Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Dom Przyjęć Contra Marklowicka, Wodzisław Śląski - zdjęcie 1
Dom Przyjęć Contra Marklowicka, Wodzisław Śląski - zdjęcie 2 Dom Przyjęć Contra Marklowicka, Wodzisław Śląski - zdjęcie 3 Dom Przyjęć Contra Marklowicka, Wodzisław Śląski - zdjęcie 4 Dom Przyjęć Contra Marklowicka, Wodzisław Śląski - zdjęcie 5
1 / 5

Dom Przyjęć Contra Marklowicka id:38465

Wodzisław Śląski, śląskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Rodzaj sali

  • hotel na wesele
  • sala bankietowa
  • sala z noclegiem

To nie przypadkowa zbieżność nazw z Domem Przyjęć Contra mieszczącym się od 16 lat przy ul. Rogowskiej 1. To nasz drugi lokal, dajemy naszej nowej sali tę samą nazwę, bo chcemy wraz z nią przekazać te wszystkie dobre cechy, jakie od lat kojarzą się zarówno nam jak i klientom oraz gościom z naszym pierwszym lokalem. Mamy na myśli ekskluzywne wnętrze, pyszne posiłki przygotowywane przez naszych kucharzy w dniu wesela, profesjonalną obsługę, miłą atmosferę.
To nie są puste słowa. Wystarczy wspomnieć o 16 latach doświadczenia, aby przekonać się, że nasze usługi doceniają dziesiątki tysięcy osób. Przyjęcia weselne, podobnie jak w domu przyjęć przy Rogowskiej, organizowane są od poniedziałku do niedzieli. Dysponujemy stylową salą weselną zdolną pomieścić do 110os. Powierzchnia parkietu tanecznego przy weselu dla 90 osób wynosi prawie 100m2. Do dyspozycji gości oddajemy również pokoje hotelowe oraz apartament dla nowożeńców. Posiadamy 45 miejsc parkingowych. Z tyłu obiektu znajduję się obszerny ogród z placem zabaw dla dzieci.

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Wodzisław Śląski, , 44-300, woj. śląskie
liczba odwiedzin: 3137

Popularne miasta w okolicy