DJ, wodzirej na Wesele !! id:16678

Oferta
Dodaj do plannera

Jestem nie tylko Dj'em, ale także wodzirejem oraz animatorem. Zapewniam profesjonalną obsługę muzyczną i kostiumową. Umilę czas jako animator, zabawiając Was i Waszych gości. Na weselu Wy macie się skupić na zabawie, a ja zadbam o całą resztę.

Pomogę stworzyć oryginalny „pierwszy taniec”, tworząc spersonalizowaną składankę z wybranych przez Was utworów. Zadbam o techniczny aspekt imprezy w postaci sprzętu muzycznego oraz oświetleniowego.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Orientacyjna cena: 1300 PLN / dzień

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: DJ, wodzirej na Wesele !! id:16678
Ilość głosów: 1 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Angelika Devlin Dodano: 18-02-2016
Data imprezy: 03-08-2013
(5)
Byliśmy pierwszym prowadzonym przez Mateusz Weselem i byłam w szoku, bo impreza poprowadzona była już wtedy zawodowo! Gwarancją sukcesu jest jego charakter. Niesamowicie sympatyczny, otwarty, rozrywkowy młody facet, energią mógłby obdarować jeszcze kilka osób :-) Było świetnie! Potrafił połączyć dwie prawie całkiem nieznające się rodziny, trzy pokolenia tak, że wszyscy razem szaleli na parkiecie. Do tego atrakcje super! Nie zdradzę co dokładnie się działo, bo część pewnie będzie niespodzianką dla Pary Młodej, ale bywały momenty, kiedy nie umiałam złapać tchu ze śmiechu! :-) Najlepszym komentarzem na podsumowanie będzie tylko jedno: Dziękuję Ci Mateusz z całego serca, bo dzięki Tobie najszczęśliwszy dzień w naszym życiu miał wyjątkową oprawę!

Skontaktuj się

693-032...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

DJ, wodzirej na Wesele !!
Województwo:śląskie
Miejscowość:Jaworzno
Kod:43-609
Data dodania: 13-10-2015
Liczba odwiedzin: 470

Polecamy

Nowe ogłoszenia