Wodzirej na każdą imprezę id:1605

Oferta
Dodaj do plannera

UWAGA: DOJEŻDŻAM DO KAŻDEJ MIEJSCOWOŚCI W POLSCE

Wodzirej na każdą imprezę.
- jeżeli chcesz by nikt z gości się nie nudził,
- jeżeli chcesz weselić się przy dobrze dobranej muzyce i zabawach które ożywią każdego,
- jeżeli chcesz aby impreza była dynamiczna i ciągle działo się coś nowego...
Zaproś dobrego wodzireja!

JAKO WODZIREJ:

Zapewniam oprawę artystyczną:

* Wesel
* Imprez firmowych
* Balów karnawałowych
* Balów dziecięcych  Urodzin
* Studniówek
* Imprez plenerowych
* Każdej innej imprezy gdzie potrzeba osoby animującej zabawę.

Działam na terenie województwa Kujawsko – Pomorskiego, ale mogę podjąć się poprowadzenia imprezy również w innym regionie Polski.

Jako wodzirej dbam o to by nikt z gości się nie nudził. W moim repertuarze oprócz dobrze dobranej muzyki posiadam zestaw zabaw i tańców na różne okazje, które ożywią każdego. Każdy bal rozpoczynam tradycyjnym Polonezem. Staram się dbać o to by impreza była dynamiczna i ciągle działo się coś nowego.

Mój szacunek do gości podkreślam nienagannym strojem. Zawsze występuję we fraku. Dodatkowo dysponuję zabawnymi gadżetami (kapelusze, peruki itp.) dzięki którym wprowadzam oryginalny klimat danego tańca czy zabawy.


Preferuję tylko kulturalną zabawę. W moim repertuarze nie ma miejsca na niesmaczny dowcip. Tańce i zabawy są dobierane z gustem. Jestem w stanie sprawić, że chwile spędzone ze mną na parkiecie na długo pozostaną w p

Cennik

Orientacyjna cena: 2500 PLN / wesele

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Wodzirej na każdą imprezę id:1605
Ilość głosów: 16 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Ela i Szymon Dodano: 11-02-2016
Data imprezy: 17-10-2015
(5)
Nawet po kilku miesiącach od wesela nasze wspomnienia są wciąż żywe. Wesele prowadzone przez Wodzireja Jacka było fantastyczne! Bardzo dobrze przygotowane, poprowadzone z klasą i wysoką kulturą a jednocześnie na pełnym luzie i w dobrej zabawie. Jacek potrafił rozkręcić nawet najbardziej zatwardziałych nudziarzy spośród gości. Super muzyka, rewelacyjne zabawy dla starszych i młodszych gości. Pełen profesjonalizm. Polecamy z całego serca!
Autor: Joanna i Damian Dodano: 16-10-2015
Data imprezy: 03-10-2015
(5)
Wspaniały Wodzirej! Jest rewelacyjny i świetny! WYCZUCIE KLASA ŚWIETNA ZABAWA to trzy z niekończącej się listy zalet Pana Jacka! ;)
Aż chce się robić wesele jeszcze raz! ;)


Autor: Monika i Łukasz Dodano: 14-10-2015
Data imprezy: 18-07-2015
(5)
Wesele przeprowadzone przez Pana Jacka spełniło nasze oczekiwania. Potrafił się odnaleźć w różnych stylach muzycznych, przez co wyciągnął na parkiet nawet najbardziej opornych gości, mimo że mieliśmy małe wesele na ok 40 osób. Wszystkie rzeczy zostały dopięte na ostatni guzik długo przed weselem, mimo że dzieli nas duża odległość. Pan Jacek ma do dyspozycji dużo ciekawych gadżetów, które urozmaiciły nasze wesele. Dużą zaletą jest także głowa pełna pomysłów. Z całego serca polecamy Pana Jacka i dziękujemy za udoskonalenie naszego najważniejszego dnia w życiu. ;)
Autor: Dorota i Jędrzej Dodano: 23-08-2015
Data imprezy: 01-08-2015
(5)
Z całego serca polecamy Pana Jacka jako wodzireja na wesele. Zarówno my jak i goście świetnie się bawiliśmy, braliśmy udział w zabawach i konkursach. Wszystko to z klasą i wyczuciem. Pan Jacek świetnie reagował na muzyczne potrzeby gości i ich gusta, a polonez na początku wesela został poprowadzony mistrzowsko! Nie ma nic, na co moglibyśmy narzekać, współpraca od samego początku układała się świetnie - Pan Jacek służył radą i pomocą na etapie planowania. Serdecznie polecamy i mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś trafimy na wesele prowadzone przez Pana Jacka, bo jego obecność to gwarancja udanej imprezy!
Autor: Aśka i Paweł Dodano: 25-06-2015
Data imprezy: 23-05-2015
(5)
Nasza impreza weselna, którą prowadził Jacek była perfekcyjna. Początkowo trochę sztywno. Potem Wodzirej potrafił rozkręcić doskonale zróżnicowane towarzystwo. Wszyscy bawili się do białego rana i gdyby nie fakt, że sala wynajęta była do godz. 6, to impreza mogłaby trwać i trwać, i trwać... Na uwagę zasługuje fakt, że wszystkie ustalenia i oczekiwania zostały przez Jacka spełnione. Nie pominął niczego. Żadnej z naszych próśb nie przeoczył. Poza tym bardzo dobrze przygotował nas do "Pierwszego Tańca". POLECAMY!!!
Autor: Emilia i Sebastian Dodano: 22-06-2015
Data imprezy: 02-05-2015
(5)
Wesele prowadzone przez pana Jacka było przewyśmienite!!! Jesteśmy niesamowicie zadowoleni z wyboru - i to nie jest takie gadanie żeby była dobra opinia, serio serio! Mieliśmy na weselu kilka punktów, które nas dość frapowały w przygotowaniach. Trzeba było umiejętnie poprowadzi zabawę dla ludzi z dwóch kompletnie różnych rejonów i okazało się że nie było to absolutnie żadnym problemem. Jednak to, co jest warte uwagi to elastyczność i wyczucie pana Jacka.W środku naszego wesela mieliśmy koncert muzyki ludowej, po którym byliśmy przekonani, że goście pójdą spać- tak byli wyczerpani tańcem. Jednak wodzirejowi absolutnie genialnie udało się po wtóre rozkręcić imprezę tak iż trwała ona jeszcze kilka godzin po zakończeniu grania muzyki! Serdecznie polecamy! A zabawy - robiły furorę. Wybór najlepszy. No i jeszcze raz wielkie dzięki wodzirejowi!
Autor: Agnieszka i Tomek Dodano: 23-01-2014
(5)
Chociaż od naszego ślubu i wesela minęło już kilka dobrych miesięcy, razem z naszymi gośćmi wciąż wspominamy niezwykłą atmosferę, jaką udało się stworzyć i szaloną, ale pełną klasy zabawę do białego rana. Wielka w tym zasługa naszego drogiego Wodzireja, którego możemy z czystym sercem polecić :-) Mimo że na weselu widzieliśmy się drugi raz w życiu,Pan Jacek doskonale wyczuł, o co nam chodzi i jaką mamy wizję naszego wesela - wszystko było wedle naszego życzenia. Nasi goście jeszcze przez wiele dni tańczyli wspólne tańce na ulicach miasta. A o świetnej zabawie świadczyć może fakt, że goście szczególnie się nie przejęli brakiem wysokoprocentowych trunków (było tylko wino), co na wschodnim weselu jest rzadkością ;-) No i oczywiście ukłony za przejechanie takiego kawałka Polski specjalnie do nas, na Podlasie. Dziękujemy raz jeszcze :-)
Autor: Sylwia i Łukasz Dodano: 19-07-2013
(5)
Pan Jacek to bardzo miłe zaskoczenie podczas naszego wesela. Profesjonalne podejście i pomysłowy podczas prowadzenia zabaw. Energiczny, świetnie dopasowuje muzykę i zabawy do czasu i sytuacji. Jednym słowem mieliśmy szczęście mając takiego wodzireja, sami jeszcze raz byśmy go wybrali..dzięki Jacek!!
Pokaż więcej opinii

Skontaktuj się

663-269...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Wodzirej
Imię:Jacek
Nazwisko:Ciesielski
Województwo:kujawsko-pomorskie
Miejscowość:Toruń
Kod:87-100
Data dodania: 20-08-2009
Liczba odwiedzin: 5023

Nowe ogłoszenia