Zdjęcia
od 2500 do 4000 zł / wesele

Dj | Wodzirejka | Wyrzutnie Ognia | Zimne Iskry | Co2 | Ciężki Dym.. id:18872

od 2500 do 4000 zł / wesele
Przemyśl, podkarpackie
(1)
Dodaj opinię
796-061...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
792-786...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferta:

 • prowadzenie zabaw

Instrumenty:

 • Akordeon
 • Saksofon
 • Skrzypce
Oprawa muzyczna imprez okolicznościowych takich jak: imprezy firmowe, wesela, studniówki, półmetki, urodziny, imprezy klubowe... itp.
_____________________________________ ________________________________________ ________________________________________ ________________________

Wesele

Praca związana z oprawą muzyczną przyjęcia weselnego zaczyna się zazwyczaj kilka dni przed samą uroczystością.
Polega ona na spotkaniu się z przyszłą Parą Młodą i ustaleniu wszystkich szczegółów związanych z ceremonią. Podczas spotkania ustalamy: pierwszy taniec (atrakcje temu towarzyszące), rodzaj muzyki, zabawy w trakcie wesela i oczepin, podziękowanie dla rodziców – forma itp. Oczywiście nie wszystko się da zaplanować i ustalić, często działamy pod wpływem chwili, gdyż każda uroczystość jest inna a co za tym idzie - niepowtarzalna. Na sale bankietową przyjeżdżamy 2 – 3godz. szybciej w celu rozstawienia sprzętu i ustaleniu reszty szczegółów z obsługą lokalu. Po przybyciu gości na salę weselną zaczyna się oficjalna część przyjęcia. Przy wejściu Pary Młodej i gości w tle słychać muzykę na przywitanie, kolejno instruowanie gości, życzenia dla Pary Młodej, toast, pierwszy taniec, tort weselny, poprowadzenie oczepin... wszystko stanowi część naszej pracy. Staramy się, żeby każdy z gości był poinformowany co po czym nastąpi. Podczas przerw dbamy o dobry nastrój gości grając w tle muzykę instrumentalną.

Pakiet podstawowy:

DJ + Wodzirejka, Animatorka

- prowadzenie wesela, konkursów, oczepin ;
- animacje dla najmłodszych: zabawy i konkursy, malowanie twarzy ;
- profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy;
- rekwizyty, nagrody podczas konkursów i zabaw;
- bogaty repertuar muzyczny począwszy od lat 60′s po najnowsze utwory z list przebojów. W zależności od charakteru imprezy oferuję muzykę biesiadną, polską klasyczną, pop, house, black, dance, funky, soul, r’n’b oraz country.
Każdy repertuar jest dopasowany na życzenie klienta.
- indywidualne podejście do każdego zlecenia;
- gwarancja niezmienności ceny po podpisaniu umowy;
- szczegółową współpracę przedweselną;
- udostępnienie Tv LCD 55'

Pakiet dodatkowy:

zawiera pakiet podstawowy plus:
- pirotechnika sceniczna;
- wyrzutnie, miotacze ognia;
- dodatkowe doświetlenie sali;
- wyrzutnia CO2
- ciężki dym na pierwszy taniec
- oprawa muzyczna w kościele / skrzypce, flet poprzeczny, gitara, śpiew
- występ Skrzypaczki 3-4 bloki 20-40 minut
- występ Saksofonisty 3-4 sety z DJ 40-50 minut
- występ Gitarzysty 3-4 sety z DJ 40-50 minut
_____________________________________ __________

Inne imprezy

Zagramy i poprowadzimy każdy rodzaj imprezy, począwszy od małych kameralnych spotkań, poprzez imprezy dla młodzieży a na dużych eventach skończywszy.
_____________________________________ __________

Kategoria:

Dj na wesele Przemyśl

Oferta

Wesele
od 2500 do 4000 / wesele

Opinie (1)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Dj | Wodzirejka | Wyrzutnie Ognia | Zimne Iskry | Co2 | Ciężki Dym.. id:18872
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
O
Oskar
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-09-2018
Lubaczów
Data dodania: 29-10-2018
Polecamy gorąco usługi Witka i Dominiki - super DJ i Wodzirejka! Urządzaliśmy pierwsze w rodzinie wesele z DJ-em i nie ukrywam - było trochę obaw, jak się okazało zupełnie niepotrzebnych. Zaserwowali taki weselny misz-masz muzyczny, że parkiet był praktycznie stale pełny. Zadowoleni byli i młodzi i ekipa 60+. Oboje są fajni, weseli i otwarci, były dedykacje, były piosenki na życzenie - 0 problemów, super reagowali na hasła nasze i gości. Przez całe wesele coś się działo, zabawy nie tylko na oczepinach ale i w trakcie, gadżety do zabaw, przywitanie, toasty, tort, podziękowania - wszystko ładnie zapowiadane i prowadzone. Zabawy bardzo śmieszne i bez obaw - nie żenujące. Ponadto te ich wszystkie bajery - ciężki dym, czerwony dywan, efekty świetlne, kule ognia strzelające iskry, telewizorek multimedialny z możliwością puszczenia prezentacji zdjęć - ogólny efekt WOW! Można rezerwować ich w ciemno - na pewno się nie zawiedziecie!
Witold Ślimak

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Oprawa Muzyczna Imprez Witold Śimak
Imię i nazwisko:Witold Ślimak
Adres:Przemyśl
37-700woj. podkarpackie
796-061...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
792-786...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 03-02-2016, liczba odwiedzin: 2760
Telefon
796-061...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
792-786...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie