DJ na twoje wesele Damian Bass Kurzyński id:19052

Oferta
Dodaj do plannera

Jeśli chcesz żeby twoja impreza była wyjątkowa i niezapomniana to ta oferta jest dla ciebie. Kilkanaście lat doświadczenia nie tylko w prowadzeniu wesel ale również aktywny DJ klubowy związany z najlepszymi klubami w Polsce.Ta wiedza i umiejętności pozwalają na dopasowanie muzyki do bawiących się gości. W dyskografii muzyka od lat 50 -60-70-80-90 po wszystkie nowości klubowe. Wesele to nie tylko muzyka zabawy i konkursy.W ofercie znajduje się opcja strojenia sali światłem. Twoja wymarzona uroczystość nabiera wtedy innego wymiaru.Wszystkie ściany,stoły, wnęki zmieniają się w tonacjach barw a nowoczesne urządzenia oświetlające parkiet tworzą specyficzny klimat dla bawiących się gości.W ofercie kilkanaście konkursów i zabaw prowadzonych w taki sposób aby goście bawili się do białego rana.W ofercie dodatkowej barmani,wokaliści ,saksofon,magicy,pary taneczne,foto budka,foto-video. Które mogą stać się atrakcją na twojej uroczystości.Z każdym klientem spotykam się indywidualnie aby stworzyć dokładny scenariusz całej imprezy oraz podpisać umowę która pozwoli zaklepać termin na 100% Organizuję imprezy na terenie całego kraju choć w większości w województwie Śląskim.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Orientacyjna cena: 2000 PLN / wesele

Pakiet podstawowy- 2000 zł
Prowadzenie konferansjerskie imprezy przez 12 godz od wejścia gości na salę.Podstawowe oświetlenie Dj-ki ( parawan, 4szt lamp Par, 4 szt lamp dyskotekowych,wytwornica dymu). Kilka podstawowych konkursów i zabaw do wyboru.

Pakiet dodatkowy- 2500 zł
Prowadzenie konferansjerskie imprezy (czas do uzgodnienia) Dodatkowa rampa oświetleniowa ( 4-6 lamp PAR, 4 szt głów ruchomych, 2 szt laser kolor) Podświetlona Dj-ka, podświetlone 2 dodatkowe statywy głośnikowe,wytwornica dymu,wytwornica baniek.Dodatkowe strojenie sali światłem ( podświetlone wszystkie ściany,kolumny,wnęki,stoły) zmieniające się w wybranych tonacjach barw.Konkursy i zabawy do wyboru z kilkunastu propozycji.

Dodatkowe atrakcje wokalistka,barmani,tancerze,foto-video itd. ceny do uzgodnienia płatne dodatkowo.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

DJ na twoje wesele Damian Bass Kurzyński
Województwo:śląskie
Miejscowość:Chorzów
Kod:41-500
Data dodania: 08-02-2016
Liczba odwiedzin: 535

Polecamy

Nowe ogłoszenia