Zobacz zdjęcia (5)
Dominika Mizia - Makijażystka z długoletnim doświadczeniem, Żywiec - zdjęcie 1
Dominika Mizia - Makijażystka z długoletnim doświadczeniem, Żywiec - zdjęcie 2 Dominika Mizia - Makijażystka z długoletnim doświadczeniem, Żywiec - zdjęcie 3 Dominika Mizia - Makijażystka z długoletnim doświadczeniem, Żywiec - zdjęcie 4 Dominika Mizia - Makijażystka z długoletnim doświadczeniem, Żywiec - zdjęcie 5
1 / 5

Dominika Mizia - Makijażystka z długoletnim doświadczeniem id:51244

Żywiec, śląskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Zakres usług:

  • dojazd do klienta
  • makijaż

Nazywam się Dominika Mizia, a moja przygoda z makijażem zaczęła się jeszcze podczas mojego 6 letniego pobytu w Anglii. Będąc w Wielkiej Brytanii pracowałam jako profesjonalna Make-up Artist i konsultantka do spraw klienta dla takich firm jak: Urban Decay, Gorgio Armani, Guerlain czy Lancome wchodzących w skład koncernu L’oreal. Dzięki temu nabyłam teoretyczną i praktyczną wiedzę, pozwalającą mi na pracę z każdym typem urody i każdą karnacją tak, aby każda klientka poprzez indywidualne podejście czuła się naturalne piękna.

Jestem self-taught makijażystką z pasją, dlatego też od kilku lat prowadzę również swój kanał na YouTubie pod nazwą Dominika Mizia, gdzie dzielę się swoją kosmetyczną wiedzą oraz podążam za ciągle zmieniającymi się „makijażowymi trendami”.

Pracuje wyłącznie na profesjonalnych kosmetykach i ciągle się rozwijam, by oferować swoim klientom najlepsze makijaże zgodne z najnowszymi trendami panującymi na rynku. Swoją wiedzę poszerzam na płaszczyznach takich jak: kursy, szkolenia, wiedza teoretyczna oraz przede wszystkim praktyka.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

moja przygoda z makijażem zaczęła się jeszcze podczas mojego 6 letniego pobytu w Anglii. Będąc w Wielkiej Brytanii pracowałam jako profesjonalna Make-up Artist i konsultantka do spraw klienta dla takich firm jak: Urban Decay, Gorgio Armani, Guerlain czy Lancome wchodzących w skład koncernu L’oreal. W branży weselnej działam od przeszło 6 lat!

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Najwyższą jakością usług! Pracuję na kosmetykach topowych marek niejednokrotnie ściągając je z zagranicy! Prowadząc kanał na youtubie ciągle testuję nowe produkty ale i dbam o rozwój by być na bierząco z najnowszymi trendami.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Wykorzystując swoją wiedzę i zdobyte na przestrzeni wielu lat bogate doświadczenie, zawsze staram się wyeksponować zalety kobiecej urody, tak by wykonany przeze mnie make-up pozwolił kobiecie czuć się wyjątkowo, atrakcyjnie i kobieco. Korzystając z moich usług gwarantuję, że makijaż będzie na najwyższym poziomie, ponieważ nieustannie dążę do perfekcji i pracuję nad swoim warsztatem a to przekłada się na ilość zadowolonych klientek;)

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Wyzwaniem dla każdego profesjonalisty jest zrobienie takiego makijażu, który wyeksponuje naturalne, kobiece piękno, podkreśli atuty i zamaskuje niedoskonałości. Ja lubię wyzwania, dlatego tworzę zróżnicowane makijaże od dziennego typu „make-up no make-up" kończąc na makijażach do sesji zdjęciowych czy pokazów. Jestem perfekcjonistką, co idealnie wpisuje się w wykonywaną przeze mnie prace i nie pozwala opuścić krzesła, dopóki efekt nie jest satysfakcjonujący dla obydwu stron. Początek makijażu zawsze rozpoczyna się rozmową z klientką w celu rozpoznania jej preferencji i oczekiwań.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Uśmiech klientki po skończonym makijażu i tą pewność siebie która wzrasta diametralnie po zejściu z krzesła

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Moja przygoda z makijażem zaczęła się jeszcze podczas mojego 6 letniego pobytu w Anglii. Będąc w Wielkiej Brytanii pracowałam jako profesjonalna Make-up Artist i konsultantka do spraw klienta dla takich firm jak: Urban Decay, Gorgio Armani, Guerlain czy Lancome wchodzących w skład koncernu L’oreal.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Na najwyższych jakościowo, często sprowadzanych z zagranicy (Natasha Denona, Dior, Guerlain, Anastasia Beverly Hills, Urban Decay, MAC i wiele więcej)

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

zapisy przyjmuję początkiem roku kalendarzowego na cały rok

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Lubię wyzwania więc do wszystkich problemów podchodzę zadaniowo. Nie miałam nigdy sytuacji by coś przerosło moje możliwości chyba jedynie zwiększająca się ciągle ilość osób chętnych na makijaż w dniu ślubu;) ...świadkowa zobaczyła mamę Pani młodej, która pomalowałam i też chciała taki makijaż...później poszło już lawinowo a czas niestety jest sztywny i nieubłagany!

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Żywiec, , 34-325, woj. śląskie
liczba odwiedzin: 995

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie