Dj. Ralph Weddings&Events; id:40563

Białystok, podlaskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Instrumenty:

  • akordeon
  • saksofon

Hej z tej strony Dj. RALPH Weddings&Events;
Jeżeli szukacie Dj. który poprowadzi waszą imprezę tak że będziecie to pamiętać do końca życia, a wasi goście będą ją długo wspominać to dobrze trafiliście.
Dwójka przyjaciół (Dj-wodzirej oraz wspaniały akordeonista) która w odpowiednim stylu i z klasą poprowadzi wasze wesele lub event do białego rana. Dwie osoby na waszej imprezie mogą zrobić wszystko, profesjonalne prowadzenie, biesiada weselna za stołami przy dźwiękach akordeonu oraz wiele wiele innych atrakcji.
Dysponujemy profesionalnym nagłośnieniem oraz oświetleniem renomowanych firm takich jak: Electro-Voice, Shure, Sennheiser, Pioneer, Denon Behringer.
Cały przebieg imprezy ustalamy indywidualnie z organizatorami, każda impreza jest inna i każdy klient ma inne wymagania oraz pomysły.
Repertuar zawsze staramy się uzgadniać z Młodą Parą co pozwala w przybliżeniu poznać gusta gości.Ponadto staramy się wkomponować podczas całej zabawy utwory specjalnie bliskie Młodej Parze, które są najczęściej proponowane przez Parę Młodą przed Wesele jako ich ulubione przeboje.
Imprezy, które obsługujemy:
- wesela
- bale sylwestrowe i karnawałowe
- studniówki
- andrzejki
- bankiety firmowe i imprezy integracyjne
- prywatki, imprezy urodzinowe, osiemnastki
Ponadto w swojej ofercie posiadamy:
-Cięzki dym
-Fotolustro
-Dekoracja sali światłem

Moje doświadczenie zdobyłem w trakcie 15 lat pracy jako wokalista-wodzirej, prezenter muzyczny. W tym czasie poprowadziłem setki rozmaitych imprez. Największą gwarancją i rekomendacją mojej osoby jest szerokie grono Klientów zadowolonych z moich usług.
Zapraszamy do kontaktu.

liczba odwiedzin: 939

Popularne miasta w okolicy