Zdjęcia | Oferta | Opinie 2

DJ TOMEK - Prezenter muzyczny, konferansjer, dj id:7619

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (2)
Zabrze, śląskie
Data dodania: 16-02-2012
Liczba odwiedzin: 1489

Oferta

Chcecie by Wasze wesele było jedyne i niepowtarzalne ,a także długo wspominane przez was i waszych gości. Zapraszam na moją stronę. Od ponad dwudziestu lat zajmuję się kompleksową obsługa muzyczną uroczystości weselnych , imprez okolicznościowych , firmowych, zabaw tanecznych , dyskotek (także dla szkół). Pracuję na wysokiej klasy sprzęcie nagłaśniającym i posiadam wielotysięczną kolekcję nagrań z różnych gatunków muzycznych. Nie ma dwóch takich samych imprez, dlatego dostosowuję się do nawet bardzo nietypowych w swej konwencji propozycji. Gwarantuję dobrą zabawę przy największych przebojach tanecznych polskich i zagranicznych , proponowane konkursy i zabawy weselne zawsze są ustalane z para młodą. Na stronie również inne ważne informacje , cennik a także księga gości. Jeżeli masz pytania , zadzwoń lub wyślij e-mail, postaram się szybko i konkretnie odpowiedzieć. Zapraszam

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: DJ TOMEK - Prezenter muzyczny, konferansjer, dj id:7619
Ilość głosów: 2
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Ania i Piotr
Ania i Piotr
(5)
Dodano: 11-12-2017
Data imprezy: 07-10-2017
Miejscowość: Zabrze
Dziękujemy;)
Panie Tomku, to już trzecie w naszej rodzinie wesele, które Pan poprowadzil . Ten sam DJ , a każda impreza inna, wyjątkowa, ma Pan doskonale wyczucie. Dzięki Panu nasze wesele było fantastyczne, goście i my bardzo zadowoleni i wybawieni na maxa. Pozdrawiamy serdecznie ;)
Dj Jacek
Dj Jacek
(5)
Dodano: 16-01-2013
Dj Tomek jest dla mnie po prostu KIMŚ. Wie co robi i jak ma to robić. Współpraca z Tomkiem to przyjemność i choć zajmujemy się tym samym, to jest On jedynym PREZENTEREM MUZYCZNYM a zarazem WODZIREJEM, którego GORĄCO POLECAM !!!!

Dane kontaktowe

DJ TOMEK - Prezenter muzyczny, konferansjer, dj
Województwo:śląskie
Miejscowość:Zabrze
Kod:41-800

Nowe ogłoszenia