Zdjęcia | Oferta

Dj & Wodzirej na wesele lub poprawiny id:9345

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Stalowa Wola, podkarpackie
Data dodania: 14-01-2013
Liczba odwiedzin: 1035

Oferta

Oprawa muzyczna imprez Dariusz Domański

Jako DJ Doman & Wodzirej od wielu lat profesjonalnie prowadzę wszelkiego rodzaju przyjęcia okolicznościowe.Gram najbardziej znane i lubiane utwory, utwory minionych lat, muzykę weselną, biesiadną, jak również utwory z aktualnych list przebojów stacji radiowych.

Nigdy nie mam sztywno ustalonego repertuaru, rodzaj muzyki i zabawy mogą być wybrane przez organizatora imprezy oraz są dostosowywane na bieżąco do różnych gustów bawiących się gości oraz do ich wieku.

W każdej chwili goście, mogą do mnie podejść, by poprosić o ulubiony utwór i zadedykować go wybranej osobie.W trakcie każdej imprezy pełnię rolę wodzireja, wprowadzam gości w dobry nastrój, organizuję fajne konkursy, zabawy ze śmiesznymi gadżetami, tradycyjną biesiadę przy stolikach.

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, na spotkaniu omawiam cały przebieg przyjęcia, ustalamy rodzaj muzyki, zabawy i inne szczegóły.

Dj Doman & Wodzirej poprowadzę profesjonalnie Twoje wesele, poprawiny lub inną imprezę:
- impreza firmowa
- zabawy dla dzieci
- dyskoteki szkolne
- zabawy w przedszkolu
- bal karnawałowy
- bal sylwestrowy
- studniówka
- 18-nastki

Posiadam dwa telewizory 40 cali. Dzięki nim w trakcie wesela, czy innej imprezy mogę zorganizować karaoke oraz wyświetlić wcześniej przygotowaną przeze mnie prezentację np. “wspomnienia z dzieciństwa Młodej Pary”. Tego typu zabawy i projekcje na pewno uatrakcyj

Dane kontaktowe

Dj & Wodzirej na wesele lub poprawiny
Województwo:podkarpackie
Miejscowość:Stalowa Wola
Kod:37-450

Nowe ogłoszenia