Zobacz zdjęcia (19)
DJ Daro - DJ na Twoje wesele!, Rybnik - zdjęcie 1
DJ Daro - DJ na Twoje wesele!, Rybnik - zdjęcie 1 DJ Daro - DJ na Twoje wesele!, Rybnik - zdjęcie 2 DJ Daro - DJ na Twoje wesele!, Rybnik - zdjęcie 3 DJ Daro - DJ na Twoje wesele!, Rybnik - zdjęcie 4 DJ Daro - DJ na Twoje wesele!, Rybnik - zdjęcie 5 DJ Daro - DJ na Twoje wesele!, Rybnik - zdjęcie 6 DJ Daro - DJ na Twoje wesele!, Rybnik - zdjęcie 7
DJ Daro - DJ na Twoje wesele!, Rybnik - zdjęcie 8
1 / 19

DJ Daro - DJ na Twoje wesele! id:15062

od 4900 do 7000 zł / dzień
Rybnik, śląskie
(48)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
503-734...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • skrzypce

Serdecznie witam Państwa :) W kilku słowach pragnę się przedstawić, aby ułatwić wybór dobrego DJ’a na Państwa przyjęcie weselne.

Przede wszystkim jestem doświadczonym DJ'em pełnym energii i pozytywnych pomysłów :) Zawsze chcę służyć Młodym Parom dobrą radą i wsparciem. Tyle od siebie tak mniej formalnie :) A poniżej kilka słów o ofercie :)

Moja oferta to przede wszystkim kompleksowa obsługa wesela, głównie prowadzona przez 2 osoby. Pakiet dwuosobowy pozwala całkowicie zastąpić zespół i pozwala przeprowadzić profesjonalnie wszelkie animacje i atrakcje weselne. Staramy się, aby nasi klienci i ich goście weselni dobrze bawili się podczas całego przyjęcia weselnego. Grana muzyka zawsze jest dopasowana do realiów wesela – czyli do bieżącego zapotrzebowania gości bawiących się na parkiecie.

Zabawy oraz animacje, które prowadzimy mają na celu zintegrować gości i sprawić, że będą dobrze wspominali Wasze przyjęcie weselne. Stawiamy na animacje oraz zabawy taneczne, które są zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Dzięki tym animacjom parkiet zawsze będzie pełny! Unikamy obscenicznych zabaw, które krępują gości weselnych.

Prowadząc przyjęcia weselne pamiętamy także o najmłodszych. Najmłodszym proponujemy bańki mydlane oraz zabawy taneczne, z dziećmi będzie bawił się duży Misiek lub Piesek. Zatańczy też on z nimi kaczuszki lub lambadę.

Nasza obsługa weselna to nie tylko odtwarzanie muzyki i prowadzenie zabaw. Podczas przyjęcia weselnego prowadzimy narracje zgodnie z ustalonym harmonogramem. Podczas punktów weselnych takich, jak podanie tortu czy podziękowania rodzicom, staramy się zawsze zaproponować odpowiednią muzykę w tle i poprowadzić narrację tak, aby Państwa goście weselni mieli świadomość tego, co aktualnie następuje na przyjęciu. Moje doświadczenie zdobyte podczas pracy w radiu zapewne uświetni Państwa przyjęcie weselne.

W kwestiach dobory repertuaru jesteśmy otwarci na sugestie. Jak już nadmieniliśmy powyżej muzyka jest dopasowywana względem gości weselnych i preferencji Młodej Pary. Każda Młoda Para może zaproponować listę swoich 20-30 utworów.

Oferujemy najwyższej klasy oświetlenie oraz dym, które w połączeniu tworzą niezapomniany klimat oraz są doskonałym tłem do pięknych, klimatycznych zdjęć. Mogą to Państwo zaobserwować na naszych zdjęciach i filmach. W przypadku pakietu 2 osobowego proponujemy powiększoną liczbę świateł – oświetlenie dekoracyjne.

Nasza oferta jest bardzo elastyczna, jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i życzenia Młodej Pary – gdyż to przecież Wasz najważniejszy dzień w życiu. My, DJ’e mamy przede wszystkim stworzyć dla Was wymarzoną oprawę i wspierać swoją pracą oraz doświadczeniem.

Zapraszamy na spotkanie, podczas którego wspólnie omówimy scenariusz Waszego wesela.

DJ Daro - DJ na Twoje wesele! - film 1 DJ Daro - DJ na Twoje wesele! - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta DJ DARO

Oferta - 3 pakiety

od 4900 do 7000zł/ dzień
Pobierz ofertę

Oferta składa się trzech pakietów. Każdy jest atrakcyjny, a najwyższe mają najwięcej dodatków jak ciężki dym, czy napis LOVE. Ceny poszczególnych pakietów z załącznika: Premium - 4900 zł, Premium Plus - 5500, Premium Plus Extra - 7000 zł. Każda Młoda Para ma możliwość zmiany atrakcji w pakietach na zasadzie indywidualizacji oferty i jej ceny.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Każde wesele jest dla nas ważne, każda Młoda Para jest dla nas ważna! Wiem, że dla Was to najważniejszy dzień w życiu, dlatego staram się służyć Młodym Parą swoim doświadczeniem i swoimi niebanalnymi pomysłami.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

W szczególności poświęceniem, kulturą osobistą i prowadzonym w 'dobrym smaku' weselem. Wiele osób docenia moje zaangażowanie oraz bogatą ofertę.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W samej branży ślubnej jest to ponad 12 lat bogatego doświadczenia.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

12 godzin od godziny początkowej, którą ustalamy z Młodą Parą z opcją przedłużenia, za zgodą i chęcią Młodej Pary i gości. Zawsze daje z siebie maksimum przez czas przyjęcia weselnego. Zagranie 13-stej lub 14-stej godziny też nie jest problemem, a radością z dobrej imprezy - zresztą macie tego gwarancje w umowie :)

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Każdy nasz pakiet jest bogaty! Nawet podstawowy nazywa się "PREMIUM", gdyż już on zawiera dwuosobową obsługę, nagłośnienie, oświetlenie sterowane na żywo, animacje dla dzieci (np. wizyta minionka), animacje i zabawy dla dorosłych i wiele innych....

Skład, w którym występujemy.

Dwie osoby, jedna do DJ/Konferansjer, a druga osoba, to osoba od oświetlenia i współorganizacji zabaw i animacji. Mój współpracownik raz będzie kolorowym minionkiem, a innym razem będzie eleganckim marynarzem, który poprowadzi animacje dla dorosłych.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Tak, to zawsze dwie osoby, z dużym doświadczeniem w branży weselnej.

Jaki repertuar proponujemy?

Zawsze dopasowany do gustów gości i Młodej Pary. Nie jesteśmy zwolennikami tylko jednego gatunku muzycznego. To co najlepsze i co odpowiada Waszych gościom pojawi się podczas Waszego wesela :) Oczywiście jesteśmy otwarci na sugestie Młodej Pary i gości. Traktujemy z szacunkiem gości i spełniamy ich życzenia jeśli jest taka wola Młodej Pary :)

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Zdecydowanie tak. Z pełną kulturą i radiowym głosem i zarazem radiowym doświadczeniem. Jest to bez wątpienia moja mocna strona!

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Jestem DJ i na tej pracy się skupiamy. Potrafię grać na gitarze i klawiszach, ale te usługi zostawiam profesjonalistą w tej dziedzinie :)

Na jakich instrumentach gramy?

Konsolety DJ, nie gramy podczas wesel na instrumentach, jest to w opcji dodatkowej (trąbka/skrzypce).

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pioneer, Mackie SRM, ADJ, LDM System, Electro-Voice, Thinkpad.

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

Lepiej żebyśmy nie śpiewali beż podkładu :) ale jeśli chcecie to w języku polskim.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Polski i Angielski - w tych językach możemy z przyjemnością poprowadzić Wasze wesele.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Kilka razy w sezonie weselnym mamy przyjemność obsługiwać wesela międzynarodowe.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Ciężki dym, napis LOVE, zimne ognie, oświetlenie dekoracyjne, oświetlenie sterowane na żywo, poszerzony pakiet atrakcji dla dzieci i przede wszystkim autorskie, wyjątkowe oczepiny.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Oczywiści oferujemy efekty świetlne. Mało tego, do obsługi oświetlenie jest wyznaczony jeden z nas, aby efekt na sali i na zdjęciach był idealny. Twój fotograf może nas poprosić o przykładowy kolor czy też konkretny efekt świetlny - my to dla niego zrobimy, gdyż sterujemy na żywo oświetleniem. Również w podniosłych momentach, jak na przykład podziękowania dla rodziców czy krojenie tortu - nasze głowica doświetlają Młodą Parę niczym gwiazdy na scenie :)

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Oczywiście. Zawsze jesteśmy otwarci na taką listę.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Tak, wyrażamy na to zgodę i staramy się czuwać nad tym, aby piosenki były puszczane w odpowiednim i pasującym momencie. Oczywiście nie wiąże się to z żadnymi kosztami dodatkowymi.

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Jako, że jesteśmy mobilnymi DJ'ami, licencje wykupujemy na konkretne wesel i miejsce.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

Przez lata grania oprócz obsługi wesel jestem wynajmowany jako DJ na eventy, czy też jak DJ grający After Party po koncertach różnych gwiazd.

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Prywatne kursy przez kilka lat w okresie szkolnym nauki gry na instrumentach: gitara, keyboard.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Pasja zaczęła się od 15 roku życia, gdy jako jeden z nielicznych na rynku mimo młodego wieku rozpocząłem muzyczną obsługę imprez okolicznościowych w lokalnych domach przyjęć. Z czasem i regularnym rozwojem a zarazem inwestycjami nasze poziom obsługi wszedł na najwyższy poziom.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Zdecydowanie lubię radość i wdzięczność gości i zarazem Młodych Par po zakończonym przyjęciu weselnym. Duża radości dają mi też słowa, które podkreślają niebanalność i wyjątkowość moich zabaw i animacji.

Czyja twórczość nas inspiruje?

To zadziwiające jak wiele inspiracji można czerpać od różnych wykonawców i producentów. I ta właśnie twórcza różnorodność, która cieszy ludzi na parkiecie jest moją inspiracją.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Nikt nie chce, aby na jego weselu były problemy techniczne. Dlatego od lat korzystamy z najwyższej jakości sprzętu.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Ważna jest komunikacja z Młodą Parą i ich podejście. Mamy jedyne w swoim rodzaju zabawy i animacje i proponujemy je naszym Młodym Parom i gościom. Nasze zabawy z klasą zawsze budzą pozytywne emocje, dlatego nie warto z nich rezygnować. Jednak to wesele Młodej Pary i ich słuchamy najbardziej :)

Najbardziej oryginalne oczepiny jakie poprowadziliśmy.

Mamy nasze autorskie oczepiny. Jest to tak zwana "Weselna Loteria Oczepinowa". Nie spotkasz jej u nikogo innego! Gości za zachwyceni czymś nowym. Wolimy coś wyjątkowego i nowego niż stare "szarpane" oczepiny. Jednak uszanujemy każdą decyzje Młodej Pary co do wybory rodzaju oczepin.

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Gatunek gatunkiem, ale nie jestem zwolennikiem niszowych kawałków, które ociekają przekleństwami i nie są ogólnie akceptowalne. Jednak na życzenie Młodej Pary - można wszystko :)

Jaki są hity muzyczne tego sezonu?

Miniony rok należał do Sanah, w pewnych gremiach Skolim, ale także do producentów zagranicznych.

TOP 10 utworów, których nie może zabraknąć na weselu.

Ile ludzi tyle gustów, ile gustów tyle utworów. Jednak sporym zainteresowaniem cieszą się najnowsze hity Sanah, Skolim, Lady Gagi, Jasona Derulo, Vivatu, Oki, Darii, ale także klasyki pokroju Rock'n'Roll, YMCA, czy polskich wykonawców muzyki dance czy rock.

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Jesteśmy otwarci na sugestie w tym temacie ze strony Młodej Pary. To co dobre i to co bawi ludzi z nowszych propozycji tego gatunku zagramy. Stare Disco-Polo uważane za obciachowe - zagramy ale na specjalne życzenie. Możemy też poprowadzić wesele całkowicie beż tego gatunku. Tu temat otwarty.

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Od lat nie pamiętam, aby jakieś nasze wesele wolno się rozkręcało. Angażujemy gości już od pierwszego tańca Młodej Pary. Poprzez elegancką konferansjerkę goście są zapraszani do zabawy i pozytywnie odpowiadają na nią. Jeśli w początkowej fazie wesela dorośli jeszcze nie są gotowi do szaleńczych zabaw wykorzystujemy ten czas na animacje dla dzieci oraz na zadowolenie starszej części Waszego wesela, które zazwyczaj szybciej opuszcza przyjęcie.

Gatunki muzyczne, w których najlepiej się odnajdujemy.

Absolutnie wszystko co taneczne i żywe. Zarówno disco i to te najnowsze jak i z lat 80 i 90, do tego latino, również polska muzyka, ale nie stronimy też od klasyków rockowych, czy rock'n'rolla. Wszystko musi być skrojone pod konkretnych gości. Na to co gramy wpływa nawet pogoda, inaczej rozkręca się wesele gdy jest słoneczny dzień, inaczej gdy pada deszcz i wszyscy gości od początku są na parkiecie. Ale to już nasze 'know-how' :)

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym zagraliśmy.

Oranżerie, śluby plenerowe czy też wyjątkowe loftowe sale, to miejsca, które szczególnie zapadły w moją pamięć.

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Z każdą Młodą Parą staram nawiązać się relacje emocjonalną, a nie tylko biznesową, zatem w głowie przy tym pytaniu mam dziesiątki wspaniałych wesel. Dla mnie najważniejsze jest to, aby każde wesele było wyjątkowe.

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

Udane wesele to takie, które było idealne skrojone pod daną Młodą Parę i ich gości. Po każdym takim weselu słyszymy szczerą wdzięczność i to nas nakręca do dalszej ciężkiej pracy i służby Młodym Parom.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Jak najlepsze komunikacja z Młodą Parą i gośćmi. Szacunek wobec każdego gościa weselnego, zarówno dziecka jak i dorosłego. Pełne zaangażowanie z naszej strony, idealnie dopasowana muzyka i zabawy z klasą są gwarancją znakomitej zabawy.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Kilka urządzeń firmy Pioneer, powerbank i porządny zestaw narzędzi :) a do tego pozytywne nastawienie i chęć przeżycia nowych przygód!

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Historia i zabytki Chorwacji - uwielbiam ten kraj, moje drugie miejsce na ziemi :) Top Gun 2 - mam mało czasu na rozrywki ale raz za kilka lat warto iść do kina na dobry film :)

Nasze pasje.

Mamy ich bardzo wiele. Od zainteresowania sportem (żużel, skoki, koszykówka) aż po programowanie. Nie lubimy zamykać się na nowe doznania :)

Ciekawostki na nasz temat.

Jesteśmy razem z pracownikiem bardzo otwartymi ludźmi. Jeśli interesujesz się pracą DJ'a zawsze możesz podejść, porozmawiać. Chętnie dzielimy się naszymi pasjami. Warto rozmawiać :)

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie DJ DARO (48)

DJ Daro - DJ na Twoje wesele! id:15062
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 48 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
K
Kinga
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kiełkowice
Data dodania: 17-11-2022

Serdecznie polecamy! Nie mogliśmy lepiej trafić :) Dj Daro wraz ze swoim pomocnikiem zadbali nie tylko o dorosłych gości - prowadząc zabawy, ale także o najmłodszych gości - animacje tylko dla dzieci, co było naprawdę super. Zabawy dla gości prowadzone ze smakiem, każdy świetnie się bawił. Na samą myśl o niektórych od razu na twarzy pojawia się uśmiech :D te wspomnienia będą nam towarzyszyć do końca życia. Repertuar umiejętnie dobierany, tak aby każdy z gości usłyszał coś dla siebie. Od samego początku parkiet był pełny. Na weselu dużo się działo, a Dj Daro bez problemu to wszystko ogarniał, nie musieliśmy się o nic martwić :) kontakt bezproblemowy.
Jeśli ktoś się zastanawia, a Dj Daro ma wolny termin to nie ma się nad czym zastanawiać, na nikogo lepszego nie traficie!
Dziękujemy raz jeszcze i pozdrawiamy! 🤗 Kinga i Jakub

D
Dominika i Rafał
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-09-2022
Rybnik
Data dodania: 14-09-2022

Z całego serca polecamy dj Daro na wesele. Razem z kolegą stanęli na wysokości zadania. Wesele odbyło się w przyjaznej atmosferze, ze smakiem. Autorskie animajce i oczepiny na bardzo wysokim poziomie. Wszyscy nasi goście byli zachwyceni, tak samo jak my. Wjazd i krojenie tortu, podziękowania dla rodziców i świadków przeprowadzone tak, jak to sobie wyobrażaliśmy. Bardzo doceniamy kontakt z dj Darkiem przed i w trakcie wesela. Na bierząco dokonywaliśmy modyfikacji przebiegu imprezy, jeśli była potrzeba. Zabawy odbywały się w ustalonej przez nas ilości i wybranych momentach. Dzieci zachwycone minionkiem (duże dzieci też). Dziękujemy za wysoką kulturę osobistą, świetną zabawę i za to, że "zrobiliście" nam TEN dzień. Będziemy wspominać do końca życia. Jeszcze się chyba spotkamy na innych imprezach, bo było duże zainteresowanie naszym dj'em. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i pozdrawiamy :)
Dominika i Rafał
Wesele 08.09.2022

Darek
17-09-2022

Dziękuje też za wspaniałe przyjęcie nas :) było cudownie :)

M
Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-09-2022
Goczałkowice-Zdrój
Data dodania: 14-09-2022

Pan Darek pozostawał z nami od samego początku w nieustannym kontakcie, konsultował każdy krok i pomagał kiedy było to konieczne. Dokładnie dobierał repertuar pod gości, tak aby każdy dobrze się bawił, co świadczy o dużym doświadczeniu zawodowym. Zabawy były prowadzone w sposób lekki i nienachalny. Goście w każdym wieku byli bardzo zadowoleni. Jak będę kolejny raz żenił się z moją małżonką, wtedy również skorzystam z usług DJ Darka xD.
Pozdrawia eleganckie wesele i słonik na szczęście

Darek
17-09-2022

Oj to był piękny dzień! Dzięki wielkie :)

K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2022
Rybnik
Data dodania: 20-08-2022

Najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać szukając obsługi mojego wesela :) świetny dj, znakomite autorskie zabawy ze smakiem, zarówno młodsi goście jak i starsi zachwyceni licznymi zabawami, możliwość dobrania dodatkowych atrakcji takich jak napis LOVE jak i ciężki dym. Świetny kontakt zarówno przed weselem jak i w trakcie. Serdecznie polecam z całego serca

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-06-2022
Kęty
Data dodania: 05-08-2022

Bardzo polecam dj Daro

Darek
05-08-2022

Dziękuje za opinię i za zaufanie :) to był szczególny dzień :)

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-07-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Piekary Śląskie
Data dodania: 01-08-2022

Najwyższa jakość usług i pełen profesjonalizm ! 👍😁
Jesteśmy w pełni zadowoleni z
Dj Daro, super oprawa muzyczno-konferansjerska,
zawsze w pogotowiu, gdy młodzi potrzebują odgonić stres 🙈
człowiek, który robi to z pasji i widać, że sprawia mu to przyjemność, polecamy z czystym sumieniem Dj Daro !

PS
Minionek /marynarz mega pozytywny gość! 😁

Darek
05-08-2022

Było cudownie! Dzięki!!

K
Kasia i Artur
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-09-2021
Gilowice
Data dodania: 13-09-2021

Nie mamy słów by opisać jacy jesteśmy wdzięczni i szczęśliwi ,uczyniłeś Drogi Darku, że Nasze wesele było wyjątkowe, piękne i na najwyższym poziomie ! 🏆
Byliśmy pod ogromnym wrażeniem 🙂🙂
- Bardzo dobry kontakt z Darkiem, każda decyzja konsultowana z Parą Młodą 🌟🙂.
Nasz pierwszy taniec w chmurach był cudowny!😘
Wszystkie zabawy, konkursy były świetne☺️😁🤛
Podczas wesela jak i po weselu goście mówili,że nigdy nie byli na takim weselu i ze Darek jest jedyny w swoim rodzaju i wyjątkowy ! 😘
Jesteśmy szczęśliwi , będziemy wspominać Nasze wesele, świetnego DJ'a i cieszymy się,że byłeś z Nami .
Każdemu życzymy takiego Dj Daro jest NAJLEPSZY!😍💕😍
Pozytywna energia,zaangażowanie i profesjonalizm na najwyższym poziomie !🙂🤗❤️
Dziękujemy z całego serca
Było pięknie !
Cieszymy się , że Ciebie poznaliśmy!😍❣️
Kasia i Artur

Darek
15-09-2021

Zawsze podkreślam, Młoda Para i ich Goście najważniejsi! Dzięki za wszystko!! :)

Ł
Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2021
Jeleśnia
Data dodania: 07-09-2021

Jakbyśmy mieli oceniać to brakło by skali 😀 Pełen profesjonalizm, dużo zabaw na poziomie, świetny kontakt przed i w trakcie wesela 😀 Teściowa z ciotką chciały wziąć obu panów na after party 😄 Wszyscy goście bardzo zadowoleni i dobrze wspominają 😄 Dziękujemy za dołożenie swojej cegiełki w nasze święto, POZDRAWIAMY 😄

Darek
07-09-2021

Było cudnie! Dzięki za zaufanie! Liczę że jeszcze się spotkamy :)))

Pokaż więcej opinii

Kontakt DJ DARO

Nazwa firmy: DJ DARO
Imię i nazwisko: Dariusz Reder
Adres: Rybnik, ul. Obwiednia Południowa, 44-200, woj. śląskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 08:00 - 22:00 Wt: 08:00 - 22:00 Śr: 08:00 - 22:00 Cz: 08:00 - 22:00 Pt: 08:00 - 22:00 Sb: 08:00 - 20:00 Nd: 08:00 - 20:00
503-734...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 11308
Zadzwoń
503-734...
Napisz

Popularne miasta w okolicy