★ ★ ★ Dj What's Up ★ ★ ★ id:23897

Szczecin, zachodniopomorskie
(4)
Dodaj opinię

O nas

Oferta:

 • mówię po angielsku
Oferujemy Dj-ów z elementami muzyki na żywo. Posiadamy profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy oraz wysokiej klasy oświetlenie sceniczne.
Zapewniamy oprawę muzyczną:
-wesel
-bankietów
-jubileuszy
-imprez okolicznościowych
-eventów

Kategoria:

Dj na wesele Szczecin

Opinie (4)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
★ ★ ★ Dj What's Up ★ ★ ★ id:23897
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
G
Grzegorz
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-06-2018
Szczecin
Data dodania: 02-10-2018
Witam, byłem gościem na Weselu na którym Panowie grali. Generalnie gdyby nie Oni to pewnie nie wstałbym ze stolika bo zwykle szału nie ma. To, co zrobili Panowie to był majstersztyk - zabawa jak na najlepszych baletach ale i o tradycjach weselnych nie zapomnieli. Para młoda była wyróżniana na każdym kroku ale bez przesady typu „gorzko gorzko” . Grzecznie, ze smakiem ale przede wszystkim nowocześnie i żywiołowo . W końcu byłem na weselu na którym ktoś reagował na gości, lubił to co robi a nie tylko puszczał gotowe listy i powtarzał te same teksty .

Zdecydowanie polecam! Wielkie brawa Panowie !!
N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-08-2018
Gorzów Wlkp.
Data dodania: 02-10-2018
Chcieliśmy podziękować za niezapomnianą imprezę zarówno na weselu, jak i na poprawinach w Gorzowie Wlkp. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, goście do dzisiaj wspominają tę imprezę, nogi same rwały się do tańca!! Oprawa muzyczna godna polecenia, sympatyczni ludzie, pełen profesjonalizm, różnorodny repertuar. Polecamy!!
B
Beata
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-09-2018
Świnoujście
Data dodania: 21-09-2018
Bardzo, bardzo chciałam podziękować za świetną zabawę. Wesele dzięki Wam było rewelacyjne, a przygotowana przez was oprawa muzyczna zachwyciła gości w różnym przedziale wiekowym. Każdy kto szuka Dj na wesele lub jakąś imprezkę śmiało mogę polecić Wojtka i Marcina, dzięki Wam ten dzień stał się jeszcze piękniejszy!! Dj What's Up to punktualni, bezproblemowi oraz rzetelni Panowie, którzy rozkręcą każdą imprezkę, a świetny wokal Marcina to dodatkowy atut tej pary! Pozdrawiam i jeszcze raz dziękujemy Mateusz i Beata Giese
P
Pola
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-12-2017
Szczecin
Data dodania: 15-02-2018
Wspaniała impreza. Panowie spisali się na 100%, pełen profesjonalizm.
Gorąco polecam :)
Dj What's up

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie