Wodzirej na każdą imprezę id:1605

Kontakt

4
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
663-269...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (18)
Toruń, kujawsko-pomorskie
Data dodania: 20-08-2009
Liczba odwiedzin: 5356

Oferta

UWAGA: DOJEŻDŻAM DO KAŻDEJ MIEJSCOWOŚCI W POLSCE

Wodzirej na każdą imprezę.
- jeżeli chcesz by nikt z gości się nie nudził,
- jeżeli chcesz weselić się przy dobrze dobranej muzyce i zabawach które ożywią każdego,
- jeżeli chcesz aby impreza była dynamiczna i ciągle działo się coś nowego...
Zaproś dobrego wodzireja!

JAKO WODZIREJ:

Zapewniam oprawę artystyczną:

* Wesel
* Imprez firmowych
* Balów karnawałowych
* Balów dziecięcych Urodzin
* Studniówek
* Imprez plenerowych
* Każdej innej imprezy gdzie potrzeba osoby animującej zabawę.

Działam na terenie województwa Kujawsko – Pomorskiego, ale mogę podjąć się poprowadzenia imprezy również w innym regionie Polski.

Jako wodzirej dbam o to by nikt z gości się nie nudził. W moim repertuarze oprócz dobrze dobranej muzyki posiadam zestaw zabaw i tańców na różne okazje, które ożywią każdego. Każdy bal rozpoczynam tradycyjnym Polonezem. Staram się dbać o to by impreza była dynamiczna i ciągle działo się coś nowego.

Mój szacunek do gości podkreślam nienagannym strojem. Zawsze występuję we fraku. Dodatkowo dysponuję zabawnymi gadżetami (kapelusze, peruki itp.) dzięki którym wprowadzam oryginalny klimat danego tańca czy zabawy.


Preferuję tylko kulturalną zabawę. W moim repertuarze nie ma miejsca na niesmaczny dowcip. Tańce i zabawy są dobierane z gustem. Jestem w stanie sprawić, że chwile spędzone ze mną na parkiecie na długo pozostaną w p

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Wodzirej na każdą imprezę id:1605
Ilość głosów: 18
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Paulina i Marcin
Dodano: 26-09-2017
Data imprezy: 09-09-2017
Miejscowość: Zamek Bierzgłowski
Jesteśmy z żoną w pełni zadowoleni z usług Wodzireja Jacka. Także ze strony rodziny i gości usłyszeliśmy jak najlepsze opinie, goście bardzo pozytywnie wypowiadali się na temat pracy Wodzireja. Ogólny przebieg wesela, dobór muzyki i zabaw mogliśmy uzgodnić podczas spotkań przed weselem. Mogliśmy liczyć na pomysły i doświadczenie Pana Jacka. Wszystko przebiegło zgodnie z ustaleniami, a ponadto Wodzirej w trakcie wesela konsultował z nami przebieg całej imprezy, co pozwoliło mieć kontrolę nad sytuacją i czuć się komfortowo. Dobór muzyki nie pozostawiał zastrzeżeń. Wodzirej przygotował udane zabawy oczepinowe oraz zabawy dedykowane dla dzieci, w których goście ochoczo wzięli udział. Polecamy szczególnie taniec synchroniczny, który w wykonaniu Pana Jacka był mistrzowski. Podczas pierwszego tańca wypuszczony został biały dym, co nadało tej chwili magicznego charakteru. Wodzirej od początku do końca wesela był zaangażowany i aktywny. Dodatkowym atutem Wodzireja Jacka jest też fakt, że dysponuje on dużą ilością sprzętu nagłaśniającego i oświetlenia, co zapewniło odpowiednią oprawę imprezy. Wodzirej Jacek to gwarancja udanej i kulturalnej zabawy przez całe wesele. Kulturalny, odpowiedzialny i kontaktowy człowiek. Gorąco polecamy!
(5)
Autor: Małgorzata
Dodano: 10-07-2017
Data imprezy: 08-07-2017
Miejscowość: Toruń
Wesele z Wodzirejem Jackiem było tak dobrze poprowadzone, że Panna Młoda następnego dnia musiała chodzić na sztywnych nogach, a jeden z gości weselnych przeciążył kolano. Znaczy się: dobra zabawa była! Nawet nietańczący stawali się mistrzami parkietu a muszę zaznaczyć, że nie trzeba się było ku temu upijać.
Bez niewypadających zabaw, za to z ogromną dozą poczucia humoru i zaangażowania.
Goście byli bardzo pozytywnie zaskoczeni (wiele osób mówiło wprost, że zabawa i muzyka były świetne), a zabawy zaangażowały nawet zagraniczne towarzystwo i były tak chwytliwe, że obyło się bez tłumaczenia na język angielski.
Pan Jacek jest bardzo profesjonalny, w trakcie omawiania wesela miał tak wiele pomysłów i propozycji, że starczyłoby i na 100 wesel.
Do tego ogrom dobrego sprzętu (nagłośnienie, oświetlenie, wytwornica dymu) i przygotowanie wszystkiego z wyprzedzeniem. Gdybym drugi raz organizowała wesele, znowu przewodziłby mu Wodzirej Jacek.
(5)
Autor: Ela i Szymon
Dodano: 11-02-2016
Data imprezy: 17-10-2015
Nawet po kilku miesiącach od wesela nasze wspomnienia są wciąż żywe. Wesele prowadzone przez Wodzireja Jacka było fantastyczne! Bardzo dobrze przygotowane, poprowadzone z klasą i wysoką kulturą a jednocześnie na pełnym luzie i w dobrej zabawie. Jacek potrafił rozkręcić nawet najbardziej zatwardziałych nudziarzy spośród gości. Super muzyka, rewelacyjne zabawy dla starszych i młodszych gości. Pełen profesjonalizm. Polecamy z całego serca!
(5)
Autor: Joanna i Damian
Dodano: 16-10-2015
Data imprezy: 03-10-2015
Wspaniały Wodzirej! Jest rewelacyjny i świetny! WYCZUCIE KLASA ŚWIETNA ZABAWA to trzy z niekończącej się listy zalet Pana Jacka! ;)
Aż chce się robić wesele jeszcze raz! ;)


(5)
Autor: Monika i Łukasz
Dodano: 14-10-2015
Data imprezy: 18-07-2015
Wesele przeprowadzone przez Pana Jacka spełniło nasze oczekiwania. Potrafił się odnaleźć w różnych stylach muzycznych, przez co wyciągnął na parkiet nawet najbardziej opornych gości, mimo że mieliśmy małe wesele na ok 40 osób. Wszystkie rzeczy zostały dopięte na ostatni guzik długo przed weselem, mimo że dzieli nas duża odległość. Pan Jacek ma do dyspozycji dużo ciekawych gadżetów, które urozmaiciły nasze wesele. Dużą zaletą jest także głowa pełna pomysłów. Z całego serca polecamy Pana Jacka i dziękujemy za udoskonalenie naszego najważniejszego dnia w życiu. ;)
(5)
Autor: Dorota i Jędrzej
Dodano: 23-08-2015
Data imprezy: 01-08-2015
Z całego serca polecamy Pana Jacka jako wodzireja na wesele. Zarówno my jak i goście świetnie się bawiliśmy, braliśmy udział w zabawach i konkursach. Wszystko to z klasą i wyczuciem. Pan Jacek świetnie reagował na muzyczne potrzeby gości i ich gusta, a polonez na początku wesela został poprowadzony mistrzowsko! Nie ma nic, na co moglibyśmy narzekać, współpraca od samego początku układała się świetnie - Pan Jacek służył radą i pomocą na etapie planowania. Serdecznie polecamy i mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś trafimy na wesele prowadzone przez Pana Jacka, bo jego obecność to gwarancja udanej imprezy!
(5)
Autor: Aśka i Paweł
Dodano: 25-06-2015
Data imprezy: 23-05-2015
Nasza impreza weselna, którą prowadził Jacek była perfekcyjna. Początkowo trochę sztywno. Potem Wodzirej potrafił rozkręcić doskonale zróżnicowane towarzystwo. Wszyscy bawili się do białego rana i gdyby nie fakt, że sala wynajęta była do godz. 6, to impreza mogłaby trwać i trwać, i trwać... Na uwagę zasługuje fakt, że wszystkie ustalenia i oczekiwania zostały przez Jacka spełnione. Nie pominął niczego. Żadnej z naszych próśb nie przeoczył. Poza tym bardzo dobrze przygotował nas do "Pierwszego Tańca". POLECAMY!!!
(5)
Autor: Emilia i Sebastian
Dodano: 22-06-2015
Data imprezy: 02-05-2015
Wesele prowadzone przez pana Jacka było przewyśmienite!!! Jesteśmy niesamowicie zadowoleni z wyboru - i to nie jest takie gadanie żeby była dobra opinia, serio serio! Mieliśmy na weselu kilka punktów, które nas dość frapowały w przygotowaniach. Trzeba było umiejętnie poprowadzi zabawę dla ludzi z dwóch kompletnie różnych rejonów i okazało się że nie było to absolutnie żadnym problemem. Jednak to, co jest warte uwagi to elastyczność i wyczucie pana Jacka.W środku naszego wesela mieliśmy koncert muzyki ludowej, po którym byliśmy przekonani, że goście pójdą spać- tak byli wyczerpani tańcem. Jednak wodzirejowi absolutnie genialnie udało się po wtóre rozkręcić imprezę tak iż trwała ona jeszcze kilka godzin po zakończeniu grania muzyki! Serdecznie polecamy! A zabawy - robiły furorę. Wybór najlepszy. No i jeszcze raz wielkie dzięki wodzirejowi!
Pokaż więcej opinii

Nowe ogłoszenia