Wodzirej na każdą imprezę id:1605

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Wodzirej na każdą imprezę

Ostatnio widziany 07-06-2018
663-269...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (23)
Toruń, kujawsko-pomorskie
Data dodania: 20-08-2009
Liczba odwiedzin: 6020

Oferta

UWAGA: DOJEŻDŻAM DO KAŻDEJ MIEJSCOWOŚCI W POLSCE

Wodzirej na każdą imprezę.
- jeżeli chcesz by nikt z gości się nie nudził,
- jeżeli chcesz weselić się przy dobrze dobranej muzyce i zabawach które ożywią każdego,
- jeżeli chcesz aby impreza była dynamiczna i ciągle działo się coś nowego...
Zaproś dobrego wodzireja!

JAKO WODZIREJ:

Zapewniam oprawę artystyczną:

* Wesel
* Imprez firmowych
* Balów karnawałowych
* Balów dziecięcych Urodzin
* Studniówek
* Imprez plenerowych
* Każdej innej imprezy gdzie potrzeba osoby animującej zabawę.

Działam na terenie województwa Kujawsko – Pomorskiego, ale mogę podjąć się poprowadzenia imprezy również w innym regionie Polski.

Jako wodzirej dbam o to by nikt z gości się nie nudził. W moim repertuarze oprócz dobrze dobranej muzyki posiadam zestaw zabaw i tańców na różne okazje, które ożywią każdego. Każdy bal rozpoczynam tradycyjnym Polonezem. Staram się dbać o to by impreza była dynamiczna i ciągle działo się coś nowego.

Mój szacunek do gości podkreślam nienagannym strojem. Zawsze występuję we fraku. Dodatkowo dysponuję zabawnymi gadżetami (kapelusze, peruki itp.) dzięki którym wprowadzam oryginalny klimat danego tańca czy zabawy.


Preferuję tylko kulturalną zabawę. W moim repertuarze nie ma miejsca na niesmaczny dowcip. Tańce i zabawy są dobierane z gustem. Jestem w stanie sprawić, że chwile spędzone ze mną na parkiecie na długo pozostaną w p

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Wodzirej na każdą imprezę id:1605
Ilość głosów: 23
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Aleksandra
Aleksandra
(5)
Dodano: 23-02-2018
Data imprezy: 27-01-2018
Miejscowość: Łazy
Gdybym mogła wystawiłabym Panu Jackowi 6!
Zdecydowanie polecamy Pana Jacka, pełen profesjonalizm, kultura. Jest elastyczny, potrafi dostosować muzykę do gości, wyciągnąć wszystkich na parkiet i sprawiać że się bawią. Przy tym wszystkim nie jest nachalny.
Na początku wesela Pan Jacek zaproponował program dla dzieci (akurat na naszym weselu było sporo maluchów), dorośli goście mieli czas na małe co nie co i spokojne wznoszenie toastów a maluchy szalały na parkiecie. Duży plus od gości za to.
Pan Jacek spełnił wszystkie nasze prośby i wymagania (a było ich sporo) :)
Jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni, jeśli szukasz kogoś kto sprawi że Twoje wesele będzie wyjątkowe, kulturalne i takie na którym będą bawili się wszyscy goście - to człowiek którego szukasz.
Do dzisiaj docierają do nas pozytywne sygnały, część gości brała kontakt do wodzireja myśląc o weselach w przyszłości - i to chyba najlepiej świadczy o tym że Pan Jacek to NAJLEPSZY WODZIREJ :)

MEGA MEGA POLECAM

no i jeszcze Pan Jacek świetnie tańczy i dobrze śpiewa :)

!!! :)
Kasia i Kuba
Kasia i Kuba
(5)
Dodano: 05-11-2017
Data imprezy: 30-09-2017
Miejscowość: Grudziądz
Wodzirej Jacek poprowadził nasze wesele z klasą i humorem . Już od pierwszego spotkania mieliśmy przedstawiony ramowy plan imprezy , razem z wodzirejem dobieraliśmy zabawy i muzykę. Ponieważ Pan Jacek jest bardzo serdeczną i konkretną osobą mieliśmy pewność , że wesele będzie poprowadzone tak , jak sobie wymarzyliśmy.
Jacek umiejętnie dopasowywał muzykę , tak aby zadowolić zróżnicowane gusty naszych gości i umiejętnie radził dobie z " ciężkimi przypadkami ". Zarówno DJ jak i Wodzirej byli bardzo pomocni w trakcie całej imprezy. Gorąco polecamy !
Ewa i Łukasz
Ewa i Łukasz
(5)
Dodano: 22-10-2017
Data imprezy: 05-08-2017
Miejscowość: Teresin
Serdecznie polecamy Wodzireja Jacka :) Nasze wesele planowaliśmy z zagranicy, a Pan Jacek wykazał się dyspozycyjnością i profesjonalizmem. Spełnił nasze życzenia w kwestii repertuaru, pierwszego tańca (sztuczny dym) oraz odpowiedniego poziomu imprezy, ponieważ chcieliśmy uniknąć żenujących konkursów, czy nieprzyzwoitych żartów.
Goście byli bardzo zadowoleni, muzyka była dobrana zgodnie z naszymi upodobaniami. Pan Jacek konsultował się z nami podczas wesela co do przebiegu całej imprezy i wszystko udało się znakomicie. Kolory oświetlenia sali pięknie prezentują się na zdjęciach. Współpraca z Dj-em Jackiem była przyjemnością. Dziękujemy za wspaniałe momenty i gorąco Pana polecamy!
Magda
Magda
(5)
Dodano: 01-10-2017
Data imprezy: 19-08-2017
Miejscowość: Łódź
Dj-a Jacka wybraliśmy, ponieważ mieliśmy już okazję być na weselu, które rozbawiał Pan Jacek. Jak każda Młoda Para chcieliśmy by w tym dniu wszystko udało się idealnie a Pan Jacek do tego się przyczynił.
Z czystym sumieniem mogę polecić Dj-a Jacka, ponieważ wykazał się pełnym profesjonalizmem począwszy od pierwszych rozmów telefonicznych po zorganizowanie fantastycznej oprawy muzycznej jak i zabaw na weselu.
Goście do tej pory nam mówią, że dobrze się bawili, a to jest chyba najlepsza opinia:-)
Dj zapewnił dobry sprzęt, nagłośnienie, efekt sztucznej pary, wspaniałą muzykę (taką jaką wcześniej uzgodniliśmy), super zabawy integrujące gości z obu rodzin.
Pan Jacek spełnił moje i męża oczekiwania w 100%, dlatego możemy Go naprawdę śmiało polecić:-)Ala i Karol
Ala i Karol
(5)
Dodano: 26-09-2017
Data imprezy: 26-08-2017
Miejscowość: Bachorze
Organizując wesele podejmowaliśmy strasznie dużo decyzji, niektóre okazały się być średnie, niektóre tylko dobre, ale jednak większość świetna. Chyba mamy dużo szczęścia, bo jedną z tych świetnych decyzji był wybór Wodzireja. Wybieraliśmy w "w ciemno", bo Pana Jacka znaliśmy tylko z jego opisu na stronie, a widzieliśmy i słyszeliśmy tylko na filmiku przesłanym nam mailem. Było warto. To na czym nam najbardziej zależało, to aby nasza impreza weselna była poprowadzona na poziomie, bez żenujących konkursów czy nieprzyzwoitych żartów. Mogliśmy na to liczyć. Mogliśmy też liczyć na miłe spotkanie przed ślubem gdzie przegadaliśmy wszystkie dla nas ważne sprawy organizacyjne i moglismy spać spokojnie, że bedzie tak jak chcemy. Oprócz przesympatycznych tańców integracyjnych (których zresztą nigdy nie lubiliśmy, a tu proszę, były naprawdę świetne) mogliśmy też liczyć na to, że przez całą imprezę puszczna była muzyka doskonale pasująca zarówno nam jak i gościom. Mimo, że nie umieliśmy sprecyzować wcześniej co chcemy by poleciało w głośnikach, to [paradoksalnie leciało włąśnie to czego chcieliśmy, tj. piosenki przy których taniec jest przyjemnością. Nasz Wodzirej wraz z DJ sprawili, że ta impreza była niezapomniana, wyjątkowa i wszyscy bawili się jak nigdy. Jednym słowem: Polecamy!
Paulina i Marcin
Paulina i Marcin
(5)
Dodano: 26-09-2017
Data imprezy: 09-09-2017
Miejscowość: Zamek Bierzgłowski
Jesteśmy z żoną w pełni zadowoleni z usług Wodzireja Jacka. Także ze strony rodziny i gości usłyszeliśmy jak najlepsze opinie, goście bardzo pozytywnie wypowiadali się na temat pracy Wodzireja. Ogólny przebieg wesela, dobór muzyki i zabaw mogliśmy uzgodnić podczas spotkań przed weselem. Mogliśmy liczyć na pomysły i doświadczenie Pana Jacka. Wszystko przebiegło zgodnie z ustaleniami, a ponadto Wodzirej w trakcie wesela konsultował z nami przebieg całej imprezy, co pozwoliło mieć kontrolę nad sytuacją i czuć się komfortowo. Dobór muzyki nie pozostawiał zastrzeżeń. Wodzirej przygotował udane zabawy oczepinowe oraz zabawy dedykowane dla dzieci, w których goście ochoczo wzięli udział. Polecamy szczególnie taniec synchroniczny, który w wykonaniu Pana Jacka był mistrzowski. Podczas pierwszego tańca wypuszczony został biały dym, co nadało tej chwili magicznego charakteru. Wodzirej od początku do końca wesela był zaangażowany i aktywny. Dodatkowym atutem Wodzireja Jacka jest też fakt, że dysponuje on dużą ilością sprzętu nagłaśniającego i oświetlenia, co zapewniło odpowiednią oprawę imprezy. Wodzirej Jacek to gwarancja udanej i kulturalnej zabawy przez całe wesele. Kulturalny, odpowiedzialny i kontaktowy człowiek. Gorąco polecamy!
Małgorzata
Małgorzata
(5)
Dodano: 10-07-2017
Data imprezy: 08-07-2017
Miejscowość: Toruń
Wesele z Wodzirejem Jackiem było tak dobrze poprowadzone, że Panna Młoda następnego dnia musiała chodzić na sztywnych nogach, a jeden z gości weselnych przeciążył kolano. Znaczy się: dobra zabawa była! Nawet nietańczący stawali się mistrzami parkietu a muszę zaznaczyć, że nie trzeba się było ku temu upijać.
Bez niewypadających zabaw, za to z ogromną dozą poczucia humoru i zaangażowania.
Goście byli bardzo pozytywnie zaskoczeni (wiele osób mówiło wprost, że zabawa i muzyka były świetne), a zabawy zaangażowały nawet zagraniczne towarzystwo i były tak chwytliwe, że obyło się bez tłumaczenia na język angielski.
Pan Jacek jest bardzo profesjonalny, w trakcie omawiania wesela miał tak wiele pomysłów i propozycji, że starczyłoby i na 100 wesel.
Do tego ogrom dobrego sprzętu (nagłośnienie, oświetlenie, wytwornica dymu) i przygotowanie wszystkiego z wyprzedzeniem. Gdybym drugi raz organizowała wesele, znowu przewodziłby mu Wodzirej Jacek.
Ela i Szymon
Ela i Szymon
(5)
Dodano: 11-02-2016
Data imprezy: 17-10-2015
Nawet po kilku miesiącach od wesela nasze wspomnienia są wciąż żywe. Wesele prowadzone przez Wodzireja Jacka było fantastyczne! Bardzo dobrze przygotowane, poprowadzone z klasą i wysoką kulturą a jednocześnie na pełnym luzie i w dobrej zabawie. Jacek potrafił rozkręcić nawet najbardziej zatwardziałych nudziarzy spośród gości. Super muzyka, rewelacyjne zabawy dla starszych i młodszych gości. Pełen profesjonalizm. Polecamy z całego serca!
Pokaż więcej opinii

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.