Zobacz zdjęcia (3)
Dj Wodzirej Atomic, Białopole - zdjęcie 1
Dj Wodzirej Atomic, Białopole - zdjęcie 2 Dj Wodzirej Atomic, Białopole - zdjęcie 3
1 / 3

Dj Wodzirej Atomic id:44571

Białopole, lubelskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • akordeon

Jeżeli szukasz Dj Wodzireja który zagwarantuje udaną imprezę, to trafiłeś pod właściwy adres. Dj Wodzirej Atomic na pewno spełni Twoje oczekiwania.

Jesteśmy wszechstronnym duetem świetnie odnajdującym się w różnych klimatach muzycznych. Doświadczenie z młodością i umiejętności pozwalają nam grać z powodzeniem piosenki polskie jak również światowe przeboje. Naszą mocną stroną jest konferansjerka z humorem, super kontakt z gośćmi i wiele zabaw w trakcie wesela. Gramy biesiadę do stołu, błogosławieństwo, itp.

Zapewniamy profesjonalną oprawę muzyczną, wszelkiego rodzaju imprez firmowych, plenerowych, wesel, bankietów i bali okolicznościowych. Pochodzimy z okolic Chełma, ale chętnie wyruszymy do was do ościennych województw.

Standardowo pracujemy w składzie dwuosobowym przy okazji grając na klawiszach, gitarze, akordeonie śpiewamy przyśpiewki weselne. Z wielką przyjemnością wychodzimy do gości z biesiadą podczas wesel.

Posiadamy kompletne zaplecze – sprzęt, światła, transport i oczywiście umiejętności do wykonania każdego występu od 30 do kilku tysięcy osób, od kameralnych imienin po duże bale sylwestrowe, studniówki czy koncerty.

Dj Wodzirej Atomic to solidni ludzie z klasą i poczuciem humoru. Opinie na fan page Dj Wodzirej Atomic.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Białopole, woj. lubelskie
liczba odwiedzin: 1244

Popularne miasta w okolicy