Filmy | Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 0

Dj MrGringo wodzirej wokalista klawiszowiec Jednoosobowy zespół id:22873

Kontakt

662-345...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość
Żywiec, śląskieZobacz na mapie
Data dodania: 15-09-2016
Liczba odwiedzin: 589

Oferta

Jeżeli poszukujecie Państwo odpowiedniej osoby, która kompleksowo i profesjonalnie zadba o aranżację muzyczną wesela, studniówki, bankietu, urodzin czy jakiejkolwiek innej imprezy okolicznościowej, to trafiliście doskonale! Jestem przekonany, że moja oferta spełni wszystkie Wasze oczekiwania!
Do każdej imprezy podchodzę indywidualnie i staram się w 100% dopasować do gustów klienta. Nie posiadam sztywno ustalonego planu imprezy, a muzyka jest dostosowywana na bieżąco do różnych gustów uczestników. W każdym momencie imprezy goście mają wpływ na to co będę grał, mogą zamówić ulubiony utwór i zadedykować go wybranej osobie. Istnieje możliwość abym poprowadził imprezę tylko jako Dj-prezenter ale z nabytego doświadczenia wiem że najlepiej się Państwo bawicie gdy prowadzę zabawę grając, śpiewając i puszczając najnowsze hity muzyki rozrywkowej .
Posiadam własny sprzęt nagłośnieniowy oraz oświetleniowy. Zapewniam kompleksową i profesjonalną obsługę każdej imprezy. Gram na terenie całego kraju i nie tylko  W zakładce Demo na mojej stronie można posłuchać utworów, które wykonuje na żywo. Prowadzę również różnego rodzaju zabawy na życzenie: karaoke, kaczuchy i wiele innych. !!!
Serdecznie zachęcam do skorzystania z mojej oferty :)

Cennik

Oferta nr 1
900 / wesele
Ceny ustalam indywidualnie w zależności od rodzaju imprezy i godzin. Cena za wesele jeden dzień bez ograniczenia czasowego to 900 zł plus ewentualne koszty dojazdu.

Opinie Dodaj opinię

Nowe ogłoszenia