Dj/ wodzirej/ TV / maskotki/śnieg/ bańki mydlane/ dym/rekwizyty id:15732

Pyrzyce, zachodniopomorskie
(43)
Dodaj opinię
788-907...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferta:

 • prowadzenie zabaw
Na początek zapraszam wszystkich na moją stronkę internetową gdzie dowiecie się wszystkiego :)


Oferta:
- Profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy

- Profesjonalny sprzęt oświetleniowy

- Wytwornica śniegu

- telewizor 50cali

- Wytwornica dymu

- Wytwornica baniek mydlanych

- Kapelusze kolorowe dla gości

- Peruki kolorowe

- Okulary kolorowe

- Maski gwiazd muzycznych, polityków

- Dmuchane gitary, mikrofony, saksofony itp.

- Bardzo ciekawe kostiumy dla gości

- Szereg oryginalnych zabaw w trakcie przyjęcia weselnego

- Szereg oryginalnych zabaw w trakcie oczepin


- Dekoracja sali światłem zdjęcie poniżej (zapytaj o ofertę! )

- Ciężki dym ( taniec w chmurach)- Opcja dodatkowa !

#Rozwój #Radość życia #Pasja tworzenia

To podstawowe fundamenty na których opieram swoje życie oraz pracę Dja/Wodzireja. Dlatego jestem niezwykle spełnionym człowiekiem prywatnie oraz zawodowo, który tworzy swoje szczęście każdego dnia! Jakie znaczenie mają moje przekonania i wartości dla Ciebie?

Czerpiąc radość z życia, eksploruję każdą chwilę. Tym samym mam przyjemność wprowadzać entuzjazm, optymizm i radość w grono ludzi z którymi przebywam. Dlatego Twoja impreza we współpracy ze mną, będzie wydarzeniem w którym dominuje radość, niegasnący uśmiech i poczucie humoru. Z czego to wynika? Ponieważ mam świadomość, że istnieją niepowtarzalne momenty naszego życia!


Oddając się pasji Tworzenia, czerpię prawdziwą przyjemność z organizacji Twojej imprezy. Posiadam ogromną satysfakcję na podstawie porywania gości do tańca, malowania na ich twarzy uśmiechu, generowania emocji radości i zapomnienia. Posiadam doświadczanie w prowadzeniu imprez, szkoleń i aktorstwie, dzięki temu możesz być pewny, że Twoja impreza będzie WIELKIM zaskoczeniem dla zaproszonych gości. Rozkręcając zabawę przekazuję pałeczkę uczestnikom, ponieważ?

Najlepszy Wodzirej nie jest gwiazdą wieczoru – lecz kreuje gwiazdy!Rozwijając siebie rozwijam warsztat swojej pracy, podnoszę standardy i wprowadzam nietuzinkowe rozwiązania. Łącze banalność z wyjątkowością, przełamuję stereotypy, wprowadzając nowoczesne konwencje. Zaskakuję twórczością i pomysłowością. Dlatego Twoje Wesele jakie stworzymy razem będzie wyjątkowym połączniem tradycji i innowacji. Przedsięwzięciem o wysokim standardzie. Ekstremalnie szaloną zabawą, w zwariowanym i energicznym, a jednocześnie wyważonym stylu.


Styl Prowadzenia


Tworzę stałą interakcję z gośćmi uczestnicząc w zabawie i zachęcając ich do prawdziwego szaleństwa. Energią i entuzjazmem zarażam absolutnie wszystkich tak, aby radość gościła na ich twarzach całą noc. Prowadzę przyjęcie z dużą dawką humoru oraz jeszcze większą porcją wyczucia i dobrego smaku! Emanuję pomysłami, wprowadzając zaskakujące i nieprzeciętne elementy zabawy (show, animacje, stylowe rekwizyty). Stawiam na oryginalność i autorski program ciekawych zabaw, które są dalekie od nudnego i nieeleganckiego
standardu weselnego.Muzyka

Muzyka jaką serwuje jest zawsze maksymalnie dopasowana do uczestników imprezy. Aktywność tancerzy na parkiecie doskonale potwierdza jaki gatunek jest najbardziej pożądany. Posiadam bogaty repertuar muzyczny, a najczęściej gram muzykę z różnych dekad i stylów, aby możliwie dogodzić każdemu z gości. Stawiam na utwory rozpoznawalne, tym samym Wasza impreza to zbiór hitów niemalże każdego gatunku.


Wesela / Studniówki / Imprezy okolicznościowe

Z niegasnącą radością i zaangażowaniem oddaję się pasji tworzenia zabawy. Realizując imprezę łączę tradycję z nowoczesną formą. Zapewniam muzykę jakiej goście oczekują, wprowadzając jednocześnie innowacyjne show. Takie połączenie daje wyśmienity efekt, pozytywnego zaskoczenia i zadowolenia uczestników. Program każdej imprezy jest starannie omawiany i konsultowany z Wami, aby była zgodna z preferencjami Waszymi oraz gości.

Kategoria:

Dj na wesele Pyrzyce

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.
× Mistrz opinii to wyróżnienie przyznawane firmom, które 3 lata z rzędu otrzymały Certyfikat Firma z klasą.

Opinie (43)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Dj/ wodzirej/ TV / maskotki/śnieg/ bańki mydlane/ dym/rekwizyty id:15732
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 43 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
G
Gracjan
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-03-2019
Szczecin
Data dodania: 03-03-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
😍Dobry
S
Simona
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-02-2019
Obryta
Data dodania: 18-02-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Najbardziej godny polecenia dj, profesjonalne podjscie do klienta, kompleksowa obsluga oraz bardzo dobry sprzet oraz dobra muzyka przy ktorej goscie bawili sie znakomicie. Jeszcze raz dziekujemy i bardzo serdecznie polecamy! DJ nr 1 :D
J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-02-2019
Pniewo
Data dodania: 17-02-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Najlepszy z Najlepszych nasz DJ wspaniała zabawa do białego rana goście zachwyceni i ta atmosfera brak zastrzeżeń do porozumiewanie się po prostu Najlepszy Polecam serdecznie.
M
Marcelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-02-2019
Babin
Data dodania: 10-02-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Jestem bardzo zadowolona. Wszyscy się do końca super bawili!!!
O
Oktawia
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-01-2019
Pyrzyce
Data dodania: 28-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Z całego serca polecam.
I bardzo dziękuję za świetną zabawę:)
O
Ola
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-01-2019
Szczecin
Data dodania: 22-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Pełen profesjonalizm i spore doświadczenie, to cechy, które najlepiej określają Mateusza. Prowadzi imprezy na najwyższym poziomie. Goście zadowoleni w 100%. Z całego serca polecam! :)
M
Martyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-01-2019
Stargard
Data dodania: 22-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Pan Mateusz jest niesamowicie kontaktowym i sympatycznym człowiekiem. Bardzo profesjonalnie podchodzi do zlecenia. Dogadywanie szczegółów wydarzenia było czystą przyjemnością. Dysponuje odpowiednim sprzętem co łączy się z jego profesjonalizmem. Serdecznie polecam :)
A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-10-2018
Lipiany
Data dodania: 15-10-2018
Z czystym sumieniem polecam Mateusza. Dzięki niemu nasze wesele było najlepsze pod słońcem, goście byli wniebowzięci, zadowoleni i przede wszystkim zaskoczeni kostiumami i wszystkimi atrakcjami :) swoim zaangażowaniem pomógł nam porwać wszystkich na parkiet :),
Pierwszy taniec w chmurach jak z bajki :) :)
Ocena 5 zdecydowanie za niska :D
Agata & Paweł
Mateusz
25-10-2018
Bardzo dziękuje za opinie. Każde wesele jest inne tu trzeba przyznać goście i para młoda dysponowali taką energią, że przyjęcie musiało być bardzo piękne :)
Pokaż więcej opinii
Mateusz

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Dj Mateusz Kogut
Imię i nazwisko:Mateusz Kogut
Adres:Pyrzyce
woj. zachodniopomorskie
788-907...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 08-08-2015, liczba odwiedzin: 5253
Telefon
788-907...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie