DJ Wodzirej na każdą imprezę

Toruń, kujawsko-pomorskie
(18)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
663-269...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

O nas

UWAGA: DOJEŻDŻAMY DO KAŻDEJ MIEJSCOWOŚCI W POLSCE

Wodzirej i Dj na każdą imprezę.
- jeżeli chcesz by nikt z gości się nie nudził,
- jeżeli chcesz weselić się przy dobrze dobranej muzyce i zabawach które ożywią każdego,
- jeżeli chcesz aby impreza była dynamiczna i ciągle działo się coś nowego...
Zaproś dobrego wodzireja!

JAKO WODZIREJ:

Zapewniam oprawę artystyczną:

* Wesel
* Imprez firmowych
* Balów karnawałowych
* Balów dziecięcych Urodzin
* Studniówek
* Imprez plenerowych
* Każdej innej imprezy gdzie potrzeba osoby animującej zabawę.

Działamy na terenie całej Polski.
Występujemy w zgranym duecie Wodzirej + Dj

Jako wodzirej dbam o to by nikt z gości się nie nudził. W moim repertuarze oprócz dobrze dobranej muzyki posiadam zestaw zabaw i tańców na różne okazje, które ożywią każdego. Każdy bal rozpoczynam tradycyjnym Polonezem. Staram się dbać o to by impreza była dynamiczna i ciągle działo się coś nowego.

Mój szacunek do gości podkreślam nienagannym strojem. Zawsze występuję we fraku. Dodatkowo dysponuję zabawnymi gadżetami (kapelusze, peruki itp.) dzięki którym wprowadzam oryginalny klimat danego tańca czy zabawy.


Preferuję tylko kulturalną zabawę. W moim repertuarze nie ma miejsca na niesmaczny dowcip. Tańce i zabawy są dobierane z gustem. Jestem w stanie sprawić, że chwile spędzone ze mną na parkiecie na długo pozostaną w p

Oferta nr 1

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Wesele to niepowtarzalna uroczystość, warto by zajęli się tym ludzie tacy jak my: pogodni, niezawodni i z doświadczeniem.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Stawiamy na elastyczność. Chcecie dużo zabaw i animacji - dam z siebie wszystko by goście się nie nudzili. Ma być więcej muzyki - wtedy swoje umiejętności pokaże mój DJ i nikt nie będzie chciał zejść z parkietu.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Piętnaście lat, setki poprowadzonych imprez, tysiące przejechanych kilometrów, mnóstwo zadowolonych gości i zero zawiedzionych par.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Do białego rana, do ostatniego gościa, póki nie zamkną sali :)

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Oprawa muzyczna imprezy z udziałem Dj-a
Bogate oświetlenie sali i sceny
konferansjerka
animacje i zabawy integracyjne z wodzirejem
taniec w chmurach (ciężki dym)
Kulturalne, wesołe i rodzinne oczepiny

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Tak. Stawiamy na jakość dlatego nie ma miejsca na eksperymenty i improwizacje.

Jaki repertuar proponujemy?

Dostosowany do potrzeb Pary Młodej i zaproszonych gości. Najczęściej są to hity lat 70/80 i 90, latino, pop, disco polo, rock, muzyka biesiadna itp.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Tak, jako wodzirej dbam o każdy szczegół uroczystości

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Tak, ale zastrzegamy sobie prawo do odmowy w przypadku piosenek wulgarnych lub obscenicznych. Priorytetem jest dla nas wysoki poziom kultury.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

Prowadziliśmy imprezy na których bawiły się również osoby publicznie znane.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Parkiet pełen uśmiechniętych gości i szczęśliwa Para Młoda nad ranem. To nas motywuje i utwierdza, że to co robimy, robimy dobrze.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Ponieważ tylko pracując na profesjonalnym sprzęcie unikniemy dyskomfortu nieodpowiedniego brzmienia i zmniejszamy ryzyko awarii.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Prowadzimy je od lat. Jako wodzirej wiem jak rozbawić gości tak by impreza była jednocześnie wesoła i z kulturą. Nie toleruję obscenicznych i wulgarnych zabaw.

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Nie. Dobrze czujemy się w każdej muzyce. Potrafimy zaspokoić gust szerokiej publiczności.

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Prowadziliśmy wesela gdzie niemal 100% to było disco polo ale też wesela gdzie nie zagraliśmy ani jednego utworu z tego gatunku.

Gatunki muzyczne, w których najlepiej się odnajdujemy.

Każda muzyka, która sprawia, że goście dobrze się bawią

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym zagraliśmy.

Remiza Strażacka ;) Wszędzie tylko te zamki, pałace, lokale w stylu rustykalnym lub glamour itp. a tu raz remiza. Taka jakby wyjęta z lat 80/90...firanki w oknach, boazerie na ścianach, jakieś poroża jeleni zawieszone na tej boazerii a do tego zimno (bo to kwiecień był). Ale impreza była udana :)

Certyfikat 2018
DJ Wodzirej na każdą imprezę
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 18 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
P
Przemysław
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2023
Poznań
Data dodania: 06-11-2023

W życiu tak dobrze nie bawiłem się na weselu, a co lepsze, to było moje własne wesele. Pan Wodzirej jest genialny. Oryginalne zabawy, idealna proporcja czasu wolnego do zorganizowanych atrakcji. Prowadzenie na najwyższym poziomie — wszyscy wiedzieli co i jak. Kultura osobista, zadbał, by nie było żadnych niezręcznych sytuacji (np. podczas oczepin), ani żenujących zabaw. Co dało się odczuć, Pan Wodzirej jest bardzo elastyczny i dostosowuje atrakcje/aktywności w zależności od tego, jakie jest nastawienie gości. Kiedy poderwać, a kiedy odpuścić. Kontakt bez najmniejszych problemów. Polecam wszystkim parom, które nie chcą się martwić o przebieg zabawy i szukają profesjonalisty.

M
Marta i Mariusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-06-2022
Dworek
Data dodania: 13-10-2022

Z całego serca polecamy wodzireja Jacka, który prowadził nasze wesele i poprawiny. Bezproblemowy kontakt, uwzględnianie uwag pary młodej, szeroki wachlarz zabaw i tańców synchronicznych. Doświadczenie Pana Jacka widać od samej rozmowy, kiedy my nie mieliśmy pomysłu w doborze piosenki np. na podziękowaniach dla rodziców, Pan Jacek nam doradził. W dniu wesela współpraca wodzireja, z kuchnią i pozostałymi usługodawcami była tak sprawna, że przez moment nie martwiliśmy się przebiegiem wesela. Potrafi dobrać muzykę pod gości weselnych. Zabawy weselne sprawiały, że goście w każdym wieku bawili się na parkiecie. Uroczystość była prowadzona z zaangażowaniem, uśmiechem i kulturą. Świetna interakcja z gośćmi.
Dodam jeszcze, że kilka lat temu bawiliśmy się na weselu, które prowadził wodzirej Jacek. I wtedy zdecydowaliśmy, że jeżeli będziemy wyprawiać wesele, musi je powadzić Pan Jacek. Polecamy Marta i Mariusz

Jacek
13-10-2022

Dziękuję bardzo. Miło wspominam Wasze wesele i oby więcej takich par jak Wy :)

M
Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-08-2019
Toruń
Data dodania: 03-09-2019

Zgodnie z opisem Wodzirej Jacek z wielką klasą poprowadził nasze wesele, nawet pomimo humorów jednego problemowego gościa weselnego :) Pomimo upału panującego na zewnątrz i niewiele niższej temperatury na sali Wodzirej Jacek potrafił poderwać gości weselnych do zabawy. Wszyscy goście z radością uczestniczyli w zabawach integracyjnych i oczepinach. Świetnym pomysłem był polonez poprowadzony po pierwszym tańcu pary młodej oraz "Przepióreczka". Goście na długo zapamiętają "robienie sałatki". Muzyka dobierana tak by wszyscy goście bez względu na wiek mogli potańczyć. Zabawa poprowadzona z klasą.
Pan Jacek jest osobą kontaktową, z którą można wszystko dogadać :)
Polecamy - Asia i Marcin :)

M
Małgorzata
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-07-2018
Warszawa
Data dodania: 07-08-2018

Jeszcze raz bardzo dziękujemy Panu za poprowadzenie wesela. Dziękujemy, że był Pan cały czas z nami w kontakcie, że dogadywał się Pan z kuchnią, a przy tym wszystkim kontrolował Pan pogodę i czas. Wszyscy nasi gości byli zachwyceni muzyką jak i super zabawami oczepinowymi. Bardzo się cieszę że mogliśmy na Pana trafić. Dziękujemy :)

M
Maja
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-07-2018
Tleń
Data dodania: 05-08-2018

Poznaliśmy Pana Jacka na weselu u przyjaciół i kiedy przyszło nam organizować własne, od razu wiedzieliśmy, ze nie chcemy szukać nikogo innego. Najlepszy wybór to postawić na kogoś sprawdzonego. Pan Jacek spełnił wszystkie nasze oczekiwania, a niejednokrotnie podsuwał własne pomysły, które chętnie wykorzystaliśmy w oprawie przyjęcia weselnego :) było cudownie - wszyscy Goście jednogłośnie stwierdzili, ze to najlepszy DJ z jakim mieli do czynienia! Nie obawia sie wyjścia zza konsolety, aktywnie prowadzi całe przyjęcie, na najwyższym poziomie muzycznym i kulturalnym! Polecamy z całego serca!
Maja & Paweł

K
Krystyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-06-2018
Rytebłota
Data dodania: 24-06-2018

Z całego serca polecamy! <3 Roztańczony, z humorem i z klasą!
Bezproblemowe uwzględnianie naszych pomysłów, caaała masa zabaw, które także dla nas były nowe :D Na luzie, na wesoło, w wolności!
Goście byli baardzo zadowoleni i chwalili nam wodzireja jeszcze w trakcie świętowania !

Wesele bezalkoholowe - wodzirej Jacek zapewnił moc atrakcji i zabawę do rana. :D

Sakrament Małżeństwa to źródło radości - > a dzięki pełnemu zaangażowaniu, wkładu pracy i serca wodzireja Jacka weselna zabawa przeszła pozytywnie wszelkie nasze oczekiwania!

Profesjonalista, polecamy!

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-01-2018
Łazy
Data dodania: 23-02-2018

Gdybym mogła wystawiłabym Panu Jackowi 6!
Zdecydowanie polecamy Pana Jacka, pełen profesjonalizm, kultura. Jest elastyczny, potrafi dostosować muzykę do gości, wyciągnąć wszystkich na parkiet i sprawiać że się bawią. Przy tym wszystkim nie jest nachalny.
Na początku wesela Pan Jacek zaproponował program dla dzieci (akurat na naszym weselu było sporo maluchów), dorośli goście mieli czas na małe co nie co i spokojne wznoszenie toastów a maluchy szalały na parkiecie. Duży plus od gości za to.
Pan Jacek spełnił wszystkie nasze prośby i wymagania (a było ich sporo) :)
Jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni, jeśli szukasz kogoś kto sprawi że Twoje wesele będzie wyjątkowe, kulturalne i takie na którym będą bawili się wszyscy goście - to człowiek którego szukasz.
Do dzisiaj docierają do nas pozytywne sygnały, część gości brała kontakt do wodzireja myśląc o weselach w przyszłości - i to chyba najlepiej świadczy o tym że Pan Jacek to NAJLEPSZY WODZIREJ :)

MEGA MEGA POLECAM

no i jeszcze Pan Jacek świetnie tańczy i dobrze śpiewa :)

!!! :)

K
Kasia i Kuba
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-09-2017
Grudziądz
Data dodania: 05-11-2017

Wodzirej Jacek poprowadził nasze wesele z klasą i humorem . Już od pierwszego spotkania mieliśmy przedstawiony ramowy plan imprezy , razem z wodzirejem dobieraliśmy zabawy i muzykę. Ponieważ Pan Jacek jest bardzo serdeczną i konkretną osobą mieliśmy pewność , że wesele będzie poprowadzone tak , jak sobie wymarzyliśmy.
Jacek umiejętnie dopasowywał muzykę , tak aby zadowolić zróżnicowane gusty naszych gości i umiejętnie radził dobie z " ciężkimi przypadkami ". Zarówno DJ jak i Wodzirej byli bardzo pomocni w trakcie całej imprezy. Gorąco polecamy !

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Wodzirej
Imię i nazwisko: Jacek Ciesielski
Adres: Toruń, 87-100, woj. kujawsko-pomorskie
663-269...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 9610
Zadzwoń
663-269...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Toruń

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy