Zobacz zdjęcia (5)
Raf-Party Profesjonalny DJ na wesele lub imprezę okolicznościową, Oleśnica - zdjęcie 1
Raf-Party Profesjonalny DJ na wesele lub imprezę okolicznościową, Oleśnica - zdjęcie 2 Raf-Party Profesjonalny DJ na wesele lub imprezę okolicznościową, Oleśnica - zdjęcie 3 Raf-Party Profesjonalny DJ na wesele lub imprezę okolicznościową, Oleśnica - zdjęcie 4 Raf-Party Profesjonalny DJ na wesele lub imprezę okolicznościową, Oleśnica - zdjęcie 5
1 / 5

Raf-Party Profesjonalny DJ na wesele lub imprezę okolicznościową id:45676

Oleśnica, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
571-385...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Profesjonalny i legalny DJ na wesele
W naszym życiu nie brakuje okazji, w którym chcemy celebrować ważne momenty. Trzeba przyznać, że jest jeden taki najważniejszy dzień, jakim jest wesele. Nie da się ukryć, że przyjęcie weselne to wyjątkowo piękny czas dla Was i Twojej rodziny.

Nazywam się Rafał i zajmuję się profesjonalną oprawą muzyczną wesel oraz imprez. Jestem doświadczonym i w pełni legalnym DJ'em. Prowadzę czynna działalność gospodarczą pod nazwą Raf-Party. Jako DJ z ponad 15-letnim doświadczeniem sprawię, że ten Wasz wymarzony dzień będzie naprawdę udany. Jestem profesjonalnym DJ’em na wesele, który jest zawsze w pełni zaangażowany do powierzonego mi zlecenia. Zapewniam, że możecie być spokojni w tym ważnym dniu dla Was, gdyż dopilnuje wszystkiego, aby Wasze wesele przebiegało zgodnie z ustalonym harmonogramem na spotkaniu.

Posiadam w sobie cechy DJ'a wyróżniające się na tle innych, czyli talent, wyczucie smaku, dobry gust muzyczny, dobry słuch, spostrzegawczość, kreatywność, komunikatywność, poczucie odpowiedzialności oraz wysoką kulturę osobistą.
Jestem DJ'em z pasji, nie z przymusu, który posiada w sobie cenną charyzmę. Krótko mówiąc, kocham muzykę oraz to, co robię, ponieważ daje mi to mnóstwo niesamowitej satysfakcji.

Warto wspomnieć, że bogaty i legalny repertuar muzyczny na wesele jest zawsze dobrze dobrany i wymieszany w blokach muzycznych. Należę do stowarzyszenia z legalnym źródłem muzyki dla DJ DEE JAY MIX CLUB (Nr. Legitymacji 3022), co powoduje, że utwory posiadają licencję na publiczne odtwarzanie.

Moje ponad 15-letnie doświadczenie w branży muzycznej powoduje, iż wiem, jak ważną rolę odgrywa profesjonalny DJ sprzęt. Posiadane nagłośnienie firmy K.M.E powoduje, że muzyka doskonale brzmi na całym parkiecie. W pełni sterowane oświetlenie LED perfekcyjnie odda klimat wesela gwarantując, przy tym wspaniałą i wyjątkową atmosferę oraz doskonałą zabawę Twoich Gości. Każdy fotograf oraz kamerzysta bardzo szybko docenił, jak znakomicie magia gry świateł przełożyła się na świetny materiał z wesela. Pracuję tylko na profesjonalnym sprzęcie nagłośnieniowo oświetleniowym, który jest sprawdzony i nigdy mnie nie zawiódł.

W opcji dodatkowo płatnej możliwość wynajęcia z polecenia (fotograf, kamerzysta, fotobudka).

Posiadam dodatkowo w swojej ofercie weselnej:
- Fontanny iskrowe pakiet na pierwszy taniec/tort 400 zł
- Ciężki dym pakiet na pierwszy taniec/tort 400 zł
- Napis LOVE 400 zł

Zapraszam pary młode w sezonie weselnym 2023, które jeszcze stoją przed wyborem DJ lub poszukują DJ na tradycyjne polskie wesele bez tandetnych przebrań i niemodnych zabaw, które krępować mogą Was oraz Waszych gości. Moim celem jest przeprowadzenie uroczystości na najwyższym poziomie, z należytym smakiem oraz gustem.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 9111868516
Adres: Oleśnica, , 56-400, woj. dolnośląskie
571-385...
liczba odwiedzin: 1413
Zadzwoń
571-385...
Napisz

Popularne miasta w okolicy