Zobacz zdjęcia (5)
DJ & Wodzirej Mario, Kraków - zdjęcie 1
DJ & Wodzirej Mario, Kraków - zdjęcie 2 DJ & Wodzirej Mario, Kraków - zdjęcie 3 DJ & Wodzirej Mario, Kraków - zdjęcie 4 DJ & Wodzirej Mario, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

DJ & Wodzirej Mario id:49068

Kraków, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Prowadzeniem imprez jako DJ - Wodzirej zajmuję się od wielu lat. Uwielbiam swoją pracę wykonywać z pasją oraz dzielić się pozytywną energią.

Zawsze marzyłem, żeby występować w najlepszych klubach czy na scenie.

Teraz marzenia się spełniają!

Na arenie muzycznej w grupie Dj pojawiła się formuła "DJ Weselny" co oznacza, że jest to osoba , która z pewnością sprosta zadaniu prowadzenia imprezy weselnej pod warunkiem , iż posiada odpowiednie przygotowanie i doświadczenie.

Muzyka, którą prezentuje jest bardzo zróżnicowana i utrzymywana w weselnym klimacie w zależności od potrzeb Pary Młodej oraz Gości. Niewątpliwym atutem grania z płyt jest to, iż repertuar, który posiadam przewyższa znacznie możliwości najlepszych kapel weselnych i zawsze jest odtwarzany w oryginale.

Jednak receptą na udane wesele z Dj`em nie jest tylko sama muzyka, ale przede wszystkim styl, klasa i pasja osoby prowadzącej.

Jako Wodzirej prowadzę integracyjne zabawy muzyczne, zabawy oczepinowe i konkursy. Czuwam przez cały czas imprezy nad tym aby goście czuli się dobrze, a w ich pamięci na zawsze zapisały się przyjemne wspomnienia z Waszego wesela.

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu po więcej szczegółów.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Kraków, , , woj. małopolskie
liczba odwiedzin: 1060

Popularne miasta w okolicy