Zobacz zdjęcia (4)
Dom Weselny Versal Exclusive, Tarnów - zdjęcie 1
Dom Weselny Versal Exclusive, Tarnów - zdjęcie 2 Dom Weselny Versal Exclusive, Tarnów - zdjęcie 3 Dom Weselny Versal Exclusive, Tarnów - zdjęcie 4
1 / 4

Dom Weselny Versal Exclusive id:29618

Tarnów, małopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • dom weselny
  • restauracja na wesele

Versal Exclusive to luksusowe i architektonicznie wyróżniające się miejsce w Tarnowie oferujące nowoczesne, przestronne i w pełni wyposażone sale z możliwością różnorodnej aranżacji zgodnie z Państwa potrzebami. Wyśmienita gastronomia, komfortowe i przytulne pokoje oraz dogodna lokalizacja sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację wszelkiego rodzaju konferencji, spotkań biznesowych, jak również imprez okolicznościowych i bankietów. Profesjonalna obsługa i dbałość o każdy detal to gwarancja najwyższej jakości usług oferowanych przez Versal Exclusive oraz Państwa wspaniałych wspomnień. Doświadczenie, które zdobyliśmy działając na rynku nauczyło nas indywidualnego podejścia do każdego klienta. Jakość usług jest naszym priorytetem Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygotujemy dla Państwa indywidualną propozycję współpracy.

Cena wesela w Domu Weselnym Versal Exclusive już od 180 zł za osobę!


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, stworzyliśmy Versal Club- jedyne w swoim rodzaju miejsce, które zadowoli miłośników karaoke, słuchaczy muzyki klasycznej ale i fanów dancingów.

liczba odwiedzin: 3080

Popularne miasta w okolicy