Dom Weselny Dwór Kłębów id:16960

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Piaski, lubelskie
Data dodania: 02-11-2015
Liczba odwiedzin: 380

Oferta

„Dwór Kębłów” to pozostałość po zespole folwarczno-parkowym, swoimi korzeniami sięgającymi XV wieku kiedy to był własnością szlachecką. W 1450 r. graniczył z wsiami Minkowice i Pogorzały Staw. Nieistniejący dzisiaj Pogorzały Staw zlokalizowany był w miejscu dzisiejszego miasteczka Piaski, które powstało dużo później bo dopiero około 1531 r. W końcu XVI wieku miasteczko wraz z folwarkami i wioskami przeszło do rodziny Suchodolskich herbu Janina .Szczególnego rozkwitu nabrały Piaski pod władaniem braci Suchodolskich: Zbigniewa i Teodora – wiernych żołnierzy i przyjaciół Jana III Sobieskiego. Sobiescy często bywali w Piaskach zwanych już wtedy Piaskami Luterskimi. Zbigniew Suchodolski (1647-1687) oraz jego brat Teodor Suchodolski (1651-1714) – właściciele Piask gościli tu Jana Sobieskiego – późniejszego króla na wzgórzu zamkowym, obecnie zwanym „Kościelcem”. Na terenie zespołu dworsko-parkowego znajduje się obecnie: budynek byłej gorzelni, budynek po bukaciarni oraz park.
Obiekt wpisany do ewidencji zabytków.

Ślub to najważniejsze wydarzenie w życiu człowieka, ale problemy związane z organizacją przyjęcia weselnego potrafią przyćmić radość tego dnia. Pozwólcie więc Państwo, że to my zajmiemy się wszystkim.
Nasza firma organizuje wesela oraz przyjęcia do 300 osób. Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie przestronne klimatyzowane sale: Restauracyjną oraz Taneczną, które przepięknie udekorowane będą czekać na Młodą Parę i Jej Gości. Specjalną atrakcją jest duży taras na świeżym powietrzu idealny na zorganizowanie grilla lub przyjęcia na świeżym powietrzu.
Na odpoczynek po szalonej zabawie można udać się do malowniczego parku, aby pospacerować lub przysiąść w cieniu starodrzewu. Dodatkowym udogodnieniem jest duży parking. Dla pełnego komfortu gości posiadamy w wysokim standardzie bazę hotelową. Cały obiekt jest ogrodzony oraz pod dozorem.

Typ obiektu

  • dwór

Standard

  • parking
  • ogród

Liczba gości

  • ilość miejsc noclegowych: 1

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Dom Weselny Dwór Kłębów
Województwo:lubelskie
Miejscowość:Piaski
Kod:21-050

Nowe ogłoszenia