Zobacz zdjęcia (5)
DJ RAF ~ konferansjer ~ dekoracja światłem ~, Gniezno - zdjęcie 1
DJ RAF ~ konferansjer ~ dekoracja światłem ~, Gniezno - zdjęcie 2 DJ RAF ~ konferansjer ~ dekoracja światłem ~, Gniezno - zdjęcie 3 DJ RAF ~ konferansjer ~ dekoracja światłem ~, Gniezno - zdjęcie 4 DJ RAF ~ konferansjer ~ dekoracja światłem ~, Gniezno - zdjęcie 5
1 / 5

DJ RAF ~ konferansjer ~ dekoracja światłem ~ id:18336

Gniezno, wielkopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Każdego wieczoru na Państwa życzenie możemy przenieść się w klimaty lat 60 i 70, odwiedzić taneczne parkiety lat 80 oraz potańczyć przy największych przebojach polskich i zagranicznych artystów, przy utworach które nieprzerwanie królują na parkietach przez całe dekady.

Do każdej imprezy okolicznościowej podchodzę indywidualnie, dlatego za niezbędne uważam spotkanie z klientem i dobór repertuaru. Równie dobrze można zdać się na mój zmysł i propozycje muzyczne.

Pracuję na markowym sprzęcie, staram się o jak największy profesjonalizm, dobry kontakt z gośćmi oraz co najważniejsze - udaną zabawę przez całą noc.
Dodatkowo, na życzenie realizujemy oświetlenie sal (led pary, belki ledowe, grafika, wyświetlanie napisu, np. imion Pary młodej), fotografia, fotobudka.

Swoje usługi proponuję Państwu w zakresie obsługi muzycznej niżej wymienionych imprez okolicznościowych:

* wesela;
* poprawiny;
* studniówki;
* inne imprezy okolicznościowe;
* imprezy firmowe

Zakres działania - Wielkopolska, Kujawsko-pomorskie.

liczba odwiedzin: 2452

Popularne miasta w okolicy