Zobacz zdjęcia (5)
Dom Weselny Na Wzgórzu, Grudna Górna - zdjęcie 1
Dom Weselny Na Wzgórzu, Grudna Górna - zdjęcie 2 Dom Weselny Na Wzgórzu, Grudna Górna - zdjęcie 3 Dom Weselny Na Wzgórzu, Grudna Górna - zdjęcie 4 Dom Weselny Na Wzgórzu, Grudna Górna - zdjęcie 5
1 / 5

Dom Weselny Na Wzgórzu id:39072

Grudna Górna, podkarpackie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • dom weselny

Dodatkowe informacje

  • klimatyzacja
  • parking
  • ogród/taras

Liczba gości

  • maks. liczba osób: 250

O NAS DOM WESELNY NA WZGÓRZU

Ślub jest ważnym i podniosłym dniem, jednym z najpiękniejszych chwil w życiu, przepełnionym szczęściem i miłością. Jesteśmy po to aby piękne wspomnienia tych chwil, na zawsze pozostały w pamięci.

Naszym głównym celem jest stworzenie Dla Was i Waszych najbliższych niepowtarzalnej atmosfery aby Wasze przyjęcie pozostało na długo w pamięci wszystkich uczestników, dlatego do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie, profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem.

Wiemy jak ważne są to Chwile, dlatego też nie szczędzimy czasu i poświęcenia na odpowiednie przygotowanie wesela i robimy wszystko aby mogli Państwo w tym szczególnym dniu, w spokoju delektować się własnym szczęściem.
Zapewniamy wysoki poziom świadczonych usług. Zaspokoimy najbardziej wyszukane gusta.
Dobierzemy dekorację, wspólnie ustalimy zestawy dań, a personel zadba o każdy najdrobniejszy szczegół imprezy oraz sprawi, że Państwo i Państwa Goście będziecie się świetnie bawić.

Dołożymy wszelkich starań by zrealizować najpiękniejsze marzenia.

liczba odwiedzin: 5754

Popularne miasta w okolicy