instagramie.

DJ QBA wraz z zespołem

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej jesteśmy już od 5 lat, pierwsze kroki stawialiśmy u boku doświadczonych dj którzy uczyli nas jak prowadzić tak wspaniałe uroczystości jakimi są wesela. Mamy za sobą szereg branżowych szkoleń z których z nich również wynieśliśmy wiele nowych pomysłów i doświadczenia

Skład, w którym występujemy.

Na weselach zawsze występujemy w składzie dwu osobowym Dj wodzirej i drugi dj który jest też osobą techniczną.

Jaki repertuar proponujemy?

Jeśli chodzi o repertuar jesteśmy elastyczni dopasowujemy się do upodobań waszych oraz waszych gości. Zawsze przed weselem spotykam się z parą młodą i razem ustalamy najlepszy scenariusz waszego wesela

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Tak jestem Dj wodzirejem który wciela się też w rolę konferansjera zapowiadam wszystkie kluczowe momenty, a z mikrofonem bardzo się lubimy

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Pewnie że tak, bardzo lubimy imprezy międzynarodowe wtedy zazwyczaj dołącza do nas 3 osoba która jest tłumaczem, to daje wam pewność że każdy z gości będzie czuł się swobodnie i zrozumie każde słowo.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Z atrakcji dodatkowych możemy zaoferować: Ciężki dym na pierwszy taniec który kapitalnie prezentuje się z pirotechniką, napis LOVE który może służyć jako witacz gości lub tło do zdjęć, dodatkowe oświetlenie sali- buduje niezwykły klimat na sali.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Jeżeli propozycje gości nie będą kolidowały z naszymi ustaleniami a wy wyrazicie na to zgodę to oczywiście że tak

liczba odwiedzin: 1103

Popularne miasta w okolicy