Dom Weselny Epsilon id:10034

Oferta
Dodaj do plannera

Od 1998 roku jesteśmy na rynku weselnym w Częstochowie. Kompleksowo spełniamy listę Państwa życzeń przy organizacji wesel, komunii, styp, studniówek, komersów, imienin, urodzin, 18-stek, chrzcin,imprez cateringowych, Proponowane przez nas imprezy organizujemy na naszej sali bankietowej lub w miejscu wyznaczonym przez klienta. Obsługa każdej z organizowanych imprez jest zawsze dostosowywana do indywidualnych potrzeb zleceniodawcy. Wieloletnie doświadczenie daje nam możliwość sprostania wszystkim oczekiwaniom naszych klientów.Wszystkie potrawy przygotowywane są w naszej kuchni na sali weselnej.ZAPRASZAMY

PRZYJMUJEMY ZAMÓWIENIA NA FASZEROWANE MIĘSEM, LUZOWANE Z KOŚCI PIECZONE--PROSIAKI, SZYNKI , KACZKI , INDYKI , GĘSI , ITP.

ELEMENTY GRATISOWE.!!!

PIECZONY PROSIAK
STÓŁ WIEJSKI
GRILL W ALTANACH
drink bar- BARMAN
PIECZONE SZYNKI , GOLONKI .KACZKI ,GĘSI , INDYKI
KELNER DO WÓDKI
FONTANNA ALKOHOLOWA
SAMOCHÓD DO ŚLUBU.

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Dom Weselny Epsilon id:10034
Ilość głosów: 5 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Anna Dodano: 24-02-2015
(5)
W maju 2013 odbyło się tu nasze wesele jesteśmy zadowoleni i oczarowani obsługa jedzeniem oraz atmosferą jaka nam stworzono. Nasi goście również wspaniale wspominają nasze wesele a zwłaszcza jedzenie :)
Autor: J. Dodano: 10-01-2014
(5)
Podobało mi się do tego stopnia, że sama z wielką chęcią bym zorganizowała tutaj swoje przyjęcie, gdybym tylko miała okazję.
Autor: Ania i Sławomir Dodano: 18-12-2013
(5)
Nie dało rady znaleźć lepszego miejsca i w tak atrakcyjnej cenie. Fajnie że mieli wolny termin już jest po ceremonii i imprezie i możemy powiedzieć, że było fajnie a w Epsilonie zorganizowali wszystko tak jak powinno być. Goście byli zadowoleni, my jako para byliśmy usatysfakcjonowani. Polecamy jak najbardziej.
Autor: Grażka i Paweł Dodano: 19-08-2013
(5)
Dziękujemy za wspaniałą zabawę oraz wszelką pomoc. To była niezapomniana noc.
Życzymy następnych sukcesów i równie udanych wesel.
Autor: klara Dodano: 25-07-2013
(5)
chciałabym pochwalić ten lokal za niecodzienną organizację. Przygotowali dla nas wyśmienity jadłospis. Mieliśmy duży wybór. Sala oczarowała gości i tak właśnie miało być. Cena nie była wygórowana, a poza tym jakość usług była bardzo duża. To miejsce nam się spodobało. Idealnie

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Dom Weselny Epsilon
Województwo:śląskie
Miejscowość:Częstochowa
Data dodania: 26-03-2013
Liczba odwiedzin: 2176

Nowe ogłoszenia