Zobacz zdjęcia (5)
Raf-Party Profesjonalny DJ na wesele lub imprezę okolicznościową, Oleśnica - zdjęcie 1
Raf-Party Profesjonalny DJ na wesele lub imprezę okolicznościową, Oleśnica - zdjęcie 2 Raf-Party Profesjonalny DJ na wesele lub imprezę okolicznościową, Oleśnica - zdjęcie 3 Raf-Party Profesjonalny DJ na wesele lub imprezę okolicznościową, Oleśnica - zdjęcie 4 Raf-Party Profesjonalny DJ na wesele lub imprezę okolicznościową, Oleśnica - zdjęcie 5
1 / 5

Raf-Party Profesjonalny DJ na wesele lub imprezę okolicznościową id:45676

Oleśnica, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
571-385...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Nazywam się Rafał i zajmuję się profesjonalną oprawą muzyczną jako DJ na imprezy okolicznościowe. Moją misją i celem jest pełen profesjonalizm w świadczeniu usług muzycznych na imprezach DJ na imprezy okolicznościowe. Mam za sobą setki godzin spędzonych za konsolą. Przemawia za mną ogromne doświadczenie, wiedza, kreatywność, energiczność i dynamizm. DJ Raf-Party gwarantuje, że imprezy okolicznościowe, są zawsze udane pełne pozytywnej atmosfery i sukcesu. Dzieje się tak, ponieważ podchodzę do tego z ogromną energią i sercem.

Moja historia zaczęła się od miasta Oleśnica. Swoje doświadczenie zdobyłem jako rezydent wielu klubów Oleśnickich. Grałem z wieloma gwiazdami polskiej sceny klubowej w ramach występów najlepszych DJ’ów z całej Polski.

Kolejnym atutem, który przemawia za mną jest bogaty repertuar muzyczny. Skrupulatnie zawsze ze smakiem dobieram utwory muzyczne do zleconej oprawy muzycznej imprezy. Moja oferta przygotowana dla Państwa jest idealna dla każdego, kto organizuję imprezę. Posiadam elastyczne podejście do klienta, na życzenie klienta gramy utwory z listy przygotowanej przez osobę organizującą imprezę okolicznościową.

Moje ponad 15 letnie doświadczenie w branży muzycznej powoduje, iż wiem jak ważną rolę odgrywa profesjonalny DJ sprzęt. To dzięki niemu oprawa muzyczna oddaje perfekcyjnie klimat i atmosferę imprezy. Sprzęt na którym prowadzę imprezy został zakupiony w sklepie MusicExpress. Stawiam na marki sprawdzonych renomowanych firm, które nigdy mnie nie zawiodły!

Przygotowana oferta, którą proponuje Państwu na profesjonalną obsługę imprez okolicznościowych, gdzie z przyjemnością zapewnię oprawę muzyczną na imprezach takich jak:

Przyjęcia weselne
Urodziny, imieniny, jubileusze
Bal Andrzejkowy
Bal Sylwestrowy
Bal Karnawałowy
Imprezy firmowe, integracyjne
Rocznice ślubów
Osiemnastki

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 9111868516
Adres: Oleśnica, , 56-400, woj. dolnośląskie
571-385...
liczba odwiedzin: 819
Zadzwoń
571-385...
Napisz

Popularne miasta w okolicy