Zobacz zdjęcia (5)
Dj/Wodzirej, Ciężki Dym, Dekoracja Światłem, Dil Group Obsługa Imprez!, Warszawa - zdjęcie 1
Dj/Wodzirej, Ciężki Dym, Dekoracja Światłem, Dil Group Obsługa Imprez!, Warszawa - zdjęcie 2 Dj/Wodzirej, Ciężki Dym, Dekoracja Światłem, Dil Group Obsługa Imprez!, Warszawa - zdjęcie 3 Dj/Wodzirej, Ciężki Dym, Dekoracja Światłem, Dil Group Obsługa Imprez!, Warszawa - zdjęcie 4 Dj/Wodzirej, Ciężki Dym, Dekoracja Światłem, Dil Group Obsługa Imprez!, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Dj/Wodzirej, Ciężki Dym, Dekoracja Światłem, Dil Group Obsługa Imprez! id:10562

Warszawa, mazowieckie
(7)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • saksofon
  • skrzypce

Witam Serdecznie

Zachęcamy do skorzystania z oferty Dil Group czyli Profesjonalnej Obsługi Technicznej i Muzycznej wszelkiego rodzaju Imprez, Wesel, Pikników, Gali, Studniówek, Eventów oraz Imprez Okolicznościowych. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w obsłudze imprez co pozwala nam profesjonalnie podejść do każdego wydarzenia. Sprzęt Oświetleniowo - Nagłośnieniowy, który posiadamy tworzy niepowtarzalny klimat, dzięki niemu czas spędzony zostanie długo zapamiętany w sercach Pary Młodej, Organizatorów jak i wszystkich zaproszonych Gości. Nasi Dj-e dopasowywani są konkretnie do profilu jak i rodzaju muzyki. Oprócz zaplecza technicznego oraz mixowania muzyki Dj poprowadzi, zaprosi Gości do wspólnej zabawy na parkiecie. Na weselach zorganizuje wspólne biesiadowanie przy stołach czy pełne humoru Oczepiny. Nasz sprzęt udekoruje również sale, bufety czy architekturę zewnętrzną - Dekoracja Światłem to ostatnio hit na Weselach czy Eventach firmowych. Działamy na terenie całego Kraju. Podejmiemy się każdego zlecenia i zdziałamy muzyczne cuda. Napisz do Nas!

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku.

Zaufało nam już wielu!! Zaufaj i Ty!

Opinie (7)

Dj/Wodzirej, Ciężki Dym, Dekoracja Światłem, Dil Group Obsługa Imprez! id:10562
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
A
Aneta
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-10-2019
Ząbki
Data dodania: 01-11-2019

Pełen profesjonalizm, super kontakt. Świetna jakość usług. Polecam wszystkim

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-08-2018
Warszawa
Data dodania: 07-10-2018

Bardzo profesjonalna obsługa, otwartość na Klienta i preferencje przy tym elastyczność i pełne doradztwo. Nasze wesele odbyło się w niestandardowym miejscu, jednak nie stanowiło to najmniejszego problemu dla Pana Pawła.
Nasi goście bawili się wyśmienicie!
Dziękujemy i polecamy serdecznie!

K
Karina
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-10-2017
Sochaczew
Data dodania: 29-09-2018

Jeśli chcecie mieć oprawę muzyczną z prawdziwego zdarzenia to koniecznie wybierzcie pana Pawła oraz Dil Group. Z tego miejsca serdecznie dziękuję za uświetnienie wesela. Zabawa taneczna do białego rana. Goście nie schodzili z parkietu do rana i zgodnie twierdzili, że pod względem muzycznym jedno z lepszych wesel . Pozdrawiam

D
Dawid
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-09-2018
Barczewko
Data dodania: 26-09-2018

Świetny DJ i Wodzirej, pełen profesjonalizm, super kontakt. Świetna jakość usług. Doskonale potrafią Panowie wyczuć gust gości. Serdecznie polecam

M
Magda
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-06-2016
Ołtarzew
Data dodania: 19-02-2017

Chcielibyśmy bardzo podziękować Pawłowi i DIL Group za niepowtarzalny wieczór, wspaniałą oprawę muzyczną i oświetleniową oraz za nietuzinkowe oczepiny. Paweł wykazał się 100% profesjonalizmem i otwartością na nasze sugestie, a swoją pracę wykonuje z wielką pasją i zaangażowaniem. Jesteśmy mega zadowoleni, a wszyscy goście byli pod ogromnym wrażeniem DIL Group.
Polecamy i życzymy innym tak wspaniałej imprezy jak nasza:)

A
Asia
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-10-2016
Kampinos
Data dodania: 02-02-2017

Polecam z czystym sercem :) pełna profeska i szybkie reakcje na to co sie dzieje na sali. Przygotowaliśmy z mężem dlugasna listę piosenek i wszystkie usłyszeliśmy!!! Paweł wykonał nielada robotę a zadania nie miał latwego ;)

K
Kuba i Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-07-2016
Rusiec, woj. mazowieckie
Data dodania: 01-02-2017

Z czystym sumieniem możemy polecić Pawła, jako profesjonalistę, który lubi to co robi. Na długo przed weselem przeprowadził z nami ankietę, jak chcemy żeby wyglądało nasze wesele, aby się dobrze do tego przygotować. Samo wesele, najlepsza impreza, na jakiej byliśmy. Szybko rozkręcił gości, którzy bawili się nawet trochę dłużej niż było ustalone. Cały wieczór obserwował to co się dzieje na sali i w miarę potrzeb reagował, by goście się nie nudzili, przez co nie musieliśmy martwić się o gości tylko mogliśmy cieszyć się tym dniem w super atmosferze. Co bardzo istotne, u Pawła nie ma rzeczy niemożliwych, zagra wszystko o co Młoda Para poprosi. JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY I GORĄCO POLECAMY!

Kontakt

Adres: Warszawa, , 02-495, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 6238

Popularne miasta w okolicy