DJ Wodzirej na Twoje wesele - Grzegorz Furgoł id:6908

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (3)
Katowice, śląskie
Data dodania: 23-09-2011
Liczba odwiedzin: 2482

Oferta

Szanowni Państwo, nazywam się Grzegorz Furgoł, jestem DJ-Wodzirejem. Moją specjalnością jest oprawa muzyczna przyjęć weselnych. Terytorialny zakres działań obejmuje województwa śląskie i małopolskie.
Podczas wesela nie ograniczam się tylko do prezentowania nagrań muzycznych - aktywnie pracuję z mikrofonem, nawiązuję kontakt z gośćmi. Według ustalonego z Młodą Parą harmonogramu przeprowadzam inteligentne zabawy i animacje. Posiadam szeroki wachlarz nagrań muzycznych - począwszy od lat 60, 70, poprzez szalone lata 80 i 90, a na najnowszych hitach promowanych przez rozgłośnie radiowe skończywszy. Każde przyjęcie weselne jest wyjątkowe, dlatego też do każdego podchodzę indywidualnie - uwzględniając ustalenia zawarte z Parą Młodą, jak również na żywo reagując na sytuację z parkietu. Takie podejście, poparte wieloletnim doświadczeniem jest gwarancją udanej zabawy.
Pracuję na sprzęcie wysokiej jakości, do którego posiadam pełne zaufanie.Posiadam własne, profesjonalne nagłośnienie, sprzęt audio i oświetlenie renomowanych firm (HK Audio-Power Works, Pioneer, Omitronic, Eurolite).
Dysponuję własnym środkiem transportu, na sali bankietowej zawsze jestem odpowiednio wcześniej. Pełną gotowość osiągam na ok. godzinę przed planowanym rozpoczęciem wesela. Podczas imprezy nie spożywam alkoholu. Nie pobieram dodatkowych opłat za dedykacje na Przyjęciu Weselnym.
Jeśli mają Państwo jakieś pytania, zachęcam do kontaktu.

Szczegóły:

  • prowadzenie zabaw

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: DJ Wodzirej na Twoje wesele - Grzegorz Furgoł id:6908
Ilość głosów: 3
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
BEATA
BEATA
(5)
Dodano: 09-12-2015
Witam p. Grzegorz prowadzil tak ze nasze wesele ....jest osoba calkowicie profesionalna , dostosuje sie do klienta -poradzi z doswiadczeniem- prowadzi zabawy konkursy dla doroslych jak i dzieci,-Para Mloda jak i goscie i dzieci byli bardzo zadowoleni z p.Grzegorza- super cena.dj-wodzirej- swietny100%...SERDECZNIE POLECAM !!!!!!
Martyna
Martyna
(5)
Dodano: 22-01-2015
Pan Grzegorz prowadził także i moje wesele. I wg opinii moich gości i mojej własnej było to jedno z najlepszych wesel na których byłam. Pan Grzegorz jest opanowanym i profesjonalnym człowiekiem. Z daleka widać, że lubi to co robi. Zajął się za równo dorosłymi gośćmi jak i też przejął inicjatywę w stosunku do dzieci. Jest osobą ugodową, odpowiadającą na prośby Pary Młodej. W oryginalny i zabawny sposób poprowadził całą imprezę, moi goście padali raczej ze zmęczenia od tańca niż z nudów. Naprawdę gorąco polecam. Nie ukrywam, że pod względem ceny za swoje usługi Pan Grzegorz pobił konkurencję ( w pozytywnym znaczeniu). Jeśli nie ociekacie pieniędzmi, a chcecie kogoś kto poprowadzi fajnie imprezę to wybór jest jeden Pan Grzesiek!
Janina
Janina
(5)
Dodano: 01-11-2013
Pan Grzegorz z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem poprowadził nasze wesele, jesteśmy bardzo zadowoleni z jego usług i polecamy dla każdego, kto stoi przed wyborem dj-a i wodzireja w jednym. na naszym weselu były dzieci w różnym wieku, i one również miały wiele uciechy:)Muzyka, przy której bawiliśmy się do samego rana, nasi znajomi mówili potem "jeszcze nigdy tak dużo nie tańczyłem(łam)jak u was" Ciekawe i śmieszne konkursy, uśmiechy na twarzy przez całą noc..i właśnie o to chodzi:) Dziękujemy Panie Grzegorzu Jasia i Sławek

Dane kontaktowe

DJ Wodzirej na Twoje wesele - Grzegorz Furgoł
Województwo:śląskie
Miejscowość:Katowice
Kod:44-230

Nowe ogłoszenia