Dj / Wodzirej Profesjonalnie Dekoracja Światłem!! id:10562

Oferta
Dodaj do plannera

Witam Serdecznie

Zachęcamy do skorzystania z oferty Dil Group czyli Profesjonalnej Obsługi Technicznej i Muzycznej wszelkiego rodzaju Imprez, Wesel, Pikników, Gali, Studniówek, Eventów oraz Imprez Okolicznościowych. Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w obsłudze imprez co pozwala nam profesjonalnie podejść do każdego wydarzenia. Posiadamy sprzęt Oświetleniowy - Nagłośnieniowy renomowanych firm dzięki niemu czas spędzony zostanie długo zapamiętany w sercach Pary Młodej, Organizatorów jak i wszystkich zaproszonych Gości. Nasi Dj-e dopasowywani są konkretnie do profilu jak i rodzaju muzyki. Oprócz zaplecza technicznego oraz mixowania muzyki Dj poprowadzi, zaprosi Gości do wspólnej zabawy na parkiecie. Na weselach zorganizuje wspólne biesiadowanie przy stołach czy pełne humoru Oczepiny. Nasz sprzęt udekoruje również sale, bufety czy architekturę zewnętrzną - Dekoracja Światłem to ostatnio hit na Weselach czy Eventach firmowych. Działamy na terenie całego Kraju. Podejmiemy się każdego zlecenia i zdziałamy muzyczne cuda. Napisz do Nas!

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku.

Zaufało nam już wielu!! Zaufaj i Ty!

Dodatkowe informacje

Szczegóły:

  • mówię po angielsku

Cennik

Orientacyjna cena: 2100 PLN / wesele

Przedstawiona cena w opcji podstawowej przy obsłudze jedno osobowej. Zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania wyczerpujących informacji na temat oferty oraz naszej pracy.

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Dj / Wodzirej Profesjonalnie Dekoracja Światłem!! id:10562
Ilość głosów: 3 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Magda Dodano: 19-02-2017
Data imprezy: 25-06-2016 Miejscowość: Ołtarzew
(5)
Chcielibyśmy bardzo podziękować Pawłowi i DIL Group za niepowtarzalny wieczór, wspaniałą oprawę muzyczną i oświetleniową oraz za nietuzinkowe oczepiny. Paweł wykazał się 100% profesjonalizmem i otwartością na nasze sugestie, a swoją pracę wykonuje z wielką pasją i zaangażowaniem. Jesteśmy mega zadowoleni, a wszyscy goście byli pod ogromnym wrażeniem DIL Group.
Polecamy i życzymy innym tak wspaniałej imprezy jak nasza:)
Autor: Asia Dodano: 02-02-2017
Data imprezy: 29-10-2016 Miejscowość: Kampinos
(5)
Polecam z czystym sercem :) pełna profeska i szybkie reakcje na to co sie dzieje na sali. Przygotowaliśmy z mężem dlugasna listę piosenek i wszystkie usłyszeliśmy!!! Paweł wykonał nielada robotę a zadania nie miał latwego ;)
Autor: Kuba i Marta Dodano: 01-02-2017
Data imprezy: 23-07-2016 Miejscowość: Rusiec, woj. mazowieckie
(5)
Z czystym sumieniem możemy polecić Pawła, jako profesjonalistę, który lubi to co robi. Na długo przed weselem przeprowadził z nami ankietę, jak chcemy żeby wyglądało nasze wesele, aby się dobrze do tego przygotować. Samo wesele, najlepsza impreza, na jakiej byliśmy. Szybko rozkręcił gości, którzy bawili się nawet trochę dłużej niż było ustalone. Cały wieczór obserwował to co się dzieje na sali i w miarę potrzeb reagował, by goście się nie nudzili, przez co nie musieliśmy martwić się o gości tylko mogliśmy cieszyć się tym dniem w super atmosferze. Co bardzo istotne, u Pawła nie ma rzeczy niemożliwych, zagra wszystko o co Młoda Para poprosi. JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY I GORĄCO POLECAMY!

Skontaktuj się

784-069...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Dil Group
Imię:Paweł
Nazwisko:Kurek
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Kod:02-495
Data dodania: 01-07-2013
Liczba odwiedzin: 2967

Nowe ogłoszenia