Zobacz zdjęcia (19)
DJ Daro - DJ na Twoje wesele!, Rybnik - zdjęcie 1
DJ Daro - DJ na Twoje wesele!, Rybnik - zdjęcie 1 DJ Daro - DJ na Twoje wesele!, Rybnik - zdjęcie 2 DJ Daro - DJ na Twoje wesele!, Rybnik - zdjęcie 3 DJ Daro - DJ na Twoje wesele!, Rybnik - zdjęcie 4 DJ Daro - DJ na Twoje wesele!, Rybnik - zdjęcie 5 DJ Daro - DJ na Twoje wesele!, Rybnik - zdjęcie 6 DJ Daro - DJ na Twoje wesele!, Rybnik - zdjęcie 7
DJ Daro - DJ na Twoje wesele!, Rybnik - zdjęcie 8
1 / 19

DJ Daro - DJ na Twoje wesele! id:15062

od 4000 do 6000 zł / wesele
Rybnik, śląskie
(47)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
503-734...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • skrzypce

Serdecznie witam Państwa :) W kilku słowach pragnę się przedstawić, aby ułatwić Państwu wybór dobrego DJ’a na Państwa przyjęcie weselne.

Przede wszystkim jestem doświadczonym DJ'em pełnym energii i pozytywnych pomysłów :) Zawsze chcę służyć Młodym Parom dobrą pracą/służbą oraz dobrą radą. Tyle od siebie tak mniej formalnie :) A poniżej kilka słów o ofercie :)

Moja oferta to przede wszystkim kompleksowa obsługa wesela, głównie prowadzona przez 2 osoby. Pakiet dwuosobowy pozwala całkowicie zastąpić zespół i daje nam większe możliwości przeprowadzić profesjonalnie wszelki animacje atrakcje weselne. Staramy się, aby nasi klienci i ich goście weselni dobrze bawili się podczas całego przyjęcia weselnego. Grana muzyka zawsze jest dopasowana do realiów wesela – czyli do bieżącego zapotrzebowania gości bawiących się na parkiecie.

Zabawy oraz animacje, które prowadzimy mają na celu zintegrować gości i sprawić, że będą dobrze wspominali Wasze przyjęcie weselne. Stawiamy na animacje oraz zabawy taneczne, które są zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Dzięki tym animacjom parkiet zawsze będzie pełny! Unikamy obscenicznych zabaw, które krępują gości weselnych.

Prowadząc przyjęcia weselne pamiętamy także o najmłodszych. Dzieciom proponujemy bańki mydlane oraz zabawy taneczne, a z dziećmi będzie bawił się duży Misiek lub Piesek. Zatańczy też on z nimi kaczuszki lub lambadę.

Nasz obsługa weselna to nie tylko odtwarzanie muzyki i prowadzenie zabaw. Podczas przyjęcie weselnego prowadzimy narracje zgodnie z ustalonym harmonogramem. Podczas punktów weselnych takich, jak podanie tortu czy podziękowania rodzicom, staramy się zawsze zaproponować odpowiednią muzykę w tle i poprowadzić narrację tak, aby Państwa goście weselni mieli świadomość tego, co aktualnie następuje na przyjęciu. Moje doświadczenie zdobyte podczas pracy w radiu zapewne uświetni Państwa przyjęcie weselne.

W kwestiach dobory repertuaru jesteśmy otwarci na sugestie. Jak już nadmieniliśmy powyżej muzyka jest dopasowywana względem gości weselnych i preferencji Młodej Pary. Każda Młoda Para może zaproponować listę swoich 20-30 utworów.

Wiadomym jest także, iż w standardzie oferujemy najwyższej klasy oświetlenie oraz dym podkreślające walory oświetlenia. Mogą to Państwo zaobserwować na naszych zdjęciach i filmach. W przypadku pakietu 2 osobowego proponujemy powiększoną ilość świateł – oświetlenie dekoracyjne!!!

Gorąco zapraszamy do współpracy.

Zapraszamy na spotkanie, podczas którego wspólnie omówimy scenariusz Waszego wesela. Nasza oferta jest bardzo elastyczna, jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i życzenia Młodej Pary – gdyż to przecież Wasz najważniejszy dzień w życiu. My, DJ’e mamy Wam służyć swoją pracą i doświadczeniem.

DJ Daro - DJ na Twoje wesele! - film 1 DJ Daro - DJ na Twoje wesele! - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta DJ DARO

Oferta z pakietami.

od 4000 do 6000zł/ wesele
Pobierz ofertę

Cena w zależności od wybranego pakietu. W każdym przypadku istnieje możliwość dobrania, zmiany atrakcji weselnych w zależności od upodobania Młodej Pary.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Każde wesele jest dla nas ważne, każda Młoda Para jest dla nas ważna! Wiem, że dla Was to najważniejszy dzień w życiu :)

Czym wyróżnia się nasza oferta?

W szczególności poświęceniem, kulturą osobistą i prowadzonym w 'dobrym smaku' weselem.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

12 godzin od godziny początkowej, którą ustalamy z Młodą Parą z opcją przedłużenia, za zgodą i chęcią Młodej Pary :)

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Każdy nasz pakiet jest bogaty! Nawet podstawowy nazywa się "PREMIUM", gdyż już on zawiera dwuosobową obsługę, nagłośnienie, oświetlenie sterowane na żywo, animacje dla dzieci (np. wizyta minionka), animacje i zabawy dla dorosłych i wiele innych....

Skład, w którym występujemy.

Dwie osoby, jedna do DJ/Konferanser a druga to osoba od oświetlenia i współorganizacji zabaw i animacji.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Tak, to zawsze dwie osoby, z dużym doświadczeniem w branży weselnej.

Jaki repertuar proponujemy?

Zawsze dopasowany do gustów gości i Młodej Pary. Nie jesteśmy zwolennikami tylko jednego gatunku muzycznego. To co najlepsze i co odpowiada Waszych gościom pojawi się podczas Waszego wesela :)

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Zdecydowanie tak. Z pełną kulturą i radiowym głosem i zarazem radiowym doświadczeniem.

Na jakich instrumentach gramy?

Konsolety DJ, nie gramy podczas wesel na instrumentach, jest to w opcji dodatkowej (trąbka/skrzypce).

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Polski i Angielski - w tych językach możemy z przyjemnością poprowadzić Wasze wesele.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Kilka razy w sezonie weselnym mamy przyjemność obsługiwać wesela międzynarodowe.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Ciężki dym, napis LOVE, zimne ognie, oświetlenie dekoracyjne, oświetlenie sterowane na żywo i wiele innych.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Oczywiści oferujemy efekty świetlne. Mało tego, do obsługi oświetlenie jest wyznaczony jeden z nas, aby efekt na sali i na zdjęciach był idealny.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Tak, wyrażamy na to zgodę i staramy się czuwać nad tym, aby piosenki były puszczane w odpowiednim i pasującym momencie. Oczywiście dedykacje bez dodatkowych kosztów.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2021 Certyfikat 2019 Certyfikat 2018 Certyfikat 2017 Certyfikat 2016

Opinie DJ DARO (47)

DJ Daro - DJ na Twoje wesele! id:15062
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 47 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
D
Dominika i Rafał
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-09-2022
Rybnik
Data dodania: 14-09-2022

Z całego serca polecamy dj Daro na wesele. Razem z kolegą stanęli na wysokości zadania. Wesele odbyło się w przyjaznej atmosferze, ze smakiem. Autorskie animajce i oczepiny na bardzo wysokim poziomie. Wszyscy nasi goście byli zachwyceni, tak samo jak my. Wjazd i krojenie tortu, podziękowania dla rodziców i świadków przeprowadzone tak, jak to sobie wyobrażaliśmy. Bardzo doceniamy kontakt z dj Darkiem przed i w trakcie wesela. Na bierząco dokonywaliśmy modyfikacji przebiegu imprezy, jeśli była potrzeba. Zabawy odbywały się w ustalonej przez nas ilości i wybranych momentach. Dzieci zachwycone minionkiem (duże dzieci też). Dziękujemy za wysoką kulturę osobistą, świetną zabawę i za to, że "zrobiliście" nam TEN dzień. Będziemy wspominać do końca życia. Jeszcze się chyba spotkamy na innych imprezach, bo było duże zainteresowanie naszym dj'em. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i pozdrawiamy :)
Dominika i Rafał
Wesele 08.09.2022

Darek
17-09-2022

Dziękuje też za wspaniałe przyjęcie nas :) było cudownie :)

M
Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-09-2022
Goczałkowice-Zdrój
Data dodania: 14-09-2022

Pan Darek pozostawał z nami od samego początku w nieustannym kontakcie, konsultował każdy krok i pomagał kiedy było to konieczne. Dokładnie dobierał repertuar pod gości, tak aby każdy dobrze się bawił, co świadczy o dużym doświadczeniu zawodowym. Zabawy były prowadzone w sposób lekki i nienachalny. Goście w każdym wieku byli bardzo zadowoleni. Jak będę kolejny raz żenił się z moją małżonką, wtedy również skorzystam z usług DJ Darka xD.
Pozdrawia eleganckie wesele i słonik na szczęście

Darek
17-09-2022

Oj to był piękny dzień! Dzięki wielkie :)

K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2022
Rybnik
Data dodania: 20-08-2022

Najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać szukając obsługi mojego wesela :) świetny dj, znakomite autorskie zabawy ze smakiem, zarówno młodsi goście jak i starsi zachwyceni licznymi zabawami, możliwość dobrania dodatkowych atrakcji takich jak napis LOVE jak i ciężki dym. Świetny kontakt zarówno przed weselem jak i w trakcie. Serdecznie polecam z całego serca

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-06-2022
Kęty
Data dodania: 05-08-2022

Bardzo polecam dj Daro

Darek
05-08-2022

Dziękuje za opinię i za zaufanie :) to był szczególny dzień :)

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-07-2022
Piekary Śląskie
Data dodania: 01-08-2022

Najwyższa jakość usług i pełen profesjonalizm ! 👍😁
Jesteśmy w pełni zadowoleni z
Dj Daro, super oprawa muzyczno-konferansjerska,
zawsze w pogotowiu, gdy młodzi potrzebują odgonić stres 🙈
człowiek, który robi to z pasji i widać, że sprawia mu to przyjemność, polecamy z czystym sumieniem Dj Daro !

PS
Minionek /marynarz mega pozytywny gość! 😁

Darek
05-08-2022

Było cudownie! Dzięki!!

K
Kasia i Artur
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-09-2021
Gilowice
Data dodania: 13-09-2021

Nie mamy słów by opisać jacy jesteśmy wdzięczni i szczęśliwi ,uczyniłeś Drogi Darku, że Nasze wesele było wyjątkowe, piękne i na najwyższym poziomie ! 🏆
Byliśmy pod ogromnym wrażeniem 🙂🙂
- Bardzo dobry kontakt z Darkiem, każda decyzja konsultowana z Parą Młodą 🌟🙂.
Nasz pierwszy taniec w chmurach był cudowny!😘
Wszystkie zabawy, konkursy były świetne☺️😁🤛
Podczas wesela jak i po weselu goście mówili,że nigdy nie byli na takim weselu i ze Darek jest jedyny w swoim rodzaju i wyjątkowy ! 😘
Jesteśmy szczęśliwi , będziemy wspominać Nasze wesele, świetnego DJ'a i cieszymy się,że byłeś z Nami .
Każdemu życzymy takiego Dj Daro jest NAJLEPSZY!😍💕😍
Pozytywna energia,zaangażowanie i profesjonalizm na najwyższym poziomie !🙂🤗❤️
Dziękujemy z całego serca
Było pięknie !
Cieszymy się , że Ciebie poznaliśmy!😍❣️
Kasia i Artur

Darek
15-09-2021

Zawsze podkreślam, Młoda Para i ich Goście najważniejsi! Dzięki za wszystko!! :)

Ł
Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2021
Jeleśnia
Data dodania: 07-09-2021

Jakbyśmy mieli oceniać to brakło by skali 😀 Pełen profesjonalizm, dużo zabaw na poziomie, świetny kontakt przed i w trakcie wesela 😀 Teściowa z ciotką chciały wziąć obu panów na after party 😄 Wszyscy goście bardzo zadowoleni i dobrze wspominają 😄 Dziękujemy za dołożenie swojej cegiełki w nasze święto, POZDRAWIAMY 😄

Darek
07-09-2021

Było cudnie! Dzięki za zaufanie! Liczę że jeszcze się spotkamy :)))

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-06-2021
Rybnik
Data dodania: 16-08-2021

Jeśli szukacie dobrego, pełnego optymizmu i zabawnego Dj'a to dobrze trafiliście ;) Dj Daro prowadził nasze dwudniowe wesele i mimo, że goście nie dawali chwili odpoczynku to przez cały okres trwania usługi Dj Daro wykazał się pełnym profesjonalizmu i dobrego wyczucia stylu dj'em. W ogromie zabaw weselnych jakie ma do dyspozycji każdy znajdzie coś dla siebie 😊 Bardzo komunikatywny i spełniający wszystkie "zachcianki" Pary Młodej. Goście weselni byli zachwyceni i z czystym sumieniem mogę właśnie POLECIĆ DJ DARO.!!

Pokaż więcej opinii

Kontakt DJ DARO

Nazwa firmy: DJ DARO
Imię i nazwisko: Dariusz Reder
Adres: Rybnik, ul. Obwiednia Południowa, 44-200, woj. śląskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 08:00 - 22:00 Wt: 08:00 - 22:00 Śr: 08:00 - 22:00 Cz: 08:00 - 22:00 Pt: 08:00 - 22:00 Sb: 08:00 - 20:00 Nd: 08:00 - 20:00
503-734...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 10256
Zadzwoń
503-734...
Napisz

Popularne miasta w okolicy