Zobacz zdjęcia (5)
Dom Wypoczynkowy "Polana", Łukęcin - zdjęcie 1
Dom Wypoczynkowy "Polana", Łukęcin - zdjęcie 2 Dom Wypoczynkowy "Polana", Łukęcin - zdjęcie 3 Dom Wypoczynkowy "Polana", Łukęcin - zdjęcie 4 Dom Wypoczynkowy "Polana", Łukęcin - zdjęcie 5
1 / 5

Dom Wypoczynkowy "Polana" id:28879

Łukęcin, zachodniopomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • namiot na wesele
  • ośrodek wypoczynkowy

Okolica, miejsce

  • wesele w plenerze
  • wesele nad morzem

Sala Domu Wypoczynkowego POLANA idealnym miejscem na Wesele

Sala może pomieścić około 130 gości i jest możliwość przystrojenia jej na różne sposoby, połączona z drink-barem i dużą salą do tańca i zabawy. Można ją również podzielić, jeśli preferujecie wesele o bardziej kameralnej atmosferze.
Jeśli wolisz, możemy również wyprawić uroczystość na świeżym powietrzu
pod dużym jasnym namiotem.
Jeśli planujecie utrwalić najwspanialsze momenty tego dnia na zdjęciach albo kamerze to Dom Wypoczynkowy Polana z bliską plażą, sosnowymi lasami, i pięknymi trawnikami jest wspaniałym tłem do Waszych zdjęć. Po ceremonii zaślubin, Wy i Wasi przyjaciele możecie zacząć uroczystość przy lampce szampana na słonecznym tarasie zanim przystąpicie do bankietu z wspaniałym menu i miłą kompetentną obsługą.
Dla wielu - bankiet weselny jest drugim najważniejszym wydarzeniem zaraz po ceremonii ślubnej. Wybór należy do Was: od wykwintnego menu, po ekstrawaganckie bankiety i wymarzonego wystroju - wszystko indywidualnie przygotowane według Waszych życzeń.
Wasze wesele tak samo jak ceremonia musi być doskonałe. Od małych kameralnych przyjęć aż po duże huczne uroczystości.
Dobre i pięknie podane jedzenie to pasja naszego szefa kuchni i jego załogi. Nieważne jakie menu wybierzesz możesz być pewny że będzie ono wyśmienite i profesjonalnie serwowane.
A jeśli czas pozwoli, można pospacerować sobie po plaży oddalonej o parę kroków i podziwiać piękne plażowe widoki i las jako tło… Perfekcja!
Jeśli Wy i Wasi goście zdecydujecie się zostać na noc po zabawie weselnej Dom Wypoczynkowy "Polana" ma szeroki wybór nowoczesnych pokoi. Posiadamy również apartamenty z sypialnią i pokojem dziennym. Znajdziemy właściwe miejsce dla każdego. Aby mieć lepsze wyobrażenie o naszym standardzie zobacz na naszej stronie galerię zdjęć każdego budynku pod zakładką "Pobyt". Znajdziesz tam dokładny opis i rozmieszczenie budynków na mapie.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, chętnie zajmiemy się
organizacją całej Waszej uroczystości.
Od kwiatów aż po wybór tortu. Współpracujemy z wieloma firmami tak, że możemy udzielić porady aby czas poprzedzający wesele był jak najmniej stresujący.
Zrelaksuj się przy bardziej kameralnej atmosferze z bliską rodziną i przyjaciółmi dzień przed albo po swoim Wielkim Dniu.
Jeżeli chcesz się podzielić swoimi pomysłami i wyobrażeniem o Swoim weselu - skontaktuj się z nami

liczba odwiedzin: 1193

Popularne miasta w okolicy