Zobacz zdjęcia (5)
Dj/Wodzirej na Twoje Wesele !, Włocławek - zdjęcie 1
Dj/Wodzirej na Twoje Wesele !, Włocławek - zdjęcie 2 Dj/Wodzirej na Twoje Wesele !, Włocławek - zdjęcie 3 Dj/Wodzirej na Twoje Wesele !, Włocławek - zdjęcie 4 Dj/Wodzirej na Twoje Wesele !, Włocławek - zdjęcie 5
1 / 5

Dj/Wodzirej na Twoje Wesele ! id:25943

Włocławek, kujawsko-pomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • saksofon

Ślub to jedno z najważniejszych życiowych wydarzeń. Tak niezwykłą uroczystość należy w odpowiedni sposób uczcić. A czy jest lepszy sposób świętowania niż zabawa do białego rana? A jeśli zabawa, to dobra muzyka, tańce na parkiecie i konkursy oczepinowe. Zaproszony wodzirej i dj na wesele, zajmie się oprawą muzyczną oraz zabawi Gości podczas imprezy. Posiadam bogate doświadczenie w świadczeniu tego rodzaju usług. Zabawiałem Gości wielokrotnie w różnych miejscach w Polsce.

Gramy tylko w duecie. Dlaczego tak?
Jesteśmy 2 osobowym składem, który zadba o Twoją imprezę. Daje to nam więcej możliwości z podziałem ról, tzn jedna osoba odpowiada za oprawę muzyczną druga zaś bacznie obserwuje parkiet i w odpowiedniej chwili nie boi się użyć mikrofonu. Oferujemy profesjonalne podejście do każdego klienta indywidualnie oraz posiadamy mnóstwo pomysłów, które pomogą w zorganizowaniu imprezy idealnej. Jesteśmy elastyczni i ambitni, śmiele spełniając oczekiwania Waszych gości.

Przywiązanie do tradycji było do tej pory głównym powodem sceptycyzmu wobec dj'ów weselnych, dlatego proponuję również Wam alternatywnie duet składający się z dj'a i akordeonisty.Co proponuje takie połączenie? W naszej ofercie można znaleźć nie tylko biesiadę za stołami. Gramy także tradycyjną marszówkę pod domem Panny Młodej przed wyjazdem do Kościoła (na życzenie) oraz witamy (a także czasem żegnamy) wszystkich gości przed salą również dźwiękami marsza weselnego. Nasz wyjątkowy duet przypada do gustu szczególnie osobom starszym, które powoli także zaczynają się przekonywać do naszej oferty.

Posiadamy jeszcze wolne terminy na 2017/18!

Podczas pierwszego spotkania przedstawiamy cały scenariusz wesela.

Dodatkowo jesteśmy w stanie zaoferować:
- profesjonalną wokalistkę,
- akordeoniste,
- ściankę do zdjęć,
- montaż filmu,
- fotografa z obróbką zdjęć,
- nowy samochód z ozdobieniem
i wiele innych atrakcji.
Wybierając powyższe opcje w pakiecie ATRAKCYJNE CENY!
Oferujemy usługi na terenie całego kraju.

liczba odwiedzin: 2536

Popularne miasta w okolicy