Zdjęcia | Oferta | Opinie 2

Dj Wodzirej Matt id:16678

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
693-032...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (2)
Jaworzno, śląskie
Data dodania: 13-10-2015
Liczba odwiedzin: 762

Oferta

Dj / Wodzirej Matt

Moja oferta to przede wszystkim profesjonalna oprawa muzyczna i doskonała zabawa, niezależnie od miejsca i profilu publiczności. Posiadam duże doświadczenie w prowadzeniu imprez jako DJ wodzirej, wyjątkowe umiejętności i charyzma, a także profesjonalny sprzęt DJ-ski. Wiem dobrze o tym, że każda zabawa jest inna i ma różne wymagania dotyczące repertuaru muzycznego, a także stylu jej prowadzenia. Z tego też powodu proponuję Państwu dużą różnorodność oraz najwspanialszą atmosferę niezależnie od wieku publiczności i miejsca imprezy. Dobieram muzykę odpowiednio dostosowaną do gustów uczestników zabawy oraz jej charakteru. Są to przeboje zarówno do tańca, jak i do słuchania.

Szczegóły:

  • prowadzenie zabaw

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Dj Wodzirej Matt id:16678
Ilość głosów: 2
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Ewelina
Ewelina
(5)
Dodano: 22-10-2017
Data imprezy: 07-10-2017
Miejscowość: Jaworzno
Od pierwszego spotkania wielki luz i łatwość nawiązywania kontaktu, zarażający uśmiechem i pozytywnym nastawieniem. W czasie dopinania szczegółów bezproblemowy, podpowiadający, dający ciekawe wskazówki ale również otwarty na propozycje. Już na samym weselu klasa sama w sobie. Pełen profesjonalizm, schludny wygląd, super sprzęt, otwarty na propozycje gości, trafiający w ich gusta a przy tym cały czas w kontakcie z Parą Młodą. Na naszym weselu od początku pełen parkiet. Świetne zabawy na oczepiny, niespodzianki w czasie wesela. DJ któremu uśmiech nie schodzi z twarzy, przez całą noc w doskonałym humorze i nienagannej formie. Jeśli ktoś chce się super bawić na swoim weselu to z całą pewność DJ MATT jest tego gwarantem. Po prostu fajny gość w towarzystwie, którego poczujecie się jak wśród swoich znajomych i kumpli. Gorąco polecamy! Ewelina i Maciej
Angelika Devlin
Angelika Devlin
(5)
Dodano: 18-02-2016
Data imprezy: 03-08-2013
Byliśmy pierwszym prowadzonym przez Mateusz Weselem i byłam w szoku, bo impreza poprowadzona była już wtedy zawodowo! Gwarancją sukcesu jest jego charakter. Niesamowicie sympatyczny, otwarty, rozrywkowy młody facet, energią mógłby obdarować jeszcze kilka osób :-) Było świetnie! Potrafił połączyć dwie prawie całkiem nieznające się rodziny, trzy pokolenia tak, że wszyscy razem szaleli na parkiecie. Do tego atrakcje super! Nie zdradzę co dokładnie się działo, bo część pewnie będzie niespodzianką dla Pary Młodej, ale bywały momenty, kiedy nie umiałam złapać tchu ze śmiechu! :-) Najlepszym komentarzem na podsumowanie będzie tylko jedno: Dziękuję Ci Mateusz z całego serca, bo dzięki Tobie najszczęśliwszy dzień w naszym życiu miał wyjątkową oprawę!

Dane kontaktowe

Dj Wodzirej Matt
Województwo:śląskie
Miejscowość:Jaworzno
Kod:43-609

Nowe ogłoszenia